kloubní výživa - zkušenosti?

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod mvaldo » stř zář 17, 2014 11:47

ja na sebe nevidim nejaky pokrok ... :(
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod Lipon » stř zář 17, 2014 12:35

ja uz pul roku zase skacu pres kaluze :-..
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod grco » čtv zář 18, 2014 7:45

Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod mvaldo » čtv zář 18, 2014 10:07

mal som, nechcem :)
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod simona63 » ned zář 28, 2014 23:48

Mna poslednu dobu bolievaju kolena z behania hlavne po dlhsich tratiach. Zatial mi najviac pomaha ked si aspon tri dni za sebou rano aj vecer dam po jednej tabletke gelo3 komplex. Zo skusenosti vsak viem, ze si ju nemozem dat rano na lacno, pretoze potom mi je akosi zle. Maju vsak velmi dobru broskynovu prichut :D Kupujem ich sem http://www.jsem_spamerka.cz/
Naposledy upravil vonkreuz dne pon zář 29, 2014 7:03, celkově upraveno 1
Důvod: Smazán odkaz pro podezření z neplacené reklamy.
simona63
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned zář 28, 2014 23:14

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod MartinaB » ned lis 9, 2014 19:15

Dobrý večer, chtěla bych Vás poprosim o vyplnění a sdílení odkazu : http://kloubni-vyziva-s-obsahem-kol.vyplnto.cz/, který je součástí mé absolvenské práce, dotazník je dobrovolný a naprosto anonymní a je určet pro lidi, kteří užívají popř. užívali kloubní preparáty s obsahem kolagenu. Nezabere Vám mnoho času. Moc děkuji MB
MartinaB
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 28, 2014 10:03

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod mike » pon lis 10, 2014 1:31

Proc jsou lidi ve veku 45 - 55 let vylouceni? Citim se diskriminovan :? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod ssyissyi » úte lis 11, 2014 12:09

Protože těm už není pomoci... :P
Volenti nihil impossibile.
ssyissyi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 225
Registrován: čtv črc 19, 2012 13:06
Bydliště: Praha

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod Lipon » úte lis 11, 2014 12:39

jednou to nestaci?
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod mike » úte lis 11, 2014 15:45

Rozhodne ano. Smazano, uzivatelka bude varovana (hned co se najim ;-)).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod mike » úte lis 11, 2014 16:33

@ssyissyi: to je sice pravda, ale neni pekne to psat takhle natvrdo [-X :twisted:

Ted uz jsou diskriminovani jen lidi ve veku 55 let. Budouci absolventi zrejme neznaji rozdil mezi otevrenym a uzavrenym intervalem :P
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod pickard » úte lis 11, 2014 17:07

Mě zamrzelo, že mě to vykoplo z dotazníku hned poté, co jsem zaškrtl, že kloubní přípravky neberu. No, ale přitom jsem je léta bral a došel jsem k závěru, že je to placebo napikaču a přestal jsem - tak jsem si říkal, že je to zajímavá zkušenost, která by mohla někoho zajímat - a vono ne.
Těžkej život bez pozornosti davů.
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod mike » úte lis 11, 2014 17:14

Jj, ono by pri vytvareni ankety neskodilo trochu premyslet ;-)

edit: taky jsem to kdysi bral a dosel ke stejnemu zaveru. Co se kolagenovych pripravku tyce, glukosamin sulfat funguje. A anketu jsem nevyplnil ze stejneho duvodu ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod ssyissyi » čtv lis 13, 2014 12:06

Ale no tak... Buďme trochu shovívaví. Vždyť od toho se absolvenstské práce všeho druhu píšou. Aby si student všechny ty metody, včetně výzkumu, vyzkoušel. :wink:
Volenti nihil impossibile.
ssyissyi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 225
Registrován: čtv črc 19, 2012 13:06
Bydliště: Praha

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod apuka » čtv lis 13, 2014 13:25

:roll: To je pohled a chapani studentu, kteri se studiem jenom proplouvali. Bohuzel. Ve skutecnosti se pisou proto, aby si student vhodne vybrane UZ vyzkousene a NAUCENE a ZVLADNUTE metody vyzkumu VHODNE POUZIL. A v tom je setsakramentsky rozdil...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod mike » čtv lis 13, 2014 19:31

@ssyissyi: vsak jo, ted si vyzkousela, jak vypada v realu reakce na odflaknutou praci ;-) V praxi to muze byt rozdil mezi nizsi znamkou a hodinovou vypovedi ve zkusebni dobe.

Vazne, kdyz nekdo chce po spouste lidi, aby mu venovali par minut casu, tak bych cekal, ze sam tu trochu casu venuje na to, aby svou anktetu dobre pripravil. Zvlast kdyz na tom zavisi jeji absolventska prace. Chyby nebo preklepy v popisu se daji prejit, chyba u veku by tam uz ale byt nemela a zvlast ne dalsi po oprave. Ovsem vykopnout naprostou vetsinu (podle meho) lidi, ochotnych anktetu vyplnit, hned prvni otazkou, je epic fail. Zvlast kdyz v popisu je je tedy určen pro lidi, kteří užívají nebo užívali tyto přípravky.

No a pak taky komunikace. Chybu muze udelat kazdy, ovsem reakce na ni by mela byt (poradna) oprava, omluva a zdvorila zadost o nove vyplneni a ne spamovat forum puvodnim textem. Ale uznavam, ze to uz bych chtel asi moc ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod apuka » čtv lis 13, 2014 21:32

Miku, jsi (jsme?) asi dinosauri stara skola, bohuzel se obavam, ze vetsina mladych lidi (a zajimave, ze obzvlaste na /nekterych/ vysokych skolach :evil:) Tebou napsane vety vubec ale vubec nepochopi a nebude tusit, o cem pises.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod mike » čtv lis 13, 2014 21:41

Zas bych je tak nepodcenoval. A i kdyby, chytrejsi pochopi a ti ostatni holt narazi v praxi. Je bohuzel pravda, ze od nasich mladych let 8) doslo k inflaci vzdelani a VS titul vypovida o vzdelani a schopnostech o dost min.

A nakonec, odpovidal jsem hlavne ssyissyi a u te se nebojim, ze by nepochopila.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod ssyissyi » pát lis 14, 2014 14:23

Pochopila. A souhlasí. A zároveň se snažím pochopit vždycky každýho. Pravda - pro nulovou reakci na upozornění na chybu omluvu nemám. Ale bude to spíš chyba osobnostní, s úrovní vzdělanosti nesouvisející... Ale myslet si, že při současné úrovni VŠ si studenti zkusí napsat odbornou právci dřív než při absolvování je přinejmenším naivní. Není to až tak dlouho, co jsem VŠ dokončila, abych si ještě dobře pamatovala, co a jak mě tam učili. Takže pokud k tomu student přistoupí nekriticky, tak a) neměl co dělat na VŠ a je chybou školy, že takového studenta pustí až k závěrečné práci, b) prostě použie, co se "naučil".
Volenti nihil impossibile.
ssyissyi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 225
Registrován: čtv črc 19, 2012 13:06
Bydliště: Praha

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod mike » pát lis 14, 2014 17:31

Tohle nebylo lepsi ani za nas, diplomka byla prvni opravdu vetsi odborna prace. Nemyslim, ze by na tom bylo neco spatne, jejim ucelem je prave to, aby se clovek naucil, jak se to ma delat a uplatnil teoreticke znalosti. Samozrejme byly nejake seminarky a rocnikove prace, kde si to clovek vyzkousel v mensim. U diplomky je pro zmenu vedouci, se kterym se da konzultovat a ktery by mel poskytovat zpetnou vazbu. A obvykle to i dela, protoze kdyz absolvent diplomku neobhaji, je to i jeho ostuda.

To co jsme videli tady je myslim ciste vec pristupu. Nejak nemam pochopeni pro fuserinu libovolneho druhu a mam zato, ze veci se maji bud delat poradne nebo radeji vubec (a proto dost casto nedelam nic ;-)). Ale ja jsem v tomhle trochu extremista ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod apuka » pát lis 14, 2014 18:02

ssyissyi píše:Myslet si, že při současné úrovni VŠ si studenti zkusí napsat odbornou právci dřív než při absolvování je přinejmenším naivní. Není to až tak dlouho, co jsem VŠ dokončila, abych si ještě dobře pamatovala, co a jak mě tam učili. Takže pokud k tomu student přistoupí nekriticky, tak a) neměl co dělat na VŠ a je chybou školy, že takového studenta pustí až k závěrečné práci, b) prostě použie, co se "naučil".
Mam dojem, ze si ponekud protirecis - nebo jsem dal spatne do souvislosti prvni dve citovane vety s treti.
Ale jednak ze zkusenosti manzelky jako pedagoga na VS (a alespon prolistovani tech cca 150-200 bakalarek a diplomovek za poslednich par let, co mela jako vedouci nebo oponent), jednak po vlastnich zkusenostech s kolegama v pracich (casto to byli studenti poslednich rocniku bak. i mgr. studia nebo cerstvi absolventi) si dovoluji tvrdit, ze na mnoha VS u nas uspesne "dostuduji" a ziskaji titul (a pati to i na PhD. a casto i Doc. nebo Prof.) lidi, kteri by za normalnich okolnosti meli tezkosti se vubec na VS dostat, dokonce obcas i jenom odmaturovat. A taky ze na mnoha VS u nas se uplne vytratil zajem studenty neco NAUCIT, resp. vubec UCIT - prvotni pozadavek vedeni skol na studenty je mit co nejvice absolventu a na vyucujici mit co nejvice bodu za "odbeorne" publikace a hlaven ucast na co nejvice EU projektech. Ze pri tom neni cas na vyuku? Nevadi, je tu prece vsemozny e-learning. Tam se prihlaste, prectete, udelejte test a mi Vam elektronicky zapiseme zapocet/zkousku. Jak trefne studenti nazvali jistou vedouci katedry - pani Colombova; nikdo ze studentu te katedry ji za tri roky nevidel i kdyz meli kazdy rok s ni nekolik predmetu i se zapoctem i zkouskama. A toto je predpokladana a preferovana budoucnost naseho vysokeho skolstvi... ](*,) :toimonster:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod pavproch » pát lis 14, 2014 18:33

souhlas, devalavace vysokoškolského systému od sametu je katastrofální.... :vom:

a exponenciálně roste od doby, kdy sme se začali přizpůsobovat bruseli... ](*,)

(bruseli, bo brusel má za vzor prdel)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28271
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod pavproch » pát lis 14, 2014 18:55

jo a back to theme: ten dotazník je imho perfektní ukázka nedomyšlené odfláknutosti, jak už tu někdo psal (mike, myslím) :finga:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28271
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod Sobice » čtv pro 11, 2014 10:57

Ahoj, já na kloubní výživu věřím. Je mi 45 a klouby jsem cítila už pár let, hlavně večer po námaze. Teď mám Ortomin, v tom je klasika + Boswelia proti zánětu a je to mnohem lepší. Můžu doporučit.
Sobice
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv pro 11, 2014 10:49

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod Jimm22 » čtv pro 11, 2014 15:29

Nojo, sou vánoce, kloubní preparáty jdou na dračku :)
Uživatelský avatar
Jimm22
účastník
účastník
 
Příspěvky: 225
Registrován: čtv pro 18, 2008 9:24
Bydliště: Letovice

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod mike » čtv pro 11, 2014 16:32

Aspon tam neni link do lekarny ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod pavproch » čtv pro 11, 2014 18:44

náhodou slečna/paní to napsala správně - nekonflikně a nepropagačně a třeba pro mne její příspěvek obsahoval novou informaci - ortomin sem neznal :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28271
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod mike » čtv pro 11, 2014 18:56

Jj, je od ni hezke, ze se zaregistrovala jen kvuli tomu, aby nam sdelila svou dobrou zkusenost s neznamym pripravkem :twisted:

Schvalne jsem se kouknul, bere se jedna tableta denne:
Glukosamin sulfát . 2KCl 200 mg

WTF? Terapeuticka davka je 1500 mg denne a doktor mi tvrdil, ze min nema smysl brat.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod pavproch » čtv pro 11, 2014 19:16

doprtle, byls zase rychlejší.... ](*,)

vyštudil sem totéž a už sem napsanej přispěvek, kterým sem se chtěl uvést na pravou míru... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28271
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod mike » čtv pro 11, 2014 19:17

:mrgreen:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví