Klistata

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Klistata

Příspěvekod apuka » úte zář 12, 2023 21:00

Prave ted skoncil zajimavy porad CT o borelioze. Sice jsem nevidel od zacatku a uprosfred jsem mel delsi hovor, stejne bych doporucil se na to podivat. Ma to ale skoro hodinu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16709
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Klistata

Příspěvekod Mawenzi » úte zář 19, 2023 20:22

tak sem dneska tu flekatou bestii sundavala z psove... :( 2 exemplare v ramci tydne, max dvou .. je trochu moc...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9424
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Klistata

Příspěvekod pavproch » pát kvě 10, 2024 9:58

Fčera podvečer sem z lýtka vyndal prvního letošního nájemníka (ráno vysoká trowa), ani kupodivu nebyl moc zažraný i dyž na mně byl od rána. Upálen jak JHus.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28439
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Klistata

Příspěvekod pavproch » pát kvě 24, 2024 8:41

Každý den chodím vysokou trowou (křaťasy) a prohlížím, občas na nohách najdu nějakého nájemníka. Fčera byla taky vycházka (zase kus trowou), nic sem nenašel, až fčíl (skoro 24 hod po) sem našel jednoho trochu zažraného na zápěstí ruky (a to sem fčera rukama nemusel rozhrnovat haluze) = musel po mně (celém člověku) lozit těch 24 hodin (necítil sem) a přežít i jedno sprchování. Upálen.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28439
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Předchozí

Zpět na Outdoor a zdraví