Bílé Karpaty, červen 27-29.6.08

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod šíp » úte kvě 20, 2008 18:23

pohrála jsem si s GPSkou
plán na pátek
profil
Obrázek
mapa
Obrázek
sobota
profil
Obrázek
mapa
Obrázek
neděle
profil
Obrázek
mapa
Obrázek
proti minulém roku jsem upravila neděli,nemá smysl se vracet do strání, ale spíše ppokračovat ještě dál po hřebeni na západ a sejít k vlaku
podotýkám tuto část neznám
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod simp » úte kvě 20, 2008 19:43

Sobota vypadá suprově, souhlasím také s pokračováním a sejití do Velké nad Veličkou.

Díky za profily, šípe. :-*
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » úte kvě 20, 2008 19:46

simp píše:Sobota vypadá suprově, souhlasím také s pokračováním a sejití do Velké nad Veličkou.

Díky za profily, šípe. :-*


jj, říkala sjem si že by bylo super projít si vlastně tu hřebenovku skoro komplet
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » stř kvě 21, 2008 14:41

takže heslovitě:
1.přes ICQ jsem včera na srazík pozvala Vénu. nezávazně mi to příslíbil. doufám že svou účastí potěší ty co ho znají z předchozích akcí, ale i ty co na OF začali chodit později. Je to fajn kluk.
2.spaní-je to sraz "zádveřáků" takže se spí venku,pod širákem,příp.pod stanem. na první noc použijem osvědčenou louku kousek za Valmontem, druhé spaní je zatím otevřeno- zřejmě někde v okolí Holubyho chaty na JAvořině /na české straně-kvůli ochranářum/. Věřím tomu, že kdyby někdo moc chtěl, šlo by i ubytko na chatě. Již nikdy více ale ne na tom místě co loni-viď Poldíku?
3.jídlo- pátek večer na chatě VAlmont, pak i sobotní snídaně. BAcha- loni otevírali až v 10hod., takže pokud by někdo chtěl startovat dříve, musí si proviant zabezpečit. V sobotu pak cca ve 2/3 trasy /před klíčovým výstupem na JAvořinu/ procházíme obcí Strání-Květná. loni jsme sice měli prpoblém najít hospodu,kde by nám uvařili, ale letos by nám snad aspon na koupališti prodali párek v rohlíku. Stran HOlubyho chaty netuším-loni byl majitel velmi vstřícný a otevřel i když měl mít ještě zavřeno. v neděli pak pozdní obídek v Javorníku nad Veličkou/budu tam poprvé v životě,tak doufám že snad aspon jedna hospoda tam bude fungovat.
4.voda- naberem si na VAlmontu /praktická rada- půllitrovou petku s sebou na nabírání vody z vodovodu/. dále pak v kterékoliv hospodě v Květné. a pak samo Holubyho chata na JAvořině. bacha-pramen pod javořinou jsme loni nenašli,nespolíhat na něj.
5. doprava- nejlevnější na cestu tam bude KM banka. bohužel, můžou na ni cestovat max.3 lidi, takže když si do naší zapíšem Simpa, jsme vyčerpání. takhel jízda vyjde na 97kč na jednoho. takže radím domluvte se kdo jak pojedete a kupte si KM banku. ale dříve než ji ty ludry nádražácké zdraží. nazpátek pak se jede jinak, jelikož do Brniska užíváme osobáky a spěšnáky, tak lze využít slevu SONE+. je to vždy pro 2 lidi za 130kč. tedy náklady 65 na jednoho. takže zase utvořte si dvojice kdo s kým.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod simp » stř kvě 21, 2008 15:41

šíp píše:1.přes ICQ jsem včera na srazík pozvala Vénu. nezávazně mi to příslíbil. doufám že svou účastí potěší ty co ho znají z předchozích akcí, ale i ty co na OF začali chodit později. Je to fajn kluk.


Tohoto kluka mám v icq také. Konečně jej poznám a stisknu mu pravici.

šíp píše:3.jídlo- pátek večer na chatě VAlmont, pak i sobotní snídaně. BAcha- loni otevírali až v 10hod


Budeme vycházet až před polednem? :(( :mrgreen:

šíp píše: ......max.3 lidi, takže když si do naší zapíšem Simpa, nazpátek pak se jede jinak, jelikož do Brniska užíváme osobáky a spěšnáky, tak lze využít slevu SONE+. je to vždy pro 2 lidi za 130kč. tedy náklady 65 na jednoho. takže zase utvořte si dvojice kdo s kým.


Můžu zažádat příslušné instance o adopci, že? :wink: :-D

To je rozumná cena..
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod Noemi » stř kvě 21, 2008 15:59

šíp píše:jelikož do Brniska užíváme osobáky a spěšnáky, tak lze využít slevu SONE+. je to vždy pro 2 lidi za 130kč. tedy náklady 65 na jednoho. takže zase utvořte si dvojice kdo s kým.


...pokud beudete šikovní a vytvoříte pětice :wink: + koupíte si Regionet pro Zlínský a Brněnský kraj (vždy za 260 Kč pro 5 osob), vyjde vás cesta na 104 Kč :mrgreen: ....
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod amadeus » čtv kvě 22, 2008 9:32

Noemi píše:
šíp píše:jelikož do Brniska užíváme osobáky a spěšnáky, tak lze využít slevu SONE+. je to vždy pro 2 lidi za 130kč. tedy náklady 65 na jednoho. takže zase utvořte si dvojice kdo s kým.


...pokud beudete šikovní a vytvoříte pětice :wink: + koupíte si Regionet pro Zlínský a Brněnský kraj (vždy za 260 Kč pro 5 osob), vyjde vás cesta na 104 Kč :mrgreen: ....


Navrhuji se grupove sejit v Brne (pro brnensku sekci), asi tedy dle navrhu cajovna na tom Mendlaku, bude to lepsi a operativnejsi :D

Trasa vypada super, jsem se jiz leknul ze se budou drtit kilometry :D

Tak cena, dvojice, nebo petice? Cesta tam a zpet?
Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
amadeus
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1829
Registrován: pon dub 28, 2008 21:58

Příspěvekod poldík » čtv kvě 22, 2008 15:40

U mě to nyní vypadá s účasti bledě ale snad si to budu moct nějak zařídit. ještě uvidíme. :cry:
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod šíp » čtv kvě 22, 2008 18:43

Noemi píše:
šíp píše:jelikož do Brniska užíváme osobáky a spěšnáky, tak lze využít slevu SONE+. je to vždy pro 2 lidi za 130kč. tedy náklady 65 na jednoho. takže zase utvořte si dvojice kdo s kým.


...pokud beudete šikovní a vytvoříte pětice :wink: + koupíte si Regionet pro Zlínský a Brněnský kraj (vždy za 260 Kč pro 5 osob), vyjde vás cesta na 104 Kč :mrgreen: ....


NOemi, po dlouhé době Tě vítám na OF :mrgreen:
k té ceně-to co píšeš cena na obě cesty? nebo tam i zpět tedy krát 2?
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod simp » pát kvě 23, 2008 20:25

POZOR ZMĚNA SRAZU!!!

Pozvání k minisrazu v DOBRÉ ČAJOVNĚ Františkánská 6

Hojky, šípiným jménem zvu všechny Brňáky ke srazu do Dobré Čajovny ve čtvrtek 29. 5. 2008 v 18:00.

Téma:
- přechod Bílé Karpaty v červnovém termínu
- vypití šálku čaje
- pokecání s dosud neznámými přihlášenými

- rezervace domluvena na moje jméno, kdo by se chtěl ještě připojit a nezná mě, kontaktujte mě na PM, případně se ozvěte přímo do vlákna.

Secretary simp.
Naposledy upravil simp dne sob kvě 24, 2008 16:15, celkově upraveno 3
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » pát kvě 23, 2008 20:28

ještě čas. co 18hod.?
a doporučuji rezervaci *
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod simp » pát kvě 23, 2008 20:39

šíp píše:ještě čas. co 18:00?
a doporučuji rezervaci *


Rezervace nemohla být zajištěna v Čajovně Starý Dvůr, protože místo již bylo obsazeno. Protože jsem si vědom malých prostor čajovny a nechtěl jsem spoléhat na hezké počasí, změnil jsem místo srazu na Dobrou Čajovnu.

Ahoj. I.
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod simp » sob kvě 24, 2008 17:23

Noemi píše:...pokud beudete šikovní a vytvoříte pětice :wink: + koupíte si Regionet pro Zlínský a Brněnský kraj (vždy za 260 Kč pro 5 osob), vyjde vás cesta na 104 Kč :mrgreen: ....


Ahoj, dostal jsem trochu jiné info. Bavím se teď jenom o cestě do Uherského Brodu, také doufám z hlediska slevy, že v 15:31 nepojede jenom brněnská sekce ale sejde se nás v Brně více. :-)

SLEVY CESTA TAM

A, Skupinovka (2-30 osob)
Kdy platí 1. osoba - 116,- 2. osoba 116,- 3. a další osoba 74,- Kč. Tato varianta je založena na rozpočítání nákladů při větší skupince.

B, varianta Regionetu BR + ZL jízdenky, koupené na jeden den
- koupí se dvě pásma BRNO a ZLÍN za 260,- Kč pro 2-5 osob (cena stále stejná)
- podmínkou je vytvoření těchto skupinek
- cena 260 je neúplná, platí jen do Kunovic
- při využití zakoupeného Regionetu by další cesta Kunovice - Uherský Brod vyšla na 77,- Kč za celou skupinu.
- celkový náklad takové varianty pro pět osob /1x uplatnění jízdenky/ je 260+77=337 ... 337/5 = 67,4 Kč za cestu do UB/jednoho

Skupinovou slevu můžeme opustit, protože nedosahuje slevnění na variantu Regionetu ani kdyby si ji koupilo 20 lidí.
A to jsem nezohlednil ještě ty, kteří jedou na KMB (kilometrickou banku).
Pro nás, kteří kilometrickou banku nemáme, bude výhodné jet se slevou podle Noemi.

Tímto jí děkuji za dobrou radu. *


SLEVA ZPĚT
Javorník nad Veličkou - Brno. Protože jízdenky Regionetu lze koupit všude , řešil bych to zase takto. Jízdenky Regionetu se vztahují na osobní a spěšné vlaky 2. třídy.

s.
Naposledy upravil simp dne sob kvě 24, 2008 18:21, celkově upraveno 1
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod simp » sob kvě 24, 2008 17:42

Vzhledem k výše uvedenému KE VŠEM ÚČASTNÍKUM

Pro brněnskou sekci: domluvíme odjezd v čajovně

Pro nebrněnské: zkuste pouvažovat, zda je pro Vás reálné připojit se k nám na VLAK 15:31. Výhody většího počtu účastníku jsou myslím zřejmé:

- lepší operativnost při uplatnění slevy
- přestávka v UB do dalšího odjezdu - osvěžení, pokec
- šipka nám všem na místě řekne, kde že to ve Vyškovci musíme vystoupit :mrgreen: :roll:
.
..

Z mé strany zatím vše. s.
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » sob kvě 24, 2008 19:42

takže:
šipka nikomu neřekne kde ve VYškovci vystoupit, jelikož bus tam má konečnou, dál už není kam pokračovat *
ke slevám- když se pojede na kilometrickou banku z Brna, v počtu osob jeden až tři na jednu, tak to vyjde na 97kč na osobu.
v neděli si pak koupíme slevu SONE která platí na osobní a spěšné vlaky, stojí 130kč a mužou na ni cestovat 2 dospelí, takže na osobu 65kč.
nějak mi uniká smysl těch ostatních slev /momentálně mi to nemyslí-totálně mě vykolejil návštěvní pořádek Vysokých Tater/
na srazík do čajovny se těším- sice v Dobré čajovně nemají masalu, ale to nevadí. každopádně doufám že skončíme tak nějak rozumně bo v ten den jsou ty debilní ohnostroje a celé Brno se bude na 22,30 přesunovat do mého bydliště, tak abych se měla ještě jak dostat
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod simp » sob kvě 24, 2008 20:06

šíp píše:takže:
na srazík do čajovny se těším- sice v Dobré čajovně nemají masalu, ale to nevadí. každopádně doufám že skončíme tak nějak rozumně bo v ten den jsou ty debilní ohnostroje a celé Brno se bude na 22,30 přesunovat do mého bydliště, tak abych se měla ještě jak dostat


Sleva Regionetu vychází asi nejlépe při cestě, kdy vytvoříme z Brna aspoň dvě skupinky po pěti.

Určitě skončíme do devíti, si myslím.
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » sob kvě 24, 2008 20:07

nenávidím ohňostroje arm4 arm3 :smt070 :smt071 :smt021 :smt018
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod simp » sob kvě 24, 2008 20:15

šíp píše:nenávidím ohňostroje arm4 arm3 :smt070 :smt071 :smt021 :smt018


já nemám rád ani ty typické zápecnické brno akce -Prýgl ohňostroj, Špilberk ohńostroj, Muzejní noc, Shakespearské slavnosti apod.

Raději chodím kiláky na pastvinách a hřebenech a místo ohňostroje se podívám ze spacáku na oblohu.
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » sob kvě 24, 2008 20:17

jo, a tedka si vem že v té oblasti bydlíš :roll:
ráno když jdu do práce tak mám chut lidskou rasu vyhladit-všude odpadky, v celistvé několikacentrimetrové vrstvě, plasty, lahve prostě fujtajbl
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Chasi » sob kvě 24, 2008 20:22

Kolik už je potvrzených lidí?

Pořád o tom uvažuju, ale vůbec nevím jak to bude s časem :(( ...

Byl by to můj první sraz OF :oops: .
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod šíp » sob kvě 24, 2008 20:23

Chasi píše:Kolik už je potvrzených lidí?

Pořád o tom uvažuju, ale vůbec nevím jak to bude s časem :(( ...

Byl by to můj první sraz OF :oops: .


nováček všem platí první rundu :mrgreen: :ú :wink: :lol: :D *
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod simp » sob kvě 24, 2008 20:24

šíp píše:jo, a tedka si vem že v té oblasti bydlíš :roll:
ráno když jdu do práce tak mám chut lidskou rasu vyhladit-všude odpadky, v celistvé několikacentrimetrové vrstvě, plasty, lahve prostě fujtajbl


Jo jo to je to zápecnictví. Člověk až v přírodě objeví, že se předtím ve městě choval neohleduplně. Resp. spoustu skvělých návyků mám z výletů se skautem, kdy jsme byli mimo vliv civilizace. Jeden můj kamarád v jisté době tak nesnášel svět, že si u svého známého domluvil roční pobývání kdesi ve srubu v lese. Nakupovat chodil do nějaké vesnice přes kopec, ale i tam trať končila, a to snad jenom jednou týdně. Co dělal? Četl moře knih, kouřil, dýchal přírodu.
A pak tam měl ještě jeden klavír......

Duch, který poznal své hranice, už je překročil. :)
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod simp » sob kvě 24, 2008 20:30

Chasi píše:Kolik už je potvrzených lidí?



Průběžně kývlo 15 lidí podle sčítání nr. 1. (5. strana).Potvrzení zatím žádní, kromě simpa :-), šípa a jeho polovičky, Astrozzyho a sally.

Pojeď Chasi :-)
Naposledy upravil simp dne sob kvě 24, 2008 20:32, celkově upraveno 1
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod Petras » sob kvě 24, 2008 20:32

šíp píše:jinak bych se moc přimlouvala za to, aby se konečně někdo ujal organizování toho přechodu :wink: ať už MF či NT na září. potřebuju to vědět termínově

NT půl hřebene v půlce září mám zrovna v plánu. :wink:
Jinak VAlmont uvidím ale zatím mi to moc nevychází,mám tam Krkonoše. :((
- Piješ?
Pokud to je otázka, tak ne. Pokud to je návrh, tak ano!
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Příspěvekod simp » sob kvě 24, 2008 20:35

Petras píše:NT půl hřebene v půlce září mám zrovna v plánu. :wink:
Jinak VAlmont uvidím ale zatím mi to moc nevychází,mám tam Krkonoše. :((


:( Kr-ko-o-o-no-š-šš-e??? :( A my s tebou počítali. A těšili se.
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » sob kvě 24, 2008 20:36

Krkonoše? blééé tam jsem byla jednou a zařekla se že tam víc nepáchnu.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Chasi » sob kvě 24, 2008 21:32

šíp píše:
Chasi píše:Kolik už je potvrzených lidí?

Pořád o tom uvažuju, ale vůbec nevím jak to bude s časem :(( ...

Byl by to můj první sraz OF :oops: .


nováček všem platí první rundu :mrgreen: :ú :wink: :lol: :D *


Tohle už jsou ty příjemnější "starosti" a nějak bychom museli prolomit ledy :mrgreen: ... Ale jak říkám, v té době jsem ve zkušebce a nevím, jak to budu stíhat.
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod Dena » sob kvě 24, 2008 21:35

@šíp
Krkonoše- plný souhlas, důvodů hafo :)
Ad) hovňostroje
nejvíce mě vadí to, za kolik merglí toho tam sfajruje, o ani binci nemluvě a dalo by se toho rance využít např. jinde k něčemu užitečnému :|
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod šíp » sob kvě 24, 2008 21:35

s tou rundou jsem si dělala srandu :wink:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Chasi » sob kvě 24, 2008 21:40

šíp píše:s tou rundou jsem si dělala srandu :wink:


jasan

:wink: , na druhou stranu je třeba dbát pitný režim :drinkers:
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

PředchozíDalší

Zpět na Srazy outdoorfora

cron