pavprochovo geronto-vlkno

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » stř lis 1, 2023 17:15

Fčera sem tu naspal STRAŠNÉ, je to tak, je to opravdu STRAšné. Ale už asi třetí den se k tomu ešče přidává (dycky až podvečer) pálení v nose (jako dyž je náběh na kýchnutí). Grrr.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv lis 2, 2023 12:26

pavproch píše:Tak neska sem ho namáhal (bajk) a (kupodivu) během výkonu (skoro) dobrý, zato fčíl (po výkonu) bolí fest. Ale to mi zas tak neva, hlavně abych mohl bajkovat.

Má to další vývoj - už zase bolí (lehce) trvale (= injekce NATO nezabrala jako to bylo n l. ruce) i při bajku , ale jen tak, že mě to neomezuje v bajkování (řazení pr. palcem). Prozatím.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv lis 2, 2023 15:27

Hurá, tentokrát na zivoltbezlepku.cz měli dostatečné zásoby, asitak na měsíc mám snídaně (kašičky) už někde na cestě ke mně.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pát lis 3, 2023 15:31

pavproch píše:Fčera sem tu naspal STRAŠNÉ, je to tak, je to opravdu STRAšné. Ale už asi třetí den se k tomu ešče přidává (dycky až podvečer) pálení v nose (jako dyž je náběh na kýchnutí). Grrr.

Každý den je to horší a horší (kor neska = rest day), v pondělí du za gastrologem, ve středu na ORL = pokud mi nepomůžou, tak..... NATO umřu. To je opravdu STRAŠNÉ.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod apuka » pát lis 3, 2023 15:34

Jsem TI uz psal - nezapomen ani na zubare!!! (Nejde o zadny mozny pokazeny zub...)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16887
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pát lis 3, 2023 15:37

Zubař je (u mně) problém, moje zubařka odešla na důchod, zamkla za sebou a poraď si jak umíš = tady v regionu sem nenašel jiného zubaře, který by bral nové pacienty. Takže až mě budou opravdu bolet zuby = zubní pohotovost na Vsetíně. Fčíl ale nemám kam jít.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » ned lis 5, 2023 17:13

Už sem to tu spal, potvrzuju si to na sobě opakovaně ale hlava mi to nebere (ani strejda gůgl nedává odpověď): Je strašný rozdíl ftom, kdy a jak in(g)tenzivně mi odpoledne začne být "blbě" podle toho jaký druh sportíku ráno provozuju: dyž bajkuju, tak mi začne být "blbě" výrazně později (a večer je to o fous míň STRAŠNÉ) než dyž ráno pochoduju. Fčera a neska zas. Sem zvjedaff, esli mi NATO zítra gastrolog dá nějaké vysvětlení.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon lis 6, 2023 16:53

Hmmm, asi umřu. Gastrolog od toho dal (už podruhé) ruce pryč, po naléhání mi ale naspal nějaké (principielně) jiné prášky na snížení produkce žal. kyselin (ne ty -prazoly, které u mně nefungují). Dal mi tři měsíce.

A odvolávám, co sem tady naspal fčera nebo kdy - neska ráno byl bajk a přesto mi neska hned po obědě až do fčíl může huba upadnout, jak to pálí.

A za volantem sem měl ešče jeden nápad/myšlenku: Vůbec (ale opravdu VŮBEC) NEJÍM ovoce (jakékoli, kvůli fruktoze = blbě), tak třeba tělu chybí vitamín C (tím se nedá předávkovat, co si pamatuju), tak uvažuju zkusit ho žrát v pilulích. (Ale v zelenině je asi C tež, a té žeru hodně....)
EDIT: Jo, v paprice (žeru) denně je ho nejvíc = takže nic, nedostatkem C to taky nebude.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte lis 7, 2023 13:05

Ešče dodatek ke fčerejšku u gastrologa: sem už už nejmíň 2x říkal co a kdy žeru, přesto mi doporučil změnu jídelníčku (víc mléčných výrobků a míň tučného masa = já už vlastně (snídaně a večeře) nic jiného než mléčné výrobky nežeru a (extra) tučným jídlům na oběd se vyhýbám tež.
Afterthought (neska při funění proti kopci :bike: mě napadlo) - asi zkusím najít jiného gastrologa, který mě bude víc a důkladněji poslouchat.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » stř lis 8, 2023 14:00

Za chvíli jedu na vyšetření ORL, sem zvjdeaff, esli to bude k čemu nebo stejně marné jak ten gastrolog. Začínám ztrácet víru, že mi někdo (nějaký dochtor, ne šarlatán) pomůže.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod booze » stř lis 8, 2023 14:12

Nevim jestli jsem to tady z nepsal.
Ja jsem mel na ty moje bordely po tele kazde rano pit sklenici vody 2dcl a do toho jablecny ocet 3lzice. Hnusne to je, ale po mesici a lirtu octu jsem se toho bordelu zbavil.
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8321
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod apuka » stř lis 8, 2023 16:34

@PP: Trochu ke studovani: https://www.mayoclinic.org/diseases-con ... c-20350911

Uz jsem psal - nezapomen na navstevu zubare (dobreho na komplexni vysetreni, nejenom samotneho stavu zubu) a pridavam, ze mozna i neurologa. Zavisi od priciny . teda pokud nemas ten primarni syndrom ale sekundarni, zpusobeni necim jinym.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16887
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » stř lis 8, 2023 18:32

Kuju.

EDIT: Taxem to přeletěl očima a mám ztoho deprézi:
There's no known way to prevent burning mouth syndrome.

Uffff.
Naposledy upravil pavproch dne stř lis 8, 2023 18:37, celkově upraveno 1
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » stř lis 8, 2023 18:34

pavproch píše:Za chvíli jedu na vyšetření ORL, sem zvjdeaff, esli to bude k čemu nebo stejně marné jak ten gastrolog. Začínám ztrácet víru, že mi někdo (nějaký dochtor, ne šarlatán) pomůže.

Takže i po stránce ORL sem byl prohlášen za úplně zdravého, za rok nashle. Což je samozřejmě dobrá zpráva, ale zároveň špatná, sem tam kde sem byl, hledám příčinu dál. Neska sem si vyzvednul ty gastro prášky, první už polknut.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod apuka » čtv lis 9, 2023 8:55

pavproch píše:Taxem to přeletěl očima a mám ztoho deprézi
Bacha - jedna z uvedenych pricin je i stres, prenesene i deprese...

Stale Ti opakuji - mel by ses nechat poradne vysetrit zubarem i neurologem. Ted me tak napadava, ze by se Ti tym rakem nebo naslednou lecbou mohly nejak jinak poskladat spojeni v hlave a to by mohlo casem zpusobit spatne vyhodnoceni nekterych signalu, napr. nervu nebo jinych "cidel".
Na druhe strane to snizene pH v puse by melo ukazovat smerem k druhotnemu syndromu, tj. zpusobeneho necim jinym. Rekl jsi o tom zmerenem pH gastroenterologovi?
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16887
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv lis 9, 2023 11:56

Samozřejmě řekl, důrazně.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv lis 9, 2023 16:15

Neska je první den, kdy polykám ty jiné prášky na snížení kyselosti, PEKLO v hubě mám ale stejné (jeden den je ale moc brzo na nějaké závěry), co je ale horší, neska mám "dunihlav" - a tohle sem se dočetl v příbalových letácích:
Nežádoucí účinky: Časté (mohou postihnout až 1 pacienta z 10): - bolest hlavy,

Následující nežádoucí účinky se uvádějí jako časté (vyskytují se až u 1 z 10 pacientů): - bolest hlavy,

Mně drbne.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv lis 9, 2023 16:32

apuka píše:@PP: Trochu ke studovani: https://www.mayoclinic.org/diseases-con ... c-20350911

pavproch píše:Taxem to přeletěl očima a mám ztoho deprézi

Neska sem si to celé přečtl pořádně a ve spoustě příznaků/ohledů ftom tu svoji pálovou hubu vidím.
Ale jako vždy u mně něco prostě musí být jinak:
But you may be able to reduce your discomfort by limiting acidic or spicy foods,

Každé odpoledne mě ta huba pálí fest, odpo vždycky sežeru misku syrové zeleniny posypané (hodně) mletým pepřem a zalité (jablečným) octem a pak tak půlhodinu je mi v té hubě líp. Takže asitak
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pát lis 10, 2023 17:13

pavproch píše:Neska je první den, kdy polykám ty jiné prášky na snížení kyselosti, PEKLO v hubě mám ale stejné (jeden den je ale moc brzo na nějaké závěry), co je ale horší, neska mám "dunihlav"

Tak ty prášky budou mít asi taky nulový efekt, neska ráno nebyl sportík = restday a od rána mi ta huba může upadnout, je to zase STRAŠNÉ. Budu je ale ešče pár dní žrát, co dyby náhodou. Aspoň že ten dunihlav už není.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » sob lis 11, 2023 14:31

Ha! Konzultace tusa s docentem hemato-onko: Pálení jazyka + nedostatečné slinění (někdy mám tež) = může to být dlouhodobý následek té chemo co mi zachránila život. Je prý třeba specializovaně pátrat dál (revmatologie + ešče něco). Žeby to nebylo úplně vřiti = (malinké) světýlko na konci dlouhatánského tunelu? (Nechci být ale příliš optimista).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » ned lis 12, 2023 14:34

Já se z toho svého trápení (trávení) a celého organismu naruby asi zjevím.... fčera i neska ráno a dopoledne identické, fčera na oběd kačena = těžké jídlo a odpoledne mi bylo fajn (= ne "blbě") i PEKLO v hubě krapet míň. Neska lehký oběd (filé pečené nasucho v róře+ br kaše) a fčíl mi je "blbě" na umření + v hubě nemám PEKLO ale PEKLOPEKLO. Grrrr.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » ned lis 12, 2023 15:34

Jo, ešče něco: "ta" mrznoucí ruka = ochladilo se, už je to tady zas, fčera i neska vycházka (rukavice byly "on") - proti kopci dobrý, ale dolů/domů z kopce = bílá tuhá pravá ruka od prstů až skoro po loket. I přes rukavici. A to ešče nemrzne. Obávám se, že na šialpo/lyže tuhle zimu zase nedojde. Grrrrr!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon lis 13, 2023 17:03

pavproch píše:
pavproch píše:Neska je první den, kdy polykám ty jiné prášky na snížení kyselosti, PEKLO v hubě mám ale stejné (jeden den je ale moc brzo na nějaké závěry), co je ale horší, neska mám "dunihlav"

Tak ty prášky budou mít asi taky nulový efekt, neska ráno nebyl sportík = restday a od rána mi ta huba může upadnout, je to zase STRAŠNÉ. Budu je ale ešče pár dní žrát, co dyby náhodou. Aspoň že ten dunihlav už není.

pavproch píše:Já se z toho svého trápení (trávení) a celého organismu naruby asi zjevím....

Přesně.... už asi týden žeru (ráno jeden, večer dva) ty prášky na snížení kyselosti v žaludku a..... speciálně v noci (po těch dvou páškách) jak nemůžu spát a vrtím se fposteli semi brká kyselé fest. Před těma práškami semito nestávalo. Mně drbne. (Asi teda je brzo přestanu žrát, pálivé PEKLO v hubě mám furt stejné. Aspoň že ten dunihlav z nich se už (skoro) neobjevuje.)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod lojzmen » pon lis 13, 2023 23:54

Předpokládám, že zkoušku Omeprazolem (Helicid) máš už za sebou.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1148
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Etheric » úte lis 14, 2023 4:59

To je pěkná duchařina... Bohužel v tom těle je tolik "věcí" a tolik látek, že medicína snad ani všechny nezná. Jenže všechno souvisí se vším a tvůj problém může být i ve tvém okolí, ne v těle. Už bylo zmíněno - např nový nábytek či dům po rekonstrukci, něco v práci, klidně i věc denní potřeby, ze které se uvolňuje něco, co ti škodí....

Můžeš to zadat na nějakou univerzitu jako quest za zlatého bludišťáka, tam je šance, že se tím narozdíl od běžných dr, budou zabývat. Nebo si zaplatit někoho, kdo je borec a fakt umí a snaží se pomoci, jestli tedy v ČR někdo takový je.
Já mít pp problémy a jeho možnosti, hledám za hranicemi a klidně bych tam jel na léčení na delší dobu. Když už jsem v ČR zkusil všechno, a nic nepomáhá...
Bůh dal všem lidem mozek, ale jen někomu návod na jeho použití.
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8378
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod apuka » úte lis 14, 2023 14:22

pavproch píše:
But you may be able to reduce your discomfort by limiting acidic or spicy foods

Každé odpoledne mě ta huba pálí fest, odpo vždycky sežeru misku syrové zeleniny posypané (hodně) mletým pepřem a zalité (jablečným) octem a pak tak půlhodinu je mi v té hubě líp. Takže asitak
Takze to funguje, jak ma...
napr. lekarna.cz píše:Jablečný ocet má v těle zásaditou reakci, podobně jako čerstvé ovoce a zelenina.
Aby to bylo pochopene spravne - j. ocet Ti sice v zaludku zvysi kyselost travicih stav, ale celkove na organizmus pusobi zasadite, tj. snizuje pH v organizme. (Podobne jako napr. citron.)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16887
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod apuka » úte lis 14, 2023 14:29

lojzmen píše:Předpokládám, že zkoušku Omeprazolem (Helicid) máš už za sebou.
Spise bych rekl, ze ne. Radil jsem mu to, vzal jsi jine - Rennie, co snizuji kyselost v zaludku ale neomezuji jeho vytvareni (neni to napsane presne). Helicid omezuje (u bezne populace, u PP to nikdo nevi).

Pritom pokud mu dela dobre jablecny ocet (snizeni kyselosti organizmu), Helicid by mozna mohl pomoci trochu taky.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16887
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte lis 14, 2023 14:45

Spal sem to tu -prazoly (všechny) na moje trápení nemají žádný účinek.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte lis 14, 2023 16:05

Ešče dodatek k těm -prazolům: Helicid nejen že nefungoval, ale navíc mi po něm bylo "extra blbě", taxem potom místo něj žral Helides, po tom mi "blbě" nebylo, akurváth taky nefungoval.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » stř lis 15, 2023 13:12

pavproch píše:už asi týden žeru (ráno jeden, večer dva) ty prášky na snížení kyselosti v žaludku a..... speciálně v noci (po těch dvou páškách) jak nemůžu spát a vrtím se fposteli semi brká kyselé fest. Před těma práškami semito nestávalo. Mně drbne. (Asi teda je brzo přestanu žrát, pálivé PEKLO v hubě mám furt stejné.

Už je nežeru = na to pálení v ubě to nemělo žádný vliv a aspoň se mi (snad) už nebude brkat kyselé v noci.
EDIT po návratu z prce (polemlesemloukou4) domů: Změna, budu je žrát dál, protože mi po nich netrnou zuby = můžu dýchat studený vzduch, bez nich to ráno de (dýchat), odpoledne trnou jaxfiň.

Už sem to tu spal mockrát, že mám celé trápení "rozbouřené" (zplynuju i dyž nežeru nic a každý večer je "blbě") - protože mi (trochu - od sračky) pomohly Smidge Sensitive Probiotika (už mi zase docházejí, potřeboval sem objednat další), taxem k nim na zkoušku přidal i Smidge Digestive Enzymes, třeba budou na to rozbouření mít nějaký - třeba aspoň malý - vliv.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28680
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví