Sporty vhodné pro lidi s rozsypaným pohybovým aparátem

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Sporty vhodné pro lidi s rozsypaným pohybovým aparátem

Příspěvekod Mawenzi » stř zář 13, 2023 17:21

apuka
ja byla na rtg v ramci nemocnice a dostala sem cd a to sem dala doktorovi o ordinaci vedle :D nekdy loni nebo predloni... jo to sem byla vlastne na rtg plic no po 20 letech... tak to bylo loni na jare a doktor me poslal do rentgenarny a pak doktorovi sem dala cd a on me dal zpravu :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Sporty vhodné pro lidi s rozsypaným pohybovým aparátem

Příspěvekod Etheric » čtv zář 14, 2023 9:25

Btw, v návaznosti na diskuzi o koncesionářských poplatcích, víš, že ačkoliv to CD obsahovalo jen a pouze tvoje RTG, z něj šlo, nevím přesně kolik, peněz organizaci jménem OSA?...
Dnes už to je jinak. Jen mě osvítili a řekli o nic se nemusíte starat, vše bude posláno. Nashledanou. Tak se i stalo, ale trvalo jim to jak lačnýmu kakání....
Už žádný CD, ani DVD, ačkoliv někde na to ještě určitě lze narazit
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Sporty vhodné pro lidi s rozsypaným pohybovým aparátem

Příspěvekod mike » čtv zář 14, 2023 20:36

Je to tady na konci. U CD 0.40 nebo 2 Kc (clanek cist nedoporucuju, pokud si teda nekdo nechce spravit nizky tlak ;-))
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Sporty vhodné pro lidi s rozsypaným pohybovým aparátem

Příspěvekod Mawenzi » pát zář 15, 2023 4:53

etheric
vis ze osa musis platit i za cd co si vypalis doma? prp svoji potrebu? tohle je tady 20 let, to vi fakt uplne kazdej, ze to takhle je... takhle to uz je uplne bezpredmetny na to ukazovat. asi zvladnu zaplarir treba 1kc osa za medium co si chci koupit a pouzit, narozdil od poplatku z aneco co sek 20 let nepouzila a dalsich 20 to neplanuju menit
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Sporty vhodné pro lidi s rozsypaným pohybovým aparátem

Příspěvekod SquirrelOne » ned úno 4, 2024 21:30

Tak co jsi nasel?

Plavani je super, ale vem si trenéra.

Jinak paragliding je nejlepší sport, ktery jsem kdy delal, ale nevim jak to zvladnes vylezt ma kopec s 20kg ruksakem...
SquirrelOne
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned úno 4, 2024 21:26

Re: Sporty vhodné pro lidi s rozsypaným pohybovým aparátem

Příspěvekod Etheric » pon úno 5, 2024 5:54

Našel jsem snad jen to, co je tu už psáno. Všechno teda ryze letní záležitosti (vyjma chození pěšky).

Proč na plavání trenéra? Tahle aktivita mě nebaví tolik, že bych cítil potřebu nějak plavat na výkon. Občas zajdu na chvilku v létě na přehradu, bazény nesnesu.

Paragliding je moc drahá záležitost, pokud nemáš známý a auto, což já nemám. Navíc taky ryze letní záležitost
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Sporty vhodné pro lidi s rozsypaným pohybovým aparátem

Příspěvekod SquirrelOne » pon úno 5, 2024 6:55

Mylis se.

Plavani se da delat kdykoliv.

Paragliding taky.
SquirrelOne
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned úno 4, 2024 21:26

Re: Sporty vhodné pro lidi s rozsypaným pohybovým aparátem

Příspěvekod Etheric » pon úno 5, 2024 7:58

Hm, jenže zimomřivej člověk, kterej nosí na rychlou chůzi 100g/m Primaloftu Gold při +10 stupních a je mu tak akorát, tohle může dělat pouze v létě. Mám posunutou termoregulaci, třeba triko s krátkým nosím až od +25 a potit se začínám až okolo třicítky. Můj organismus tyhle aktivity mimo teplý letní dny bohužel neumožňuje. Ale zas můžu dělat cokoli v době, kdy lidi padaj od hicu a je mi fajn :)
Jo a bundomikinu (nějak speciálně tkaná flíska bez membrány) pro seskoky padákem nosím k plný spokojenosti na turistiku v létě, když hodně fouká. Toť tak pro představu..

U nás toho litá hodně, všechno možný amatérský, tady na to jsou podmínky. Ale všechno litá od jara max do podzimu, prostě podle počasí. Buď jim je mimo teplý dny kosa, nebo - to spíš - jsou tu v chladnějším počasí blbý proudy vzduchu. Nebo obojí, každopádně tu mimo hezký dny nikdo na ničem nelítá
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Předchozí

Zpět na Outdoor a zdraví

cron