Sraz outdoor fóra?

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Tak už víme, že sraz může bejt;) Tak teď ještě kdy?

Nejvíc mi vyhovuje 17-18.9
7
58%
Nejvíc mi vyhovuje 8-9.10
1
8%
Nejvíc mi vyhovuje 15-16.10
4
33%
 
Celkem hlasů : 12

Zimník No.1

Příspěvekod Reinhard » čtv čer 23, 2005 14:15

NAE píše:Test placatek?


:partyman: Jo, placatky.... manželka pochopila, že bych měl mít nějakou na zimní vandry, jako vohřejvák... :mrgreen:
Nechala mi na ni rovnou vyrejt iniciály. :ú


Ale když už jsme u těch placatek - ty se hoděj hlavně na tu zimu... co si dát něco zimního, jestli se zdaří první sraz???????????
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Re: Zimník No.1

Příspěvekod pripluv » čtv čer 23, 2005 14:23

Reinhard píše:
NAE píše:Test placatek?


:partyman: Jo, placatky.... manželka pochopila, že bych měl mít nějakou na zimní vandry, jako vohřejvák... :mrgreen:
Nechala mi na ni rovnou vyrejt iniciály. :ú


Ale když už jsme u těch placatek - ty se hoděj hlavně na tu zimu... co si dát něco zimního, jestli se zdaří první sraz???????????


Proč ti na tu placatku rovnou nenechala vyrejt adresu, aby věděli kam tě mají donýst? :mrgreen:
Jinak i v zimě, proč ne?
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Lipon » čtv čer 23, 2005 14:24

no ja bohuzel v tenhle termin nebudu :-((
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Říjen... možná radši

Příspěvekod Reinhard » čtv čer 23, 2005 14:56

Ač jsem předběžně hlasoval pro září, možná bych dal raději ten říjen.
1) to už budu v nové práci snad zajetej nebudu mít tolik hoňky
2) říjen je krásnej, barevnej, když se povede počasí, dobře se při něm šlape, nejsou takový hice
3) většina lidí už bude po prázdninách nebo dovolené doma
4) dal bych umístění na sever CHKO Kokořínsko, je to tam fajn, dá se chrňákovat i pod nějakým převisem, sraz bych dal v pátek večer na nádraží Úštěka.

5)!!! Tohle beru jako předběžný dohady, závazně bych to dal na obes(r)lání se mailama, kdy každej řekne na tutovku, jestli bude moct nebo ne, aby se to tady nedomluvilo na volným fóru, a pak to nedopadlo tak, že dva nasraní lidé budou čekat někde kdesi na ostatní, kteří se na poslední rozhodnou (budou přinuceni okolnostmi) neject...
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod NAE » čtv čer 23, 2005 15:03

Napadlo mě ještě jedno místo - okolí řeky Střely v západích čechách. Vím, není to moc uprostřed, ale...je to vážně skvělá cesta...
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod moyko » čtv čer 23, 2005 15:32

NAE píše:Napadlo mě ještě jedno místo - okolí řeky Střely v západích čechách. Vím, není to moc uprostřed, ale...je to vážně skvělá cesta...


Nechci vypadat jako škarohlíd, ale stejně se mi nejvíc zamlouvá ta Vysočina. Fakt si myslím, že je to dobrej kompromis. Vlaky tam jezdí odešad, příroda je tam nádherná a tak vůbec. Ale jinak - vybral bych zas tak 3 místa (stejně jako termíny) a dal o nich hlasovat. Říká se tomu demokracie v praxi :wink:
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Re: Říjen... možná radši

Příspěvekod Vojtos » čtv čer 23, 2005 15:33

Reinhard píše:Ač jsem předběžně hlasoval pro září, možná bych dal raději ten říjen.
1) to už budu v nové práci snad zajetej nebudu mít tolik hoňky
2) říjen je krásnej, barevnej, když se povede počasí, dobře se při něm šlape, nejsou takový hice
3) většina lidí už bude po prázdninách nebo dovolené doma
4) dal bych umístění na sever CHKO Kokořínsko, je to tam fajn, dá se chrňákovat i pod nějakým převisem, sraz bych dal v pátek večer na nádraží Úštěka.

5)!!! Tohle beru jako předběžný dohady, závazně bych to dal na obes(r)lání se mailama, kdy každej řekne na tutovku, jestli bude moct nebo ne, aby se to tady nedomluvilo na volným fóru, a pak to nedopadlo tak, že dva nasraní lidé budou čekat někde kdesi na ostatní, kteří se na poslední rozhodnou (budou přinuceni okolnostmi) neject...


Klidně to můžem šoupnout na ten říjen je mi to taky vcelku jedno možná to bude pro mě taky lepší jelikož v půlce září budu nastupovat do nové práce = hlava jako meloun.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod pripluv » čtv čer 23, 2005 15:57

Já bych se taky přimlouval za ten střed republiky. Havlbrod je dobrej tom, že jak Pražákům tak Brňákům tam jedou rychlíky, dá se tam rozumě dostat ze severu i z jihu a ještě jsem tam toho nikdy moc nenachodil :lol: .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Reinhard » čtv čer 23, 2005 21:06

Přípluv píše:Já bych se taky přimlouval za ten střed republiky. Havlbrod je dobrej tom, že jak Pražákům tak Brňákům tam jedou rychlíky, dá se tam rozumě dostat ze severu i z jihu a ještě jsem tam toho nikdy moc nenachodil :lol: .


Mno, taky jsem tam nikdy nebyl. Vubec Vysocinu neznam. Skoro vsechno na vychod me docela miji, pohybuju se neustale v ose S - J Čech... asi taky kvuli penezum, jezdim kolem mist, kde zrovna sidlim - to je UL a CB...

Ale rozhodne bych prosazoval formu kontaktu mailem, aby nedoslo k nejakemu fiasku
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod Vilík » čtv čer 23, 2005 21:40

Sem rad, ze se ujal napad s Havlbrodem. Je to fakt stred republiky a osobne si nedovedu prezstavit jet na vikend nekam o moc dal. Cesta totiz na vetsine akci byva to nejdrazsi...

A hlasoval sem az pro posledni termin, protoze driv se jeste pousti prehrady a jezdim na vode a byva teplo i na moje teplomilnejsi spoluzaky, takze jezdim i s nima. Ale jinak sem zvyklej, ze kdyz nemam naplanovanou zadnou akci a nekdo mi v patek rano zavola, kdy a kde mam sraz, tak na vikend jedu. Nastesti mi to podporujou i rodice (Je mi "teprve" 18).
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Reinhard » čtv čer 23, 2005 21:51

Vilík píše:Sem rad, ze se ujal napad s Havlbrodem. Je to fakt stred republiky a osobne si nedovedu prezstavit jet na vikend nekam o moc dal. Cesta totiz na vetsine akci byva to nejdrazsi...

A hlasoval sem az pro posledni termin, protoze driv se jeste pousti prehrady a jezdim na vode a byva teplo i na moje teplomilnejsi spoluzaky, takze jezdim i s nima. Ale jinak sem zvyklej, ze kdyz nemam naplanovanou zadnou akci a nekdo mi v patek rano zavola, kdy a kde mam sraz, tak na vikend jedu. Nastesti mi to podporujou i rodice (Je mi "teprve" 18).


Teprve 18 - stastny to clovek!!! =D>

Kolik lidi je tu vubec z Moravy??
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod pripluv » pát čer 24, 2005 5:25

Reinhard píše:
Vilík píše:Sem rad, ze se ujal napad s Havlbrodem. Je to fakt stred republiky a osobne si nedovedu prezstavit jet na vikend nekam o moc dal. Cesta totiz na vetsine akci byva to nejdrazsi...

A hlasoval sem az pro posledni termin, protoze driv se jeste pousti prehrady a jezdim na vode a byva teplo i na moje teplomilnejsi spoluzaky, takze jezdim i s nima. Ale jinak sem zvyklej, ze kdyz nemam naplanovanou zadnou akci a nekdo mi v patek rano zavola, kdy a kde mam sraz, tak na vikend jedu. Nastesti mi to podporujou i rodice (Je mi "teprve" 18).


Teprve 18 - stastny to clovek!!! =D>

Kolik lidi je tu vubec z Moravy??


Ich!
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod mifr » pát čer 24, 2005 7:08

Ja jsem take z Moravy... A take bych byl pro stred nasi zeme... teda jako CR... :wink:
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

I ja jsem z Moravy

Příspěvekod Peter » pát čer 24, 2005 7:17

I ja jsem z Moravy (severni). Taky se priklanim k srdci repoubliky - Vysocine.
Peter
nováček
nováček
 
Příspěvky: 110
Registrován: pát srp 13, 2004 12:20
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod pripluv » pát čer 24, 2005 7:36

Halóóó, je tu někde vůbec nějakej Čech? :D
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Lipon » pát čer 24, 2005 7:52

Přípluv píše:Halóóó, je tu někde vůbec nějakej Čech? :D

to si piš že jo :-)
pravej zapadak (Plzen jih), akorat momentalne prebydlenej do Praglu
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod Vojtos » pát čer 24, 2005 8:04

Lipon píše:
Přípluv píše:Halóóó, je tu někde vůbec nějakej Čech? :D

to si piš že jo :-)
pravej zapadak (Plzen jih), akorat momentalne prebydlenej do Praglu


Ja zas rodilej pražák. (nekamenujte mě) :lol:
Naposledy upravil Vojtos dne pát čer 24, 2005 11:12, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod moyko » pát čer 24, 2005 11:01

Tady Brno, střed všehomíru \:D/ Fakt těch zápaďáků tu moc není..
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Re: I ja jsem z Moravy

Příspěvekod NAE » pát čer 24, 2005 13:39

Peter píše:I ja jsem z Moravy (severni). Taky se priklanim k srdci repoubliky - Vysocine.


Já jsem pravý a nefalšovaný rodilý podolník žijící v Bubenči (to je ještě v Evropě, páni moraváci), pět minut pod Letenským stadiónem našeho mistra. Mluvím jako žižkovák a dobře vím, že pupek světa je Praha a brno je jiná jeho část... :D

A Vysočinu bohužel znám jako vlastní záchodový prkýnko, protože děda je ze Skrejšova u Pelhřimova a já tam prožil dětství.

Takže Vojtosi, právě my tu tvoříme zdravé pražské jádro, že? Můžem jít někdy zachlastat ještěs Liponem jedno z těch skvostných piv, která se v Čechách vaří...Regenta nebo Plzeň... :D

Každopádně prosím všechny moraváky, aby tento příspěvek nebrali moc vážně... :D
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

"Zápaďáci"

Příspěvekod Reinhard » pát čer 24, 2005 13:43

moyko píše:Tady Brno, střed všehomíru \:D/ Fakt těch zápaďáků tu moc není..


Myslíš těmi zápaďáky jen lidi ze západních Čech (PZ, KV, atd...) nebo všechny, kdo bydlí na západ od Vysočiny??? Pokud to bereš tím prvním způsobem, tak jsem kříženec mezi jižanem a seveřanem - pocházím z ČB, ale považuji se za seveřana - v Ústí nad Labem jsem šest let studoval a teď se tam budu stěhovat, protože se cítím být doma na severu Čech.

Pokud to bereš způsobem "na západ od Vysočiny jsou zápaďáci", tak jsem teda echtovnej zápaďák. [-X \:D/ :smt025 =D>
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Re: I ja jsem z Moravy

Příspěvekod Reinhard » pát čer 24, 2005 13:46

NAE píše:
Peter píše:I ja jsem z Moravy (severni). Taky se priklanim k srdci repoubliky - Vysocine.



Takže Vojtosi, právě my tu tvoříme zdravé pražské jádro, že? Můžem jít někdy zachlastat ještěs Liponem jedno z těch skvostných piv, která se v Čechách vaří...Regenta nebo Plzeň... :D


Regenta do toho moc nemontuj, ten je tady vodsaď z jihu - z Třeboně. :mrgreen: :ú :mrgreen: :lol:
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod NAE » pát čer 24, 2005 13:50

Dobře vím, vodkaď je. Táboříme teď u Jindřichova Hradce a nepijeme nic jinýho, to je snad nejlepší pivo na světě.
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Re: "Zápaďáci"

Příspěvekod moyko » pát čer 24, 2005 13:50

Reinhard píše:
moyko píše:Tady Brno, střed všehomíru \:D/ Fakt těch zápaďáků tu moc není..


Myslíš těmi zápaďáky jen lidi ze západních Čech (PZ, KV, atd...) nebo všechny, kdo bydlí na západ od Vysočiny??? Pokud to bereš tím prvním způsobem, tak jsem kříženec mezi jižanem a seveřanem - pocházím z ČB, ale považuji se za seveřana - v Ústí nad Labem jsem šest let studoval a teď se tam budu stěhovat, protože se cítím být doma na severu Čech.

Pokud to bereš způsobem "na západ od Vysočiny jsou zápaďáci", tak jsem teda echtovnej zápaďák. [-X \:D/ :smt025 =D>


Jasně, že myslím :wink: To víš, to mi tady v té levotočivé zatáčce před Vídní na konci Trranssibiřské magistrály Vám můžeme jen tiše závidět, že jste blíže civilizaci :smt089

:smt082
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod moyko » pát čer 24, 2005 13:53

NAE píše:Dobře vím, vodkaď je. Táboříme teď u Jindřichova Hradce a nepijeme nic jinýho, to je snad nejlepší pivo na světě.


Už jsem tu někde navrhoval, že založíme "spešl" místnost pro "vožungry" :mrgreen:

Jako kdo kde pil co dobrýho nebo naopak co bylo dobrý tak do :toimonster:

:wink:
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod NAE » pát čer 24, 2005 13:56

Veď hej a já čekal že jí založíš, ty transsibiřská zatáčko. Mimochodem...dobře že na mnás nezkoušíš ten váš jazyk...můj kmotr byl brňák a když se rozjel, to byla síla. Něco mezi finštinou a svahilštinou, soudím.
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod Vilík » pát čer 24, 2005 13:58

Panove, pit tocene na skolnim vylete uprostred lesu... Kdyz se to rozkriklo po skole, tak nase trida uz tak povestna vselijakyma silenostma jeste vic stoupla.
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod moyko » pát čer 24, 2005 14:01

NAE píše:Veď hej a já čekal že jí založíš, ty transsibiřská zatáčko. Mimochodem...dobře že na mnás nezkoušíš ten váš jazyk...můj kmotr byl brňák a když se rozjel, to byla síla. Něco mezi finštinou a svahilštinou, soudím.


Tož to si fókej, cácorko, hodím to rychtiku a šópnu sem teda cimru, kde budó lítat váli jenom vo škopku a vo kořalce. :twisted: :D
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod NAE » pát čer 24, 2005 14:06

Vida, už je to tu. Má noční můra...cestou do Blavy v Brně raadši nevycházím z autobusu...ale to nádraží, takovvý jsem ještě neviděl...
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod Reinhard » pát čer 24, 2005 14:06

NAE píše:Dobře vím, vodkaď je. Táboříme teď u Jindřichova Hradce a nepijeme nic jinýho, to je snad nejlepší pivo na světě.



Táboříme???? Ty jsi na vandru a pises na netu????
ja jsem ted v Treboni
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod NAE » pát čer 24, 2005 14:08

Ne, to ne...myslím skautskej tábor...už potřetí tam pojedeme...no letos asi beze mě.
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

PředchozíDalší

Zpět na Srazy outdoorfora