Termín - hlasování - nové a širší

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Kdy by se mi hodilo přijet na SRAZ a strávit tím víkend

1. pol. srpna
0
Žádná hlasování
2. pol. srpna
1
8%
1. pol. září
1
8%
2. pol. září
4
31%
1. pol. října
3
23%
2. pol října
0
Žádná hlasování
2. pol října
0
Žádná hlasování
1. pol. listopadu
1
8%
1. pol. listopadu
1
8%
2. pol. listopadu
0
Žádná hlasování
2. pol. listopadu
0
Žádná hlasování
1. pol. prosince
1
8%
1. pol. prosince
1
8%
 
Celkem hlasů : 13

Termín - hlasování - nové a širší

Příspěvekod Reinhard » sob čer 25, 2005 16:04

Zdravím všechny.
Koukám, že shoda je fakt těžká.
Takže zkusíme širší spektrum termínů, prosím, hlasujte všichni, kdo můžete. Možná zjistíme, že nikdo nemá čas zrovna, když ostatní ano.
Hlasování budu psát po polovinách měsíců - začnu už srpnem.

Ozvěte se každej. Pokud je více termínů, které byste zvolili, tak je napište do reakce. To samé, pokud byste chtěli např. první víkend a ne druhý víkend v 1. pol. listopadu - tudíž pro upřesnění.

Nechci tím zatěžovat forum, ale připadá mi to nutné, na předchozí diskusi to dohadování k ničemu nevede.
Pokud se zjistí, že se to nikomu nikdy nehodí stejně jako ostatním až do konce tohoto roku, tak necháme sraz na neurčito někdy příští rok.
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod Rujir » sob čer 25, 2005 16:34

No ja len mozem zopakovat ze mne sa to zatial hodi kedykolvek a kedze taka ponuka v hlasovani nie je tak nehlasujem :wink:
Inak to ze sa nenajde termin, ktory by vyhovoval absolutne vsetkym je viac nez pravdepodobne, tak asi treba skor ratat s tym, ze sa proste vyberie termin, ktory vyhovuje vacsine a mensina sa bud prisposobi alebo nepride... :|
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod moyko » sob čer 25, 2005 18:13

Rujir píše:No ja len mozem zopakovat ze mne sa to zatial hodi kedykolvek a kedze taka ponuka v hlasovani nie je tak nehlasujem :wink:
Inak to ze sa nenajde termin, ktory by vyhovoval absolutne vsetkym je viac nez pravdepodobne, tak asi treba skor ratat s tym, ze sa proste vyberie termin, ktory vyhovuje vacsine a mensina sa bud prisposobi alebo nepride... :|
¨

Taky nehlasuju, protože jsem na tom stejně a mám na to i stejnej názor :wink:
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vilík » ned čer 26, 2005 16:55

moyko píše:
Rujir píše:No ja len mozem zopakovat ze mne sa to zatial hodi kedykolvek a kedze taka ponuka v hlasovani nie je tak nehlasujem :wink:
Inak to ze sa nenajde termin, ktory by vyhovoval absolutne vsetkym je viac nez pravdepodobne, tak asi treba skor ratat s tym, ze sa proste vyberie termin, ktory vyhovuje vacsine a mensina sa bud prisposobi alebo nepride... :|
¨

Taky nehlasuju, protože jsem na tom stejně a mám na to i stejnej názor :wink:


Ja sem na tom taky stejne... Kazdopadne se prizpusobim...

2Moyko: My se muzem pripadne setkat i ve Statlu, ne?
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod moyko » ned čer 26, 2005 17:01

Vilík píše:2Moyko: My se muzem pripadne setkat i ve Statlu, ne?



JAVOR! Nemá probléma:-)))
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vojtos » úte čer 28, 2005 10:20

moyko píše:
Vilík píše:2Moyko: My se muzem pripadne setkat i ve Statlu, ne?



JAVOR! Nemá probléma:-)))


No tak já bych to viděl tak, že až se vrátim z kanady tak pošlu hromadnýho mejla všem zaregistrovaným s konkrétním termínem a kdo bude moct přijet, přijede a kdo ne tak ne;)
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod pripluv » úte čer 28, 2005 11:59

A je to...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod teoretic » pon črc 4, 2005 12:40

koukam, ze jsem s dosavadnim vysledkem hlasovani pekne zahazel, kdyz jsem hlasoval pro 2. pol. srpna:) - u me to je ale dost mala sance, ze to klapn,e protoze v CR budu cca. od 25.8.-12.9. v mezi tim jedu na tyden do Tater a furt nevim kdy :), takze by to muselo vyjit uplne presne, cemuz moc neverim, ale doufam, ze pak tady aspon pribude jeden thread s fotkama ze sraziku...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod teoretic » sob črc 16, 2005 21:11

koukam, ze ty tri konkretni terminy v jinym vlakne jsou asi vysledkem tyhle ankety, protoze by to odpovidalo procentualnimu zastoupeni hlasu naseho hlasovani...cili mam pech:(

no doufam,ze ostatni na tom nebudete jako ja, a ze se vas sejde co nejvic..

t.

EDIT: Sipandule: takze to vypada na toho 17.-18.9. - cili v tyhle dobe zadny sluzby neplanovat:)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » sob črc 16, 2005 21:14

teoretic píše:koukam, ze ty tri konkretni terminy v jinym vlakne jsou asi vysledkem tyhle ankety, protoze by to odpovidalo procentualnimu zastoupeni hlasu naseho hlasovani...cili mam pech:(

no doufam,ze ostatni na tom nebudete jako ja, a ze se vas sejde co nejvic..

t.


Bez teoretica sraz nebude ono :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
P.s. pro mě ale tohle hlasování stejně nic neřeší. Já potřebuju fakt přesný termín. POlovina října a podobné termíny je pro mě na houby.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » sob črc 16, 2005 21:15

teoretic píše:koukam, ze ty tri konkretni terminy v jinym vlakne jsou asi vysledkem tyhle ankety, protoze by to odpovidalo procentualnimu zastoupeni hlasu naseho hlasovani...cili mam pech:(

no doufam,ze ostatni na tom nebudete jako ja, a ze se vas sejde co nejvic..

t.

EDIT: Sipandule: takze to vypada na toho 17.-18.9. - cili v tyhle dobe zadny sluzby neplanovat:)

t.


asi čtu ob řádek. že je v příspěvku něco i o mě jsem si všimla až teďka. a ten termín nemůžu páč ten víkend sloužím. to už jsem si psala dávno
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » sob črc 16, 2005 21:15

taky mi to je lito...

sipecka: precti ci muj EDIT minulyho prispevku...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod teoretic » sob črc 16, 2005 21:16

nectes ob radek, to ja pripsal pozdeji - proto tam stoji "EDIT":)

no jeste muzem zkusit navrhnout jinej termin my dva a treba se bude hodit vice lidem:)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » sob črc 16, 2005 21:16

teoretic píše:taky mi to je lito...

sipecka: precti ci muj EDIT minulyho prispevku...

t.


jo přečetla jsem si ho až poté co jsem odeslala svůj příspěvek. asi potřebuju silnější brýle. ale stejně když nepojedeš ty tak to nebude to pravé ořechové tak mě to ani tak moc mrzet nebude. Bez tebe ani omylem
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » sob črc 16, 2005 21:18

teoretic píše:nectes ob radek, to ja pripsal pozdeji - proto tam stoji "EDIT":)

no jeste muzem zkusit navrhnout jinej termin my dva a treba se bude hodit vice lidem:)

t.


tak to mi spadl kámen ze srdce. už jsem se lekla že jsem si toho nevšimla. no co se týká září tak jednak jsemdo 9.9. v roháčích a tak různě na slovenku, jednak už máme služby napsané. takže říjen by to jistil.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » sob črc 16, 2005 21:24

tak to u me nehrozi, leda me ted napada,ze se do CR mozna opet dostanu v druhy polovine rina,ale to zatim vubec nevim kdy,cili se k tomu nebudu radsi zatim vyjadrovat:) (mozna bych teoreticky mohl toho 15-16.10...)

@sipicka: no ja pravdepodobne budu s pritelkyni v prvnim tydnu zarijnim taky nekde v zapadnich Tatrach, tak se treba potkame *

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » sob črc 16, 2005 21:26

teoretic píše:tak to u me nehrozi, leda me ted napada,ze se do CR mozna opet dostanu v druhy polovine rina,ale to zatim vubec nevim kdy,cili se k tomu nebudu radsi zatim vyjadrovat:) (mozna bych teoreticky mohl toho 15-16.10...)

@sipicka: no ja pravdepodobne budu s pritelkyni v prvnim tydnu zarijnim taky nekde v zapadnich Tatrach, tak se treba potkame *

t.


to by nebyl vůbec špatný nápad, vyrazit na túru ve čtyřech, bude aspoň legrace. kde budete bydlet, v zuberci? nebo nekdě jinde?
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » sob črc 16, 2005 21:29

šíp píše:
teoretic píše:tak to u me nehrozi, leda me ted napada,ze se do CR mozna opet dostanu v druhy polovine rina,ale to zatim vubec nevim kdy,cili se k tomu nebudu radsi zatim vyjadrovat:) (mozna bych teoreticky mohl toho 15-16.10...)

@sipicka: no ja pravdepodobne budu s pritelkyni v prvnim tydnu zarijnim taky nekde v zapadnich Tatrach, tak se treba potkame *

t.


to by nebyl vůbec špatný nápad, vyrazit na túru ve čtyřech, bude aspoň legrace. kde budete bydlet, v zuberci? nebo nekdě jinde?


ja jeste vubec nic nemam zamluvenyho ani presne naplanovanyho.kazdopadne chcem bejt dva tri dny na Ziarsky chate, pokud tam bude volno, a par vyletu udelat tamodtad...jsem ale totalne flexibilni, cili se klidne muzu prizpusobit...-tura ve vice lidech by byla super:P

@sipacka: odkad vlastne jsi??

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » sob črc 16, 2005 21:32

teoretic píše:
šíp píše:
teoretic píše:tak to u me nehrozi, leda me ted napada,ze se do CR mozna opet dostanu v druhy polovine rina,ale to zatim vubec nevim kdy,cili se k tomu nebudu radsi zatim vyjadrovat:) (mozna bych teoreticky mohl toho 15-16.10...)

@sipicka: no ja pravdepodobne budu s pritelkyni v prvnim tydnu zarijnim taky nekde v zapadnich Tatrach, tak se treba potkame *

t.


to by nebyl vůbec špatný nápad, vyrazit na túru ve čtyřech, bude aspoň legrace. kde budete bydlet, v zuberci? nebo nekdě jinde?


ja jeste vubec nic nemam zamluvenyho ani presne naplanovanyho.kazdopadne chcem bejt dva tri dny na Ziarsky chate, pokud tam bude volno, a par vyletu udelat tamodtad...jsem ale totalne flexibilni, cili se klidne muzu prizpusobit...-tura ve vice lidech by byla super:P

@sipacka: odkad vlastne jsi??

t.


z Brna. my budeme v chatě kousek za Zubercem. škoda, těšíla jsem se na společný výšlap. ta Žiarská chata je na opačné straně roháčů
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » sob črc 16, 2005 21:35

muzes sem hodit nejakej link, co je na ty zapadni strane Rohacu? Rikam, ze jsem flexibilni a navic se muze stat, ze bude ve Ziarsky chate vse obsazeny, protoze to budu moc zamlouvat az par dni predem....

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » sob črc 16, 2005 21:37

teoretic píše:muzes sem hodit nejakej link, co je na ty zapadni strane Rohacu? Rikam, ze jsem flexibilni a navic se muze stat, ze bude ve Ziarsky chate vse obsazeny, protoze to budu moc zamlouvat az par dni predem....

t.


www.rohace.sk
www.primula.sk
http://web.orange.sk/zverovka/
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » sob črc 16, 2005 21:40

uz jsem si taky neco nasel..ale stejne dekuju:) - no nam jde o to, utratit c nejmin za ubytovani a v tom se nam prave hodi ta ziarska chata - tam sice nechcem byt celou dobu, ale neco se tak usetri...vy tam budete nekde na private nebo v hotylku? - mas predstavu o cenach na privatech ci "obycejnych" hotylkach?

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » sob črc 16, 2005 21:45

teoretic píše:uz jsem si taky neco nasel..ale stejne dekuju:) - no nam jde o to, utratit c nejmin za ubytovani a v tom se nam prave hodi ta ziarska chata - tam sice nechcem byt celou dobu, ale neco se tak usetri...vy tam budete nekde na private nebo v hotylku? - mas predstavu o cenach na privatech ci "obycejnych" hotylkach?

t.


no s náma je to složitější. jak jsem už psala dřív, já jsem outdoorák z přesvědčení, klíďo bych spala pod stanem nebo v ubytovně kde je na jednu sprchu 100 lidí. ale manžílek se mnou chodí po horách z donucení (a z lásky). takže kompromis, abych ho tam dostala, je prvotřídní ubytování, kde má vlastní vanu a pohodlí. letos ale brble nejvíc za všechny roky, protože by prý jel v létě na dovolenou jinak než šlapat po horách. naše dovolené za poslendí roky totiž byly? 2002 vysoké tatry, 2003 vysoké tatry, 2004 roháče, no a letos roháče zase.
co se týká cen v soukromí nevím, ale moje kolegyňka jezdí každý rok někam do zuberce, prý za 200 na osobu úplně geniální privát. zkusím se jí poptat
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » sob črc 16, 2005 21:50

snad posledni otazky, snad to jeste prezijes:) - je mozny bejt treba v Zuberci 5-6 dni a delat tamodtad jednodenni vylety a aby to stalo trosku za to? (bez auta)..
popr. kdyz to tam uz mas tak sbehany - myslis, ze ten Zuberec a okoli je lepsi volba, nez ta Ziarska dolina a okoli? - myslim, co se tyce moznych vyletu v blizskym okoli atd...

je hodne riskantni jet tam na blind a doufat, ze se najde nejaky cenove rozumny ubytovani?

diky moc, mas to u me :prayer:

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » sob črc 16, 2005 21:55

teoretic píše:snad posledni otazky, snad to jeste prezijes:) - je mozny bejt treba v Zuberci 5-6 dni a delat tamodtad jednodenni vylety a aby to stalo trosku za to? (bez auta)..
popr. kdyz to tam uz mas tak sbehany - myslis, ze ten Zuberec a okoli je lepsi volba, nez ta Ziarska dolina a okoli? - myslim, co se tyce moznych vyletu v blizskym okoli atd...

je hodne riskantni jet tam na blind a doufat, ze se najde nejaky cenove rozumny ubytovani?

diky moc, mas to u me :prayer:

t.


v Žiarské jsem ještě nebyla, tak tohle posoudit nemůžu.
my jsme loni byli v zuberci týden, podnikali jsme jednodenní výšlapy, mám to i popsané na webu. letos jedeme na stejné místo, protože jsme loni všechno co jsme měli v plánu,nepochodili. když bydlíš v zuberci, tak se autobusem vyvezeš na parkoviště za zverovkou a tam začínají trasy. no a letošní rok poprve tam jezdí tzv.Tullibus, kterž z toho parkoviště lidi vvyveze až na Tatliakovu chatu. no a od tamtud se dají ty tury zdolávat. jet naslepo se nemusíš bát, když jsme byli v zuberci na nákupu a tak, tak vždycky tak kaýdý druhý barák měl ceduli že mají volné ubytování. jo aještě jsem si vzpomněla, že dobře i s trasama je to zpracovaná na www.horec.com
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » sob črc 16, 2005 22:01

moooc dekuju (marne hledam smileika s pusou:)

proberu to s pritulkou a mozna se tam na buduci stretnieme:)

koukal jsem na par nabidek privatu a do 300sk/osoba se da docela dobre neco sehnat...

hned mam lepsi naladu, vis:)

pa a sladky sny:)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » sob črc 16, 2005 22:02

teoretic píše:moooc dekuju (marne hledam smileika s pusou:)

proberu to s pritulkou a mozna se tam na buduci stretnieme:)

koukal jsem na par nabidek privatu a do 300sk/osoba se da docela dobre neco sehnat...

hned mam lepsi naladu, vis:)

pa a sladky sny:)

t.


taky jdu chrnět, jsem utahaná.
zeptám se ještě té kámošky, ta jezdí nějam za 200/osobu
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » sob črc 16, 2005 22:04

preci jen jeste neco - menis prachy uz v CR nebo az tam?

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » ned črc 17, 2005 9:24

teoretic píše:preci jen jeste neco - menis prachy uz v CR nebo az tam?

t.


tak daleko jsem ještě nedošla. asi něco budu měnit tady, něco tam. zřejmě podle toho kolik budu mít před odjezdem hotovost k dispozici
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno


Zpět na Srazy outdoorfora