Klistata

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Klistata

Příspěvekod apuka » pon čer 27, 2016 12:47

Podle Tvych slov soudim, ze to byly ty same co PP vypustil kominem. Asi doplachtily az k Tobe. :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Klistata

Příspěvekod budo » pon čer 27, 2016 13:17

Ze je mel prede mnou PP jsem netusil. Tak zas aspon uz byly vyzkouseny :D
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Klistata

Příspěvekod booze » stř čer 29, 2016 15:16

@budo jaky sprej a jak dlouho jsi byl venku?
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Klistata

Příspěvekod budo » čtv čer 30, 2016 12:05

Bud Difusil nebo ULTRAThon. Nevim uz, kterej jsem mel. Venku jsem byl patek az nedele ... valecka na louce u reky, ohen, pivo...

Doktor mi rekl, ze mam s sebou fort nosit Betadynu. Kliste jendrit pomazat, pak vytahnout a pak znovu Betadynou vydesinfikovat ranu. To prej staci k 99,9% prevdepodobnosti, ze Borelie preneseny nebudou. Stran Encefalitidy to samozrejme je naprd, pokud v klisteti je, je to v čudu. Ale ten vir je prej jen v 5% klistat. I tak bych se ani poinformoval o ockovani.

Dneska si uvarim ten rozmaryn s octem a vyzkousim to na paradni trase pplny klistat. Pokud by to fungovalo, ma to 2 vyhody. Necha se to bez obav opakovane natirat na cele telo + strikat na odev aniz bych na sebe patlal chemku. A za druhe je to levny. Az to vyzkousim, tak dam vedet.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Klistata

Příspěvekod mike » čtv čer 30, 2016 17:51

budo píše:Doktor mi rekl, ze mam s sebou fort nosit Betadynu. Kliste jendrit pomazat, pak vytahnout a pak znovu Betadynou vydesinfikovat ranu. To prej staci k 99,9% prevdepodobnosti, ze Borelie preneseny nebudou.

:roll: kdyby to tak bylo, tak neni co resit a je po problemech s boreliozou. Bohuzel je to nesmysl. Pouzit jod je samozrejme dobre a doporucuje se to, ale spolehat se na to neda a ta pravdepodobnost je z rise snu. Se ho priste zeptej, cim to ma podlozene.

Doktori, co se tim opravdu zabyvaji, doporucuji jako prevenci (!) boreliozy po kousnuti klistetem 20 dnu antibiotika. Pak na tuhle pravdepodobnost dosahnou. Viz vlakno o borelioze.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Klistata

Příspěvekod budo » čtv čer 30, 2016 20:16

ty mne pravdepodobne taky od pondelka cekaj ....

Dobra zprava je, ze jsem vyzkousel ten samo-domo rozmarynovej repelent. Nastrikal jsem tim komplet cele oba psy a sebe od pasu dolu a sli jsme se projit do travy vysoke do pul pasu, kde jsme vzdycky okamzite obalenii klistaty. Hlavne čuba, ktera je svetla a klistata na ni jsou okamzite videt a je jich plna, tak byla skvelym pokusnym objektem. Vysledek je naprosto udivujici. Ani jediny kliste! Takze vrele doporucuju, vyzkousejte to.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Klistata

Příspěvekod apuka » pát črc 1, 2016 7:29

Takze odtedka se daji clenove OF v prirode snadno rozeznat - to jsou ti, co smrdi/voni rozmarynem :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Klistata

Příspěvekod booze » pát črc 1, 2016 7:45

@budo kazdy repelent ma ochranou dobu jen par hodin 3-6, potom se musis nastrikat znova. Diffusil ma 5-6hod.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Klistata

Příspěvekod Mawenzi » pát črc 1, 2016 7:48

budo - nedela ten ocet pak skvrny na obleceni?
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Klistata

Příspěvekod mike » pát črc 1, 2016 18:13

@apuka: rozumni clenove OF smrdi vrazdicim repelentem :P Ten (bohuzel) po rozmarynu nesmrdi ani nahodou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Klistata

Příspěvekod budo » pát črc 1, 2016 19:05

Mawe: zatim jsem strikal jen na tmave sedivy kalhoty

booze: jasne ze to vim, ale ja ty chemicky relelenty na sebe nerad patlam a u piva jsem na to kaslal.

mike: .... no ... furt stejnej :D
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Klistata

Příspěvekod mike » pát črc 1, 2016 19:38

Jasne, kdyz se naslo neco, co opravdu funguje, tak proc vymyslet neco jineho, co uz z principu fungovat tak dobre nemuze? ;-)

Navic my, co chodime po venku a zabijime klistata svymi kalhotami, delame sluzbu vsem, zatimco odpuzovaci jen poslou klistata na nekoho jineho :twisted: Kdyz budeme vrazdici repelent pouzivat vsichni, tak treba spolecnymi silami ty svine vyhubime 8)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Klistata

Příspěvekod budo » sob črc 2, 2016 1:06

... a krom toho ještě házíš naftalínovýma kuličkama po molech, ne? :D
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Klistata

Příspěvekod mike » sob črc 2, 2016 4:02

Hazel bych, ale naftalinove kulicky nesplnuji pozadavky smernice 87/357/EHS a proto se nedaji sehnat :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Klistata

Příspěvekod danis » ned črc 3, 2016 12:00

mike píše:Vsak ono se to strika jen na obleceni ;-) Normalne vetsinu vychytaji kalhoty, ale jestli valis sudy v trave, tak by to asi nestacilo :twisted:


Může se ten repelent stříkat i na funkční hadry, cyklodres apod?
danis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: úte úno 16, 2010 11:04

Re: Klistata

Příspěvekod fps » ned črc 3, 2016 18:35

jestli myslíš Predator Outdoor, tak ten stříkám na turistické funkční prádlo, a žádný problém
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Klistata

Příspěvekod mike » ned črc 3, 2016 23:18

Smrt klosum! Vyhubit klose! Hned po klistatech. Kdo to tady nedavno psal, ze lidi nekousou? ](*,)

Uz to zacina byt pres miru, vcera jsem jich shazoval nekolik desitek. Zatim jsou docela mali, ale otravni dost. Pokousali mne na krku a ve vlasech, nastesti ne moc.

Zda se, ze vrazdici repelent funguje i na ne. Vsiml jsem si jednoho, co mi lezl po kalhotach. Lezl nahoru, motal se, pak spadnul o kus niz, zas se chvili snazil a pak spadnul uplne :finga:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Klistata

Příspěvekod booze » pon črc 4, 2016 9:45

jj predator outdoor funguje i na klose. Tech zm.du je letos strasne moc a kdyz mam spocene me svalnate :mrgreen: , chlupate telo, tak je nemozne je chytit.
Uvidim co reknou v nejblizsi dobe na Predator Maxx.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Klistata

Příspěvekod S4TYR » pon črc 4, 2016 10:24

tak se musim podelit s aktualizaci :twisted:
Klose uz jsem poznal i ja. Je to divne letajici kus mutanta klistete, ktery se blbe rozprskava mezi nehty a desne zere na tripech spocene lidi. Vcera jsme si dali kolecko kolem brnenske prehrady a myslel jsem, ze se z nich zblaznim.
:-k Nemivate nekdo po jejich kousancich zarudle skvrny na kuzi?!?
Uživatelský avatar
S4TYR
účastník
účastník
 
Příspěvky: 951
Registrován: čtv úno 13, 2014 23:07

Re: Klistata

Příspěvekod booze » pon črc 4, 2016 11:05

Pokud mas uz zarudle skvrny, tak to te moc nepotesim, nakladl do tebe vajicka. :twisted: :mrgreen:
Budes mit male klostatka. :smt006
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Klistata

Příspěvekod S4TYR » pon črc 4, 2016 11:34

:shock: dik za info
Doufam, ze u me to bude jen nejaka 'alergicka' reakce. :mrgreen: O pestovani tehle haveti nemam zajem
Uživatelský avatar
S4TYR
účastník
účastník
 
Příspěvky: 951
Registrován: čtv úno 13, 2014 23:07

Re: Klistata

Příspěvekod mike » úte črc 5, 2016 1:15

Jake pestovani? Za par tydnu se znicehonic rozpadnes na miliardu klosu :twisted:

Funguje ten vas rozmaryn na klose? Ze bych si tim natrel ruce a krk, na kuzi se mi chemie patlat moc nechce... Rozmaryn by snad nijak skodlivy ani drazdivy byt nemel, nakonec, do jidla ho obcas pouzivam.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Klistata

Příspěvekod S4TYR » stř črc 6, 2016 20:23

Ten kouzelny odpuzovac vtiraveho hmyzu (cti: lektvar z listi orechace, rozmarynu a skorice s citronovou kurou) funguje zatim na klose, komary, a dokonce i ty pidihajzly musky, ale s klistaty nevim :(( protoze pri prvnim testu jsem ho vypatlal - jak psano noc pred akci - na telo a neprisel jsem behem dne do styku s zadnou haveti. Jen ted nevim, jestli zrovna v okoli prehrady byvaji i klistaci?

Prvni den bez aplikace byl horor a ted v Dukovanech uplne umorny. Klistat i klosu jak na vyprodeji a my nechali odpuzovac v chladaku 8-[
PS: nove stipance jsou zarudle taky a navic nektere s krvavou teckou uvnitr - to je taky puvod u klose, nebo vydareny klistak?
Uživatelský avatar
S4TYR
účastník
účastník
 
Příspěvky: 951
Registrován: čtv úno 13, 2014 23:07

Re: Klistata

Příspěvekod booze » čtv črc 7, 2016 8:53

To bude stipanec od (h)ovada :((
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Klistata

Příspěvekod apuka » čtv črc 7, 2016 11:57

Myslim, ze to muze byt i od mnoha jinych sacich nepratel... Klos ale skoro urcite ne, kliste jeste min pravdepodobne.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Klistata

Příspěvekod S4TYR » čtv črc 7, 2016 12:23

bude to podle vseho, jak psal booze :)
Jen me dost sere, ze tech hmyzich opruzu je diky mizerne zime snad cim dal vic!
Uživatelský avatar
S4TYR
účastník
účastník
 
Příspěvky: 951
Registrován: čtv úno 13, 2014 23:07

Re: Klistata

Příspěvekod apuka » čtv črc 7, 2016 14:40

Mel by ses snazit, aby ses priste narodil jako hmyzozravy ptak a to Te potom bude nadmiru tesit :-D.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Klistata

Příspěvekod S4TYR » čtv črc 7, 2016 20:33

@ apuka: ja jsem v klidu :mrgreen: potom, co si 'uzivam' (i s jinymi) ted, je oproti nejake karme s hmyzem uplna prochazka ruzovym sadem.. horsi to uz jednoznacne byt nemuze
Uživatelský avatar
S4TYR
účastník
účastník
 
Příspěvky: 951
Registrován: čtv úno 13, 2014 23:07

Re: Klistata

Příspěvekod mike » pon črc 11, 2016 2:10

Klosu zacina pribyvat :? Vcera byli dost otravni uz pres den, ale peklo zacalo vecer. Sestupoval jsem kolem devate z kopcu k Labi listnatym lesem a nestacil jsem je ze sebe shazovat. Vletel mi do oka, lezl mi do ucha... strasna havet.

B vitaminy proti nim nefunguji. Beru je uz tyden z jineho duvodu a zadny efekt to nemelo. Nefunguji ani proti hovadum, zabil jsem tri, kdyz mne kously, ty mrchy driv nejsou skoro citit (na rozdil od klosu). Coz jen potvrzuje me podezreni, ze cela pohadka o B vitaminech a odpuzovani hmyzu pochazi od pivaru, kteri si tim omlouvaji chlastani :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Klistata

Příspěvekod scinkk » pon črc 11, 2016 9:58

jj zacina to byt peklo, ja byl v sobotu, pres den celkem dost foukalo, takze byl klid, ale vecer pred osmou kdyz prestalo foukat, tak mistama dost peklo. A jeste mi kousek pred cilem lesaci preplotili cestu (pravda uz skoro neexistujici), takze jsem to musel zdlouhave obchazet.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví