Sraz MF 29.2.-2.3.2008

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod šíp » ned bře 2, 2008 20:44

mayya píše:Tak hlásím, že jsem právě dorazila dom - díky Conny a Johnnovi asi tak o 4hoďky dřív :wink: . I když to byla chvilkama divočina, hodnotím akci jako veeelmi povedenou.

Jo a my tři jsme dneska šli dolů (přes Johnnyho počáteční protesty) opět pěšky, ne lanovkou.... jdu vybalovat. :smt023


jaké to bylo? když jsme dneska koukali na hory, tak to vypadalo na pěkný mazec
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Astrozzy » ned bře 2, 2008 20:54

mayya píše:Tak hlásím, že jsem právě dorazila dom - díky Conny a Johnnovi asi tak o 4hoďky dřív :wink: . I když to byla chvilkama divočina, hodnotím akci jako veeelmi povedenou.

Jo a my tři jsme dneska šli dolů (přes Johnnyho počáteční protesty) opět pěšky, ne lanovkou.... jdu vybalovat. :smt023

Do prdele toto si mi nemala hovorit.
Ja som to chcel dole ski ale nebol ziaden dobrovolny blbec co by so mnou siel a tak sme sli lanofkou dole. Kurna ziaden sportovy vykon sa na to vy....
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod Vojtos » ned bře 2, 2008 20:55

mayya píše:Tak hlásím, že jsem právě dorazila dom - díky Conny a Johnnovi asi tak o 4hoďky dřív :wink: . I když to byla chvilkama divočina, hodnotím akci jako veeelmi povedenou.

Jo a my tři jsme dneska šli dolů (přes Johnnyho počáteční protesty) opět pěšky, ne lanovkou.... jdu vybalovat. :smt023


:lol: Chudák Johny. No my jsme si řekli, že neni o co stát zvlášť když jsem já s Michalem měli na batohu ty krásné plachty ze snowboardů. Jinak cesta do Snilovského fakt i dneska nic moc, ale alespoň bylo o trochu líp vidět, i když podle toho psal Tuso se to ještě zhoršilo když vyráželi oni.
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Vojtos » ned bře 2, 2008 20:56

Astrozzy píše:Do prdele toto si mi nemala hovorit.
Ja som to chcel dole ski ale nebol ziaden dobrovolny blbec co by so mnou siel a tak sme sli lanofkou dole. Kurna ziaden sportovy vykon sa na to vy....


No jo byls úplně plný odhodlání :lol: No já bych s tebou šel ale to víš neměl jsem ty brýle :lol: :lol: :lol: :lol:
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Astrozzy » ned bře 2, 2008 20:59

Vojtos píše:
Astrozzy píše:Do prdele toto si mi nemala hovorit.
Ja som to chcel dole ski ale nebol ziaden dobrovolny blbec co by so mnou siel a tak sme sli lanofkou dole. Kurna ziaden sportovy vykon sa na to vy....


No jo byls úplně plný odhodlání :lol: No já bych s tebou šel ale to víš neměl jsem ty brýle :lol: :lol: :lol: :lol:

Som ti mohol pozicat od Kaceny :((
btw - vdaka za triko
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod tesil » ned bře 2, 2008 21:01

posádka Mařena caru (Mařena + Šárka, Fia a já) hlásí příjezd v pořádku do Brna a okolí, cestou jsme se stavili u Žiliny ve Višňovém mrknout na skalky, byl z toho nakonec výstup nahoru na Hoblík :climb: , trochu fičelo, trochu sněžilo a hodně pršelo, což nebyla tento víkend žádná novinka :slota:
Uživatelský avatar
tesil
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1144
Registrován: čtv led 19, 2006 16:54
Bydliště: brno

Příspěvekod mayya » ned bře 2, 2008 21:01

Myslím že litovat nemusíte - na prkně nebo ski nic moc, sníh dole jen slabá vrstva přes bahno....ale pěšky good. :ú *

Cesta do sedla chvílema taky síla, nápory větru - ale šlo to.
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod Astrozzy » ned bře 2, 2008 21:03

mayya píše:Myslím že litovat nemusíte - na prkně nebo ski nic moc, sníh dole jen slabá vrstva přes bahno....ale pěšky good. :ú *

Cesta do sedla chvílema taky síla, nápory větru - ale šlo to.

No je mi jasne ze az dole by to neslo ale po hranicu lesa to vypadalo na slusnu lyzbu co som tak ocumoval z lanofky.
No len dufat ze pani zima tak skoro neodide
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod šíp » ned bře 2, 2008 21:31

ještě jeden důkaz, že jsem fakt měli kávy na kofilovou párty nadbytek.
je to foceno mobilem,sorry za kvalitu
Obrázek
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod mayya » ned bře 2, 2008 21:36

Astrozzy píše:No je mi jasne ze az dole by to neslo ale po hranicu lesa to vypadalo na slusnu lyzbu co som tak ocumoval z lanofky.


...jasně, tak to jo...do poloviny bylo sněhu tak 25-30 čísel...
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod Cvrk » ned bře 2, 2008 21:42

Tak jsem už taky skialpinista! A musím říct, že napoprvé dost masakr. :twisted:
V sobotu jsme chtěli vyšlapat na Chleb (nebo aspoň Bochník), ale po 200 metrech od chaty taková sibérie, že jsme se s lýžema v rukách! vraceli dolů. Paráda. Dneska jsem si jednou sjel generála, pak hodinu šlapal nahoru "na hanzíka", bo mi nešla zaaretovat jedna hůlka. No a odpolední šlapání do Snilovského byl stejný sajgon, jako v sobou na Chleb.Sníh a led přímo do ksichtu, jízda poslepu - už vím, co je to sněžná slepota. Můj závěr je: SUPÉÉÉR!!!! *
Carpe Diem! Lovte kapry!
Uživatelský avatar
Cvrk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2942
Registrován: ned led 22, 2006 12:56
Bydliště: OV

Příspěvekod mayya » ned bře 2, 2008 21:50

...a dodatečně zdravím všechny, se kterýma jsem se dneska nestačila rozloučit, bo trénovali šialp (viz Cvrk výše)... :smt006
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod Hanzik » ned bře 2, 2008 22:04

Tak tady mate i report ode me :)

V patek jsme vyslapali na Maguru s tim, ze rano se uvidi. A taky ze jo, dest vichr, mlha a k tomu SMSky od rodicu, co ze se to ma venku dit. Plan byl prehodnocen a my sebehli do Klacan na bus do Vrutek, kde se s nami rozloucila Evka, ktera, pac mela dychaci potize, se rozhodla jet domu. My pokracovali vlakem do Turan, kde nas zastihly hromy a blesky, a pak busem do Trusalove. Celkem se vycasilo a nahoru jsme slapali za sucha a v zavetri. Na sjezdovce uz nas zastihlo snezeni, vitr se vsak prihlasil ke slovu az poslednich 100 metru pred chatou, kam jsme dorazili nekdy kolem 17:30. Vecer byl paradni, kofila, kytara, bezva lidi, co k tomu dodat.:D Dneska jsme pak dolezli na Snilovske sedlo a ke stanici lanovky. Vitr byl vazne hnusny, k tomu mlha, no, jsem rad, ze uz jsem tam parkrat byl. Dolu jsme se pustili primo pod lanovkou a dalo se to v pohode. Neprijemne to bylo az dole, kde bylo mene snehu a sjezdovka byla rozdrbana od bagru.

Jinak srazik byl super, tesim se na dalsi a doufam, ze se priste slezem v hojnejsim poctu. Fotky najdete tady
Hanzik
účastník
účastník
 
Příspěvky: 726
Registrován: stř lis 1, 2006 14:07
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Cvrk » ned bře 2, 2008 22:25

2Mayya: Achóóóóóóóój! :skialp:
Carpe Diem! Lovte kapry!
Uživatelský avatar
Cvrk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2942
Registrován: ned led 22, 2006 12:56
Bydliště: OV

Příspěvekod jedik » ned bře 2, 2008 22:33

To bylo zuuuuuzo. Diky patri vsem kytaristum, zpivalistum, karbanistum a vlastne tedy vsem (osobni dik Tusovi, za dnesni vycvik). Bomba. :skialp:

Jenom doplnim, ze ztraty ostravske sekce byly pri stoupani z Vratne po zelene nahoru vyslovene drasticke. Posudte sami: mayya 1x jeleni luj (malem), jedik 35mm^2 kuze pri traverzu zmrzle sjezdovky a pozor nejhorsi - Poldik ztracel mistama usmev! Diky bohu jsme vsechna inkriminovana mista obesli, usmevy posbirali a nahore bylo zase veselo :mrgreen:

mayya: :smt006
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod mayya » ned bře 2, 2008 23:04

Podrobný report by mayya:
Pátek ráno vlakem směr Ova, na hlaváku čekal Poldík se svýma „novýma“ skialpama se zkurveně velkým vázáním ;-). Oběd ve Stodolní, ve tři naložení ke Cvrkovi a jedikovi, odjezd směr MF. Příjezd do Vrátné před šestou, odchod 6:20pm za deště po bahnité hnusné rozvorané cestě po zelené (resp. po rumu :-D). Okolo půlky kopce začal být terén pevnější a zasněžený. Protože se nám nezdálo uhnout (jak to mělo správně být) po sjezdovce, pokračovali jsme cestou úbočím, která se za chvíli ztratila. (V mezičase průběžné a zřejmě lehce matoucí sms k vrcholovému týmu, který se nám vypravil do sedla naproti – ovšem, byli jsme jinde než jsme mysleli, viz dále). Cesta se ztrácí….ha, takže kudy…ještě že jsme objevili napůl zaváté stopy (já: medvěd??!!??), ty nicméně brzo záhadně zmizely. Takže hore za nosom…..pak jsme objevili nad námi červené blikající světýlko….hurá, prý vysílač. Když jsme se k „vysílači“ přiblížili, identifikovali jsme ho jako turniket dolní stanice kotvové lanovky. Takže dál do kopce po zledovatělé sjezdovce. Začínalo pěkně fičet a hlavně to fakt dooost klouzalo. Tak dlouho jsem řešila, esli nazout Hafiho kocůry, až jsem bez nich došla až skoro nahoru (a pěkně si nadávala, že to neudělala). Pak najednou se někde vpravo nad námi objevila světýlka a za chvíli ledovým svahem přisvištěl profík ve skialpových skeletech, podávající pomocnou ruku a vysekávající stupy pro traverz v ledovém svahu (nicméně myslím že celkově všichni čtyři jsme se alespoň jednou ocitli v situaci, kdy jsme po ledu začínali nebezpečně klouzat směr dolina). Takže hurá, lehce upadající morál opět naskočil a vidina uvítacího výboru s čajem u horní stanice lanovky ve Snilovském sedle nás vskutku silně motivovala. A taky jsme se dočkali – Dena, Zbuddy, Tušo, Astrozzy a odpadlíky sbírající pavproch do nás nalili teplé tekutiny a vyvedli přes větrné sedlo (taky pěkně ledové a vyfoukané…) dolů do tepla chaty. Vítání, sušení, příjemný večer…..
Ráno v sobotu fičák jak blázen, nicméně šialpo sekce vyráží do akce (když to členové školky táhly s sebou takovou dálku, že…). Zformována i pěší sekce (já, Vojtos a Michal), která taktéž statečně vyráží s úmyslem dosáhnout mety Snilovské sedla a bramborových placek. Nicméně cestou hnus nejhnusnější, vichřice jak blázen – poryvy větru se sněhovou vánocí, chvílema není vidět na další tyčku. Slyšíme první hřmění – lavina? Jak stoupáme do sedla, je to čím dál horší…to nejlepší nás chytne nahoře – kroupová smršť – au au au, ledové projektily se nám zavrtávají do těla, není kam se schovat….po chvíli dobíháme alespoň do závětří budky u vleku. Po vyhodnocení situace se jednomyslně shodujeme na návratu a za zvuků hromů a zimní bouřky vyrážíme zpátky. Cestou potkáme zbytky šialpo sekce a společně se vrháme do tepla chaty. Pak už jen opět sušení věcí, porovnávání modřin od krup a začátek volné zábavy….v průběhu odpoledne a večera sms konference a průběžné info s jednotlivými sekcemi. Doráží stateční Conny s Johnnym, Hanzík, Blaf a Zuzka….a chatu máme nakonec se dvěma Poláky sami pro sebe. Pak se už jenom hraje karban, strategicko-akční hry, šachy, zpívá, trochu jí a hodně pije (někteří staří kozáci dokonce překvapivě i poprvé kofilu), slabší (no dobře, přiznávám se – ale bylo nás víc) jedinci odpadají do postýlek dřív, někteří naopak ne a ne odpadnout (a pak někdy ve tři ráno číhají u záchoda a s výkřikem „erotika“ odchytávají procházející dámy v nočním úboru ;-)).
V neděli ráno venku slota o něco menší, takže šialpo sekce opět vyráží – ale to už je popsáno přímo od nich. Po domluvě na změně odvozu okolo jedenácté vyráží Conny, Johnny a já pěšo dolů. Cestou do sedla místy hnusné nárazy větru, chvílemi se ale šlape dobře, sněhu spousta, krásná zima. V sedle čaj a placky, pak už dolů (někteří i po vlastní pérdeli, paně hrábě)…a s cateringovou (mňam a ještě jednou díky) zastávkou v Žilině frrrrr směr Prágl. Takže: super zážitky z out- i indoorových aktivit ;-), akcička opět vydařená, bude na co vzpomínat.

Ufff, vážně to někdo dočetl až sem?
:(( :roll: :mrgreen:
Naposledy upravil mayya dne ned bře 2, 2008 23:13, celkově upraveno 2
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod Blaf » ned bře 2, 2008 23:06

paradicka....suprovy srazik, z uhlu outdooru paradni....hrozne sem si liboval v dnesni drsne ceste domu:) jak krasne foukalo:)
lidickove byli bombasticti, skoda jen, ze nedorazili vsechny skupiny, ktere se daly na cestu....
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod jedik » ned bře 2, 2008 23:11

šíp píše:....jo a taky jsme si v hospodě dali moooc prima halušky. ..

Ciste prakticky, nebyla to ta hospoda v Terchove jak je odbocka na Vratnou k Janosikovi?
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Vilík » ned bře 2, 2008 23:12

:smt023
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Blaf » ned bře 2, 2008 23:14

mayya píše:
Ufff, vážně to někdo dočetl až sem?
:(( :roll: :mrgreen:


jsne :ú :wink:
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod mayya » ned bře 2, 2008 23:54

fotky ve vlákně Fotoalbum
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod šíp » pon bře 3, 2008 8:11

jedik píše:
šíp píše:....jo a taky jsme si v hospodě dali moooc prima halušky. ..

Ciste prakticky, nebyla to ta hospoda v Terchove jak je odbocka na Vratnou k Janosikovi?


jo jo myslím že jo- jmenovalo se to Šibenice.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod conny » pon bře 3, 2008 9:16

tak aby som to uviedla na pravu mieru:
v sobotu sme sli z vratnej nie pod lanovkou, ale cez kraviarske. kedze sme zabudli odbocit po znacke a zlaby vyzerali vseliak (v jednom aj starsia padnuta lavinka), tak sme to vybehli po takom hrebienku smerom hore (no vybehli, raz som sla skoro po prdeli naspat, ale zachranil to vhodne situovany stromcek). tuna nastali prve straty a niekde vo fatre lieta moja sprcka na batoh. nastastie aj tak vsetko zmrzlo a lad je, ako vieme, nepremokavy. dalej sme pokracovali na na hlavny hreben. ten vo fatre chvalabohu nejde velmi minut, ale ked sme zbadali to zimne znacenie, celkom sme sa potesili 8) vyliezli sme kusok pred odbockou na Krivan a konecne na moju velku radost prislo aj na macky. potom to bola v podstate pohoda az do snilovskeho. vietor od chrbta, akurat trosku kosa (vsak on mi Johny radil, ze si tie rukavice nemam davat dole :oops: ). aby sme to nemali az take jednoduche, tak sme v Snilovskom hodinu hladali chatu, to uz sme toho mali celkom dost a mali sme vymyslene, ze prinajhorsom zabivakujeme v tej vlekarskej budke, co tam bola. zachranil nas priatel na telefone (Vojtos), ktory nas uistil, ze zimne znacenie je az na chatu, tak nech len pekne pokracujeme smerom na Chleb. no a to uz bolo jednoduche az na tu pekelnu unavu.

a nedela bola super - ked som to rozchodila a zabavila Johnymu ladovcove specialy, tak sa mi uz slapalo vyslovne dobre. ked to tak citam, tam sme asi mali stastie, ze sme sli skor. dole po zjazdovke to bolo uz na pohodu - dokonca nas obehol jeden snowboardista - do polovice bolo nasnezene a nafukane miestami az pol metra cerstveho snehu. a mne to na rozdiel od Johna po prdeli vobec nechcelo smykat :(( no nemoze byt kazdy den nedela :ú
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod conny » pon bře 3, 2008 9:20

mayya píše:Jo a my tři jsme dneska šli dolů (přes Johnyho počáteční protesty) opět pěšky, ne lanovkou.


prosim ta, ved som ti vysvetlovala, ze to nemysli vazne. on brbloce, len ked je to prilis lahke. ked zacne prituhovat, tak je to uz v pohode. :twisted:
Naposledy upravil conny dne pon bře 3, 2008 9:42, celkově upraveno 1
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod šíp » pon bře 3, 2008 9:34

takže můj dojem je ten, že severní strana byla postižená víc než jižní /viz naše zážitky+ conny/, kdežto jižní část ne - asi se to zastavilo na hřebeni- Blaf a Hanzik šli z jihu z Trusalové a rozhodně takový sajgon neměli. hmm,škoda že nás nenapadla varianta přesunu do Šútova a pokus o výstup po sjezdovce :smt022 :smt022 :smt022
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod biko » pon bře 3, 2008 9:58

No, včera bola na hrebeni MF naozaj divočina. Pôvodne sme chceli ísť s kamošom peši z Vrátnej do Strečna. Vyšlapali sme popod lanovku na hornú stanicu lanovky a zapadli do bufetu. Po 3 borovičkách :partyman: sme to pri pohľade na tú fujavicu za oknami prehodnotili - prejdeme na Chatu pod Chlebom a odtiaľ dole do Trusalovej alebo Šútova. Keď sme dorazili na chatu, poniektorí z vás už boli na odchode. Keďže smerom zo Snilovského sedla na chatu sa išlo celkom dobre a pivo na chate mi dodalo guráž (alebo ma už úplne zblblo :mrgreen: ) , nechcel som sa zmieriť s tým, že už pôjdem iba dole. Tak som ešte kamoša ukecal, že to skúsime cez Chleb na Poludňový grúň, a odtiaľ dole do Vrátnej. Na Chleb to ešte ako-tak išlo, ale ďalej to už bol riadny humus. Skoro nás sfúklo do doliny, nebolo nič vidno. Nedošli sme ani na Hromové. Ďalej to nešlo, tak sme to otočili späť. Z vrcholu Chlebu sme asi 10 minút nevedeli trafiť správny smer do Snilovského sedla. Nakoniec sme sa "chytili" a zdarne zišli späť ku Chate pod Chlebom. Odtiaľ zostup do Trusalovej, nižšie celkom slušne pršalo. Z Trusalovej žiaden bus, tak sme išli až na železničnú stanicu v Turanoch. Došli sme tam mokrí ako handry. No proste paráda! :supz:
Uživatelský avatar
biko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned zář 9, 2007 17:29
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Vojtos » pon bře 3, 2008 10:38

biko píše:No, včera bola na hrebeni MF naozaj divočina:


No evidentně se to hodně horšilo, protože když jsme my vycházeli tak už nahoře dost fučelo (Astra i Katku to i na zem povalilo). No, ale ještě chodily vleky, potom už když jsme seděli v bufiku u lanovky tak už je vypínaly.
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod šíp » pon bře 3, 2008 10:44

když jsme to v tu sobotu museli vzdát, a ubytovali jsme se v Těrchové, tak se mě pak manžílek večer ptal,zda bych se nemohla začít zajímat raději o šití, chodit do kurzu šití a srazy si dávat jenom s lidma z kurzu šití. že to vidí jako bezpečnější :((
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Mařena » pon bře 3, 2008 11:17

Tak se přidávám i já se svým minifotoreportem
Aspoň ten jeden vrchol jsme dali...
Mařena
Mařena
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1137
Registrován: pát bře 3, 2006 12:50
Bydliště: Brno

Příspěvekod Cvrk » pon bře 3, 2008 22:35

Přidal jsem pár obrázků do fotoalba :smt006
Carpe Diem! Lovte kapry!
Uživatelský avatar
Cvrk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2942
Registrován: ned led 22, 2006 12:56
Bydliště: OV

PředchozíDalší

Zpět na Srazy outdoorfora