ČS sraz - Chata pod Chlebom

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

hodí se mi termín /vždy sobota/

10.2.
2
4%
17.2.
1
2%
24.2.
0
Žádná hlasování
10,.3.
13
23%
zatial sa mi hodi vsetko
11
19%
10,.3.
13
23%
zatial sa mi hodi vsetko
11
19%
24.3.
3
5%
24.3.
3
5%
 
Celkem hlasů : 57

Příspěvekod conny » pon úno 19, 2007 15:32

chapem to spravne, ze nakoniec idete mojim smerom? :mrgreen:

ja vobec neviem, co a ako. ci vobec a tak...
ak pridem a ak bude snah, tak pojdem asi lyzovat.

tych "ak" je tolko :((
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod Astrozzy » pon úno 19, 2007 16:13

Rujir píše:Nu, cas zraziku sa nam blizi, tak by som sa rad dozvedel, aky kto planujete program? Zda sa, ze zatial jedinym pevnym bodom je vecerny voraz 10.3. na Chate pod Chlebom. Pytam sa preto, lebo so sheriffom zamyslame vyrazit uz 7.3. z Fackovskeho sedla, prejst lucansku MF a na chatu pod Chlebom by sme mali dorazit prave toho 10.3. Tak reku ci sa na dalsi den vydate opacnym smerom alebo tym istym, alebo ako... :shock:

Toz pre vacsinu asi nezaujimave ale ratam s podporou Denny ze piatok 9.3. rano startujeme od chaty Vratna :skialp: ak se nuplatni jeden z Marfiho zakonov, alebo pojdem sam bud cez grun po hrebeni alebo popod kabinku do snilovskeho sedla, podla pocasia.
Sobota lyzba z Krivana ak bude pocasie dobre ak nebude tak :partyman: a nedela zatial neviem asi spat do Vratnej. Zalezi co vsetko sa posere na poslednu chvilu - s mojim stastim zlomim viazko alebo lyzu, alebo seba :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod Rujir » pon úno 19, 2007 17:30

Takze conny skor nepride ako pride, Astrozzy patri do skialp teamu. A zbytok?
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Astrozzy » pon úno 19, 2007 17:54

Rujir píše:Takze conny skor nepride ako pride, Astrozzy patri do skialp teamu. A zbytok?

a zbytok bude :drinkers: :partyman: :vom: drzat a zahrievat miesto na chate

:smt044
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod pavproch » pon úno 19, 2007 20:52

Sem tu sice psal, že se 10.3 taky u Milana Lašáka zastavim, ale možná taky ne....páč asi budu v tu dobu ve Frankreichu (služebně.... :twisted: ) takže místo na líže pudu tak leda do pr..., teda jako ne do pr..le, ale do prÁCE!! :twisted: :twisted: :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod svacko » pon úno 19, 2007 23:09

no ak sa dovtedy nezlomim,tak predbezne potvrdzujem svoju ucast tiez ;)

s.
svacko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 446
Registrován: pon lis 21, 2005 13:40

Příspěvekod matob » úte úno 20, 2007 23:28

ak by ste na tej Chate pod Chlebom nahodou nasli ciermu powerstretchovu capicu od tilaku, ale s oranzovozelenym napisom hanibal, vezmite ju pls niekto do bezpecia a dajte mi vediet. Neviem bez nej zit.

Dik
Uživatelský avatar
matob
účastník
účastník
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte kvě 23, 2006 15:59
Bydliště: Senica(SK)/Praha(CZ)

Příspěvekod šíp » stř úno 21, 2007 12:45

pokud se nic nepřihodí /nenadálá nemoc či úraz/ tak dorazíme s manžílkem v sobotu. na chatě pod CHlebom přespíme, v nedělí ráno vstaneme a vyrazíme směr chata pod suchým. tam ppřespíme do pondělka a hurá na vlak do Strečna. dovolenou na pondělí už mám nahlášenou. takže na 99,99999999999% sraz platí
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Dena » pon úno 26, 2007 13:39

Astrozzy píše:
Rujir píše:Nu, cas zraziku sa nam blizi, tak by som sa rad dozvedel, aky kto planujete program? Zda sa, ze zatial jedinym pevnym bodom je vecerny voraz 10.3. na Chate pod Chlebom. Pytam sa preto, lebo so sheriffom zamyslame vyrazit uz 7.3. z Fackovskeho sedla, prejst lucansku MF a na chatu pod Chlebom by sme mali dorazit prave toho 10.3. Tak reku ci sa na dalsi den vydate opacnym smerom alebo tym istym, alebo ako... :shock:

Toz pre vacsinu asi nezaujimave ale ratam s podporou Denny ze piatok 9.3. rano startujeme od chaty Vratna :skialp: ak se nuplatni jeden z Marfiho zakonov, alebo pojdem sam bud cez grun po hrebeni alebo popod kabinku do snilovskeho sedla, podla pocasia.
Sobota lyzba z Krivana ak bude pocasie dobre ak nebude tak :partyman: a nedela zatial neviem asi spat do Vratnej. Zalezi co vsetko sa posere na poslednu chvilu - s mojim stastim zlomim viazko alebo lyzu, alebo seba :mrgreen: .

Předběžné info: Pokud by se chtěl někdo přidat a vyrazit s lyžemi taky už ve ČT- cca 20:25 jede bus směr Dubnica kde mám předem dohodnutý nocleh u známých. Ráno by jsme dle Astrozzyho (dfm že i s jeho Kačenkou) mohli vyrážet smerom hore z Vrátnej. Přidá se někdo?
P. S. : O žádný tým se nejedná, jde jen o ten pohyb a zpocený záda přece.. :)
Naposledy upravil Dena dne pon úno 26, 2007 14:08, celkově upraveno 2
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod Rujir » pon úno 26, 2007 13:47

Saaakra. V Dubnici by som vas mohol prenocovat aj ja, keby som tam bol. Ale nebudem... :((
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Dena » pon úno 26, 2007 13:58

Díky, to je je 8) - jsou to moji dosud jen virtuální známí- zatím jsme se spolu ať v Tatrách či v Brně bohužel minuli. Oba manželé- Peťo je Astrozzyho nový kolega (jaká náhoda) i jeho žena jsou prima. Ač mě znali jen přes net- zahlídli mě jen zdálky na ledu- nechali mi vzkazík napísaný na sněhu a na Popradskom v recepcii balíček 1. pomoci s tatrankou, škopíkem, jablíčkem a pozdravným lístečkem. :smt023
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod Astrozzy » pon úno 26, 2007 15:01

Dena píše:
Astrozzy píše:
Rujir píše:Nu, cas zraziku sa nam blizi, tak by som sa rad dozvedel, aky kto planujete program? Zda sa, ze zatial jedinym pevnym bodom je vecerny voraz 10.3. na Chate pod Chlebom. Pytam sa preto, lebo so sheriffom zamyslame vyrazit uz 7.3. z Fackovskeho sedla, prejst lucansku MF a na chatu pod Chlebom by sme mali dorazit prave toho 10.3. Tak reku ci sa na dalsi den vydate opacnym smerom alebo tym istym, alebo ako... :shock:

Toz pre vacsinu asi nezaujimave ale ratam s podporou Denny ze piatok 9.3. rano startujeme od chaty Vratna :skialp: ak se nuplatni jeden z Marfiho zakonov, alebo pojdem sam bud cez grun po hrebeni alebo popod kabinku do snilovskeho sedla, podla pocasia.
Sobota lyzba z Krivana ak bude pocasie dobre ak nebude tak :partyman: a nedela zatial neviem asi spat do Vratnej. Zalezi co vsetko sa posere na poslednu chvilu - s mojim stastim zlomim viazko alebo lyzu, alebo seba :mrgreen: .

Předběžné info: Pokud by se chtěl někdo přidat a vyrazit s lyžemi taky už ve ČT- cca 20:25 jede bus směr Dubnica kde mám předem dohodnutý nocleh u známých. Ráno by jsme dle Astrozzyho (dfm že i s jeho Kačenkou) mohli vyrážet smerom hore z Vrátnej. Přidá se někdo?
P. S. : O žádný tým se nejedná, jde jen o ten pohyb a zpocený záda přece.. :)

a chlastacku :mrgreen:

20:25? sak to budes vyrazat len z Brna v Trencine budes cca 22:15, odvoz myslim urobi Petko M. a urcite s radostou a rano dopravu k vlaku este doriesime, osobne nevidim ziaden problem. Hlavne musim zobrat daky vyhrievac do vlaku :drinkers:
No a kacenka este neviem ale ked tak az sobotu, musim ju spracovat :mrgreen:
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod šíp » pon úno 26, 2007 18:15

koukám že zmeškáme nejlepší akce- na chatu pod CHlebom razíme až v sobotu, škoda
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Astrozzy » pon úno 26, 2007 19:01

šíp píše:koukám že zmeškáme nejlepší akce- na chatu pod CHlebom razíme až v sobotu, škoda


ha nic nezmeskate * to bude len rozjazd sranda zacne az sobotu vecer. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod šíp » pon úno 26, 2007 19:03

Astrozzy píše:
šíp píše:koukám že zmeškáme nejlepší akce- na chatu pod CHlebom razíme až v sobotu, škoda


ha nic nezmeskate * to bude len rozjazd sranda zacne az sobotu vecer. :mrgreen:


no zas moc rozjet do nechceme-chceme to půlnoci jít spinkat aráno brzo vstát a razit směr chata pod suchým
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » pon úno 26, 2007 21:48

šíp píše:no zas moc rozjet do nechceme-chceme to půlnoci jít spinkat aráno brzo vstát a razit směr chata pod suchým


Ak vyrazite na Chatu pod Suchym na obed, tak to do tmy pohodlne stihnete. :wink: Inak ist spat o polnoci nebude problem...

...vravela si, ze mate kvalitne spacaky, nie? Taky spanok pred chatou bude v pohode, vsak? :twisted: :twisted: :twisted:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod sheriff » pon úno 26, 2007 22:15

Rujir píše:
šíp píše:no zas moc rozjet do nechceme-chceme to půlnoci jít spinkat aráno brzo vstát a razit směr chata pod suchým


Ak vyrazite na Chatu pod Suchym na obed, tak to do tmy pohodlne stihnete. :wink: Inak ist spat o polnoci nebude problem...

...vravela si, ze mate kvalitne spacaky, nie? Taky spanok pred chatou bude v pohode, vsak? :twisted: :twisted: :twisted:


Durko, zabudol si na ich rychlost... naposledy to boli dva slimacie krociky za hodinku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
sheriff
účastník
účastník
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon kvě 1, 2006 22:36
Bydliště: Dubnica nad Vahom

Příspěvekod šíp » úte úno 27, 2007 8:11

Rujir píše:
šíp píše:no zas moc rozjet do nechceme-chceme to půlnoci jít spinkat aráno brzo vstát a razit směr chata pod suchým


Ak vyrazite na Chatu pod Suchym na obed, tak to do tmy pohodlne stihnete. :wink: Inak ist spat o polnoci nebude problem...

...vravela si, ze mate kvalitne spacaky, nie? Taky spanok pred chatou bude v pohode, vsak? :twisted: :twisted: :twisted:


alternativa spaní venku mě už napadla taky :mrgreen:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Astrozzy » ned bře 4, 2007 20:30

Ahojte,
takze termin stretka sa nam blizi a kedze posledny stav bol taky ze sa bude spat na povale co sa standartdne neobjednava resp. sa musia zaplnit najskor izby a podla chatara ked som mu volal pred mesiacom povedal ze si mam zavolat 3-4 dni pred terminom.

Kedze sa menia aj pocty ludi a uz vobec nemam prehlad kto vsetko a na kolko noci ide poprisim kazdeho z vas kto pojde na 100% aby mi napisal kolko noci tam bude.
ztaci ak k svojmu nicku napisete 1tku alebo 2jku.

zatial 100% ucast a pocet noci viem od:
Sipka + manzilek - 1noc
Dena - 2noci

Pripadne ak budu volne postele na izbach mozem skusit zajednat este cca 3-4 postele ak bude volne, pre ludi co nechcu povalu
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod pripluv » ned bře 4, 2007 20:39

kua, kdy ze to je? ted? kua, jeste se ozvu ... a klidne si lehnu i na zem.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod tuso » ned bře 4, 2007 20:49

2 osoby, ak budú postele dobre, ak nie nevadí. Piatok až Nedeľa.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod šíp » ned bře 4, 2007 20:54

mám dotázek- co sněžnice? máme si je půjčovat?
jinak platí ež tam přespíme 1 noc, 2 osoby, ze soboty na neděli. radši na půdě- přeci jenom když bychm šli spát dřív a zbytekještě pařil, tak sd na pokoji moc nevyspíme
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod svacko » ned bře 4, 2007 21:10

ja v stredu potvrdiiim,na kolko noci,ak nebude vela robotky v robote,tak by som mozno joinnol cast vypravy uz v piatok rano,a boli by to 2 noci,inak to zatial vyzera len na 1- so/ne :)
s.
svacko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 446
Registrován: pon lis 21, 2005 13:40

Příspěvekod Schnappi » ned bře 4, 2007 21:15

Já jsem teď po těch Krkonoších trošku mimo obraz - jaký je tedy definitivní termín, program a ceny?
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod Lenka » ned bře 4, 2007 22:41

Už se týden snažím ukecat kámoše, ať tam se mnou jede...ale vzhledem k tomu, že se ještě nevyjádřil, tak vůbec nevím kde budem spát, jakou trasu půjdem a jestli vůbec pojedem. Každopádně pokud by mi to vyšlo, tak bych se to snažila vymyslet tak, aby sme se na chatě pod Chlebom v sobotu ukázali. Ještě se kdyžtak ozvu...
mám dotázek- co sněžnice? máme si je půjčovat?
To by mě taky zajímalo.
Jo, ještě sem se chtěla zeptat - jak je to tam se stanováním? Když je to NP, tak asi zakázaný...?
Lenka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 528
Registrován: pát črc 22, 2005 20:52
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » ned bře 4, 2007 23:15

Lenka píše:Jo, ještě sem se chtěla zeptat - jak je to tam se stanováním? Když je to NP, tak asi zakázaný...?


Jo, stanovanie prisne zakazane a celkom casto kontrolovane. To je proste oblast, kde sa to neoplati, ak nezalezies niekam do kosodreviny, co by teraz nemuselo byt uplne jednoduche.

Inak ja so sheriffom vyrazam uz v stredu z Fackovskeho sedla a skusime prejst cely hreben. Vyratane to mame tak, ze z piatka na sobotu by sme mali spat na Chate pod Suchym a v sobotu vecer na Chate pod Chlebom. Budeme mat kompletnu vystroj, takze nam bude jedno, kde budeme spat. Kludne aj pred chatou. :wink: Ak by sa chcel niekto pridat v piatok zo Strecna, tak sa mi ozvite na mail, nech sa mozme skoordinovat. Ak nie a budete aspon prespvat na Chate pod Suchym, tak sa nam urcite prihovorte. :mrgreen:

Co sa tyka sneznic, tak zatial ani srnka netusi. Momentalne je tam vraj sneh viac nez dost, ale od zajtra sa ma dost oteplovat, takze riesit by som to zacal az tak v stredu-stvrtok. Kazdopadne utorok asi zavolam HZS a skusim zistit, ako to tam vyzera. Potom dam vediet. Ak mi niekto date tel. cislo, tak vam mozme poslat SMS aj priamo z terenu ci sneznice ano alebo nie. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod šíp » pon bře 5, 2007 8:10

Rujir píše:Co sa tyka sneznic, tak zatial ani srnka netusi. Momentalne je tam vraj sneh viac nez dost, ale od zajtra sa ma dost oteplovat, takze riesit by som to zacal az tak v stredu-stvrtok. Kazdopadne utorok asi zavolam HZS a skusim zistit, ako to tam vyzera. Potom dam vediet. Ak mi niekto date tel. cislo, tak vam mozme poslat SMS aj priamo z terenu ci sneznice ano alebo nie. :wink:


OK v tom případě bych Rujirka pěkně poprosila o zaslání smsky /mobil na mě/mně určitě má. kažodopádně sněžnice si od kámošky půjčím a rozhodnu se v pátek. když tak je nechám doma.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » pon bře 5, 2007 10:11

tak si zítra jedu pro sněžnice a taky koupit lístky na vlak a vyměnit slovenské prašulky
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Astrozzy » pon bře 5, 2007 19:01

OK ludia,
prave sa mi podarilo na 50 pokus dovolat na chatu a stav je takyto:

Objednal som zatial pre ludi co potvrdili ucast na 100%.
Vsetky izby boli volne k dnesnemu dnu tak chtiac nechtiac som objednal izby a sice zatial takto:

Piatok - Sobota (zatial 4 postele): Tuso 2x, Dena, Ja
Sobota - Nedela (zatial 7 postel): Tuso 2x, Dena, Sip 2x, Ja a moja Katka

Ak chcete este niekto postel dajte vediet zavolam tam ak nie nebude problem spat na povale urcite vas nikoho nevyhodia len to bude menej pohodlne.

zatim
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod Rujir » pon bře 5, 2007 19:12

Sakra, normalne som bol odignorovany. Ja + sheriff na sto percent prideme a budeme tam, takze kludne objednaj aj pre nas. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

PředchozíDalší

Zpět na Srazy outdoorfora