Bílé Karpaty, červen 27-29.6.08

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod jedik » úte dub 15, 2008 20:17

Podle fotek to vypada moc fajn. Neni to tam sjizdne treba i na kole? to bych prijel na 100% :)
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod šíp » úte dub 15, 2008 20:19

jedik píše:Podle fotek to vypada moc fajn. Neni to tam sjizdne treba i na kole? to bych prijel na 100% :)


jasně že tam jsou cyklostezky, po jedné z nich jsme pak dokonce scházeli dolů /v plánu to nebylo, neporozumněli jsme si se značením a vydali jsme se po slovenské červené v domnění,že jdeme po české červené. pak už se nám vracet nechtělo, takže jsme si museli poradit jinak.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod sally » úte dub 15, 2008 20:21

ak by sa vám chcelo zbehnúť z Javoriny na slovenskú stranu, dojdite buď do Cetune - krčma v štýle western alebo po hlavnej stále dole až do hrnčiarového a potom do prava do Myškech dedinky - skvelá krčma, biliard, posedenie a potom prespať na nedalekom kopci Chríb (domáci isto ukážu ktorý to je) s krásnym výhľadom :lol:

ak by ste mali záujem o jednoho súputníka naviac :oops: hlásim sa ak nebudú skúšky v škole :D
sally
nováček
nováček
 
Příspěvky: 74
Registrován: sob pro 1, 2007 13:44
Bydliště: kde nebe je vysoké a modré

Příspěvekod šíp » úte dub 15, 2008 20:29

klidně se přidej-
jinak za slovenskou sekci tam bude Astrozzy, tak on by určitě s tebou na slovenskou stranu sebehl. my ostatní musíme sebehnout na českou stranu, abychom se dostali na bus a vlak a domů.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod jedik » úte dub 15, 2008 20:46

sip: tak pocitej se mnou a se mnou prijede i me kolo :smt006
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod šíp » úte dub 15, 2008 20:47

jedik píše:sip: tak pocitej se mnou a se mnou prijede i me kolo :smt006


jasan- možná i my budem na kolech, ale to zatím nemůžu takhle dopředu slíbit.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod sally » úte dub 15, 2008 21:21

to by bolo super * v pripade ze by nebolo kde spat a bolo by ludi do desat kusov, da sa spat u nas na chate :lol: drevenica s vodou, elektrikou a sprchou. od Velkej Javoriny cca 11km
sally
nováček
nováček
 
Příspěvky: 74
Registrován: sob pro 1, 2007 13:44
Bydliště: kde nebe je vysoké a modré

Příspěvekod šíp » úte dub 15, 2008 21:24

sally píše:to by bolo super * v pripade ze by nebolo kde spat a bolo by ludi do desat kusov, da sa spat u nas na chate :lol: drevenica s vodou, elektrikou a sprchou. od Velkej Javoriny cca 11km


to by bylo super-možná bychom teda mohli přehodnotit plány a místo na Javořině skončit u vás na chatě.
jelikož mi furt vrtají hlavou ty kola, je ta chata někde na cyklostezkách? já zrovna koukala do cyklomapy a už jsem naplánovala trasy na pátek, sobotu i neděli. začátek i konec u vlaku.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Astrozzy » úte dub 15, 2008 21:30

šíp píše:
sally píše:to by bolo super * v pripade ze by nebolo kde spat a bolo by ludi do desat kusov, da sa spat u nas na chate :lol: drevenica s vodou, elektrikou a sprchou. od Velkej Javoriny cca 11km


to by bylo super-možná bychom teda mohli přehodnotit plány a místo na Javořině skončit u vás na chatě.
jelikož mi furt vrtají hlavou ty kola, je ta chata někde na cyklostezkách? já zrovna koukala do cyklomapy a už jsem naplánovala trasy na pátek, sobotu i neděli. začátek i konec u vlaku.

Pred rokm som daval Javorinu - stara Tura po asfaltke pfuj nastastie po cca 5km som chytil stopa a na dva krat som sa dostal na St. Turu.
sallyho ponuka znie zaujimavo dokonca aj tie bajky. Ak by bolo nad 10 kusov bude sa spat pred chatou :mrgreen:
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod šíp » úte dub 15, 2008 21:31

i když by nás bylo do 10ks, tak já+manžílek spíme před chatou
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Astrozzy » úte dub 15, 2008 21:39

šíp píše:i když by nás bylo do 10ks, tak já+manžílek spíme před chatou

Jas sa pridam cerstvy luft je cerstvy luft, ale od manzilka si dam distanc 10metrov :mrgreen:
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod šíp » úte dub 15, 2008 21:40

Astrozzy píše:
šíp píše:i když by nás bylo do 10ks, tak já+manžílek spíme před chatou

Jas sa pridam cerstvy luft je cerstvy luft, ale od manzilka si dam distanc 10metrov :mrgreen:


dochrápe dál :mrgreen:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod sally » úte dub 15, 2008 21:41

Astrozzy píše:
šíp píše:
sally píše:to by bolo super * v pripade ze by nebolo kde spat a bolo by ludi do desat kusov, da sa spat u nas na chate :lol: drevenica s vodou, elektrikou a sprchou. od Velkej Javoriny cca 11km


to by bylo super-možná bychom teda mohli přehodnotit plány a místo na Javořině skončit u vás na chatě.
jelikož mi furt vrtají hlavou ty kola, je ta chata někde na cyklostezkách? já zrovna koukala do cyklomapy a už jsem naplánovala trasy na pátek, sobotu i neděli. začátek i konec u vlaku.

Pred rokm som daval Javorinu - stara Tura po asfaltke pfuj nastastie po cca 5km som chytil stopa a na dva krat som sa dostal na St. Turu.
sallyho ponuka znie zaujimavo dokonca aj tie bajky. Ak by bolo nad 10 kusov bude sa spat pred chatou :mrgreen:
no je to tak v dvoch tretinach medzi Javorinou a Starou Turou :twisted: takže mám ti zabezpečiť odvoz? :lol: dá sa ku nám na biku pohodlne dostať, len je to v kopcoch, takže bikeri si troška zamakajú...
sally
nováček
nováček
 
Příspěvky: 74
Registrován: sob pro 1, 2007 13:44
Bydliště: kde nebe je vysoké a modré

Příspěvekod šíp » úte dub 15, 2008 21:44

celé Bílé Karpaty budou bajkersky trošku náročnější :bike:
např. cyklotrasa 5051- pod Velkou Javořinou- nastoupá se po lesní cestě z 300m na 800m během 3km. to teda bude humus :wink:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Astrozzy » sob dub 19, 2008 20:08

Spolu s pivkom otvaram zase temu aby sa na tuto akcosku nezabudlo.
Otazka na sipa - ideme peskom trasu ako pred rokom ci skusime nieco dat bajkom, ale to by som povedal ze bude brutalek. Naviac doprava v piatok na start s bajkom by zabrala kopec sil.

@sally si zo ST?
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod šíp » sob dub 19, 2008 20:10

no, jestli my budem na kolech Ti teďka nedokážu říct /momentálně mám v hubě asi 5 stehů a je pro mě problém do sebe nacpat dětskou výživu/.
obecne,pokud budem pěšmo,zopakujeme lonskou strasu.
pokud budem kolmo, tak doprava v pátek je /aspoň pro nás/ pohodová-vlakem i s kolama do Bojkovic /přímý vlakz Brna,bez nutnosti přesedání/ a odtud je to na chatu Valmont cca 15km po cyklostezkách, takže nic co bychom nedali.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Astrozzy » sob dub 19, 2008 20:15

šíp píše:no, jestli my budem na kolech Ti teďka nedokážu říct /momentálně mám v hubě asi 5 stehů a je pro mě problém do sebe nacpat dětskou výživu/.
obecne,pokud budem pěšmo,zopakujeme lonskou strasu.
pokud budem kolmo, tak doprava v pátek je /aspoň pro nás/ pohodová-vlakem i s kolama do Bojkovic /přímý vlakz Brna,bez nutnosti přesedání/ a odtud je to na chatu Valmont cca 15km po cyklostezkách, takže nic co bychom nedali.

Fuu no na MTB by som sa vedel aj ja dako doplazit aj ked to ted ani e je dalko ale po praci si dat taky vyjazd na start no fuj. Len ak MTB tak by sa musela zmenit trasa lebo ten hreben by sme asi neprezili. v Kazdom pripade ja by som musel koncit na Javorine. No ale asi radsej predsa len peskom :((
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod sally » sob dub 19, 2008 22:29

astrozzy: nie, som z Ba, ale nad Myškech dedinkou máme dlhé roky chatu *
a osobne sa prikláňam za pešiu variantu, moja bikerská výdrž je v dlho neudržiavanej forme :oops: arm4 prípadne by sa dalo ísť omrknúť Čachtický hrad - doprava zo starej turej minivláčikom alebo ísť na Tematín - turisticky ťažší výstup
sally
nováček
nováček
 
Příspěvky: 74
Registrován: sob pro 1, 2007 13:44
Bydliště: kde nebe je vysoké a modré

Příspěvekod šíp » ned dub 20, 2008 11:03

klidně můžou být 2 sekce, pěší a cyklo, s tím že sraz bude v pátek i v sobotu určený
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod sally » ned dub 20, 2008 11:19

šíp píše:klidně můžou být 2 sekce, pěší a cyklo, s tím že sraz bude v pátek i v sobotu určený
to by bol super nápad :wink:
len taká otázočka, aká bola minulo ročná trasa? že kde sa začínalo?
sally
nováček
nováček
 
Příspěvky: 74
Registrován: sob pro 1, 2007 13:44
Bydliště: kde nebe je vysoké a modré

Příspěvekod šíp » ned dub 20, 2008 18:07

loňská trasa-mapku má na stránkách Astrozzy
/já debil jsem si totiž tracklog velmi inteligentně smazala/
v zásadě- v pátek jsme se potkali na chatě Valmont , VYškovec, pak jsme v sobotu šli přes Mikulčák, Lopeník a Strání na Velkou Javořinu /33km podle GPS/, v neděli pak AStro sešel na slovenskou stranu, zbytek 20km do Strání, kde nás vyzvedl můj ta´tka a odvezl na vlak do Uh.Brodu.
pro pěší bychom trasu ponechali i na letošek, pro cyklo naplánuju-sednu na cyklomapy a vytvořím trasy
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » ned dub 20, 2008 21:25

takže sjem se s tím pěknou chvilku bavila.
pro cyklosekci, která by jela s náma vlakem

pátek
Obrázek
Obrázek

sobota
Obrázek
Obrázek

neděle
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod jedik » ned dub 20, 2008 22:10

Sipe ty jsi blazen! :D
Ale za dokonale planovani musis od nas dostat neco za odmenu.

Ty vyskace vypadaji v tomhle meritku docela drsne :) Ale kdyz jsem si to prepocetl, stoupani by nemela byt nijak zbesila.
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Dolomedes Fimbriatus » pon dub 21, 2008 9:23

Ahoj tak koukam ze mate v planu pekny vylet :) No minulou nedeli jsem si udelal take podobnou prochazku z Dolni Nemci na Velkou Javorinu a pak na V. Lopenik a zkoncili jsme pred Brezovou. No moc vam nezavidim ten vylez na Javorinu z Kvetne pokud pujdete tou trasou kterou sem to sebehl. Me to stacilo dolu a mel jsem pomerne dost. Jinak velice doporucuju Bile Karpaty jsou pekne. Jen nevim jak na kole, je tam par peknych kopecku, ale vsecko se da :) tak vam preji at se vylet zadari
Dolomedes Fimbriatus
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned pro 2, 2007 22:00

Příspěvekod Sirah » pon dub 21, 2008 10:15

pokud se nebudu vracet do lotysska a nebude jina akce, tak se predbezne a radostne hlasim 8)
t`estimo Catalunya


www.bafinka.4fan.cz
Uživatelský avatar
Sirah
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4175
Registrován: pon zář 10, 2007 12:32
Bydliště: Back in Pardubice ;)

Příspěvekod tuso » pon dub 21, 2008 11:32

jedik píše:Sipe ty jsi blazen! :D
Ale za dokonale planovani musis od nas dostat neco za odmenu.

Ty vyskace vypadaji v tomhle meritku docela drsne :) Ale kdyz jsem si to prepocetl, stoupani by nemela byt nijak zbesila.


Můžeš v čase volna zpracovat celou ČR. :twisted:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod šíp » pon dub 21, 2008 15:43

jedik píše:Sipe ty jsi blazen! :D
Ale za dokonale planovani musis od nas dostat neco za odmenu.

Ty vyskace vypadaji v tomhle meritku docela drsne :) Ale kdyz jsem si to prepocetl, stoupani by nemela byt nijak zbesila.


jj blázen jsem s tím souhlasím.
s tím plánováním -už toho využil Astrozzy a chce po mě zpracovat jakousi trasu,na Slovensku, prej aby věděl co ho čeká :((
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Labash » pon dub 21, 2008 15:57

SIPko ty budes cyklo nebo pesi sekce?
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Sirah » pon dub 21, 2008 18:14

Labash píše:SIPko ty budes cyklo nebo pesi sekce?

ze se vubec ptas...to je uuuplne jasne 8)

sipka bude stopro pesi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
t`estimo Catalunya


www.bafinka.4fan.cz
Uživatelský avatar
Sirah
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4175
Registrován: pon zář 10, 2007 12:32
Bydliště: Back in Pardubice ;)

Příspěvekod šíp » pon dub 21, 2008 18:20

nevím, netuším, budu schopna říct až pár dnů před vlastní akcí.
BTW navíc stejnězatím není určeno, ve kterém víkendu ten srazík vlastně bude :((
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Srazy outdoorfora