ČS sraz - Chata pod Chlebom - kolko dni?

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Kedy sa stretneme vo Vratnej + turicka na (Chata pod Chlebom)?

Piatok rano prichod - Nedela domov (2 noci)
4
33%
Sobota rano prichod - Nedela domov (1 noc)
4
33%
Zatial neviem dostavim sa nečakane a neorganizovane
4
33%
 
Celkem hlasů : 12

Příspěvekod Astrozzy » stř led 10, 2007 21:08

šíp píše:že pod stolem chápu. jenom určte chatu-pod suchým či pod chlebom


bude sa spinkat eee teda :drinkers: :partyman: len a len na chate pod chlebom.
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod šíp » stř led 10, 2007 21:20

OK, my s manžílkem dorazíme v sobotu , vy budete někde v trapu na treku,přijdete večer, to už s manžílkem budeme mít náladičku....najdete nás kde? no pod stolem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod msml » stř led 10, 2007 22:56

... a ze na suchy vedu retaze od strecna.

Neviem či som zaspal dobu, ale od kedy vedú na Suchý reťaze? :((
Uživatelský avatar
msml
nováček
nováček
 
Příspěvky: 139
Registrován: pon led 8, 2007 23:02
Bydliště: Martin

Příspěvekod conny » stř led 10, 2007 23:10

msml píše:... a ze na suchy vedu retaze od strecna.

Neviem či som zaspal dobu, ale od kedy vedú na Suchý reťaze? :((


kua, na suchy nie, asi na biele skaly, ale neviem to najst ani na mape, bud tam boli retaze alebo take mensie lezenie tak II, fakt si nepamatam.

len som tym chcela povedat, ze taketo useky je lepsie ist zdola nahor ako naopak.
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod Rujir » stř led 10, 2007 23:58

conny píše:kua, na suchy nie, asi na biele skaly, ale neviem to najst ani na mape, bud tam boli retaze alebo take mensie lezenie tak II, fakt si nepamatam.

len som tym chcela povedat, ze taketo useky je lepsie ist zdola nahor ako naopak.


Mas pravdu. Retaze vedu na Biele skaly, ale su prave v takom useku, kde je jedno z ktorej strany sa blizis, pac tam je to viac menej v jednej rovine, len ten teren je trochu exponovanejsi. Kazdopadne my sme to dali bez vacsich problemov v dazdi, takze v tomto krasnom jarnom pocasi to musi ist rovnako do pohody. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod msml » čtv led 11, 2007 0:13

Nechcem sa hádať, ale neviem či sú tam niekde reťaze. Chodím tam často, ale vážne si neviem spomenúť či tam sú. Išiel som tade asi už v každom počasí a aj ráno o štvrtej po tme a pri opatrnom kroku sa to dá prejsť úplne bez problémov.
Uživatelský avatar
msml
nováček
nováček
 
Příspěvky: 139
Registrován: pon led 8, 2007 23:02
Bydliště: Martin

Příspěvekod Rujir » čtv led 11, 2007 0:21

msml píše:Nechcem sa hádať, ale neviem či sú tam niekde reťaze. Chodím tam často, ale vážne si neviem spomenúť či tam sú. Išiel som tade asi už v každom počasí a aj ráno o štvrtej po tme a pri opatrnom kroku sa to dá prejsť úplne bez problémov.


Vazne tam su. Ak chces, tak sem hodim fotku. Sice su asi dve, mozno tri, ale su. :wink: Presnu lokaciu si ani ja nepamatam, ale su niekde medzi Bielymi skalami a Suchym alebo tesne pred Bielymi skalami.
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod msml » čtv led 11, 2007 0:30

Proti fotkám nemám argument. :oops:
Akosi som si na ne nemohol spomenúť. Sorry
Uživatelský avatar
msml
nováček
nováček
 
Příspěvky: 139
Registrován: pon led 8, 2007 23:02
Bydliště: Martin

Příspěvekod Rujir » čtv led 11, 2007 0:40

msml píše:Proti fotkám nemám argument. :oops:
Akosi som si na ne nemohol spomenúť. Sorry


V pohode. Ja som tie fotky preventivne presiel a zistil som, ze prave v tom useku som sa radsej drzal ako fotil, takze fotku retazi aj tak nemam. :oops: Ostava ti len verit... :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pripluv » čtv led 11, 2007 6:27

Jsou tam, asi dva. Kdyby tam nebyly, tak se taky neic neděje. Je to spíš takovej nadstandard :ú ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod šíp » čtv led 11, 2007 8:28

já chci fotku těch řetězů
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Noemi » čtv led 11, 2007 9:11

šíp píše:já chci fotku těch řetězů


Šmánkote - šla jsem to 2x (vždy v různých směrech - jednou ze Strečna a podruhé s Přípluvem, Miškem a spol. - tj. Hanne :lol: ) směr Strečno a nikdy jsem to až tak neřešila...je to pouze na přidržení. Kdyby to bylo něco hrozného, tak se mi to určitě do paměti zaryje víc :lol: - minimálně jako Ostrý Roháč, kde jsem zjistila, že mám závratě a fakt to stálo za to
:roll: :mrgreen: ).
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Re: ČS sraz - Chata pod Chlebom - kolko dni?

Příspěvekod pavproch » pát úno 2, 2007 14:11

Astrozzy píše:Po kratkej debate s Dennou som sa prihlasil za aktivneho blbca (tajne verim v podporu Dubnickeho klanu), ale kedze je toto na strane SK patrilo by sa prilozit labky k dielu.
Bolo by dobre sa dohodnut kolko z nas pride uz piatok, alebo sobotu do Vratnej (pripadne na chatu) aby som (sme) vedeli zajedanat potrebny pocet miest na nocovanie kedze podla hlasovani predpokladam ucast cca 15-20 ludi.
Kto nepozna pojde sa sem alebo tiez toto

Termin uzavretia hlasovania po internej dohode s Dennou bude 31.1.2007 podla vysledku sa urci konecny datum OF stretka


Kurňa, tak jak je to s tím termínem?!?!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: ČS sraz - Chata pod Chlebom - kolko dni?

Příspěvekod pripluv » pát úno 2, 2007 14:12

Astrozzy píše:Po kratkej debate s Dennou som sa prihlasil za aktivneho blbca (tajne verim v podporu Dubnickeho klanu), ale kedze je toto na strane SK patrilo by sa prilozit labky k dielu.
Bolo by dobre sa dohodnut kolko z nas pride uz piatok, alebo sobotu do Vratnej (pripadne na chatu) aby som (sme) vedeli zajedanat potrebny pocet miest na nocovanie kedze podla hlasovani predpokladam ucast cca 15-20 ludi.
Kto nepozna pojde sa sem alebo tiez toto

Termin uzavretia hlasovania po internej dohode s Dennou bude 31.1.2007 podla vysledku sa urci konecny datum OF stretka


Kurňa, tak jak je to s tím termínem?!?!
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Rujir » pát úno 2, 2007 15:19

Vybrali ste si zle vlakno. To spravne je tu. Takze sa zda ze to bude 10.3. *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Astrozzy » pát úno 2, 2007 15:31

Rujir píše:Vybrali ste si zle vlakno. To spravne je tu. Takze sa zda ze to bude 10.3. *


ano ano najviac hlasov je na 10.3.07 takze cez tento vikend zajednam chatu mozno dokonca aj osobne na chate ak sa zadari tak dam vediet do nedele ako som dopadol.
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod Rujir » pát úno 2, 2007 15:41

Astrozzy píše:ano ano najviac hlasov je na 10.3.07 takze cez tento vikend zajednam chatu mozno dokonca aj osobne na chate ak sa zadari tak dam vediet do nedele ako som dopadol.


Jo, skus osobne, pac minule sa Milan zastrajal, ze rezervacie cez telefon uz j..e potom, co mu tam neprislo 10 ludi co malo rezervacku.
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod tesil » pát úno 2, 2007 16:36

na podzim dokonce říkal, že bere rezervace už jenom oproti záloze... :((
Uživatelský avatar
tesil
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1144
Registrován: čtv led 19, 2006 16:54
Bydliště: brno

Příspěvekod patentik » pát úno 2, 2007 17:29

je to planovane pa-ne ci jen so-ne? pripadne predbezne pojede nekdo z ostravy ci okoli? no jo, je to jeste zadlouho ...
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod pavproch » pát úno 2, 2007 20:39

Astrozzy píše:
Rujir píše:Vybrali ste si zle vlakno. To spravne je tu. Takze sa zda ze to bude 10.3. *


ano ano najviac hlasov je na 10.3.07 takze cez tento vikend zajednam chatu mozno dokonca aj osobne na chate ak sa zadari tak dam vediet do nedele ako som dopadol.


Ja už som zažil Milan L., ako vytiahol pištolu a ozaj vyzeral že bude strielať! Tak bacha!
Namiesto strielania bola klincovačka..... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » pát úno 2, 2007 20:51

patentik píše:je to planovane pa-ne ci jen so-ne? pripadne predbezne pojede nekdo z ostravy ci okoli? no jo, je to jeste zadlouho ...


Jedu, ale enem na otočku (asi v sobotu) brzo ráno autem do Vrátnej (pod lanouku), skialpem někudma na Veľký Fatranský Kopec, potem na chatu - pokecat atak (@rujir: žeby Bajo? :wink: ), zpátky přes Bochník, Chleb, Jánošíkovým žlabem dolů pod lanovku k autu a dom.... teda pokud budedost toho bílého.... :wink:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Rujir » pát úno 2, 2007 21:02

pavproch píše:@rujir: žeby Bajo? :wink:


Ak uz vtedy bude tak urcite. Knihy su objednane a uz mi prisiel potvrdzovaci mail, ze moju objednavku zaregistrovali. Ostava len cakat. Ale ak to stihnu do toho desiateho, tak to bude taky maly zazrak...
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pavproch » pát úno 2, 2007 21:05

Stihnú?!?

Musia!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Rujir » pát úno 2, 2007 21:12

pavproch píše:Stihnú?!?
Musia!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


No rataj s tym, ze to vychadza na Slovensku. Inak vsimol si si, ze na webe vysla dalsia kapitola? Takymto tempom tam bude polovica knihy, kym ju vydaju. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pavproch » pát úno 2, 2007 21:13

:finga:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod patentik » sob úno 3, 2007 15:43

pavproch píše:
patentik píše:je to planovane pa-ne ci jen so-ne? pripadne predbezne pojede nekdo z ostravy ci okoli? no jo, je to jeste zadlouho ...


Jedu, ale enem na otočku (asi v sobotu) brzo ráno autem do Vrátnej (pod lanouku), skialpem někudma na Veľký Fatranský Kopec, potem na chatu - pokecat atak (@rujir: žeby Bajo? :wink: ), zpátky přes Bochník, Chleb, Jánošíkovým žlabem dolů pod lanovku k autu a dom.... teda pokud budedost toho bílého.... :wink:


no s tim bilym to vidim blede :cry: uvidime v breznu jak tö bude vypadat. dle prac.povinosti bych jel budto na jednu noc nebo tez na otocku. holt skialp neprovozuji takze akorat :climb:
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Astrozzy » ned úno 4, 2007 15:25

Takže osobne som sa na chatu dnes nedostal ale po telefonate som zistil:
Chceli sme nocovat na povale, ale standardne sa povala nerezervuje rezervacka je len na izby. Ak chceme povalu tam by nemal byt problem zavolat cca 4 dni pred terminom a ak budu izby plne supne nas na povalu. Ak by nahodou bola povala full spime v jedalni a že nas určite nevyhodia *
Naposledy upravil Astrozzy dne ned úno 4, 2007 15:46, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod Ticho » ned úno 4, 2007 15:35

Rujir píše:Vybrali ste si zle vlakno. To spravne je tu. Takze sa zda ze to bude 10.3. *

No, bohuzial, tento vikend je presne ten jediny v marci, ktory stravim zarabanim mrzkych grosov v praci, takze si to uzite aj za mna...
The more you depend on forces outside yourself, the more you are dominated by them.
Uživatelský avatar
Ticho
nováček
nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř pro 8, 2004 11:49
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod šíp » ned úno 4, 2007 19:36

Astrozzy píše:Takže osobne som sa na chatu dnes nedostal ale po telefonate som zistil:
Chceli sme nocovat na povale, ale standardne sa povala nerezervuje rezervacka je len na izby. Ak chceme povalu tam by nemal byt problem zavolat cca 4 dni pred terminom a ak budu izby plne supne nas na povalu. Ak by nahodou bola povala full spime v jedalni a že nas určite nevyhodia *


pokud budeme spát v jídelně tak lituju ty co nebudou z OF abudou spát na pokojích
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod patentik » ned úno 4, 2007 19:48

šíp píše:
Astrozzy píše:Takže osobne som sa na chatu dnes nedostal ale po telefonate som zistil:
Chceli sme nocovat na povale, ale standardne sa povala nerezervuje rezervacka je len na izby. Ak chceme povalu tam by nemal byt problem zavolat cca 4 dni pred terminom a ak budu izby plne supne nas na povalu. Ak by nahodou bola povala full spime v jedalni a že nas určite nevyhodia *


pokud budeme spát v jídelně tak lituju ty co nebudou z OF abudou spát na pokojích


no jo ale ta krasa vsude okolo :lol:
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na Srazy outdoorfora