kloubní výživa - zkušenosti?

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod vonkreuz » pon črc 8, 2019 13:36

Ty kráso, dnešní pikantní hovězí od paní Gao (místní čísnká výrobkyně výrobce radioaktivního jídla) mně dává zabrat. Prvně jsem zamkl celé vlákno, pak jsem upravil Mikum příspěvek... :mrgreen:

Máma baští Alavis taky, ale ona ho bere tátovu koňovi přímo z vet. balení.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod Lipon » pon črc 8, 2019 20:37

A přihazuje k tomu tu lopatu ovsa?
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod vonkreuz » pon črc 8, 2019 20:43

Ne, prokládá to kočičími granulemi. :mrgreen:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod Lipon » pon črc 8, 2019 21:00

Pak to nemůže pomoct. Na obale jasně píšou - lopatu ovsa :-D
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod Kjuba » pon črc 8, 2019 21:44

Lipon: No na obale píší: "Podávejte buď do jádrového krmiva nebo přímo do tlamy."

Já tedy v souladu s návodem podávám přímo do tlamy. :-)
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod pavproch » čtv srp 22, 2019 13:49

Tak, přidám sem další (negativní, jak jinak) zkušenosti s kloubníma preparátama u opotřebovaného geronta...

Doposud sem vždycky 3měsíce tlačil Condrosulf400 (2x denně) + ProfiChondro Effect (3x denně) a následující tři měsíce vynechával resp. ty tři vynechané měsíce zkoušel tlačit něco jiného. A sem tam to i fungovalo (např. GS Condro) tak, že se ty tři "plonkovní" měsíce daly přežít relativně bezbolestně v kolenech a tak. Už ne. Hned po asi třech plonkovních týdnech (na GS Condro) se kulena začaly ozývat jaxfiň )hlavně v klidu, při zátěži dobrý), po dalších cca 3 týdnech to už bylo dost silně nepříjemné, bolavé a furt. Takže hupky šupky zpět na Condrosulf+ProfiChondro a (fčíl po asi 4 nebo 5 týdnech) konečně zase přestávají bolet a otravovat (kulena).

Takže asi už budu muset to "dopovat" trvale, no. Prostě geront.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod apuka » čtv srp 22, 2019 15:07

Rekl bych, ze sis vypestoval zavislost tim nedodrzovanim "klidoveho stavu". A taky se trochu obavam, ze Tvemu organizmu soustavne brani se po nejake dobe libit prestane, i kdyz asi ne kolenum...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod mike » čtv srp 22, 2019 15:43

Nebo taky ne. Tyhle latky jsou telu vlastni, a tak nema duvod se branit. Spis na zvyklo na staly prisun, nedokaze je efektivne ziskavat z normalniho jidla, a po vysazeni ma nedostatek. Takze zavislost a uz to bude muset brat furt.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod pavproch » čtv srp 22, 2019 17:29

Závislost (fyzická) asi ne, ale psychická ano. A je fuckt že u Condrosulfu myslím, že sem kdysik v návodu cosyk čet o těch "povinných" pauzách (snad quli trávení, či co). Profichondro naopak píše v návodu, že se může žrát furt.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod Taurus » čtv srp 22, 2019 20:19

Pročítal jsem prvních pár stránek tohoto vlákna, abych se něco dozvěděl o zkušenostech s výživou na klouby a při těch zmínkách o té želatině jsem zde nezaznamenal jednu důležitou věc. Ta želatina se musí jíst s vitamínem C. Třeba s celaskonem, protože to céčko umožňuje vstřebávání těch látek nebo jejich přeměnu na tu potřebnou výživu do kloubů. Když je v těle nedostatek vitamínu C, tak ta želatina není účinná. Já to jím s celaskonem 250mg.
Naposledy upravil Taurus dne pát srp 23, 2019 0:49, celkově upraveno 2
Taurus
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv led 17, 2019 20:33

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod Taurus » čtv srp 22, 2019 20:42

Ještě sem přidám tip na želatinovou kůru, na kterou jsem narazil a podle které jsem se řídil:
https://slunecnyzivot.cz/2015/05/recept ... -za-7-dni/
Taurus
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv led 17, 2019 20:33

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod Lipon » pát srp 23, 2019 13:40

co jsem se tak dočetl, tak vitamin C podporuje tvorbu jednoho typu kolagenu ze surovin, kterou jsou dodávány v těch přípravcích - a obvykle v těch přípravcích už ten vit. C je obsaženy taky
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod Taurus » sob srp 24, 2019 3:11

Jo, to ano. V těch přípravcích je a někdy ve velkém množství. Viděl jsem kloubní výživu, kde je toho vitaminu C až 1000mg. Ale k té želatině je potřeba ho konzumovat buď ve formě tabletek např. Celaskonu nebo s ovocem,ale tam by ho musel člověk jíst hodně.
Taurus
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv led 17, 2019 20:33

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod pavproch » stř zář 11, 2019 17:28

pavproch píše:Jaxem nedávno nakoupil zásobu Profi Chondra Effect, tak mi neska přistál ve schránce dopis od nich, kde popisujou výhodnou nabídku na novinku 2019 Profi Chondro Forte.
Je tady někdo, kdo to Forte už stihnul vyzkoušet? (Nebo budu zase první? :twisted: - nebudu, mám doma zásobu na 4 nebo 5 měsíců....)


Zásoba Effectu dochází, budu se zase zásobovat na několik měsíců dopředu.... Mám ze sebe udělat ginejské prasátko?

... už ste někdo to Forte zkúšali?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod pavproch » čtv zář 12, 2019 12:32

Taxem to Forte (na 5 měsíců ve výhodném balíčku) objednal. A k temu rači i Efekt na 4 měsíce, kdyby náhodou to zase byl Cimrman. :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod pavproch » pát zář 13, 2019 11:06

=D> pro artrocentrum.cz

Fčera po obědě sem objednal a neska před obědem mi přišel balíček ČPoštou. :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod pavproch » pát říj 11, 2019 17:36

pavproch píše:Taxem to Forte (na 5 měsíců ve výhodném balíčku) objednal. A k temu rači i Efekt na 4 měsíce, kdyby náhodou to zase byl Cimrman. :mrgreen:


Na def závěry po 14-ti dnech braní Forte (+ následných 24 hodinách braní Efektu namísto Forte) je ještě brzo, ale velmi se obávám dalšího Cimrmana. Dám tomu (pokusování na vlastním těle) ještě pár dní a paxem písnu, co se stalo a nestalo.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod pavproch » sob říj 12, 2019 11:51

Tak, o dalších 24 hodin později (bez Forte) je mi zase o kus líp, takto asi fuckt bylo v ňom. Snad to už nezakřiknu, dyž to sem napíšu....

Jaxem začal tlačit do hlavy ProfiChondro Forte (3x denně, podle návodu), taxe mi plíživě začalo dělat víc a víc blbě od žaludu, pardoň žaludku... napřed jen blbě, potom aji plíživě narůstající bolesti břucha, až to břucho bolelo fest a vlastně furt. Po zkušenosti roku 2016 se mi už i v hlavě zase začaly rojit myšlénky na sfiňu raka.... Naštěstí po vysazení Forte (lépe řečeno jeho nahrazením Efektem) ty bolesti a blbě zase pomalu ustupujou, po 48 hodinách "bez" už vlastně o bolesti břucha ani nevím.

Takže tak. Forte je pro mne prostě no go.

No nic, no. Du napsat zdvořilou žádost do Artrocentra, esli bych jim ty čtyři nenačaté/nerozbalené balení Forte nemoh vrátit a poprosit o výměnu za Efekt.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod apuka » sob říj 12, 2019 15:47

Mel jsi jim taky napsat o tech vedlejsich ucincich. At to pekne daji na SUVL. Bo kdyz jikdo nic nenahlasi, tak mas v letacku o vedlejsich ucincich, ze "nejsou zname" nebo ze bolesti bricha 1 z <10000 uzivatelu...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod pavproch » sob říj 12, 2019 16:27

To víš, že sem to do toho mailu napsal. Uvidíme, jak/esli zareagujou.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod Lipon » sob říj 12, 2019 16:45

ja i zena berem Forte asi 2 mesice a u nas se nic vedlejsiho neukazalo
ja teda beru prumerne 2 denne panc na to pravidelne zapominam, i kdyz to mam na stole na ocich
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod pavproch » sob říj 12, 2019 16:48

Já mám ale celýho člověka ještě pořád rozštelovanýho po tý chemii, tipuju že to je ten hlavní důvod, že mi to neuďálo dobře. V tom Forte problém si myslím nebude.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod booze » sob říj 12, 2019 17:22

Ve slozeni je piperin (vytazek z pepre) a hlavne salicin (ktery drazdi zaludek). To ti dokaze krasne doyebat zaludek a strevo.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod mike » sob říj 12, 2019 22:24

Jo. Kombinace salicin + piperin a kurkumin je fakt vypecena. K tomu jeste aescin, ktery negativni ucinky na traveni muze zesilit. Jako kdyz pejsek s kocickou pekli dort. Se divim, ze jim to vubec schvalili, pri trose stesti si tim clovek muze vyrobit zaludecni vredy.

@pp: to jsem zvedav, jestli ti to vezmou zpatky. Tipuju, ze nemuzou, ani kdyby chteli, ale treba se pletu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod apuka » úte říj 15, 2019 19:55

Pokud to neni rozbalene, neni poskozene, meli by. Pokud vim, toto neni mezi vyloucenym zbozim.
Jen to PP mel udelat do 14 dnu od koupe. Ale on se stejne nepouci, ze je lepsi si vzit na zkousku jen jedno baleni, dalsi se (skoro) vzdy da doobjednat...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod mike » úte říj 15, 2019 20:06

Vyhodna nabidka, ne? ;-)

Ti nevim, ty bys chtel koupit potravni doplnek nebo lek vraceny nekym, o kom nic nevis a kdo to skladoval kdovijak? Do 14 dnu by to bylo zajimave, takhle to vypada, ze se na nej proste vyignorovali. Coz taky o necem svedci, normalni by bylo na mail odpovedet aspon "sorry jako" ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod pavproch » stř říj 16, 2019 13:06

Tak update - přistála mi odpověď z Artrocentra, že vrátit můžu. Dávám palec nahoru, i když jejich velkorysost nevyužiju. :smt023
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod mike » stř říj 16, 2019 18:32

Proc ne? Uz jsi to prodal?

(lepsi pozde, nez dratem do oka ;-))
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod Mawenzi » úte čer 9, 2020 11:37

mate nekdo zkusenosti s masti proenzi? muze to zafungovat bez spucasnyho zrani nejakych chonder na bolestivost lokalne nebo nejaka ibu mast je mozna i lepsi?
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod pavproch » úte čer 9, 2020 11:59

Kdysik dávněji sem to zkoušel a nemyslím si že by to mělo nějaký jiný než (okamžitě příjemně chladivý) účinek.... ale nemám patent na rozum.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví