PUTOVNÍ SRAZ OUTDOORFORA 1.12.- 3.12.2006

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod fia » úte lis 28, 2006 8:30

Jak to tu čtu, asi nás moc nepojede...ale co už...v Kunžaku se snad nějak nahmatáme, my dojedem v 19...spaní počítám pod širákem...Přípluve, doufám, že dojedeš...umíš báječně kapat do očí :lol:
fia
nováček
nováček
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát kvě 5, 2006 6:38
Bydliště: Brno

Příspěvekod Klíma » úte lis 28, 2006 9:13

tak si tam dejte par kousku i ze me :partyman:
Uživatelský avatar
Klíma
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1661
Registrován: čtv črc 13, 2006 12:58
Bydliště: Podhůří Železných hor :-)

Příspěvekod pripluv » úte lis 28, 2006 10:04

fia píše:Přípluve, doufám, že dojedeš...umíš báječně kapat do očí :lol:

Já umím báječných věcí :mrgreen: . Uvidíme, pořád to je 50:50 :(( ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Vojtos » úte lis 28, 2006 10:28

teoretic píše:no nejak nad tim preci jen zacinam uvazovat - zeptam se janiny, jak to ma ona s casem..

jinak chapu to tak, ze plan je v patek hoaspoda, v sobotu se probrat z kocoviny, nekam se presunout, tak zakalit a prespat a v nedeli pak nekam zas dojit a pomalu to pak pomalu rozpustit?

jde mi o ty noclehy, jestli mate v pacu nejake nocleharny (karimatka,spacak)nebo stany nebo neco jineho?

t.


Spaní určitě stylem jak si kdo ustele tak si lehne;) Jinak ten plan v podstate sedi:-)))
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Lipon » stř lis 29, 2006 16:18

tak my s tim pocitame, sli bysme driv z prace a jeli bysme asi v 16,45 z Florence busem do JH, a z JH v 19,45 do K., prijezd podle j.r. ve 20,00 hod.
pojedete taky nekdo?

asi zejtra skaknem pro mistenky, prece jenom bude Pa vecer a muze to bejt nacvaknuty ...
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod poldík » stř lis 29, 2006 17:45

Asi bych se taky přidal jelikož mám tenhle výkend volno :supz:
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod poldík » stř lis 29, 2006 17:56

fia píše:Jak to tu čtu, asi nás moc nepojede...ale co už...v Kunžaku se snad nějak nahmatáme, my dojedem v 19...spaní počítám pod širákem...Přípluve, doufám, že dojedeš...umíš báječně kapat do očí :lol:


Když půjde vše dle plánu tak bych jel taky tím busem 16:30 z brna

aspoň bych se pak v kunžaku nestratil :mrgreen:
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod Lipon » stř lis 29, 2006 19:10

hmmm... tak je všechno jinak, mam v Pá odpoledne ještě pracovní povinnosti s nejistym koncem, takže to asi budu muset řešit dopravou kárem;
pokud by někdo z Pražáků měl zájem, můžem ho pobrat s sebou, odjezd "někdy večer" (6,7, ...?)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod Labash » stř lis 29, 2006 19:26

Lipon píše:hmmm... tak je všechno jinak, mam v Pá odpoledne ještě pracovní povinnosti s nejistym koncem, takže to asi budu muset řešit dopravou kárem;
pokud by někdo z Pražáků měl zájem, můžem ho pobrat s sebou, odjezd "někdy večer" (6,7, ...?)


ten bus taky nestiham, tak bych dal vedet jak to budu vubec stihat a kdyztak bych se pridal dam vedet behem zitrka
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Dena » stř lis 29, 2006 22:25

poldík píše:
fia píše:Jak to tu čtu, asi nás moc nepojede...ale co už...v Kunžaku se snad nějak nahmatáme, my dojedem v 19...spaní počítám pod širákem...Přípluve, doufám, že dojedeš...umíš báječně kapat do očí :lol:


Když půjde vše dle plánu tak bych jel taky tím busem 16:30 z brna

aspoň bych se pak v kunžaku nestratil :mrgreen:

ok- tak dej vědět- v pátek dopo po odběru jdu koupit pro mě a fiu lupen s místenkou :wink:
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod Vojtos » čtv lis 30, 2006 9:22

Zdar. Takže já - odjezd v 16:45 z Florence příjezd do Kunžaku v 20:00
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Dena » čtv lis 30, 2006 10:59

Vojtos píše:Zdar. Takže já - odjezd v 16:45 z Florence příjezd do Kunžaku v 20:00

.. ve 20? - to už můžeme být napraní.. :ú :mrgreen:
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod Rujir » čtv lis 30, 2006 11:16

Dena píše:
Vojtos píše:Zdar. Takže já - odjezd v 16:45 z Florence příjezd do Kunžaku v 20:00

.. ve 20? - to už můžeme být napraní.. :ú :mrgreen:


A kto vravi, ze Pripluv sa cestou nebude intenzivne venovat priprave na vecerne chlastanie? :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pripluv » čtv lis 30, 2006 11:22

A kto vravi ze bude :wink: :mrgreen: ?
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Rujir » čtv lis 30, 2006 11:25

Přípluv píše:A kto vravi ze bude :wink: :mrgreen: ?


No ocividne by mal, aby nebol pozadu... :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod teoretic » čtv lis 30, 2006 11:34

tak my bohuzel nedorazime :(

uzijte si to grandiozne bez nas, cekame potom na fotky *

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Vojtos » čtv lis 30, 2006 11:36

Dena píše:
Vojtos píše:Zdar. Takže já - odjezd v 16:45 z Florence příjezd do Kunžaku v 20:00

.. ve 20? - to už můžeme být napraní.. :ú :mrgreen:


Za hodinku? Hergot to tak málo vydržíte nebo tak chlastáte? :lol: Nebojte cesta dlouhá, jedu ještě kamarádem tak to určitě taky něčim podpoříme mám v lednici petku s medovinou, a vínovici na mrazáku:-)))
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Rujir » čtv lis 30, 2006 12:12

Vojtos píše:...a vínovici na mrazáku:-)))


Vinovica, vinovica. To mi je nejake povedome. Jaaaj, to je ta malinovka co doniesla Fia a vsetci sa toho bali az kym neprisla slovenska cast OF? :twisted:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod fia » čtv lis 30, 2006 12:16

Vojtos píše:
Za hodinku? Hergot to tak málo vydržíte nebo tak chlastáte? :lol: Nebojte cesta dlouhá, jedu ještě kamarádem tak to určitě taky něčim podpoříme mám v lednici petku s medovinou, a vínovici na mrazáku:-)))


neboj, jsme holky statečný...vydržíme...hlavně, aby vydržela ta medovina ...to můžu =D> ...mňam
fia
nováček
nováček
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát kvě 5, 2006 6:38
Bydliště: Brno

Příspěvekod fia » čtv lis 30, 2006 12:21

Rujir píše:
Vinovica, vinovica. To mi je nejake povedome. Jaaaj, to je ta malinovka co doniesla Fia a vsetci sa toho bali az kym neprisla slovenska cast OF? :twisted:


já ti dám malinovka :lol: ...však vám chutnala
fia
nováček
nováček
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát kvě 5, 2006 6:38
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » čtv lis 30, 2006 12:28

fia píše:já ti dám malinovka :lol: ...však vám chutnala


Ja nevravim, ze to bolo zle. Len som cakal, ze to bude nejaky dryjak co ma hodi o zem, ked som videl ako sa toho Vena a Chonga boja a ono to naozaj bola len taka silnejsia limonada. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod poldík » čtv lis 30, 2006 17:46

Dena píše:
poldík píše:
fia píše:Jak to tu čtu, asi nás moc nepojede...ale co už...v Kunžaku se snad nějak nahmatáme, my dojedem v 19...spaní počítám pod širákem...Přípluve, doufám, že dojedeš...umíš báječně kapat do očí :lol:


Když půjde vše dle plánu tak bych jel taky tím busem 16:30 z brna

aspoň bych se pak v kunžaku nestratil :mrgreen:

ok- tak dej vědět- v pátek dopo po odběru jdu koupit pro mě a fiu lupen s místenkou :wink:


Tak tím busem jedu na 100% taky ještě dneska večer se stavim na zvonec pro lupen s místenkou :smt023

tak se potkám asi u toho busu :((
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod Labash » pát pro 1, 2006 6:12

ja se omlouvam, ale i pres puvodni plan ze pojedu nakonec dorazit nemuzu pac je rodinna akce ktere se mi ani na posledni chvili nepodarilo vyhnout ... :(
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod pripluv » pát pro 1, 2006 8:26

Zdar a sílu,
tak nejen, že se budu o víkendu starat o ženu, ale včera mi zákeřně přestalo fungovat pravý koleno (stárnu?) nebo co :cry: , tak jediný co mi zbude, bude čekat na report, který předpokládám proběhne v Brně na prezentaci chirurgických dovedností. Nicméně jsem slíbil, že alespoň popíšu trasu, jak to jíti, aby bylo něco viděti :shock: . Popíšu, jak to zhruba chodíme z Kunžaku my (i když pokaždý jdeme trochu jinudy).

Kunžak - páteční hospoda a start. Nemyslete si, že se vám z toho začarovanýho města podaří odejít napoprvý správným směrem a když ano, tak že se zase nevrátíte. Jinak, odchází se kolem jakési pily a hned za Kunžakem je rybník, kterej se obchází. Noční cesta je údolím, kde se dá lehnout jedině na cestu s vědomím, že po necelé hodině dojdete na:

Tržiště - nebo taky popraviště (dobytka). Tam se už dá najít nějakej rovnej plácek na lehnutí, je tam i voda (bůh ví odkud to teče, já to
chlastám a v pohodě).

Vysoký kámen - nejvyšší bod České Kanady a Jindřichohradecka vůbec, nahoře je cosi betonovýho. Nějakej triangulační bod s předminulýho století, snad. Dá se k tomu dobře vylízt, ale už ne slízt. Jinak u toho všeho je lavička se stříškou, na piknik jak dělaný. Vysoký kámen je trochu zacházka z cesty, ale v řádech stovek metrů a je to viditelný ze silnice.

Kaproun - škoda vynechat tuto zastávku úzkokolejky (kde byl vyloučen z veřejné přepravy velikán Mistr Jára Cimrman). Zastávka je asi kilák za vsí po značené cestě. Zajděte si i k jeho studánce (333 kroků českých - já jsem to dal za 300 :wink: ). Pojede-li úzkokolejka (pochybuju), svezte se jednu zastávku do Senotína, tam někde je nejvyšší bod trati a vesnička Senotín je dodneška bez elektrického proudu.

Landštejn - zřícenina, uvnitř jsem nebyl strašně dlouho. Po cestě půjdete okolo výborné hospody, která otevřeno jen v létě, za hradem je ještě jedna, ta vypadá jak snobárna, ale je v pohodě a pořád je celá rezervovaná na soukromý akce (svatby, pohřby, narozeniny, ...).

Staré město pod Landštejnem - než vstoupíte do vsi (prej město, cha :D ), všimnite si v dáli po levici Židovského hřbitova. Za ním je nějaký rekreační objekt, kterému se do baráku propadla střecha, ale to je všechno. Jedan parádní vesnická putika zavřena, druhá co vypadá jak nějakej bar je ale v pohodě, ceny nádherný a zachod mají na fotobuňku, ale komplet :mrgreen: .

Pak se hodí, někde se vychrápat. To jde dobře, když vyrazíte směr Slavonice a praštíte s sebou někam do lesa. Ráno se probudíte vedle bunkru, to se s váma vsadím. Je ideální spát dál od cesty, čas od času nějaká aktivní rodina vyžene v neděli ráno děcka a jede se na řopíky (mimochodem, víte někdo, proč se jim tak říká? Já jo, heč :mrgreen: ).

Lehké opevnění - teď budete co deset minut míjet nějakej bunkr.

Pfaffenschlag - zbytky vesnice z bůhví jakýho století. Zajímavý je, že tato vesnice byla stavěna na zbytcích jiné vesnice. Jedna tu byla sto let, druhá sto padesát. Pak přijel na exkurzi starej Žižka. Je to zacházka asi třista metrů, ale není to zlý.

Lehké opevnění Slavonice - sestava bunkrů, tentokráte udržovaných (dovnitř se platí vstupný, ale asi tu stejně nikdo teď nebude), namaskovaných, paráda. Doporučuji, podívat se na všechny (včetně toho malýho bobku za rybníkem). Nezamotejte se do ostnatýho drátu :mrgreen: .

Slavonice - městečko s nádherným náměstím, který jsem nikdy neviděl. Je to konečná lokálky, která jede jen jedním směrem. Cesta do Brna odtud chvíli trvá (nevím, jak je to teď s náhradní autobusovou dopravou po cestě), doporučuji odjet tak po obědě.

Tak se mějte pěkně, protože v tom Brnisku bude noťas, tak pár foteček by jste tam pak ukázat mohli, hej?

Mno a na závěr jednu fotečku. Schválně, jestli tam tuto kapličku někde najdete (pak je ještě jeden parádní svatostánek za vsí Kaproun směrem na zastávku Kaproun :wink: ).

Obrázek
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod šíp » pát pro 1, 2006 8:50

šipka nedorazí určitě, páč jí všecko /sport/ zakázali včera do května :((
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » pát pro 1, 2006 8:54

Přípluv píše:...Ráno se probudíte vedle bunkru, to se s váma vsadím. Je ideální spát dál od cesty, čas od času nějaká aktivní rodina vyžene v neděli ráno děcka a jede se na řopíky (mimochodem, víte někdo, proč se jim tak říká? Já jo, heč :mrgreen: ).



že by podle Ředitelství opevňovacích prací :(( *

Jinak se bohuzel teto akce nezucastnim, Ale vrele ji doporucuji,Kunzak a okoli trochu znam, spolubydlic z koleji v dobe studii na vysce byl z Kunzaku a tak jsem tam parkrat byl...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Lipon » pát pro 1, 2006 9:03

mno tak se nám to docela redukuje ...
jede teda Dena, fia, Poldik, Vojtos a já+1/2
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod Lipon » pát pro 1, 2006 9:08

Přípluv - ta kaplička je pod Landštejnem, když se jde tušim po červené ke Starému Městu, stojí na takové vyvýšenině a sou okolo ní dost kořeny *
my budem muset vymyslet pak nějakou alternativní trasu, jak dostat zpátky do Kunžaku ...

EDIT 11:35: alternativní trasy netřeba, auto necháme u kamarádky ve Slavonicích, nás hodí do Kunžaku a do Slavonic už dojdem \:D/
Naposledy upravil Lipon dne pát pro 1, 2006 11:37, celkově upraveno 1
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod pripluv » pát pro 1, 2006 9:56

mifr píše:...Ředitelství opevňovacích prací :(( * ...

Bingo :smt023 !
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pripluv » pát pro 1, 2006 9:57

Lipon píše:...kaplička je pod Landštejnem...

Bingo :smt023 !
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

PředchozíDalší

Zpět na Srazy outdoorfora