Karta darcu HZS

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod teoretic » ned led 8, 2006 13:02

@pripluv + all: hele je rozdil v cenach nebo sluzbach DAVu a OEAVu? jestli to nevis z hlavy, tak to nehledej, najdu si to kdyztak sam. pokud to ale vis, tak sem s tim :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod pripluv » ned led 8, 2006 16:26

Nevím :cry: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod chonga » ned led 8, 2006 17:12

přelít jsem všechny tři stránky a pootvíral všechny odkazy a jdu studovat. a brouk je v hlavě :shock: zatím jsem všude jezdil je s komerčním pojištěním (asi jako většina lidí). :((
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod šíp » ned led 8, 2006 17:14

chonga píše:přelít jsem všechny tři stránky a pootvíral všechny odkazy a jdu studovat. a brouk je v hlavě :shock: zatím jsem všude jezdil je s komerčním pojištěním (asi jako většina lidí). :((


já jsem na slovensko (nikam jinam jsem nejezdila) měla vždy komerční pojištění + kartu dárce. to komerční pojištění jsem si sjednávala, jelikož jsem nevěřila "garantovanému ošetření v rámci EU"
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod chonga » ned led 8, 2006 17:31

podle mne mu nevěř dál :(( protože se jedná jen tuším o nezbytně nutnou péči. nejsem si jist a manželka, která to ví :oops: není doma. ty jako lékařka to alle musíš vědět
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod šíp » ned led 8, 2006 17:37

chonga píše:podle mne mu nevěř dál :(( protože se jedná jen tuším o nezbytně nutnou péči. nejsem si jist a manželka, která to ví :oops: není doma. ty jako lékařka to alle musíš vědět


no právě že to vím. a na pohotovosti běžně občany EU kasírujeme hotově a necháme je ať si to vyřídí s pojištovnou sami-mám na mysli proplacení.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod chonga » ned led 8, 2006 17:43

možná tu je někdo kdo s tím má osobní zkušenost. halóóó :smt015
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod šíp » ned led 8, 2006 17:46

chonga píše:možná tu je někdo kdo s tím má osobní zkušenost. halóóó :smt015


no u nás je to tak, že občan EU si musí na pojištovně u nás vybrat , kterou chce, ale myslím že to dělá jen VZP, a požádat si o kartičku. jí se pak naúčtuje péče. když tohle nemá, a vytasí se jen nějakou kartičkou své zeně, platí u nás hotově a účet si pak nechá proplatit zase buď u své domácí pojištovny,nebo si s tím zajde na VZP.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » ned led 8, 2006 18:16

Jako vzorný dárce krve mám 35 dní ročně základního pojištění (+zavazadla a pojištění mého jednání, nebo jak se to jmenuje :mrgreen: ) zadara. Od VZP teda. Stejně mě to je teď naprd, když jsem pojištěn u lepčích :wink: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod šíp » ned led 8, 2006 18:41

Přípluv píše:Jako vzorný dárce krve mám 35 dní ročně základního pojištění (+zavazadla a pojištění mého jednání, nebo jak se to jmenuje :mrgreen: ) zadara. Od VZP teda. Stejně mě to je teď naprd, když jsem pojištěn u lepčích :wink: ...


v současné době je to jedno, která pojištovna, tu novou Drátovu vyhlášku budou uplatňovat všechny :smt070 :smt071 arm3 :toimonster:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Outdoor a zdraví

cron