Pardubice

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Pardubice

Příspěvekod maykl » stř říj 10, 2007 8:34

tak jak to vypada se srazem v PCE ci HK?
zbytecnym rozcilovanim ztracis mnoho energie a nepomuze ti ani les
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Re: Pardubice

Příspěvekod Sirah » stř říj 10, 2007 9:26

maykl píše:tak jak to vypada se srazem v PCE ci HK?

u me ted momentalne nehrozi...tak asi sest tydnu, mam to ted drobet u ruky :mrgreen:
t`estimo Catalunya


www.bafinka.4fan.cz
Uživatelský avatar
Sirah
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4175
Registrován: pon zář 10, 2007 12:32
Bydliště: Back in Pardubice ;)

Příspěvekod maykl » stř říj 10, 2007 9:52

no a ze by sis odskocila na srazek a zase se vratila? :((
no tak jsem zvedav, jestli se nekdo objevi
zbytecnym rozcilovanim ztracis mnoho energie a nepomuze ti ani les
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod Sirah » stř říj 10, 2007 10:16

maykl píše:no a ze by sis odskocila na srazek a zase se vratila? :((
no tak jsem zvedav, jestli se nekdo objevi


no, tak teoreticky me v pulce listopadu pusti na 14 dni dom, ale uvidime...pokud nekdo poleti nebo pojede autem, samotnou me asi nenechaji letet...
t`estimo Catalunya


www.bafinka.4fan.cz
Uživatelský avatar
Sirah
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4175
Registrován: pon zář 10, 2007 12:32
Bydliště: Back in Pardubice ;)

Příspěvekod teoretic » stř říj 10, 2007 10:23

Sirah píše:no, tak teoreticky me v pulce listopadu pusti na 14 dni dom, ale uvidime...pokud nekdo poleti nebo pojede autem, samotnou me asi nenechaji letet...
jestli to je myšlo jako dovča, tak to spíš využij na cestování, ne?

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Sirah » stř říj 10, 2007 11:26

teoretic píše:
Sirah píše:no, tak teoreticky me v pulce listopadu pusti na 14 dni dom, ale uvidime...pokud nekdo poleti nebo pojede autem, samotnou me asi nenechaji letet...
jestli to je myšlo jako dovča, tak to spíš využij na cestování, ne?

t.


no je to v podstate dovolena...na cestovani...tak jednak sama cestovat nebudu, potom tady nic na videni neni (jedeme se mrknout v nedelu do teho estonska) a potom taky nejsou penize... :roll:
t`estimo Catalunya


www.bafinka.4fan.cz
Uživatelský avatar
Sirah
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4175
Registrován: pon zář 10, 2007 12:32
Bydliště: Back in Pardubice ;)

Příspěvekod sobb » stř říj 10, 2007 11:36

Sirah píše:
teoretic píše:
Sirah píše:no, tak teoreticky me v pulce listopadu pusti na 14 dni dom, ale uvidime...pokud nekdo poleti nebo pojede autem, samotnou me asi nenechaji letet...
jestli to je myšlo jako dovča, tak to spíš využij na cestování, ne?

t.


no je to v podstate dovolena...na cestovani...tak jednak sama cestovat nebudu, potom tady nic na videni neni (jedeme se mrknout v nedelu do teho estonska) a potom taky nejsou penize... :roll:


v Lotyssku nic neni? :shock: , no vidis, a ja mam zrovna Pobaltske republiky na seznamu zemi, kam se hodlam podivat .... Pokud se aspon trochu zajimas o prirodu a venkov, tak treba tady je napovidajici stranka :wink:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod Rujir » stř říj 10, 2007 16:06

sobb píše:v Lotyssku nic neni? :shock:


No neni! Teda... ...skor by sa dalo povedat, ze z tych troch zemi je toho v Lotyssku najmenej. A uprimne povedane nic z toho nestoji za nejake cestovanie do daleka. Bol som tam 3x a ani raz som nevidel nic, co by ma skutocne uchvatilo. To uz aj ta Litva je lepsia. A Estonsko je najlepsie. Ale v tomto rocnom obdobi by som si asi nechcel ist ani tam. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Sirah » stř říj 10, 2007 17:30

Rujir píše:
sobb píše:v Lotyssku nic neni? :shock:


No neni! Teda... ...skor by sa dalo povedat, ze z tych troch zemi je toho v Lotyssku najmenej. A uprimne povedane nic z toho nestoji za nejake cestovanie do daleka. Bol som tam 3x a ani raz som nevidel nic, co by ma skutocne uchvatilo. To uz aj ta Litva je lepsia. A Estonsko je najlepsie. Ale v tomto rocnom obdobi by som si asi nechcel ist ani tam. :mrgreen:


no konecne rozumne slovo chlapa :mrgreen:
do estonska valime v nedelu ;)
tak a ja si du otevrit cabernet syrah :twisted:
t`estimo Catalunya


www.bafinka.4fan.cz
Uživatelský avatar
Sirah
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4175
Registrován: pon zář 10, 2007 12:32
Bydliště: Back in Pardubice ;)

Příspěvekod sobb » stř říj 10, 2007 18:20

Rujir píše:
sobb píše:v Lotyssku nic neni? :shock:


No neni! Teda... ...skor by sa dalo povedat, ze z tych troch zemi je toho v Lotyssku najmenej. A uprimne povedane nic z toho nestoji za nejake cestovanie do daleka. Bol som tam 3x a ani raz som nevidel nic, co by ma skutocne uchvatilo. To uz aj ta Litva je lepsia. A Estonsko je najlepsie. Ale v tomto rocnom obdobi by som si asi nechcel ist ani tam. :mrgreen:


mno vidis, a ja se tam zrovna pri nejake ceste na sever ci vychod hodlam zastavit, to co z hlediska prirody (zivocisne i rostlinne druhy i cele biotopy) i krajinariny Lotyssko nabizi je v ramci Evropy pomerne dost unikatni ... (jako priklad je treba ten vseobecny odkaz co jsem sem dala) ... je to spis o tom co te zajima ... *
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod Sirah » stř říj 10, 2007 18:24

@sobb: ja nevim, nezjistovala jsem si nic, ale ja mam radeji hory, nez placku...a krome toho, neni tu zrovna uz moc teplo v tomto obdobi a taky neni nikdo, kdo by se mnou nekde cestoval a samotne se mi vazne po lotyssku chodit nechce...a potom, po sesti tydnech, kdy pracujes denne 12h 6 nekdy 7 dni v tydnu a dostanes se na hotel kolem 19:30...tak se docela i tesis domu...a ja se tesim na srazik ;)
t`estimo Catalunya


www.bafinka.4fan.cz
Uživatelský avatar
Sirah
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4175
Registrován: pon zář 10, 2007 12:32
Bydliště: Back in Pardubice ;)

Příspěvekod sobb » stř říj 10, 2007 18:30

Sirah píše:@sobb: ja nevim, nezjistovala jsem si nic, ale ja mam radeji hory, nez placku...a krome toho, neni tu zrovna uz moc teplo v tomto obdobi a taky neni nikdo, kdo by se mnou nekde cestoval a samotne se mi vazne po lotyssku chodit nechce...a potom, po sesti tydnech, kdy pracujes denne 12h 6 nekdy 7 dni v tydnu a dostanes se na hotel kolem 19:30...tak se docela i tesis domu...a ja se tesim na srazik ;)


sak ja Ti to vubec neberu :wink: jen se snazim vyvratit trosku mylny nazor, ze v Lotyssku nic neni :roll: taky miluju hory, ale v ramci poznavani se vzdycky rada kouknu i nekam jinam, zvlast kdyz tam jsou ruzne prirodni skvosty *
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod Sirah » stř říj 10, 2007 18:40

sobb píše:
Sirah píše:@sobb: ja nevim, nezjistovala jsem si nic, ale ja mam radeji hory, nez placku...a krome toho, neni tu zrovna uz moc teplo v tomto obdobi a taky neni nikdo, kdo by se mnou nekde cestoval a samotne se mi vazne po lotyssku chodit nechce...a potom, po sesti tydnech, kdy pracujes denne 12h 6 nekdy 7 dni v tydnu a dostanes se na hotel kolem 19:30...tak se docela i tesis domu...a ja se tesim na srazik ;)


sak ja Ti to vubec neberu :wink: jen se snazim vyvratit trosku mylny nazor, ze v Lotyssku nic neni :roll: taky miluju hory, ale v ramci poznavani se vzdycky rada kouknu i nekam jinam, zvlast kdyz tam jsou ruzne prirodni skvosty *


tak v tomto s tebou zase rozhodne souhlasim :) kdyz tu clovek je, tak proc ne, ale rikam, sama se tu toulat nechci...a to pocasi....v zime tu byva -35
t`estimo Catalunya


www.bafinka.4fan.cz
Uživatelský avatar
Sirah
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4175
Registrován: pon zář 10, 2007 12:32
Bydliště: Back in Pardubice ;)


Zpět na Srazy outdoorfora