Stimulanty

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stimulanty

Příspěvekod Etheric » stř úno 22, 2023 13:41

Kratom, ale ne ten z českých shopů /plantážní, plný chemie/, ne z období dešťů /slabý/, ne z mladých stromů /slabý/. Můžeš 2x týdně jednu dávku roky, bez rizika závislosti.
Dává nergii, soustředění /bez opojení mysli/ a vůbec mi na něm nevadí dělat věci, který mě běžně vyloženě serou.
A kde se takovej kratom ze starých stromů z volné přírody bere? Objednává přímo u zdroje. Akorát toho musíš vzít kvantum, pytlík 100g ti neprodá, s tím tě má na salámu.
Jelikož se musí objednat větší množství, mám víc než potřebuju, můžu se podělit, takovou kvalitu v ČR neprodávají. Kdyby měl někdo zájem, SZ /pouze starší 18 a svéprávní/
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stimulanty

Příspěvekod apuka » stř úno 22, 2023 14:05

Etheric píše:Můžeš 2x týdně jednu dávku roky, bez rizika závislosti.
S takovym vyhlasenim bych byl hodne opatrny. Uz bylo par veci, ktere se takto zdaly, taky, ze to nema zadne vedlejsi ucinky - a po case se ukazalo, ze to tak uplne pravda neni.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stimulanty

Příspěvekod Etheric » stř úno 22, 2023 14:53

Mám info od místních, kteří s tím mají zkušeností přehršel.
Mně kratom pomáhá, velmi, ale řídím se příslovím "dobrý sluha, ale zlý pán". Nikomu to nenutim, jen nabízím možnost zkusit něco u nás téměř nesehnatelné, osobně vyzkoušené :)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stimulanty

Příspěvekod ripper6 » stř úno 22, 2023 15:40

Etheric: presne tak, zavislost nebo problem muze mit clovek na cemkoliv, problem je v lidech.
Zatim je legalni, ale treba na Slovensku to je uz brutal :(
Abych jen dodal, celkem me to pobavilo, ze lidi pomalu zavrou za takovej prasek (casto v teto forme posilan eshopy jako darek) :roll:
Treba Mike s kokainem (kratka vydrz, i hodne lidi rika je to jako takove matecko proti perniku) me pobavil. Kdyz nekdo slysi treba koka, hned ma za to jaka je to droga. Lidi by zavreli za par listku, ale ze treba je to super rano jako caj na zaliti (dobre na bricho) a ze vlastne z tech par listku nikdy clovek neudela kontrabant na nejakou distribuci to uz nejak chybi :roll:
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Re: Stimulanty

Příspěvekod ripper6 » stř úno 22, 2023 15:49

apuka píše:S takovym vyhlasenim bych byl hodne opatrny. Uz bylo par veci, ktere se takto zdaly, taky, ze to nema zadne vedlejsi ucinky - a po case se ukazalo, ze to tak uplne pravda neni.

Ja zase vim ze vsechny leciva, maji vetsinou nejake vedlejsi ucinky. Jedna se spis o to jak hodne negativni a nebo pozitivni, pripadne jestli dotycne osobe vadi :)
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Re: Stimulanty

Příspěvekod Etheric » stř úno 22, 2023 15:50

Průser je neregulace. Jak myslíš, že komerční kratom vzniká? Plantáže, perou to vším možným, aby to rychle rostlo, stříkaj proti škůdcům /pravděpodobně latkami v EU zakázanými/... Může to být vysloveně jedovatý, v tom vidím největší nebezpečí kratomu. Kratom koupený tady v ČR bych do huby nedal.
Byl bych pro regulaci - prodej nad 18 a zařazení mezi potravinové doplňky - to se kontroluje, nesmí v tom být jed.
Btw fascinuje mě démonizace kratomu, kterej je oproti třeba alkoholu nevinnej.. Co se týče dostupnosti dětem? Není jim o nic hůř dostupnej, než chlast..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stimulanty

Příspěvekod ripper6 » čtv úno 23, 2023 9:22

Etheric: jo pravda, ano takto by to slo co se tyce regulace. Ja jen ze z tech latek delaji zabijeci drogy. Uz jsme asi na to prisli s kamaradkou. Prej se nasel mladej kluk tak do 30 let, co si dal snad 5g nebo 10g kratomu a jeste to zapil energetakem a sel behat :roll: Udajne potom zkolaboval. Ja osobne se nepotrebuju kazdy den stimulovat, pokud se mlady lidi potrebuji takto bezne stimulovat, je neco nekde spatne :(
Prijde me ze EU a vlada se snazit lidi az skodlive chranit pred blbosti. Jako jedna holka, uvarila si jehlici ze stromu, umrela. Ted by to chtelo zakat teda ty stromy, vse co ma jehlici :lol:
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Předchozí

Zpět na Outdoor a zdraví