CZ-SK stretnutie - Vyskovec CZ

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Termin 20-22/7/2007

Anketa končí za čtv čer 21, 2007 21:14

Sedi vec, tesim sa a pridem
4
40%
Urcite nepridem
6
60%
 
Celkem hlasů : 10

Příspěvekod Labash » stř črc 18, 2007 9:53

šíp píše:takže:
1.po debate sama ze sebou jsem rozhodla,že dáme trek po Bílých Karpatech s dobytím nejvyššího vrcholu-Velké Javořiny
2. sraz budto v pátek odpoledne v UHERSKÉ BRODĚ, nebo navečer přímo ve Vyškovci. tam dáme tekutiny a budto vyrazíme dál - směrem na V.javořinu-po cestě je ještě Chata Mikulčin Vrch-anebo to zapíchneme přímo na Vyškovci.
3. v sobotu přesun přes Lopeník na Velkou Javořinu-tam je taky chata, ale pár let jsem tam nebyla, tak si nemůžu vzpomenout, zda česká nebo slovenská.
4.v neděli pak sestup do údolí-budto do Strání nebo DOlněmčí-podle toho jak pojedou spoje


diky :prayer:
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod šíp » stř črc 18, 2007 9:58

Labash píše:
šíp píše:takže:
1.po debate sama ze sebou jsem rozhodla,že dáme trek po Bílých Karpatech s dobytím nejvyššího vrcholu-Velké Javořiny
2. sraz budto v pátek odpoledne v UHERSKÉ BRODĚ, nebo navečer přímo ve Vyškovci. tam dáme tekutiny a budto vyrazíme dál - směrem na V.javořinu-po cestě je ještě Chata Mikulčin Vrch-anebo to zapíchneme přímo na Vyškovci.
3. v sobotu přesun přes Lopeník na Velkou Javořinu-tam je taky chata, ale pár let jsem tam nebyla, tak si nemůžu vzpomenout, zda česká nebo slovenská.
4.v neděli pak sestup do údolí-budto do Strání nebo DOlněmčí-podle toho jak pojedou spoje


diky :prayer:


jajk jsem již psala v jiném příspěvku,existuje přímý vlak PRAHA UHERSKÝ BROD. vím to prootže s ním jezdívají rodiče
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Labash » stř črc 18, 2007 9:58

v kolik tam bude ten srazik, abych si naplanoval nako cestu pac je to docela streka :wink:
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod šíp » stř črc 18, 2007 10:03

Labash píše:v kolik tam bude ten srazik, abych si naplanoval nako cestu pac je to docela streka :wink:


já tam přijedu vlakem v 17,49.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Labash » stř črc 18, 2007 10:05

dobros, tak ja se pokusim byt v Uehrskym brode tak nak do sesti...
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod poldík » stř črc 18, 2007 11:23

já bych tam dojel busem 18:40, kterej dojede na autobusové nádraží což je tak akorát jelikož bus do Vyškovca odjiždí ze stejného místa 19:10.
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod šíp » stř črc 18, 2007 11:34

poldík píše:já bych tam dojel busem 18:40, kterej dojede na autobusové nádraží což je tak akorát jelikož bus do Vyškovca odjiždí ze stejného místa 19:10.


jasně,mezi 18-19 budeme někde v hospodě
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Astrozzy » stř črc 18, 2007 12:31

Tak ja pojdem busom do st. hrozenkova prichod mam 17:25 potom bud busom na vyskovec 17:55, alebo kedze je to len cez kopec tak peso.
Stretneme sa pred avizovanym Valmontom ci ako sa to tam vola mohol by som tam byt cca 18:30-19:00 podla toho ako sa zataram.
Hladajte maleho zhrbeneho muza s velkym baglom a pollitrom.

tesim sa *
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod šíp » stř črc 18, 2007 12:36

Astrozzy píše:Tak ja pojdem busom do st. hrozenkova prichod mam 17:25 potom bud busom na vyskovec 17:55, alebo kedze je to len cez kopec tak peso.
Stretneme sa pred avizovanym Valmontom ci ako sa to tam vola mohol by som tam byt cca 18:30-19:00 podla toho ako sa zataram.
Hladajte maleho zhrbeneho muza s velkym baglom a pollitrom.

tesim sa *


takže když přijedeme pozdě, tak už najdeme jen malého zhrbeného muže s velkým báglem a vypitým půllitrem?
BTW myslím že účastníci akce tě už poznají :mrgreen:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Astrozzy » stř črc 18, 2007 12:44

šíp píše:
Astrozzy píše:Tak ja pojdem busom do st. hrozenkova prichod mam 17:25 potom bud busom na vyskovec 17:55, alebo kedze je to len cez kopec tak peso.
Stretneme sa pred avizovanym Valmontom ci ako sa to tam vola mohol by som tam byt cca 18:30-19:00 podla toho ako sa zataram.
Hladajte maleho zhrbeneho muza s velkym baglom a pollitrom.

tesim sa *


takže když přijedeme pozdě, tak už najdeme jen malého zhrbeného muže s velkým báglem a vypitým půllitrem?
BTW myslím že účastníci akce tě už poznají :mrgreen:


Nekaz iluzie novacikom ak daky budu :mrgreen:
A nekaz ich ani mne ja som slusak.
Ak sa oneskorite je mozne ze najdete "hodinara". vahu co usetrim na bajku dozeniem nabalenim pollitrov :mrgreen:
Kua nech je uz patek.
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod poldík » stř črc 18, 2007 12:47

šíp píše:
Astrozzy píše:Tak ja pojdem busom do st. hrozenkova prichod mam 17:25 potom bud busom na vyskovec 17:55, alebo kedze je to len cez kopec tak peso.
Stretneme sa pred avizovanym Valmontom ci ako sa to tam vola mohol by som tam byt cca 18:30-19:00 podla toho ako sa zataram.
Hladajte maleho zhrbeneho muza s velkym baglom a pollitrom.

tesim sa *


takže když přijedeme pozdě, tak už najdeme jen malého zhrbeného muže s velkým báglem a vypitým půllitrem?
BTW myslím že účastníci akce tě už poznají :mrgreen:

no vzheldem k tomu že bus z Uhreskýho Brodu dorazí do Vyškovce 19:50 tak už najdeme jen malého zhrbeného muže s velkým báglem a nekolika vypitými půllitry. :drinkers: :partyman:
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod Astrozzy » stř črc 18, 2007 12:49

poldík píše:
šíp píše:
Astrozzy píše:Tak ja pojdem busom do st. hrozenkova prichod mam 17:25 potom bud busom na vyskovec 17:55, alebo kedze je to len cez kopec tak peso.
Stretneme sa pred avizovanym Valmontom ci ako sa to tam vola mohol by som tam byt cca 18:30-19:00 podla toho ako sa zataram.
Hladajte maleho zhrbeneho muza s velkym baglom a pollitrom.

tesim sa *


takže když přijedeme pozdě, tak už najdeme jen malého zhrbeného muže s velkým báglem a vypitým půllitrem?
BTW myslím že účastníci akce tě už poznají :mrgreen:

no vzheldem k tomu že bus z Uhreskýho Brodu dorazí do Vyškovce 19:50 tak už najdeme jen malého zhrbeného muže s velkým báglem a nekolika vypitými půllitry. :drinkers: :partyman:


Za tuto strasnu urazku mam u teba pivo a spekacku 8)
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod šíp » stř črc 18, 2007 12:59

a bude tam i nějaká baba nebo tam budu se samýma chlapama?
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Astrozzy » stř črc 18, 2007 13:08

šíp píše:a bude tam i nějaká baba nebo tam budu se samýma chlapama?

Bude tam aj jedna baba "TA" Borovicka sa vola a asi nas bude sprevadzat na ceste :mrgreen:
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod šíp » stř črc 18, 2007 13:25

Astrozzy píše:
šíp píše:a bude tam i nějaká baba nebo tam budu se samýma chlapama?

Bude tam aj jedna baba "TA" Borovicka sa vola a asi nas bude sprevadzat na ceste :mrgreen:


ahá :((
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » stř črc 18, 2007 18:59

zdar, tak nevím zda to sem mám napsat. ale radši jo.
jelikož mi furt vrtalo hlavou co to Poldík vyhledal za bus-a pak mě to trklo, vesnice Vyškovec je jinde než je chata Valmont na vyškovci.je to cca dalších 5km pěšky. správná zastávka busu se jmenuje tahle Vyškovec,Bošáčky - no a fígl je v tom že zatímco na Vyškovec je přístupný ze severu, ze Starého Hrozenkova, chata VAlmont-zast.Vyškovec,Bošáčkyje přístupná z jihu-z Komni a přes Mikulčin Vrch. takže tak.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » čtv črc 19, 2007 6:52

poslední dobou mám pocit,že si tu povídám sama ze sebou a že na srazu budeme jen sami dva s Astrozzym :mrgreen:
takže díky blbým spojům jsem včera volala našim a tatíkovi připomněla jeho slib, že mě a kamarády z fora na VYškovec hodí . nakonec to přislíbil.jenže!!! v tom případě otřebuju vědět PŘESNĚ kdo by se mnou jel, páč v tom případě by musel jet vlakem, a vystupovat nikoliv v UHERSKÉM BRODĚ, ale ve vesničce mé střediskové. totož platí pro Pražskou sekci- vysvětlila bych kde se přestupuje a kde se vystupuje.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod poldík » čtv črc 19, 2007 8:02

Tak jsem tady asi těma vyhledanejma busama přinesl nějakou mystifikaci :(( .
bud 1 - jedu určitě
bod 2 - když jsem se díval na spojení do stanice "Vyškovec,Bošáčky" tak je to opravdu na pytel a teměř nic tam nejede.
bod 3 - další věc co mě zmátla je odkaz na mapy na chatu valmont vyškovec který je na záčátku toho to tématu a tam je označena chata tak že příjezd k ní je ze severu od Hrozénkova.
bod 4 - vzhledem k tomu že je to takhle domataný s dopravou tak bych je s Šipkou vlakem protože nevim ani kde bych měl vysedat atd. a pak solo bloudit po karpatech se mi nechce :roll:

tak snad jsem nic neopoměl :mrgreen:
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod šíp » čtv črc 19, 2007 8:18

poldík píše:Tak jsem tady asi těma vyhledanejma busama přinesl nějakou mystifikaci :(( .
bud 1 - jedu určitě
bod 2 - když jsem se díval na spojení do stanice "Vyškovec,Bošáčky" tak je to opravdu na pytel a teměř nic tam nejede.
bod 3 - další věc co mě zmátla je odkaz na mapy na chatu valmont vyškovec který je na záčátku toho to tématu a tam je označena chata tak že příjezd k ní je ze severu od Hrozénkova.
bod 4 - vzhledem k tomu že je to takhle domataný s dopravou tak bych je s Šipkou vlakem protože nevim ani kde bych měl vysedat atd. a pak solo bloudit po karpatech se mi nechce :roll:

tak snad jsem nic neopoměl :mrgreen:


vlak je dycinky lepší než bus :mrgreen:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Astrozzy » čtv črc 19, 2007 20:33

Sa mi donieslo ze idem len Ja, Sipka a Poldik.
Co dalsi Labash, Tesil,....?

Co sa deje? Podte, pridite budu fun, pokecame opecieme (nieco alebo niekoho).
Ja tiez budem musiet preslapat na Valmont z Hrozenkova ale to budem riesit na mieste mam casovu rezervu tak snad to bude v pohode.

Takze hlavne Brnacka sekce podme podme streteneme sa na Vyskovci.
Kua to je hruza aby som vas takto nahanal *
Zajtra zaciname.
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod tesil » čtv črc 19, 2007 20:47

dlouho jsem se srazíkem ve vyškovci počítal, těšil se, to mi věř!
nakonec budu předstírat hodnýho manžela a věnovat se kulatící se ženě :ú :(( :twisted:
Uživatelský avatar
tesil
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1144
Registrován: čtv led 19, 2006 16:54
Bydliště: brno

Příspěvekod Astrozzy » čtv črc 19, 2007 20:53

tesil píše:dlouho jsem se srazíkem ve vyškovci počítal, těšil se, to mi věř!
nakonec budu předstírat hodnýho manžela a věnovat se kulatící se ženě :ú :(( :twisted:

OK berem a chapem si omluveny.
Labash co ty?
Podme podme dalsi to vas mam prosit.

tak prosim prosim podmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod Dena » čtv črc 19, 2007 21:56

poldík píše:Tak jsem tady asi těma vyhledanejma busama přinesl nějakou mystifikaci :(( .
bud 1 - jedu určitě
bod 2 - když jsem se díval na spojení do stanice "Vyškovec,Bošáčky" tak je to opravdu na pytel a teměř nic tam nejede.
bod 3 - další věc co mě zmátla je odkaz na mapy na chatu valmont vyškovec který je na záčátku toho to tématu a tam je označena chata tak že příjezd k ní je ze severu od Hrozénkova.
bod 4 - vzhledem k tomu že je to takhle domataný s dopravou tak bych je s Šipkou vlakem protože nevim ani kde bych měl vysedat atd. a pak solo bloudit po karpatech se mi nechce :roll:

tak snad jsem nic neopoměl :mrgreen:


jj opomněl .. :mrgreen: :lol: -pomni! :wink: :ú
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod Labash » pát črc 20, 2007 5:22

Astrozzy píše:Sa mi donieslo ze idem len Ja, Sipka a Poldik.
Co dalsi Labash, Tesil,....?



ja jedu!!!!!!!! :wink:
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Labash » pát črc 20, 2007 5:23

šíp píše:poslední dobou mám pocit,že si tu povídám sama ze sebou a že na srazu budeme jen sami dva s Astrozzym :mrgreen:
takže díky blbým spojům jsem včera volala našim a tatíkovi připomněla jeho slib, že mě a kamarády z fora na VYškovec hodí . nakonec to přislíbil.jenže!!! v tom případě otřebuju vědět PŘESNĚ kdo by se mnou jel, páč v tom případě by musel jet vlakem, a vystupovat nikoliv v UHERSKÉM BRODĚ, ale ve vesničce mé střediskové. totož platí pro Pražskou sekci- vysvětlila bych kde se přestupuje a kde se vystupuje.


kde mam tedy vystoupit??
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod šíp » pát črc 20, 2007 7:12

Labash píše:
šíp píše:poslední dobou mám pocit,že si tu povídám sama ze sebou a že na srazu budeme jen sami dva s Astrozzym :mrgreen:
takže díky blbým spojům jsem včera volala našim a tatíkovi připomněla jeho slib, že mě a kamarády z fora na VYškovec hodí . nakonec to přislíbil.jenže!!! v tom případě otřebuju vědět PŘESNĚ kdo by se mnou jel, páč v tom případě by musel jet vlakem, a vystupovat nikoliv v UHERSKÉM BRODĚ, ale ve vesničce mé střediskové. totož platí pro Pražskou sekci- vysvětlila bych kde se přestupuje a kde se vystupuje.


kde mam tedy vystoupit??


změna je život, včera jsem mluvila s rodičema, odvoz platí-ovšem přijedou pro nás do Uh.Brodu na 17,45. Tátovi se to takhle hodí. takže v 17,45 sraz na vlakovém nádraží. táta dokonce od máti dostal úkol uklidit auto-snažila jsem se mu vysvětlit, že to je zbytečné, beztak auto bude čistější než my
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Labash » pát črc 20, 2007 7:25

dobros, takze tedka sem koukal na vlaky a budu v uherskym brode kolem paty, takze se tam zatim nak zabavim :drinkers: nez prijedete... Kde teda budem nakonec prespavat, primo na chate?
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod šíp » pát črc 20, 2007 7:35

Labash píše:dobros, takze tedka sem koukal na vlaky a budu v uherskym brode kolem paty, takze se tam zatim nak zabavim :drinkers: nez prijedete... Kde teda budem nakonec prespavat, primo na chate?


venku pod širákem-aspoN já teda, Astrozzy pokud vím bere stan. takže možná má jedno místo volné.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Labash » pát črc 20, 2007 7:36

POD SIRAKEM - toto slovo sem chtel presne slyset :wink:
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod šíp » pát črc 20, 2007 7:38

Labash píše:POD SIRAKEM - toto slovo sem chtel presne slyset :wink:


já mám karimatku, spacák a žďárák a totální nechuť spát v chate na podlaze v jídelně. chci hvězdičky nad hlavou /akorát když si sundám brýle tak uvidím velký kulový :mrgreen:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Srazy outdoorfora