Stránka 1 z 1

Lanové centrum PROUD v Brně

PříspěvekNapsal: ned kvě 5, 2013 11:00
od terkad
Mám tu pro vás pozvánku. Ve středu 8.5. slavíme 10 let od založení lanáče na Lesné. Pokud chcete vyzkoušet vše, co tu máme, nízké i vysoké lanové překážky, slackliny dole i ve výšce, lanovky a spoustu dalšího (trampolíny, malování na obličej, poníky a herní koutek pro děti), přijďtě. Vstupné dobrovolné, instruktoři krásní, instruktorky ještě hezčí.
Staré OF páky to mají povinně, tak žádné výmluvy :)

Více info na našem webu nebo na fb.

Re: Lanové centrum PROUD v Brně 8.5. 10:00-18:00

PříspěvekNapsal: pon kvě 6, 2013 12:53
od terkad
up

Re: Lanové centrum PROUD v Brně

PříspěvekNapsal: sob kvě 11, 2013 19:58
od terkad
Tak narozeniny jsme zvládli, jestli tam byly i tváře z OF, to nevím, ale oslava to byla parádní. Jak veřejná celodenní (vystřídalo se cca 700 návštěvníků), tak následná soukromější afterparty pro všechny, co kdy měli s lanáčem co do činění.

Teď píšu, protože mám pozvánku na další akci, tentokrát mnohem menší, maximálně něco přes dvacet lidí, kterou pořádá jeden náš instruktor. Jedná se o noční lezení na okruhu sebejištění + lanovky. Vše s čelovkama a výrazně levněji, než je běžná cena. Neberte to jako komerci, tohle není vyloženě účelem akce, ale spíš jako tip na méně tradiční zážitek. Jestli se tam objevím, toť otázka, moudřejší budu s blížícím se datem konání.

Tu:
Obrázek