Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod mike » čtv srp 10, 2023 16:40

Etheric píše:Holení už jsme tu řešili.

To jo, ale moje pamet uz davno neni, co byvala, a pamatuju si z toho akorat, ze uchyl je ntz :twisted:

Etheric píše:Ano, holím, ale strojkem ne žiletkou a holení pomáhá. Naopak, když se neoholím, je to nejhorší, zejména ta, vyrážka. Oholim se a problémy zmizí (do chvíle, než to zas naroste)

:roll: samozrejme, odrustajici chlupy jsou nejhorsi. To bys musel vydrzet nekolik mesicu, nez to naroste do puvodni podoby. Takhle si holt muzes akorat poridit UL holici strojek a holit se denne v terenu :twisted: Muzes si za to sam, kdo ti kazal delat takove blbosti?

Takze ne, pokud chlap neni uchyl a neblbne, tak se mu nic takoveho nedeje a muze chodit ve volnych trenyrkach.

Majkelju píše:Právě, že to vždy napřed uhladím a stejně je to k prdu

Ono zalezi i na tech trenyrkach a kalhotach. Strihu a latce. Mne se to dari uhladit tak, ze se trenyrky hybou s kalhotama tj. je to skoro jako kdybych na sobe mel jen ty kalhoty. Coz by bylo idealni, ale hygiena.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod Etheric » čtv srp 10, 2023 18:13

@mike: mně se chlupatý péro hnusí, stejně jako chlupatá frnda, fuj...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod mike » čtv srp 10, 2023 18:20

Vsak se na to nemusis koukat :D A kdyz ti to vadi tak, ze se kvuli tomu musis holit, tak holt trp. Ja jsem ti jen odpovidal na otazku a odpoved je, ze v prirozenem stavu to funguje bez problemu. Don't fix what ain't broken :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod sobb » čtv srp 10, 2023 23:00

Ono to shrnování bude opravdu dáno kombinací trenýrky - kalhoty - postava. Muž nosí pod různé typy outdórových kalhot normální bavlněný trenky. Nic neuhlazuje ani neřeší a problémy nemá.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod mike » čtv srp 10, 2023 23:09

Mozna se ho radej zeptej ;-) Ja to delam automaticky a rychle v ramci oblekani a pokud to vylozene nesledujes, tak si toho ani nemusis vsimnout.

Akorat bavlnene trenky na outdoor nemuzu, pri vetsi namaze navlhnou od potu a neschnou. Coz je jednak neprijemne a jednak umi udelat tvrde varhanky, ktere muzou zafungovat jako pilnik a vylozene vydrit ryhu do kuze. Jednou se mi to stalo i s trenkama s jen 35 % bavlny (ale je pravda, ze jsem citil, ze se to nejak shrnulo, jen jsem spechal pred bourkou a ignoroval to), ted uz radej 100 % umelina.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod sobb » čtv srp 10, 2023 23:30

Netřeba, vím to :wink:

Jo, vím, že jste tu mnozí psali, že s bavlnou žít nemůžete. Laďa má to štěstí, že mu to vůbec nic nedělá a nevadí. Ale stejně ode mě teď dostal krásné saténové trenky :mrgreen:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod mike » čtv srp 10, 2023 23:32

To asi nebude stesti, spis je nepropoti, pak nevadi. Ja je taky doma nosim, jsou prijemnejsi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod sobb » čtv srp 10, 2023 23:41

Mokrý je alespoň pod batohem má asi jako každej, ale prostě ho nikde nedřou ani jinak netrápí. Je pravda, že jinak se zas tolik nepotí, aby je měl propocený i jinde - takže jen pod zádama batohu a pod bederákem.
Já třeba taky nosím bavlněný kalhotky, nikde mě nedřou, jen mi někdy vadí, že jsou mokrý od potu - studí při zastavení. Ale furt pohodlnější než umělina. Teď teda plánuju vyzkoušet ty zlaté saténové trenýrky, jestli to bude lepší. A jsem zvědavá, zda se nebudou pod kalhotama zhrnovat, mají celkem široké nohavičky.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod mike » pát srp 11, 2023 0:18

Na to se snad zajedu podivat :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod Mawenzi » pát srp 11, 2023 6:17

sobb
taky mi nevadi tolik balvneny kalhotky (ale musi mi mega dobre sedet strih), lepsi mokry kalhotky, nez kdyz se vytahujou, zarezavaj a porad je musim stahovat. Zjistila jsem, ze potrebuju nizkej strih s malejma otvorama na nohy, zatimco se hodne delaji vysoky strihy s hodne vykrojenyma dirama a to se mi zacne vytahovat pod kalhotama k pasu a z kalhotek se stavaji tanga a to nesnasim, dre to, vadi to, porad to musim stahovat.

a ta bavlna pak pres noc moc neschne a nehodi se na vic dnu.

ale co jsem objevila klimatex nektery modely, ktery jsou umely vsechny, tak tech par si setrim na vandry a pak ani ty 3 dny nejsou problem, + to schne fakt zazracne rychle.

nekdy clovek musi dost experimentovat, aby nasel, co mu sedi.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod sobb » pát srp 11, 2023 14:04

mike: bacha, aby se Ti to nesplnilo :wink: :twisted:

Mawenzi píše:nekdy clovek musi dost experimentovat, aby nasel, co mu sedi.
Jo, to máš pravdu. Třeba bych časem něco objevila, tak jak sis Ty oblíbila ty Klimatexové. Akorát já děsně nesnáším upnutou umělinu na sobě. Trika a podvlíkačky ještě snesu, ale kalhotky fakt ne. Teď trochu doufám, že by mohly fungovat ty saténové trenky. Si od toho zároveň slibuju, že bych tím nemusela řešit dilema (obzvláště při jednodenních výletech, ale i při podzimních vícedenních), zda s sebou brát kraťasy nebo ne. Už se mi vícekrát stalo, že "přece je kosa, kraťasy neberem", a ono se přes den oteplilo. Laďa to řeší tím, že prostě sundá gatě a jde v trenýrkách, mně by to v kalhotkách bylo nepříjemný.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Péče o (zpocené) ohanbí při turistice

Příspěvekod booze » úte srp 15, 2023 7:46

Ted jsem tyden zkousel mast č.10 na trisla a prdel. Musim zjistit, co to presne je a jake to ma slozeni. Dostal jsem zbytek z raichu a fuguje to dobre. Hlavne to je hojive.
Chodidla porad mazu sportique rano a vecer.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Předchozí

Zpět na Outdoor a zdraví