Sraz MF 29.2.-2.3.2008

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod vorec » pát úno 29, 2008 14:57

Rujir píše:
vorec píše:Ufff, ľudze moji * všetkým zúčastneným držím palec, a čakám reporty do akej miery shmu a hzs (ne)kecali :wink: bo to vypadá na fayn weather :ú


A ty co zas nejdes? Haaaa?

Sjandicky sjandicky :twisted: :lol: teraz si "uzivam" :roll: druhy tyzden dovolenky pisanim diplomovky a ako vidim tu moju rychlost tak aj Velka noc v haji :cry: :smt022
Usmievaj sa :lol:, bude aj horšie...
Obrázek
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod svacko » pát úno 29, 2008 15:15

nuz, nakoniec vzislo aj z mojej ucasti, moja zabicka ma iste zdravotne tazkosti,a tak ako vzorny pritul ostavam pekne varit cajiik a starat sa o ostatny zdravotny support,co k tomu patri ;)
uzite si to tam teda dosyta & hlavne v plnom pocte spat 8)
svacko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 446
Registrován: pon lis 21, 2005 13:40

Příspěvekod Tomík » pát úno 29, 2008 17:24

msml píše:VÝSTRAHA

Tak nevím co všechno píše SHMU, ale ČHMI straší pekelně...
Dávejte na sebe pozor!
Jestli to má být největší fujavec od Kyrilla... :((
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod Rujir » pát úno 29, 2008 18:34

Tomík píše:Jestli to má být největší fujavec od Kyrilla... :((


Jo. Budeme. Jedine co ma mrzi je, ze nemam macky. :((
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Tomík » pát úno 29, 2008 18:39

@Rujir: to jako že na sebe dáš pozor - když tě to nezfoukne, tak do doliny alespoň zklouzneš?
Mačky si pujč!
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod Rujir » pát úno 29, 2008 18:49

Tomík píše:Mačky si pujč!


Hm... Rad by som, ale nemam od koho. Povodne som uz mal mat vlastne, ale akosi nevydalo. :(( No prinajhorsom to nebude hrotit a pojdem po zjazdovke a potom na chatu je to uz v pohode.
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Rujir » sob bře 1, 2008 17:09

Tak aby ste boli informovani, aky je tento rok husty zrazik. Ja, Sheriff a este jedna osobka sme to pri pohlade z okna vzdali uz v Dubnici a ani sme nevyrazili. A prave mi prisla SMS od Sipky. Citujem:

"Jsme v Terchove. Otocili jsme to v te bource. Bylo to o hubu. Ted si delame soukromnou party. Ja mam 750g kavy, Tesil 0,75 litru rumu. P.S. Jsme tu ja+manzilek, Fia, Tesil, Marena+1. Jak to vypada s ostatnima?"

No a jak to vypada s ostatnima netusim. Dufam, ze sa im nic nestane. :(( Vcera v noci mi volal tuso, ze si vyklbil rameno, ale ak si dobre pamatam, tak on ho ma take vyskakovacie, takze nevyzeral, ze by ho to velmi trapilo.
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Klíma » sob bře 1, 2008 20:15

Rujir píše:No a jak to vypada s ostatnima netusim. Dufam, ze sa im nic nestane. :(( Vcera v noci mi volal tuso, ze si vyklbil rameno, ale ak si dobre pamatam, tak on ho ma take vyskakovacie, takze nevyzeral, ze by ho to velmi trapilo.


Dena a kolektiv jsou nahore na chate O.K.
Uživatelský avatar
Klíma
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1661
Registrován: čtv črc 13, 2006 12:58
Bydliště: Podhůří Železných hor :-)

Příspěvekod swisss » sob bře 1, 2008 21:10

Rujir píše:No a jak to vypada s ostatnima netusim.


S naší "miniskupinou (já+dvě :) )" to vypadá tak, že jsme ráno v 7 vyrazili ze Štefanové dle původního plánu - tedy do sedla Medziholie a na Stoh. Tam ale fučelo tak, že se nedalo dál pokračovat (já šel celkem v pohodě, ale kamarádka, která je asi o polovinu lehčí, už měla co dělat, aby se udržela na nohou), takže jsme to pár metrů před Stohem otočili, vrátili se stejnou cestou do Štefanové a protože měly holky v botách bazénky a celkově byly promrzlé, tak jsme to vzali přes Žilinu zpět do Brna. O soukromé party v Terchové jsme se bohužel dozvěděli od Tesila až když už jsme odjížděli ze Žiliny. :smt022

Tesil říkal, že došli na Grúň, kde je zastavil chlapík z horské a poslal je zpět dolů.

Takže to byl fakt nářez..
swisss
účastník
účastník
 
Příspěvky: 592
Registrován: sob črc 29, 2006 18:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod lamaTor » sob bře 1, 2008 21:39

No jo, já ani nechtěl věřit, že to co jsem dneska slyšel (a následně i viděl a byl součástí) u Butořanky cestou na Lysou byl hrom. Spíš to znělo, jako by padala lavina či co (což byla pochopitelně vzhledem ke sněhovým podmínkám blbost). Jenže pak se ozval další a další a už jsem i věřil tomu, že na přelomu února a března zažiju v ČR dost ostrou bouřku....... :-s

To počasí už holt není co bývalo. :roll: [-(
Uživatelský avatar
lamaTor
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: sob čer 16, 2007 22:30
Bydliště: Ostrava, Brno

Příspěvekod msml » sob bře 1, 2008 21:52

My sme akciu zrušli už pri včerajšom večernom pive. Zhodnotili sme podmienky a pri pohľade na dnešené počasie som rád, že sme tak urobili.
"Nezlomne proti vetru a neúnavne až na vrchol hory."
Uživatelský avatar
msml
nováček
nováček
 
Příspěvky: 139
Registrován: pon led 8, 2007 23:02
Bydliště: Martin

Příspěvekod Rujir » sob bře 1, 2008 21:55

Tak sa zda, ze tento zrazik mal fakt coolovy termin. :twisted:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod msml » sob bře 1, 2008 22:21

Rujir píše:Tak sa zda, ze tento zrazik mal fakt coolovy termin. :twisted:


zákon schválnosti ... celý týždeň bolo pekne a akurát dnes sa všetko pokazilo... Je to škoda. Dúfam, že nabudúce nám to výjde...

Vyzerá to tak, že na chate sú len ľudia čo sa tam dostali ešte v piatok. BTW. neviete niekto čo je s Hanzikom a spol.? Dnes ráno mali vyrážať z Magury...
"Nezlomne proti vetru a neúnavne až na vrchol hory."
Uživatelský avatar
msml
nováček
nováček
 
Příspěvky: 139
Registrován: pon led 8, 2007 23:02
Bydliště: Martin

Příspěvekod Hafi » sob bře 1, 2008 23:01

Rujir píše:Tak sa zda, ze tento zrazik mal fakt coolovy termin. :twisted:

ja to rikal od zacatku ze by se melo jet o tyden driv!!! :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: :ú
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Klíma » ned bře 2, 2008 9:22

Rujir píše:Tak sa zda, ze tento zrazik mal fakt coolovy termin. :twisted:

[-X jojo zadny porucime vetru desti :mrgreen:
Uživatelský avatar
Klíma
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1661
Registrován: čtv črc 13, 2006 12:58
Bydliště: Podhůří Železných hor :-)

Příspěvekod pavproch » ned bře 2, 2008 16:50

Zřejmě jako první sme dorazili (Bebech + pavproch) domů (díky té taxíkářce, co ji mám napsanou v občance.... :wink: ).

Nejstručnější report (na podorbnosti si počkejte od větších srazomilců než su ja):

Sešlo se celkem 19 hlav, za okny opravdu vládla paní ZIMA!!! (přeci jenom nás má ten nahoře aspoň trošku rád), u Milana L. zase vládla sqělá nálada (Milan nás má taky rád...) a vůbec SUPER AKCE!!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Astrozzy » ned bře 2, 2008 17:16

Uz som aj ja domka pekne osprchovany a cistucky.
Ucast vzhladom na brutus podmienky bola slusna. Zase padli hodnotne sportove (a pitne) vykony.
Teda bola to naozaj brutalitka hore zahrmelo a poriadne fucalo+hmla a napadlo trochu snehu takze konecne sa vratila zima. juhaaaaaaaaa

Jedine osadenstvo u Milana bolo OF + 2 poliaci inak nikoho, co sa vobec necudujem.


Publikovatelne fotky zavesim zajtra na web.
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod Petras » ned bře 2, 2008 18:39

Tak šup nějaké foto...ať můžu závidět... :shock:
Teda pokud někdo přežil :twisted:
- Piješ?
Pokud to je otázka, tak ne. Pokud to je návrh, tak ano!
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Příspěvekod Dena » ned bře 2, 2008 18:48

Jsem už taky doma cca hoďku a pražské osazenstvo vozu je již v půli cesty. Ten fičák, co jsme potkali dnes cestou již kolem Buchlova má tedy grády- stromy rozpůlené po délce, popadané různě kolem- dost mazec. Těším se na další reporty od ostatních již z tepla domova, že jsou všichni ok. Jen mě dost mrzí to počasí- nahoru i dolů jsme museli potupně kabinkou, blee. A já se tak těšila na lyžovačku i šlapačku hore. Ostatní, se kterými jsem se nepotkala (zůstali dole či raději rozumně doma), touto cestou veelmi pozdravuji. Navzdory počasí tento srazík aj tak hodnotím very gůt a super vydařený :smt023 .
Díky všem zúčastněným za milou společnost.
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod fia » ned bře 2, 2008 19:19

tak já jsem taky doma...povedlo se mi cestou párkrát vytáhnout foťák, fotečky jsou ve fotogalerii. V neděli jsme si vylezli na Hoblík u Višňového.
Škoda toho počasí...no snad někdy příště
fia
nováček
nováček
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát kvě 5, 2006 6:38
Bydliště: Brno

Příspěvekod Dena » ned bře 2, 2008 19:22

Jukněte do alba, jsou tam čerstvé fotečky Brňáků, co měli rozum a nepachtili se až tam hore za námi ..
http://picasaweb.google.com/outdoorforu ... 4926544258
tak tohle jim (nám) včera velmi chybělo do kofil a jim dole zase ten rum, zato byli jistě překafovaní .. :mrgreen:
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod šíp » ned bře 2, 2008 19:36

takže report od šípů:
spali jsme ve Štefanové, původní varianta přes Stoh padla v sobotu ráno, šilený fičák již dole. tak jsme zvolili variantupřes chatu pod Grunom a Poludnový grůn. tam jsme se potkali s Fiou, Mařenou +1/2 a Tesilem. Ti přišli ze STarého Dvora. počasí již tam ve výšce necelých 1000m mnohem horší. déšt, silný vichr,mhla. vítr byl takový žejsem stěží držela balanc. jo a občas i kropy - zvlášt příjemný když mi to plácalo do ksichtu. měli jsme přesto v plánu pokračovat dál, což zaslechli maníci z hzs a jaksi nás prosili, at to neděláme,že chtějí mít klidnou službu. tak jsme zvolili další variantu, sestup dolů do Vrátné a po zelené pod lanovkou nahoru. po cestě jsme fajnově scházeli po zmrzlém chodníku a brodili potok /když mi nekdo vysvětlí jak se sem dává videjko tak to sem plácnu/. dole jsme já+manžílek šli na polívku do chaty a zbytek vyrazil jako předvoj. v jídelně jsme s hrůzou sledovali bouřku, která v zápětí začala zuřit, blesky šlehaly, no chutovka. statečně jsme zaplatili, oblekli se a vyrazili, jenže v zápětí do chaty vrazili ti čtyři že to nejde, že se hoooodně kymácely stromy v tom vichru, a taky furt probíhala bouřka. odpískali jsme dojití do chaty pod chlebom. pokusili jsme se s TEsilem prosadit alespon návrat do chaty pod grunom, ale přehlasovali nás, tak jsme sešli dolů po asfaltce, ubytovali se v Těrchové a tam začali likvidovat Tesilovy zásoby rumu a moje 750g zásoby kafe. udělali jsme si takový malý suprový minisrazík v 6 lidech. jo a taky jsme si v hospodě dali moooc prima halušky. tot krátký report od nás. doufám že zbytek -hlavně ti co to fakt dali přes hřeben-taky něco napíše
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod tuso » ned bře 2, 2008 19:43

Tak jsme taky doma. Na generálovi /stará sjezdovka pod Chatou / byl prašan jako víno- dali jsme to s Jedikem 2x. Ale cesta do Snilovského sedla byl brutus. Kdybych to tam neznal i poslepu, tak bych měl vážně strach. Naštěstí lanovka frčela, takže dolů jsme se dostali v pohodě.

PS- nedoporučuju lyžovat ve tmě s čelovkou, když sněží- najednou byl přede mnou strom a bylo to v prdeli-. ztráty: 14. vykloubení pravého ramene a díra v GTX kalhotech. :mrgreen:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Sirah » ned bře 2, 2008 20:02

Vitam vsechny navrativsi statecne aktery, jsem rada, ze jste dorazili OK a ze i pres neprizen pocasi se sraz vydaril :wink:
Ale porad me stve, ze jsem nemohla jet taky! :twisted:
t`estimo Catalunya


www.bafinka.4fan.cz
Uživatelský avatar
Sirah
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4175
Registrován: pon zář 10, 2007 12:32
Bydliště: Back in Pardubice ;)

Příspěvekod šíp » ned bře 2, 2008 20:11

Sirah píše:Vitam vsechny navrativsi statecne aktery, jsem rada, ze jste dorazili OK a ze i pres neprizen pocasi se sraz vydaril :wink:
Ale porad me stve, ze jsem nemohla jet taky! :twisted:


nelituj,nic bys z toho neměla, dle mých informací tam bylo 19 lidí z OF, z toho většina dorazila v pátek, v sobotu v té vichřici jen 4- conny a JOhny pod lanovkou, Blaf a HAnzik po hřebenipřes Kriváně. určo podali obdivuhodný výkon
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Sirah » ned bře 2, 2008 20:19

@sip: rozumim, ale i tak ;) lepe jak sedet v praci
t`estimo Catalunya


www.bafinka.4fan.cz
Uživatelský avatar
Sirah
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4175
Registrován: pon zář 10, 2007 12:32
Bydliště: Back in Pardubice ;)

Příspěvekod Vilík » ned bře 2, 2008 20:21

To musel byt mazec... :shock: :shock: :shock: Vypada to jeste drsnejc nez rikala sipka s manzilkem, ktery sem dneska potkal na roli...

By se mi to urco libilo... :twisted:
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Astrozzy » ned bře 2, 2008 20:21

šíp píše:
Sirah píše:Vitam vsechny navrativsi statecne aktery, jsem rada, ze jste dorazili OK a ze i pres neprizen pocasi se sraz vydaril :wink:
Ale porad me stve, ze jsem nemohla jet taky! :twisted:


nelituj,nic bys z toho neměla, dle mých informací tam bylo 19 lidí z OF, z toho většina dorazila v pátek, v sobotu v té vichřici jen 4- conny a JOhny pod lanovkou, Blaf a HAnzik po hřebenipřes Kriváně. určo podali obdivuhodný výkon

Blaf + 1 a Hanzik zmenili plan a prisli od Trusalovej.
Conny a Johny sli cez sedlo za Kraviarskym po zelenej s vysvihom na hreben - snilovske sedlo a chata. Tusim aj kufrovali.
v kazdom pripade obe skupiny pekne vykony
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod Vilík » ned bře 2, 2008 20:26

Uz se ozvali, ze dojeli? Bych chtel report...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod mayya » ned bře 2, 2008 20:36

Tak hlásím, že jsem právě dorazila dom (díky Conny a Johnymu asi tak o 4hoďky dřív - eště raz vďaka :wink: ). I když to byla chvilkama divočina, hodnotím akci jako veeelmi povedenou.

Jo a my tři jsme dneska šli dolů (přes Johnyho počáteční protesty) opět pěšky, ne lanovkou.

.....jdu vybalovat.

:smt023
Naposledy upravil mayya dne ned bře 2, 2008 21:52, celkově upraveno 1
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

PředchozíDalší

Zpět na Srazy outdoorfora