Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod Etheric » úte zář 20, 2022 4:20

mike píše:Coze? :shock: Chlap a holit si cokoliv jineho, nez ksicht, pripadne ples?

V době, kdy je 100 různých pohlaví a některé ženy nosí fousy? Rovnost :twisted:
Třeba ve Španělsku je těžce nenormální, když si chlap neholí nohy. Vocas si tam holí málokdo, ale nohy všichni.
Někomu je pohodlné se holit, jinému zas být jak Brežněv
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod Mawenzi » úte zář 20, 2022 5:37

ja teda holim pouze podpazi, protoze mnohem lip se dava antiperspirant, kterej bez toho oholeni proste nefungoval a nesnasela sem uz ve skole, kdyz mi pri sezeni v lavici tekly curky potu a pak se mi drely ruce v podpazi asi 3x vic nez pri holeni, kdy je to hladky a nemam se z ceho odrit

kdyby mi v tricku s rukavem nebylo tak 100x vetsi vedro a nedrely me 3x vic mokry fleky v podpazi, mozna bych ho nemusela holit vubec, ale to je zpusobeno hlavne drenim/trenim podpazi ruky o hrudnik a to proste nedavam a je jedno jak su oblecena. mam ale hodne citlivou a ekzematickou kuzi, mozna ze bez toho by mi to taky tak nevadilo.

ve spodnim pradle se nema co drit alespon u dam, tak nevidim zadnej duvod to delat, nebo na kalhotkovou hranu, at nejsou na koupaku tercem debility omezenych kusu.

i v me generaci je naprosto bezny ze nekdo se holi a jinej ne, pokud jde o pubicke ochlupeni naopak mi prijde spise bezny, ze ne.

v kazdym pripade chapu, ze nekdo ma duvody k tomu, ze oholeni daneho mista vyrazne zlepsi potize, ktery jinak vznikaj, ze treba cyklisti holi nohy kvuli ruznym zranenim, ale ja treba cyklista nejsu a holit ani nohy nevidim duvod.

tohle bude silne individualni, kdy si asi kazdej jedinec musi urcit rizika, praci navic s opecovavanim a pridanou hodnotu v jeho konkrernim pripade a nejaky podivovani se ze to nekdo nedela neni na miste.

holeni mi jinak dava smysl krom naprm tech cyklistu predevsim kvuli antiperspirantu, kterej bych si teda jinam, nez do podpazi, davat nechtela
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9372
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod Etheric » úte zář 20, 2022 6:16

mike píše:Nebo si fakt myslis, ze to priroda vymyslela spatne a musi se to napravovat?

Já si myslím, že ochlupení již potřeba není, ale tělo se ho jen tak nezbaví - však nám furt ještě rostou zuby sloužící k rozmělnění tuhý pravěký stravy, a jak dlouho už to není potřeba? S ochlupením to vidím podobně ;)

lojzmen píše:Ochlupení pomáhá při zpocení tím, že vytváří ochrannou mezivrstvu, omezuje tření. Takže neholím, ale zkracuji.

To moje funguje teda přesně naopak, možná to bude tím množstvím aerobních aktivit, který provozuju. Mně ty chlupy při tom pohybu prostě příjemný nejsou, bez nich je to mnohem lepší.
Jinak taky "zkracuju", když to vemu elektrikou, nějakej milimetr tam zůstane, takže to nezarůstá jako když to vemu dohladka žiletkou.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod Dromedaro » úte zář 20, 2022 6:38

mike píše:
ntz píše:@miku, tak jsem zmenil jmeno tematu jak jsi navrhoval .. doufam, ze ti to uz takhle pripada lepsi a jsi spokojen :)

Pripada mi to vyrazne lepsi, aspon je to srozumitelne, ale spokojen uplne nejsem ;-) Jenze nic lepsiho mne stejne nenapada :-k Diky.


A co třeba Intimní hygiena v turistice?
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4327
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod WDSNV » úte zář 20, 2022 7:36

Angry Beards Antistick - Sportovní lubrikant na pytel je nejlepší věc na světě!
Už jsem jich spotřeboval asi 8. Ks.
Tento rok padly 4. balení a minulý rok taky.. Funguje skvěle!
Jedu si to preventivně vždycky Květen, Červen,Červenec, Srpen :D
A pohoda. :rock:
WDSNV
nováček
nováček
 
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 20, 2020 9:20

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod apuka » úte zář 20, 2022 7:44

Dromedaro píše:A co třeba Intimní hygiena v turistice?
Myslim si, ze pod tym pojmem si drtiva vetsina lidi predstavuje neco jineho nez se probira tady :wink:.
Etheric píše:však nám furt ještě rostou zuby sloužící k rozmělnění tuhý pravěký stravy, a jak dlouho už to není potřeba?
:-k Hm... Marne premyslim, ktere zuby by to mely byt. Myslim ty, ktere uz podle Tebe nejsou treba.
Samozrejme nemyslim tim to, ze se da zit i bez zubu na ciste kasovite strave. Vsak memu tatovi taky vytrhl zubar vsechny zuby a 20+ let zil "se zubama v kapse" (plny umely chrup) :D

Dalsi veci je, ze i kdyby to byla pravda, myslis, ze tech par tisic let, od doby, kdy jsme presli na "modernejsi" varenou a zpracovanou stravu pro prirodu na genetickou evoluci na zakrneni/zmenu zubu staci?
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16548
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod Dromedaro » úte zář 20, 2022 9:01

apuka píše:Myslim si, ze pod tym pojmem si drtiva vetsina lidi predstavuje neco jineho nez se probira tady :wink:.

Nevím no, já si pod tímhle představím to, co se probírá zde. Ošetření intimních partií. Používá se to i v reklamě. Přijde mi to vkusnější než zpocené ohanbí :)
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4327
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod Etheric » úte zář 20, 2022 9:35

@apuka: zuby moudrosti přeci. Zrovna se mi prořezal na jedný straně a roste křivě, tudíž mě extrakce nemine
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod ntz » úte zář 20, 2022 9:37

jsem sokovan stredovekym zpusobem nekterych jedincu .. :D

nemyslim si, ze zastrihavani holicim strojkem zpusobuje nejake vetsi podrazdeni .. podpazdi si holim (elektrickym strojkem) a nikdy jsem v nem opruzenej nebyl ..

nicmene - diky za input .. budu to zatim resit tak, ze si poridim ty sportovni upnute trenky idealne z nejake umeliny .. znovu rikam, kdyz jsem nekde na trailu a zacina bejt blba situace (napr. ve Skotsku jsme si z toho delali srandu kdyz jsme mazali), tak si mazu okoli rozkroku (specialne ta cast stehen, mezi kterou se tre raze) normalnim jelenim lojem (a rit taky) .. todle ostatne kdyz je vedro delam i kdyz jdu na tenis :D (mazu v poradi - rozkrok, rit, pusa ...)
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2018
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod Mawenzi » úte zář 20, 2022 9:41

etheric
vidis a ja spodni 8 nikdy nemela ani zalozeny, mam jen horni (zalozeny, nevylezly) takze uz su asi mezistupen k nove generaci cloveka:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9372
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod mike » úte zář 20, 2022 19:56

Etheric píše:V době, kdy je 100 různých pohlaví a některé ženy nosí fousy? Rovnost :twisted:

Pohlavi si vyber, jake chces, ale rec byla o chlapech ;-)

Etheric píše:Třeba ve Španělsku je těžce nenormální, když si chlap neholí nohy. Vocas si tam holí málokdo, ale nohy všichni.

Hmm, ja teda naprosto netusim, kolik chlapu si co holi ani u nas, natoz ve Spanelsku :D

Mawenzi píše:i v me generaci je naprosto bezny ze nekdo se holi a jinej ne, pokud jde o pubicke ochlupeni naopak mi prijde spise bezny, ze ne.

Schvalne jsem zminoval jen chlapy, jelikoz u zenskych je to jiny. Tam je to dano hodne kulturne, snaz podlehate mode a trendum a hodne resite svuj vzhled. U chlapu to ale prave tak nebyva, z cehoz mi vychazi, ze ntz je zenska. V lepsim pripade :twisted:

Etheric píše:Já si myslím, že ochlupení již potřeba není

Mas to necim podlozene?

Etheric píše:zuby moudrosti přeci. Zrovna se mi prořezal na jedný straně a roste křivě, tudíž mě extrakce nemine

Mne jeden roste uplne napric uz od puberty, prorezal se nekdy v tvem veku a od te doby je v pohode. Jestli s nim nebude vazny problem, tak si ho vytrhnou nenecham. Na to mne pred lety blba zubarka presvedcila na druhe strane a zpusobilo to retezovou reakci problemu, ktere bych si rad odpustil.

Zuby moudrosti vadi proto, ze se nam zmensila huba a nekomu se tam nechteji vejit. Stolicek mas ale vic a porad jsou potreba.

Mawenzi píše:ja spodni 8 nikdy nemela ani zalozeny, mam jen horni (zalozeny, nevylezly) takze uz su asi mezistupen k nove generaci cloveka

Spis se nejaka tva predkyne zapomnela s mimozemstanem, viz tve nohy :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod mike » úte zář 20, 2022 20:00

Dromedaro píše:Nevím no, já si pod tímhle představím to, co se probírá zde. Ošetření intimních partií. Používá se to i v reklamě. Přijde mi to vkusnější než zpocené ohanbí :)

Vkusnejsi jo, ale neni to vystizne. Rec neni o hygiene, jak ji normalne chapeme, ale o prevenci opruzenin.

ntz píše:jsem sokovan stredovekym zpusobem nekterych jedincu

Zajdi nekdy na nuda plaz a budes sokovan jeste vic :P

ntz píše:budu to zatim resit tak, ze si poridim ty sportovni upnute trenky idealne z nejake umeliny

Cimz nejspis problem jeste zhorsis :twisted:

ntz píše:tak si mazu okoli rozkroku (specialne ta cast stehen, mezi kterou se tre raze) normalnim jelenim lojem (a rit taky) .. todle ostatne kdyz je vedro delam i kdyz jdu na tenis

Kdybys misto jeleniho loje, ktery na tohle fakt urceny neni, pouzil neco na to urceneho, tak se mozna ani nebudes muset prestat holit. Mozna :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod ntz » úte zář 20, 2022 20:46

mike píše:....
Kdybys misto jeleniho loje, ktery na tohle fakt urceny neni, pouzil neco na to urceneho, tak se mozna ani nebudes muset prestat holit. Mozna :twisted:


nevim co, uznavam, ze ta propagace a retorika v uvodu uvedeneho odkazu je naprosto priserna a tohle fakt ne [-X
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2018
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod mike » úte zář 20, 2022 20:55

Kolikrat uz jsme tady zminili Century Riding Cream? Na mne funguje dostatecne. Teda, ne v techto mistech (nepotrebuju, nejsem Prusa a neholim se), ale pouzivam ho treba i na plavani, kde se mi jinak po dvou hodinach ve vode odre podpazi v predni casti, jak je rozmocene od vody a neustale se tre, jelikoz plavu prevazne prsa. Pisu to proto, ze je to fakt slusny zatezovy test a bezny krem ani vazelina nema sanci.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod Dromedaro » stř zář 21, 2022 6:03

mike píše:Vkusnejsi jo, ale neni to vystizne. Rec neni o hygiene, jak ji normalne chapeme, ale o prevenci opruzenin.

No tak Prevence opruzenin
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4327
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod apuka » stř zář 21, 2022 8:52

No,ja nechci do tohoto tematu prispivat, protoze jsem asi stastny clovek a nepotrebuji se nicim natirat, ale jak to tady ctu, tak me napadlo, jestli u nekterych ty problemy nemohou souviset prave tim, ze se holi.

Vedou me k tomu moje "zkusenosti" z dvou operaci, kdy me castecne oholili cca kousek pod prsama az do pulky stehen. To bylo utrpeni, kym chlupy vsudy znovu narostli. Jakekoliv treni jine kuze o tuto oblast i to, cemu jste se vysmivali - treni bricha o stehna (zkuste se sprchovat ve vane a kleknout si pritom s prisednutim pat, abyste nestrikali vodu vsude kolem) vzdy vedlo k hodne neprijemnemu treni odstrinutych (pozdeji rostoucich) chlupu o kuzi jinde. Navic k tomu prispivalo i jakekoliv spodni pradlo, bo se latka zachytavala. Nejhorsi na tom bylo, ze toto nebylo mozne ani osetrit zadnym kremem, bylo to ciste mechanicke drazdeni, skoro bych rekl neco jako mnohocetne jemne rezani kazdym tvrdym kouskem chlupu. Jedine se dala kuze necim uklidnit - az do dalsiho treni. Coz ale pri neustalem opakovani pro chuzi neni mozne, ten krem se sedre hodne rychle.

Proto si myslim, ze ty, co se holi to maji vyrazne horsi, to mechanicky drazdeni zbytku chlupu tam je. Teda pokud se jim chlupy nepovede odstranit az do "pod kuzi", coz zase muze vest k zarustani a uplne jinym problemum. I prakticky neviditelny, desetinu mm dlouhy i kratsi chloupky budou drazdit - a pri castem holeni zpod kuze vykoukne do "dostatecne delky" hodne rychle. A pouhe "zkracovani chlupu" tomuto primo nahrava. Jo, jeste jeden problem - cim casteji se chlup "reze", tj. holi, tim ma tendenci byt pevnejsi, tlustejsi a tvrdsi, tzn. bude drazdit vice. To znaji pubertaci - kdo si neholi bradu, ma i po par letech jen "chmiri", kdo zacne, tomu postupne chlupy "zesiluji". Funguje to tak i na tele.

Pokud se nekdo v tech mistech jeste i hodne poti, tak to ma jeste horsi jednak zmekcenim kuze na danych mistech a jednak i pusobenim soli z potu.

Osobne si myslim, ze tato cast problemu (to mechanicke drazdeni) zmizi az kdyz se nechaji chlupy narust do prirozene delky.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16548
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod Lipon » stř zář 21, 2022 9:21

jak to tu tak čtu, tak bych spíš řekl, že je to dost individuální a nezáleží tak úplně na holení/neholení
asi jsem taky z té šťastnější půlky, která se nemusí nikde ničím mazat, nemám nijak exaktní srovnání posečeno/neposečeno, podložené časovými tabulkami s délkou porostu a jeho vlivu na odření, ale osobně jsem neměl problém ani s porostem ani bez; jasně, je chvíli nepříjemné, když porost dorůstá, ale ne tak, že by to dřelo

btw. ačkoli kyklista, nohy neholím, nejsem žádnej žiletkář - udělal jsem to jednou, před operací kolene, aby to nevypadalo blbě, že jedna noha bude uprostřed holá a zbytek naturální, ale je s tim tolik práce, že to opakovat nehodlám
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4905
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod Tomas » stř zář 21, 2022 11:49

Já cyklo-žiletkář sice tak trochu jsem, ale stejně nic nikde kromě huby neholím. Nevidím k tomu moc objektivní důvod nebo přinos.

Nic nikde nemažu, čistý syntetický spoďáry a jsem v pohodě i na dlouhým treku. Vyjímečně v jedněch dám i dva dny a furt v pohodě.

Na druhou stranu jsem kdysi holil fakt vše a měl jsem z toho podrážděnou kůži, tak s tím nedělám nic a je to OK. Navíc je to neskutečně pracný. :D
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod apuka » stř zář 21, 2022 15:40

A co nejake takove spodni pradlo, alespon by to mohlo byt prevenci "odirani" :-):
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16548
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod ntz » pon zář 26, 2022 16:12

Koupil jsem si tyhle trenky z Decathlonu kde je merino (80%) pisou a jsou dokonce `made in Portugal' .. a jsou fakt skvely .. delaj co maj, obepnou mi nohy stehna se netrou o pytlik a o sebe .. byl jsem s nima zatim 2x hrat tenis a uplne super ..
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2018
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod mike » pon zář 26, 2022 22:03

Jj, jako prevence opruzenin je fakt nejlepsi merino, ktere drzi vodu :roll:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod milarepa » pon zář 26, 2022 22:10

a gramáž materiálu 190 g/m2 je na zimní podmínky.......
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod mike » pon zář 26, 2022 22:30

To jsem si ani nevsimnul, cim dal lip :D Mozna si mysli, ze varena vejce se neodrou :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod ntz » pon zář 26, 2022 23:51

byl jsem s tim 2x hrat tenis (hraju pokazdy cca hodinu a pul) a u toho beham a potim se jako vepr .. pri tenisu mi to krasne pomahalo .. takze jsem si zase podle vas koupil nejakou blbost ? (myslel jsem, ze jste mi tohle poradili ..) myslim ze dulezitejsi nez nejaka preventivni teorie (aka merino vaze vodu a budu se v tom potit) bude to vyzkouset .. kdyz to bude na leto teply, tak si koupim nejake jine .. do chladnejsiho pocasi se to zda fajn (a i na tenisu, kdyz jsem byl propocenej jako mys mi to neprislo nijak spatna, zcela naopak)
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2018
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod Dromedaro » úte zář 27, 2022 5:39

mike píše:Jj, jako prevence opruzenin je fakt nejlepsi merino, ktere drzi vodu :roll:


Jo, to mě taky napadlo. Ale když píše, že mu to nevadí při tenise... ikdyž nevím, jestli se dají srovnat hodinový pohyb při tenise a celodenní nebo vícedenní chůze s báglem na treku. Mně se ty problémy taky neobjevily po dvou třech hodinách chůze, ale po celodenním a vícedenním chození.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4327
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod Etheric » úte zář 27, 2022 8:11

Merino když zvlhne, může fungovat jako šmirgl. Jak který, jak komu, já preferuju syntetiku
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod apuka » úte zář 27, 2022 9:31

Etheric píše:Jak který, jak komu, já preferuju syntetiku
O tom to je - nekomu neco funguje spatne, nekomu to same zase dobre. Takze bych nechal ntz - pokud mu merino spodary tak dobre funguji, tak at je k poteseni svemu pouzije. Pokud by mu na delsich trecich delaly problemy, asi si sezene neco jineho. A pokud ne, tak si nejspise koupi par dalsich do zasoby.

Ja bych napr. nemohl syntetiku jako spodni pradlo skoro kdekoliv na tele, protoze me drazdi. Ne "mechanicky", ale moje kuze nesnese dlouho jakoukoliv syntetiku (ciste merino, ani nejjemnejsi taky ne :evil:). Proto nosim jak boxerky, tak i tilko z bavlny. Bo bych se nemusel ani potit, i bez toho bych za par hodin byl plny vyrazek...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16548
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod Lipon » úte zář 27, 2022 9:52

nosim merino trenky skoro pořád, už možná 10 let, a žádných opruzenin v vlhka jsem se nikdy nedočkal, a že potivej jsem
teretici nechť si dále plkají ty svoje teorie, praxe je jiná, ať si každý vyzkouší, co mu sedne
merino trenky zas tak moc drahý nejsou, aby si to daný zájemce na vyzkoušení nekoupil
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4905
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod Etheric » úte zář 27, 2022 14:29

Lipon píše:praxe je jiná

Jj, taková, že jsem měl rozedřený mezinoží, s levnými i drahými merino spodkami. Už to nechcu ani za zlatý prase. I jako fusekle mi merino vadí, pálí mě z toho chodidla. Syntetika mi nevadí. Holt je to jedinec od jedince.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod apuka » úte zář 27, 2022 14:34

@Etheric: trochu srozumitelneji smysl toho, o cem psal Lipon - spousta veci pro kazdeho funguje jinak, takze pokud neco nekomu funguje, tak to nema proc zmenit. Ale taky neni duvod to dal tlacit u sebe jen proto, ze mnohym jinym to funguje dobre, kdyz to u mne nefunguje.

Takze nikdo si nemysli, ze bys mel prejit na merino spodky, kdyz Ti to dela problemy - ale taky by si nemel myslet, ze ntz nebo Lipon by od nich meli odejit, kdyz jim to funguje skvele.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16548
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví