Sraz outdoor fóra?

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Tak už víme, že sraz může bejt;) Tak teď ještě kdy?

Nejvíc mi vyhovuje 17-18.9
7
58%
Nejvíc mi vyhovuje 8-9.10
1
8%
Nejvíc mi vyhovuje 15-16.10
4
33%
 
Celkem hlasů : 12

Příspěvekod Reinhard » pát čer 24, 2005 14:09

NAE píše:Ne, to ne...myslím skautskej tábor...už potřetí tam pojedeme...no letos asi beze mě.


Proč?? už ti to leze hrdlem??
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod NAE » pát čer 24, 2005 14:13

No...to taky...no čo už...měl jsem jet aaspoň stavět, ale včera jsem si naměřil 39 stupňů...úžeh a tak...

Pak jedu do Rohožníka pod malé karpaty...mám tam nějaké...povinnosti...k jedné dámě :D
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod Reinhard » pát čer 24, 2005 14:19

Tož to si fókej, cácorko, hodím to rychtiku a šópnu sem teda cimru, kde budó lítat váli jenom vo škopku a vo kořalce.


Das ist ja 'ne uverscheeeeemtheit, solsch' eck'lhafte Sprasche zu sprech'n, unser Erzg'birgisch klang immer escht einheimisch in uns'ren Bergen und d'runter ausch manschmal... . :mrgreen: :smt025 Ihr und euer Brünn :roll: :mrgreen: :-#

Das ist keine SDP - Propaganda, das is'doch nur ein Scherz! Tohle neni SDP propaganda, je to jen sranda... :(( :supz: :finga:
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod moyko » pát čer 24, 2005 14:23

Reinhard píše:
Tož to si fókej, cácorko, hodím to rychtiku a šópnu sem teda cimru, kde budó lítat váli jenom vo škopku a vo kořalce.


Das ist ja 'ne uverscheeeeemtheit, solsch' eck'lhafte Sprasche zu sprech'n, unser Erzg'birgisch klang immer escht einheimisch in uns'ren Bergen und d'runter ausch manschmal... . :mrgreen: :smt025

Das ist keine SDP - Propaganda, das is'doch nur ein Scherz! Tohle neni SDP propaganda, je to jen sranda... :(( :supz: :finga:


:(( :(( :(( Vůbec netuším, o čem jde řeč. Jo a ta pivní místnost už je tu, tak sem se zážitkama!! :partyman: :vom:
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Reinhard » pát čer 24, 2005 14:28

moyko píše:
Reinhard píše:
Tož to si fókej, cácorko, hodím to rychtiku a šópnu sem teda cimru, kde budó lítat váli jenom vo škopku a vo kořalce.


Das ist ja 'ne uverscheeeeemtheit, solsch' eck'lhafte Sprasche zu sprech'n, unser Erzg'birgisch klang immer escht einheimisch in uns'ren Bergen und d'runter ausch manschmal... . :mrgreen: :smt025

Das ist keine SDP - Propaganda, das is'doch nur ein Scherz! Tohle neni SDP propaganda, je to jen sranda... :(( :supz: :finga:


:(( :(( :(( Vůbec netuším, o čem jde řeč. Jo a ta pivní místnost už je tu, tak sem se zážitkama!! :partyman: :vom:


Tak ja teda prschelozhim, kdyzh vy si to tak prschat: Je to nestydatost mluvit takovou rschetschi (myslim brnensky hantes), nase Erzgebirgisch - kruschnohorska Deutsch (nemcina) zniela vzhdytsky porschadnie v naschich chorach, pod nima taky obtschas... :finga: :rolleyes:

Na vysvetlenou - Erzgebirgisch je dnes uz temer vymrely dialekt krusnohorskych Nemcu, nase ucitelka fonetiky na univ. ho jeste umela plynne, protoze v tom vyrustala - hodne stara dama, ale dobra...
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod moyko » pát čer 24, 2005 14:47

Ty bláho, koukám, že se nám to z domlouvání srazu zvrhlo v lingvistickej kroužek :ú
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Reinhard » pát čer 24, 2005 14:51

moyko píše:Ty bláho, koukám, že se nám to z domlouvání srazu zvrhlo v lingvistickej kroužek :ú



Ja, ja...

Když já mám ten sever fakt rád...
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod uplne jinej martin » pát čer 24, 2005 15:43

Co treba neco, kde je naka lezba? To bych mozna zlakal i naky kamose...
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod moyko » pát čer 24, 2005 15:46

uplne jinej martin píše:Co treba neco, kde je naka lezba? To bych mozna zlakal i naky kamose...



No už tady někdo navrhoval Devět skal na Vysočině nebo kousek vedle... si teď nevzpomenu, jak se to tam jmenuje.. ale lezba je tam taky dobrá. A osvěžovna se tam taky najde :wink:
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod uplne jinej martin » pát čer 24, 2005 16:01

moyko píše:
uplne jinej martin píše:Co treba neco, kde je naka lezba? To bych mozna zlakal i naky kamose...



No už tady někdo navrhoval Devět skal na Vysočině nebo kousek vedle... si teď nevzpomenu, jak se to tam jmenuje.. ale lezba je tam taky dobrá. A osvěžovna se tam taky najde :wink:


co treba rovnou koupit sud?
1) posilovna
2) usetri se
3) s tocenim piva je vzdycky sranda
4) neopijes se na sra*ky, protoze kdyz jsi moc, tak uz nejsi schopnej natocit to pifko...
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod moyko » pát čer 24, 2005 16:08

uplne jinej martin píše:
moyko píše:
uplne jinej martin píše:Co treba neco, kde je naka lezba? To bych mozna zlakal i naky kamose...



No už tady někdo navrhoval Devět skal na Vysočině nebo kousek vedle... si teď nevzpomenu, jak se to tam jmenuje.. ale lezba je tam taky dobrá. A osvěžovna se tam taky najde :wink:


co treba rovnou koupit sud?
1) posilovna
2) usetri se
3) s tocenim piva je vzdycky sranda
4) neopijes se na sra*ky, protoze kdyz jsi moc, tak uz nejsi schopnej natocit to pifko...


Když najdeš někoho, kdo se s tím potáhne, jsem za :lol:
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod NAE » pát čer 24, 2005 16:41

Úplně jinej Martin se tvářil jako že hledá posilovnu, či nie?
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod uplne jinej martin » pát čer 24, 2005 16:50

NAE píše:Úplně jinej Martin se tvářil jako že hledá posilovnu, či nie?

to jsem nerek :-) ale rekl bych, ze 30L soudek by se dal na zada vzit, nebo ne? (aspon kousek cesty..)

ja bych si na to najal Serpu :-)))
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Rujir » pát čer 24, 2005 17:26

Juuu, clovek sa tu tyzden neukaze a co sa tu za ten cas neudeje! Ake skvostne napady! Sice sa zda ze som zatial jediny predstavitel slovenskej obce, ale s radostou sa pokusim na nejaky zraz dostavit. :partyman:

A kde to bude mi je jedno - ja to budem mat vsade daleko... :yawinkle:
Vdaka mojej neskutocnej praci, ktora ma strasne bavi a uplne naplna (ironia) mi aj termin vyhovuje ktorykolvek. Koniec leta by bol sice fajn, ale ja mozem prakticky kedykolvek. Teda ak sa netrafite prave do toho jedineho vikendu, ked idem na sluzobku, ale kedze datum este stanoveny nemam, tak sa s tym aj tak neda nic spravit...

Co sa tyka sudu, tak napad je to skvostny. Kolko stoji prenajatie serpu v CR? :smt044
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Vojtos » pát čer 24, 2005 22:33

moyko píše:
uplne jinej martin píše:
moyko píše:
uplne jinej martin píše:Co treba neco, kde je naka lezba? To bych mozna zlakal i naky kamose...



No už tady někdo navrhoval Devět skal na Vysočině nebo kousek vedle... si teď nevzpomenu, jak se to tam jmenuje.. ale lezba je tam taky dobrá. A osvěžovna se tam taky najde :wink:


co treba rovnou koupit sud?
1) posilovna
2) usetri se
3) s tocenim piva je vzdycky sranda
4) neopijes se na sra*ky, protoze kdyz jsi moc, tak uz nejsi schopnej natocit to pifko...


Když najdeš někoho, kdo se s tím potáhne, jsem za :lol:


Mno s tim lezením na devět skal to říjnu asi moc horký nebude muselo by bejt fakt babí léto. Jinak se přiklánim už taky k řijnovýmu termínu jelikož jsem zjistil že 17. září se jede Pražská padesátka. Na sud bych se asi vyprd ten bysme mohli dát třeba pak už na nějakej druhej srazík, už jen proto, že se mi na sraz nechce jet autem a i kdyby se táhnul sud vlakem tak bysme se pak vázali na jedno místo. A táhnout se zpátky s prázdnym sudem? :roll:
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod NAE » pát čer 24, 2005 23:06

Souhlas.
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod Reinhard » sob čer 25, 2005 11:36

Nic proti Bierfassu (sudu), ale zatim bych to nechal na normálním vandru-potlachu, do hospy se vždycky někam můžem upíchnout, když bude všeobecně nálada na to si spolecne popit, ale rozhodne nevidim s nejvetsim nadsenim, ze by se tahl hned napoprvy sud... suda mozna tak nekam na chatu nebo statek s kamaradama privezt autem, ale do lesa, to jak dlouho jezdim na vandry, tak tohle jsem nikdy nedelal. Vandr je od toho, abych si vykracoval po kopcich a lesich a ne se tahnul se soudkem a pak nekde v lese s ostatnimi kalil... Nechme to zatim na normalnim vandrovnim - slezinovym scenari, kdyz se bude chtit, do hospody se da vzdycky nekam a nekdy dorazit.
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod NAE » sob čer 25, 2005 11:42

Moje řeč
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod Reinhard » sob čer 25, 2005 11:45

uplne jinej martin píše:Co treba neco, kde je naka lezba? To bych mozna zlakal i naky kamose...


Lezba je pro lezeni pekny slovo, da se pri nem leccos predstavit :mrgreen: , kdo z vas to umi, proc ne, ja to neumim, jsem spis nelezouci trampule.

Ale: Ta Vysocina se mi po uvazeni zdala idealni hlavne kvuli zde pritomnym moravskym patriotum, je to fakt prostredek CR, dosazitelny asi odkudkoliv v relativne prijatelnem case. A vy vite o nejaky pro vas prijatelny lezbe na Vysocine??
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod NAE » sob čer 25, 2005 12:24

Já taky nelezu. Mám ostatně závratě...ale o lezení na Vysočině fakt nevím...no skály tam ale jsou. Třeba Čeřínek mezi Jihlavou a Pelhřimovem...tam je obligátně pojmenovaná Čertova skála...
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod uplne jinej martin » sob čer 25, 2005 12:51

Reinhard píše:Nic proti Bierfassu (sudu), ale zatim bych to nechal na normálním vandru-potlachu, do hospy se vždycky někam můžem upíchnout, když bude všeobecně nálada na to si spolecne popit, ale rozhodne nevidim s nejvetsim nadsenim, ze by se tahl hned napoprvy sud... suda mozna tak nekam na chatu nebo statek s kamaradama privezt autem, ale do lesa, to jak dlouho jezdim na vandry, tak tohle jsem nikdy nedelal. Vandr je od toho, abych si vykracoval po kopcich a lesich a ne se tahnul se soudkem a pak nekde v lese s ostatnimi kalil... Nechme to zatim na normalnim vandrovnim - slezinovym scenari, kdyz se bude chtit, do hospody se da vzdycky nekam a nekdy dorazit.


jasne, myslel jsem to spis jako vtipek...
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Reinhard » sob čer 25, 2005 12:59

uplne jinej martin píše:
Reinhard píše:Nic proti Bierfassu (sudu), ale zatim bych to nechal na normálním vandru-potlachu, do hospy se vždycky někam můžem upíchnout, když bude všeobecně nálada na to si spolecne popit, ale rozhodne nevidim s nejvetsim nadsenim, ze by se tahl hned napoprvy sud... suda mozna tak nekam na chatu nebo statek s kamaradama privezt autem, ale do lesa, to jak dlouho jezdim na vandry, tak tohle jsem nikdy nedelal. Vandr je od toho, abych si vykracoval po kopcich a lesich a ne se tahnul se soudkem a pak nekde v lese s ostatnimi kalil... Nechme to zatim na normalnim vandrovnim - slezinovym scenari, kdyz se bude chtit, do hospody se da vzdycky nekam a nekdy dorazit.


jasne, myslel jsem to spis jako vtipek...


Jasnacka. Well, ale tu hospu nezavrhuju. Taky se nekdy koncem prazdnin bude muset rozbehnout kontaktovaci akce - mailama si poslat zavazny informace, aby nedoslo k nejakymu faux pas a nekrachlo to zbytecne. Navic se bude vedet, s cim se ma pocitat.

Ps: Taky jde o to, kolik lidi prijede - vetsina vandru se porada na uzemich CHKO - jednotlivci nebo particka peti lidi se snadno ztrati, ale velka grupa lidi uz by pripadnym spravcum CHKO nebo jejich "pomahacum" :wink: mohla vadit a mohli by otravovat, jaktoze se nespi ve vyhrazenych kempech apod.
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod Rujir » sob čer 25, 2005 13:01

Vojtos píše:Mno s tim lezením na devět skal to říjnu asi moc horký nebude muselo by bejt fakt babí léto. Jinak se přiklánim už taky k řijnovýmu termínu jelikož jsem zjistil že 17. září se jede Pražská padesátka. Na sud bych se asi vyprd ten bysme mohli dát třeba pak už na nějakej druhej srazík, už jen proto, že se mi na sraz nechce jet autem a i kdyby se táhnul sud vlakem tak bysme se pak vázali na jedno místo. A táhnout se zpátky s prázdnym sudem? :roll:


...myslim ze ten sud tu snad vsetci brali ako recesiu.Na prvy zraz je to ozaj skor "vopruz" nez idealne riesenie pitneho rezimu :ú Budeme radi ak sa zhodneme na tom datume a nie to este na znacke piva... :wink:
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Kolik lidi?????

Příspěvekod Reinhard » sob čer 25, 2005 13:06

Rujir píše:
Vojtos píše:Mno s tim lezením na devět skal to říjnu asi moc horký nebude muselo by bejt fakt babí léto. Jinak se přiklánim už taky k řijnovýmu termínu jelikož jsem zjistil že 17. září se jede Pražská padesátka. Na sud bych se asi vyprd ten bysme mohli dát třeba pak už na nějakej druhej srazík, už jen proto, že se mi na sraz nechce jet autem a i kdyby se táhnul sud vlakem tak bysme se pak vázali na jedno místo. A táhnout se zpátky s prázdnym sudem? :roll:


...myslim ze ten sud tu snad vsetci brali ako recesiu.Na prvy zraz je to ozaj skor "vopruz" nez idealne riesenie pitneho rezimu :ú Budeme radi ak sa zhodneme na tom datume a nie to este na znacke piva... :wink:


:mrgreen: :ú :mrgreen: :ú :mrgreen: :ú
Jasne. Kolik lidi by tak planovalo prijezd?? Kolik jich velmi predbezne bude lagrovat nekde v lese na Vysocine?????????
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Re: Kolik lidi?????

Příspěvekod Rujir » sob čer 25, 2005 13:10

Reinhard píše: :mrgreen: :ú :mrgreen: :ú :mrgreen: :ú
Jasne. Kolik lidi by tak planovalo prijezd?? Kolik jich velmi predbezne bude lagrovat nekde v lese na Vysocine?????????


To ako kto predbezne hlasi ucast? No ja urcite... :lol:
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod NAE » sob čer 25, 2005 13:13

Já fakt nevím, jak to se mnou na podzim bude, takže nic neslibuju.
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod Vilík » sob čer 25, 2005 14:02

Ja sem na tom asi jak NAE, vubec netusim, jak budu mit cas. Na podzim bude hafo akci, ale rad bych prijel... Estli to budu vedet dost dopredu (tak posledni tyden prazdnin) tak tomuhle srazu dam nejvyssi suchozemskou prioritu. Vody maj u me vzdycky prednost...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod uplne jinej martin » sob čer 25, 2005 14:13

NAE píše:Já fakt nevím, jak to se mnou na podzim bude, takže nic neslibuju.

nápodobně.
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Rujir » sob čer 25, 2005 14:45

uplne jinej martin píše:
NAE píše:Já fakt nevím, jak to se mnou na podzim bude, takže nic neslibuju.

nápodobně.


No skuste sa uz ozvat aj niekto komu ten "podzim" vyhovuje... Zatial to vyzera ze prave vtedy si nikto nie je isty... :shock:
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod moyko » sob čer 25, 2005 18:03

Když so to domluví dostatečně dopředu, tak to není problém. Člověk si jen musí uspořádat priority :wink:

Já jen vím, že 31.8. jedu na 4 dny na Vltavu a pak je mi to srdečně jedno. Takže abych to upřesnil - účast na podzim - ANO.
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Srazy outdoorfora