SRAZ - novej termín?

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Co takhle termín 21.-23.10.2005?

Pokud nebudu ležet na ARO, určitě přijedu!
7
70%
Nevím, jestli chci vidět ty vyše x!chty, ještě to promyslím..
1
10%
Kašlu na vás, ožeru se radši sám
2
20%
 
Celkem hlasů : 10

SRAZ - novej termín?

Příspěvekod moyko » pát zář 16, 2005 18:51

Takže ještě jednou a znova. Otázka zní ZCELA JASNĚ :D Najdeme konečně termín, kterej by vyhovoval aspoň většině? Nejsem takovej optimista, abych věřil tomu, že se sejdeme všichni, ale sami určitě uznáte, že 4 lidi se můžou domluvit i sami :wink: Takže?

Jo, a ještě místo. Vyděl bych to na ty Sedmihorky :)
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » pát zář 16, 2005 19:03

a prvni nedorozumneni je na svete:) - nekdo tu predtim mluvil o tretim rijnovem vikendu - ted moyko navrhuje 4. vikend:)

ja hlasovat nebudu, ale pokud v tu dobu budu v cr a ta sance je docela dobra, tak bych se aspon prijel mrknout, protoze na cely vikend by mi to ani o 3. ani o 4. nevyslo...

sedmihorky by byly dobry, taky bych je klido bral

jak byste si to ale predstavovali - vecer nekde mimo civilizaci u ohne nebo v hospode?

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod moyko » pát zář 16, 2005 19:20

Jsem psal, že mám ten termín před tím prase :(( .

Co se programu týče, tak jak už se kdesi psalo a já se k tomu přikláním: v pátek se slezeme v Sedmihorkách na Koupáku, hodíme stany do kempu, popijeme, seznámíme se (pár rundama panáků :partyman: ), v sobotu se můžeme projít někde po Hruboskalsku a večer udělat oheň, uklohnit nějakýho buřta nebo cokoliv jinýho..

To je ale jenom návrh :wink:
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » pát zář 16, 2005 19:35

ja na to prase, moyko, zapomnel (edit: vsimnete si tech oddelovacich carek a neberte tu vetu prosim ve smyslu" ja na to prase moyko zapomnel" - to jen tak pro poradek :mrgreen: )

pokud by to bylo teda ten 4. rijnovy vikend, tak ja bych mohl prijet v patek a v sobotu odpoledne bych musel pryc, coz by ale nebyl snad takovej problem, za urcitych podminek bych mohl zustat i do nedele, cili me by to vyhovovalo.. u me by mozna mohl nastat problem se stanem, ale to je ted zatim fuk...

a co vy ostatni?

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Vilík » pát zář 16, 2005 20:25

Pro nas studujici je to termin pred podzimkama a ja osobne mam zatim volno a doufam, ze to vydrzi a prijedu. Ale nejak nevim, kam presne mam jet...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vilík » pát zář 16, 2005 20:36

Ted sem si to zjistil... Je to ponekud z ruky. nemohl by ten sraz byt nejak ve stredu republiky, jak se planovalo v uplne prvnich napadech. CM Vysocina je imho idealni...

Do Sedmihorek je to z Brna skoro pul dne a imho davat za cestu tam a zpatky skoro 500 mi prijde nejak moc... (obzvlast, kdyz za takovou cenu sem s oddilem 6 dnu na skautske zakladne ve srubu...)
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » pát zář 16, 2005 20:41

Vilik ma recht v tom, ze to je vuci jihocechum a jihomoravakum docela nefer...

takze bych to udelal demokraticky, pokud bude Vilik jedinej z jihu, kdo by chtel prijet a komu by to vadilo, tak by asi me smuli, pokud jich ale takovejch bylo vic, tak by ty stredni cechy byly resenim, ne?

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Rujir » sob zář 17, 2005 11:38

No myslim, ze nikto nebude viac z juhu ako ja, takze ja sa tiez prihovaram za miesto co najviac na stred. :mrgreen: BTW Ved z Brna je polovica fora, takze ludi z Moravy snad bude viac... *
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod šíp » sob zář 17, 2005 11:47

tak v tomhle termínu bohužel nemůžu. jediný víkend co v říjnu můžu je 7.-9.10.
ale podle mě se neřiďte, důležitější abyste se domluvili a setkali vy chlapi
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » sob zář 17, 2005 11:49

co takhle neco kousek od Prahy? Tam je odevsad dobry spojeni a pokud v je blizkym okoli nejaky vhodny misto, tak by to mozna stalo za uvahu, ne? Akorat ten kraj moc neznam, cili to je jen navrh...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod pripluv » sob zář 17, 2005 13:49

Tož, a co ten Havlbrod a okolí :(( ?
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod teoretic » sob zář 17, 2005 13:57

Havlobrod mi prijde uz zase moc na jihu, kdyztak spis ceskobrodsko, kolinsko atd...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod norman_64 » sob zář 17, 2005 14:07

My se nedomluvíme.... :smt044 .,,JINAK HAvl. Brod je krásně na trase mezi Prahou a Brnem - vlakem 8) - to by bylo možná ideál * ...
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod teoretic » sob zář 17, 2005 14:09

ale pro severocechy to je uz zase dost z ruky...ale ja se do toho nebudu michat, nakonec v tom terminu nebudu v CR a vy me pak ukamenujete:)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod blondak » pon zář 19, 2005 6:31

docela se bavím :lol: tak s takovouhle demokracií ten sraz nikdy nebude protože vždycky to někdo bude mít daleko a termín nebud vyhovovat. připadá mi to plkání o srazu docela směšný :D
Uživatelský avatar
blondak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv srp 5, 2004 12:57

Příspěvekod norman_64 » pon zář 19, 2005 7:34

blondak píše:docela se bavím :lol: tak s takovouhle demokracií ten sraz nikdy nebude protože vždycky to někdo bude mít daleko a termín nebud vyhovovat. připadá mi to plkání o srazu docela směšný :D

A vo tom to je... :mrgreen: .když se na srazu nedomluvíme(coz se nesmí stát [-X ) tak si aspon užijeme trochu legrace :rock: s jeho domlouváním,,, :smt044
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod maykl » pon zář 19, 2005 8:09

No nemohu nic jineho nez souhlasit s blondakem.

for Vilik: mam za to, ze moyko nabidnul pro brnaky, ze vezme auto.

Tedy podavam navrh:
at nekdo proste udela oficialni pozvanku, rozesle ji mailem, hodi to na forum a dale bez diskuzi. Kdo bude chtit, tak at se dostavi. Jinak se to dohromady proste neda. Neustale nekdo bude neco mit. Je to o tom, ze se v podstate musi kazdy z nas nejak prizpusobit.

P.S. Navrh: 21.-23.10. Sedmihorky

Kazdy ma dost casu, aby se tomuto terminu prizpusobil.
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod Vojtos » pon zář 19, 2005 9:34

maykl píše:No nemohu nic jineho nez souhlasit s blondakem.

for Vilik: mam za to, ze moyko nabidnul pro brnaky, ze vezme auto.

Tedy podavam navrh:
at nekdo proste udela oficialni pozvanku, rozesle ji mailem, hodi to na forum a dale bez diskuzi. Kdo bude chtit, tak at se dostavi. Jinak se to dohromady proste neda. Neustale nekdo bude neco mit. Je to o tom, ze se v podstate musi kazdy z nas nejak prizpusobit.

P.S. Navrh: 21.-23.10. Sedmihorky

Kazdy ma dost casu, aby se tomuto terminu prizpusobil.


21-23.10 SEDMIHORKY = kdo chce může si vzít kola, případně lezení (pokud bude počasí) případně provésti vandr pro hruboskalsku. Oficiální sraz bych viděl na pátek v hospodě. Co v sobotu a neděli je otázkou každého jedince věřim, že se nějaký skupinky lezců, cklistů apod určitě vytvořej. A pro brňáky a spol je myslim fajn příležtost jak poznat vzdálenější nad míru pěkné končiny;) Druhej sraz můžem zas třeba udělat na Moravě 8) Hromadný email v podstatě se stejnejma informacema pošlu.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod maykl » pon zář 19, 2005 10:32

vojtos vivat.

proste dano jest.

:rock:
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod Návštěvník » pon zář 19, 2005 10:39

Vojtos píše:A pro brňáky a spol je myslim fajn příležtost jak poznat vzdálenější nad míru pěkné končiny;) Druhej sraz můžem zas třeba udělat na Moravě 8) Hromadný email v podstatě se stejnejma informacema pošlu.


1. hrubici znám jako vlastní boty :D , takže pro mě nic novýho.

2. nepředbíhej s druhým srazem, budem rádi, když se nám podaří domluvit aspoň tady ten první :(( :wink:

3. co se lezení týče, tak mám obavy, že v tom termínu je skalák už zavřenej. nevím to ale jistě..

4. kola nejsou vůbec špatnej nápad, akorát se tam na nich vesměs nesmí jezdit :mrgreen: (aspoň ne po skaláku..)

5. pro BRŇÁKY: opravdu se na tenhle konec republiky odmítám na víkend štrachat vlakem nebo busem, takže kdo chce, může jet se mnou autem (ve 4 lidech to vyjde tam i zpět každýho zhruba na 200,-..)
Návštěvník
 

Příspěvekod moyko » pon zář 19, 2005 10:42

To bylo ode mě, se mi to samo odlogovalo. Ještě pro ty Brňáky - kdo by měl zájem, ať mi pošle maila nebo SZ, ať se domluvíme.
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod blondak » pon zář 19, 2005 11:25

v stanovený víkend probíhá zavírání skaláku takže tam bude fůra lidí. ale hlavní program asi nebude na koupáku ale v sokolovně jako na jaře. jinak pokud bude počasí tak s lezbou nevidím problém.
Uživatelský avatar
blondak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv srp 5, 2004 12:57

Příspěvekod Vojtos » pon zář 19, 2005 11:39

Anonymous píše:
Vojtos píše:A pro brňáky a spol je myslim fajn příležtost jak poznat vzdálenější nad míru pěkné končiny;) Druhej sraz můžem zas třeba udělat na Moravě 8) Hromadný email v podstatě se stejnejma informacema pošlu.


1. hrubici znám jako vlastní boty :D , takže pro mě nic novýho.

2. nepředbíhej s druhým srazem, budem rádi, když se nám podaří domluvit aspoň tady ten první :(( :wink:

3. co se lezení týče, tak mám obavy, že v tom termínu je skalák už zavřenej. nevím to ale jistě..

4. kola nejsou vůbec špatnej nápad, akorát se tam na nich vesměs nesmí jezdit :mrgreen: (aspoň ne po skaláku..)

5. pro BRŇÁKY: opravdu se na tenhle konec republiky odmítám na víkend štrachat vlakem nebo busem, takže kdo chce, může jet se mnou autem (ve 4 lidech to vyjde tam i zpět každýho zhruba na 200,-..)


Nevim s kolama sem tam nikdy nemel zadnej problem to je pro me novinky kazdopadne vzhledem k tomu ze je to v podstate ceskej raj tak cyklo tras je dost.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod moyko » pon zář 19, 2005 12:28

Vojtos píše:Nevim s kolama sem tam nikdy nemel zadnej problem to je pro me novinky kazdopadne vzhledem k tomu ze je to v podstate ceskej raj tak cyklo tras je dost.


Jasně, že se tam dá jezdit, jen jsem si vzpoměl na dobu, kdy jsem tam brigádničil a některý "bajkery" jsme od tam hnali šutrama, když jezdili mimo vyznačený stezky a mi se tam pachtili s protierozníma zábranama :smt071. Podotýkám, že proti cyklistům nemám ani zbla, jezdil jsem na kole 4 roky vrcholově, ale takovýhle ignoranti mě fakt dokážou napružit..
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » pon zář 19, 2005 12:51

takova poznamcicka - pokud to teda klapne :), tak nas stejne asi tezko bude vic jak deset, jestli vubec, takze delit to jeste na kolare a nekolare mi prijde mozna skoda, co myslite? spis bych pro kolare navrhoval, at si tady nebo na srazu kdyztak domluvi neco jinyho na jindy, treba i vhodnejsim miste...ale to je jen navrh...

:)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod moyko » pon zář 19, 2005 12:53

Naprostej souhlas..
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

poznamka

Příspěvekod LudaS » pon zář 19, 2005 13:58

Blondýne žádnej sraz nebude - pokud nikdo nepošle jednu konkrétní pozvánku s datem a místem. A buď se tam někdo přijede nebo ne - prostě riziko podnikání :))) ale taky mě to baví :))) - za sebe hlásim že budu lítat :)))
LudaS
nováček
nováček
 
Příspěvky: 30
Registrován: úte srp 10, 2004 10:28

Re: poznamka

Příspěvekod teoretic » pon zář 19, 2005 14:02

LudaS píše:Blondýne žádnej sraz nebude - pokud nikdo nepošle jednu konkrétní pozvánku s datem a místem. A buď se tam někdo přijede nebo ne - prostě riziko podnikání :))) ale taky mě to baví :))) - za sebe hlásim že budu lítat :)))



tak si nezapomente udelat cedulky s nickem a nalepit na celo:)))


@LudaS: Vojtos psal, ze hromadnej email posle...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

*

Příspěvekod LudaS » pon zář 19, 2005 14:04

Sorry - reagoval jsem na poněkud starší příspěvek takže to berte jako off-topic :((
LudaS
nováček
nováček
 
Příspěvky: 30
Registrován: úte srp 10, 2004 10:28

Re: *

Příspěvekod teoretic » pon zář 19, 2005 14:05

LudaS píše:Sorry - reagoval jsem na poněkud starší příspěvek takže to berte jako off-topic :((


nic si z toho nedelej :mrgreen:

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Další

Zpět na Srazy outdoorfora