pavprochovo geronto-vlkno

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » ned bře 13, 2022 13:07

Bajk byl (letos už podruhé, hurá sezona je tady!), pár zdravotních stařeckých postřehů: po výkonu "to" kuleno i "ten" kotník bolí výraně méně něž dyž pochoduju, logicky (nejsou nárazy od došlapů + došlapy do nerovného), prtel (stydké kosti) bude třeba zase osedět (zkušenost mi říká, že 15 až 20 výletů to bude bolet, pak si to sedne). Plus z toho posedu na bajku/předklonu bolí záda dole v kříži a po výkonu (točení nohama) chvíli pajdám, než si ty záda srovnám a svaly stehen si vzpomenou co mají dělat při chůzi. "Ta" ruka ale (už sem to tu spal) na bajku dá pokoj, netuhne, nemrzne (asi ji ten pohyb na bajku dostatečně zahřeje). Ufff.
Ale co už, hlavně že je sezonu tu (a že sem si ověřil, že yezdit na bajku terénem furt ešče dokážu = aspoň něco ještě stále můžu dělat). :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28312
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte bře 15, 2022 18:34

(a opět) Geront a jeho kuleno - dyž sem neska odpo šel pro Pindicu, tak začalo (opět bezdůvodně) bolet jak čert a bolí, sfiňa jedna.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28312
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » ned bře 20, 2022 17:44

pavproch píše:ani sladké ovoce = fruktoza "ne". Kurafiks....

Ty woe, sem se neska odpo na chvilku zapoměl a sežral asi tři (krásné, sladké, červené) jahody ... i dyž sem se hned probral a radši ty jahody zajedl kopou zeleniny, stejně mi je fčíl strašně (ale nedefinovatelně) blbě, přirovnám to ke kardinální opici. Do paroma práce.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28312
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Zdéňa » ned bře 20, 2022 21:51

To bude nějaká brutální histaminová intolerance řekl bych.
Osobně bych progooglil nějaké alternativnější cesty, jak se pokusit to tělo vyčistit. Nějaký detox, podpora zařívání atd.
Nedávno jsem narazil třeba na microbeformulas.com, což si lidi trpící více nevysvětlitelnými obtížemi docela chválí. Jen tip, když tě tak čtu :wink:
PS: jestli je moje nevyžádaná rada špatná, tak to klidně smaž :wink:
Uživatelský avatar
Zdéňa
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1488
Registrován: pon srp 25, 2008 11:47
Bydliště: Příbram, práce v Praze

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » pon bře 21, 2022 2:54

Ja bych rekl, ze by s tim mel jit nejdriv k doktorovi. Ale ne, on si tu radej bude furt stezovat :roll:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod ratel » pon bře 21, 2022 18:50

Já bych řekl že to je trest za konzumaci jahod v březnu
Ty jahody jsou určitě fest nalakované nebo postříkané nějakým kondicionérem, aby vydržely logistiku z Afriky nebo kde se pěstují teď. A taky by mě bolelo břicho, když si vzpomenu kolik km urazily. Nic ve zlem, dej si řepu a kyselé zelí.
Uživatelský avatar
ratel
účastník
účastník
 
Příspěvky: 638
Registrován: ned led 5, 2014 21:48
Bydliště: pod Ondřejníkem

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » pon bře 21, 2022 19:01

ratel píše:Já bych řekl že to je trest za konzumaci jahod v březnu

=D> :D

Muzes mit pravdu, ale pp se tvari, ze mu nedelaji dobre cukry (fruktoza?) a to by mel posoudit doktor. Mozna s tim nic neudela, ale taky to muze byt neco snadno resitelneho. Ovsem pp dava prednost stezovani si na foru, coz vypada jako jeho nejoblibenejsi cinnost, a to jeste neni v duchodu (aspon technicky) :roll:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon bře 21, 2022 19:06

Budu se opakovat, za dochtorem pudu, až to budu umět definovat.... prozatím je to " Je mi blbě" A jak je Vám blbě? "Já nevím"
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28312
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » pon bře 21, 2022 19:23

Na nahrobku budes mit: Neumel to definovat :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod apuka » úte bře 22, 2022 10:27

No jo... :twisted:
pavproch píše:je to " Je mi blbě" A jak je Vám blbě? "Já nevím"
Nechci Ti sahat do (s)vedomi, ale za doktorem bys mel jit s tim "Po konzumaci jahod je mi blbe.". Tecka. Toto je ta hlavni dulezita informace pro doktora, ne, ze jakym zpusobem Ti je blbe. Kdyz to bude chtit vedet, tak je na nem aby Te svymi otazkami navedl k "spravne odpovedi".

/Na druhe strane Te chapu. Sam mam problem s tim, ze doktori si vezmou z toho, co reknes vetsinou jen to, co je privede k prvnim podezrenim na diagnozu a dal resi, jak ji potvrdit. Napr. kdyby me poslouchali pred prvni operaci kyli, pravdepodobne jsem mohl mit za sebou obe strany po jedne operaci a nemusel cekat dalsi ctyri roky, kym se ta druha projevila silneji. Bo si byli tak jisti diagnozou na te jedne strane, ze ani neudelali ultrazvuk (kde by uvideli obe strany), coz je jinak bezna potvrzovaci metoda. Pricemz jsem jim od zacatku rikal, ze ta strana me boli hodne, ale nekdy to citim i na te druhe, jen ne tak silne.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16590
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte bře 22, 2022 12:17

Právě proto sem se tu před časem (neúspěšně) ptal, esli někdo nezná nějakého komunikativního gastro-entero-loga, který by se mnou komunikoval a poslouchal, co říkám, ne hned chtěl dělat rozbory krve, šlauch do prtele a já nevím co ještě.... dokud je to jenom o tom že (vím co) nemůžu žrát/chlastat, tak to prostě žrát/chlastat nebudu a za dochtorem nepudu.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28312
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod ratel » úte bře 22, 2022 13:37

tak pán je hrdina....

V cekarne ve FN Ostrava jsem videl (nekolikrat bo dlouhe cekani) ukazku nejakeho chlapa co mel v brise nekolikakilovy nador. Do nemocnice ho dostali pribuzni skoro nasilim, bo se bal doktoru - jeho vlastni slova na luzku po operaci za pet dvanact.

Jiste, o kvalite doktoru (stejne tak jako programatoru, prodavacu zeleniny atd) se da pochybovat, ale bez elementarni duvery uz na zacatku to dopada obvykle hodne spatne. Ve vsech oblastech.

A na druhe strane si porad myslim ze si nemame na co stezovat.

Tak hybaj k felcarovi :-)
Uživatelský avatar
ratel
účastník
účastník
 
Příspěvky: 638
Registrován: ned led 5, 2014 21:48
Bydliště: pod Ondřejníkem

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte bře 22, 2022 14:14

Ne!

EDIT: Bo si myslím, že co se nádorů týče sem pod lékařským drobnohledem - každé tři měsíce rozbory krve a prohlídka.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28312
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod apuka » úte bře 22, 2022 14:34

pavproch píše:který by se mnou komunikoval a poslouchal, co říkám, ne hned chtěl dělat rozbory krve, šlauch do prtele a já nevím co ještě.... dokud je to jenom o tom že (vím co) nemůžu žrát/chlastat, tak to prostě žrát/chlastat nebudu
Toto ted pisu naprosto vazne.

Pokud chces, aby Te nekdo neposilal na krev, neprohlizel zevnitr, atd. ale komunikoval, tak si najdi dobreho (nejlepe cinskeho) doktora cinske mediciny (to neni sarlatanstvi, to je nekolikatisicileti pozorovani a uceni se a uci se to na VS delsi dobu nez nasi doktori - proto pisu doktora a ne absolventa "mesicniho kurzu tzv. cinske mediciny" a pod.). Ten te na vysetreni neposle a pokud je dobry, hned po prvnim sezeni bude o Tebe a Tvem organizmu bude vedet vic nez Ty, rodina a vsichni Tvi doktori dokopy.
Musis si to zaplatit, ale dostanes za to moznost, ze Ti bude naslouchano a asi i pomoci (pokud jde). Jen holt, je to pristup z jineho pohledu na cloveka a je o priblizeni fungovani organizmu k rovnovaze a ne potlaceni jednoho problemu jinym (hodne silnymi leky). Bezni doktori, bohuzel nemaji moc moznosti hodne naslouchat - to jim zadna pojistovna neproplati.

Ale jinak jsi spatne pochopil, co jsem psal. Muj "obvodak" nasloucha, i nekteri jini doktori, ale jsou vychovani systemem, ze hned, jak se objevi silne podezreni na neco, tak uz se v hlave sviti, ze to by mohlo byt ono! Az potom Te poslou na vysetreni, na zaklade toho, co reknes. Tomu se nemuzes divit, protoze zapadni medicina musi mit vysledky, aby se na nich dal postavit lecebny proces - vsak bys asi taky nechtel aby Ti nekdo hned predepsal padesat silnych leku, ze urcite nektery zabere a az ne, tak se zkusi jine a az ani to nezabere, tak holt, odebereme krev a zjistime, jestli tam nemas neco.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16590
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte bře 22, 2022 14:47

čína je šmejd ve všem i v lékařství. Tečka.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28312
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » úte bře 22, 2022 15:35

Kasli na Cinu, bez k normalnimu doktorovi. Ano, rozbory krve ti urcite delat bude, bez nich to nejde. Na hadice mozna dojde taky, ale co jineho bys cekal? Nejsou jasnovidci, potrebuji se podivat, v cem je problem. Sakra, jsi inzenyr, tak snad vis, jak se dela zakladni diagostika a jak postupujes, kdyz chces najit pricinu problemu. Nejdriv potrebujes nejaka data, pomoci kterych urcis dalsi smer zkoumani.

A ano, neni to nic prijemneho, ale to tve stavy taky ne a nakonec to tak stejne skonci, tak proc to odkladat a dal se trapit? Samo se to evidentne nelepsi, naopak, a co muze byt dneska resitelne za rok byt nemusi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Kjuba » úte bře 22, 2022 15:47

Já nechápu dvě věci.

Za prvé, proč tu pp tak vehementně sdílí své zdravotní potíže. Skutečně to nechápu. Viděl jsem už leccos, ale tahle veřejná exhibice zdravotního stavu je něco, co jsem ještě neviděl. Zajímalo by mě, co tím sleduje. Jestli se potřebuje vypovídat do deníčku, tak navrhuji nějaký soukromý. Nebylo by to pro všechny nejlepší?

2. Proč na to proboha reagujete? Co si od toho počínání slibujete? To se mu jako snažíte pomoci? Pro Krista pána proč? Když čtu ty jeho demonstrativní postoje ve věcech, kterým ale naprosto nerozumí, tak mi to přijde, jako házení hrachu na zeď. Je to dospělý člověk, odpovědný sám za sebe, navíc to podle názorů vypadá, že věci rozumí.... Tak proč mu pořád vyvracíte ta jeho dogmata?

Pp je vlastně ideální pacient. K doktorovi nepůjde. Ten bude mít víc času na lidi, kteří o své zdraví pečují zodpovědněji. Dorazí, až bude opravdu zle (možná). No a pak je to většinou už vyřešený....

Takže za mě ideální stav. Nikam nechoď, čínská medicína je na hovno, doktoři Tě neposlouchají, tak to nech být. Dokud máš co jíst, tak to jez. Jak pravil Werich. Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 815
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte bře 22, 2022 16:48

Ty svoje potíže přičítám (sem ale laik!) dlouhodobým vedlejším nežádoucím účinkům chemoterapie, kterou sem 2016 úspěšně absolvoval a proto sem ještě tady a dejchám. A to je to, co se počítá.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28312
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » úte bře 22, 2022 17:19

Kjuba píše:Skutečně to nechápu. ... Jestli se potřebuje vypovídat do deníčku, tak navrhuji nějaký soukromý.

Ja nechapu asi tak 80 % jeho postu i z tech, co se netykaji zdravi. Denickovych vlaken tu ma vic, tohle ma aspon varovani uz v nazvu, ty dalsi v podstate znicil. Ostatni lidi si na tohle zakladaji fejsbuk nebo blogisek, ale pp to holt provozuje tady.

Kjuba píše:Proč na to proboha reagujete? Co si od toho počínání slibujete? To se mu jako snažíte pomoci? Pro Krista pána proč? Když čtu ty jeho demonstrativní postoje ve věcech, kterým ale naprosto nerozumí, tak mi to přijde, jako házení hrachu na zeď.

Njn, to je holt povaha. Aspon v mem pripade. Kdyz vidim, ze nekdo dela strasne blbosti, tak se neudrzim a snazim se ho aspon popostrcit smerem od katastrofy ;-) A jo, uznavam, ze je to svym zpusobem postizeni, ale tohle uz asi nezmenim a nakonec, odborne a pracovne mi tenhle pristup docela funguje a vydelava. To mozna bude prapricina, vyrustal jsem na odbornych forech, kam si lidi chodili pro radu a nadhazovali slozite problemy, se kteryma si neumeli poradit. Kolektivne se to vetsinou nejak vyresilo a clovek se pri tom naucil spoustu veci. No a pak jsem prisel sem... :D

U pp to vetsinou nefunguje, protoze je jak zenska. Nechce sve problemy resit, chce se vypovidat (a doma uz ho asi nikdo neposloucha ;-)).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte bře 22, 2022 18:23

mike píše:ty dalsi v podstate znicil.

Mno. Ať si každý udělá obrázek (o Tobě, ne o mně) sám. Howgh.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28312
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Lipon » úte bře 22, 2022 21:04

Přesně to jsem chtěl taky napsat.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4913
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pát bře 25, 2022 18:23

Mně drbne, já si fuckt pořídím živnost na věštírnu....
pavproch píše:Předpopičasí na zítra je OK, těším se (plán v hlavě je - už docela terénem za humny, nejen dole v dolině) , doufám, že to ještě něco nezhatí :bike:

... a sotva sem to dospal, taxem byl odvolán na domácí prce (jaro je tady) a jaxem šel ze schodů, tak mě v "tom" kuleně tak strašně fiklo (ostrá řezavá bolest), že sem málem spadnul ze schodů... a fčíl (už jen tupě) bolí jak čert a já mám deprézi a černé myšlěnky esli to zítra pude.... :bike:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28312
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » sob bře 26, 2022 13:56

Může být poúrazová artroza kyčle dědičná? + potvrzení toho, že (dyž to není vážné) za dochtorama není radno se vydávat, člověk se dozví i to co se nechce dozvědět...

Junior běhá (po horách) jak laňka (i např. 7BV), ale často si taky stěžoval/stěžuje na bolesti v kyčli... i dyž mu fpodstatě nic není, tak šel za dochtorama, ti sice příčinu bolestí nenašli (dle mého - očekávatelně), ale zato mu našli (podle roentgenu) začínající artrozu (= ztenčení kloubní chrupavky) v kyčelním kloubu.

A já mám hned brouka v hlavě - může to mít po mně?

Až někdy bude junior doma (žije si už svůj život bez rodičů, pan ynženýr), tak to sním musím probrat včetně kloubních výživ a Dr. DeSmeta v Belgii...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28312
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » sob bře 26, 2022 20:28

pavproch píše:Může být poúrazová artroza kyčle dědičná? ... A já mám hned brouka v hlavě - může to mít po mně?

Zalezi na tom, jestli jsi ho pocal pred urazem nebo po nem :mrgreen:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » ned bře 27, 2022 13:10

Byl počat ještě před železem f kyčli. :twisted:

Nedědí se artróza jako taková, ale určitý více nebo méněkvalitní typ pojivové tkáně
Celé tu. Je to PR, já vím, ale rozumné názory.
Jelikož tu druhou kyčel (nebyla postižena úrazem) mám i dnes OK (= bez artrozy), dovozuju, že pojivové tkáně mám ok, čuli dědičnost (ref Juniorova kyčel) tam asi roli nehrála.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28312
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » pon bře 28, 2022 1:49

Tak to je dobry, aspon nebude piskat na letisti :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Medak » pon bře 28, 2022 12:03

tak to sním musím probrat včetně kloubních výživ

Tohle s ním rozhodně prober. Klasický příklad toho, jak se to za žádných okolností NEMÁ dělat bude mít před sebou, takže by to mohlo vyjít. :twisted:

Bo jak samozřejmě kloubní výživu beru, tak to, co provádíš ty je fakt unikát a když čtu, jak tě ti je ze všeho blbě, tak tě musím uklidnit, že dělat to tvým stylem, tak už jsem nuceně na umělé výživě, bo to by zabilo i golema. Kůň už by byl v salámu dávno.
Osobně se domnívám, že ten tvůj průser zpřed let, jakkoli byl vážný, se na tvých zažívacích problémech podílí podstatně menší měrou ... a díky cca posledním 3 letům života mého tatínka o tom bohužel ledacos vím ... než ty kýble sraček, těm tvým kombům se jinak říkat nedá, co do sebe pereš.
Pokud ti fungují aspoň jako placebo, bo jinak to být nemůže, tak ok, ale holt to tvé vnitřnosti těžce odsírají. S tím se smiř. A bude to jen horší.

Jo, a ke kolenům ... pokud jsem to dobře pochopil, tak jsi v podstatě bez nějakého strukturálního poškození (chrupavky, vazy, těžká artróza). Takže je ti z mého pohledu vlastně prd. :lol: V tom případě by mne ale zajímalo, zda krom těch svých eskapád na bajku a po kopcích děláš nějaké cílené posilování těch okolních struktur. Protože pokud ne, tak není divu, že ta kolena máš věčně v hajzlu. A místo cpaní peněz Extrifitu a spol.:-) by bylo lepší investovat do dobrého fyzioterapeuta a trochy sebevzdělávání ... třeba na youtube jsou super videa hráčů basketu/fotbalu (toho jejich, ne toho pro ženský:-))) z různých rehabilitací po úrazech a občas jsou tam fakt super fígle a cviky.

Ok, já vím, nikdo o to nestál, takže slibuji, že tímto jsem své dobré rady vyčerpal a po zbytek života ... mého či tvého:-) ... ti do toho nebudu kecat. :twisted:
Medak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 170
Registrován: pon lis 2, 2020 17:56

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon bře 28, 2022 13:06

Nemyslím si, že se o svoje klouby starám špatně. Howgh.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28312
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon bře 28, 2022 15:25

Při cestě z prce dom sem na tuhle výměnu názorů myslel a..... @medak: půl stránky "osočování" (nevadí mi to, nemusíš se omlouvat), že to dělám absolutně špatně, ale ani jeden věcný argument co a proč dělám (s kloubní výživou) špatně. Prosím, můžeš být být konkrétní?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28312
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod apuka » pon bře 28, 2022 15:37

@PP: část toho tam přece máš:
Medak píše:okud ti fungují aspoň jako placebo, bo jinak to být nemůže, tak ok, ale holt to tvé vnitřnosti těžce odsírají. S tím se smiř. A bude to jen horší.
...
by mne ale zajímalo, zda krom těch svých eskapád na bajku a po kopcích děláš nějaké cílené posilování těch okolních struktur. Protože pokud ne, tak není divu, že ta kolena máš věčně v hajzlu. A místo cpaní peněz Extrifitu a spol.:-) by bylo lepší investovat do dobrého fyzioterapeuta a trochy sebevzdělávání
A další věci, na co on asi taky myslí jsi už tady mohl přečíst tolikrát, že se mu asi zdálo zbytečné všechno znovu opakovat.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16590
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví