pavprochovo geronto-vlkno

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » pon črc 3, 2023 21:41

Vis proc se pouziva olej a ne kapsle? Kvuli davkovani, u CBD je strasne velky individualni rozsah (2 - 800 mg denne), ktery si kazdy musi vyzkouset sam. 10 mg uz muze byt moc, na mne by bylo, aktualne beru 3 kapky 5 % oleje tj. 6 mg CBD. 4 tj. 8 mg nemuzu, po tom jsem cely den ospaly. Trefit se do spravneho davkovani s 10 mg bude tezke, ale furt lepsi, nez nic. Mozna pomuze horsi vyuzitelnost, pod jazykem je to ucinnejsi. Taky je ale mozne, ze ti nebude stacit cele baleni ani na tyden.

Precti si treba tohle: https://www.zelenazeme.cz/konopny-magaz ... t-cbd-olej
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49477
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Medak » úte črc 4, 2023 11:11

kouřit konopí = NE, konopný olej = NE

Hele, že jako zákona dbalý občan odmítáš starý dobrý joint tě samozřejmě min z legislativního hlediska šlechtí :twisted: . Že nechceš kapky, bo máš zažívání v prdeli a nějak ti to neudělalo dobře lze taky pochopit. Ale v tom případě nechápu, proč místo kapslí, což ti zase musí projet zažívacím traktem, nezkusíš u toho konopného oleje inhalaci?

Podle toho co tady píšou, tak je to zcela normoš forma a u nás i legální ... teda snad.
https://www.legalni-konopi.cz/blog/jak-cbd-pouzivat/

Ale nejezdi s tím do Ruska, nejsi Brittney, aby si někdo dával práci tě měnit. :mrgreen:
Medak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 170
Registrován: pon lis 2, 2020 17:56

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte črc 4, 2023 12:18

Jointa odmítám, protože (i po více než 40-ti letech) mám stašně negativní (a dodnes živé) vzpomínky NATO, jak strašně mi bylo blbě dyž sem (asi ve 13-ti) vykouřil svou první a jedinou cigaretu. Kouření proto NEVER EVER. Konopný wolej sem loni nebo kdy zkoušel požít a moje trávení to (tu pachuť žluklého) absolutně nedávalo. NEVER EVER. Proto ty kapsle bez chut. Uvidím, jak se s nima moje tělo popere, už sou někde na cestě ke mně domů.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Medak » úte črc 4, 2023 13:48

Ty taky prd vydržíš a hned se vzdáváš. :twisted:
Medak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 170
Registrován: pon lis 2, 2020 17:56

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte črc 4, 2023 14:18

(aktuálně) Moje trávení totiž není trávení ale trápení.... zaboha nemůžu přijít NATO, co tělu chybí nebo přebývá (= a tělo mi to říká tím, že mám každé odpoledne a večer v hubě PEKLO jak po feferonkách). Velmi těžce hledám v sobě sílu s tím bojovat (dyž nevidím světýlko na konci tunelu).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte črc 4, 2023 17:30

Ref "trápení".... dostal sem úkol, přivítám tipy na konkrétní typy, názor na to co mi padlo do woka a tak vůbec pindy kolem toho.

Sem před chvílí s ní čuměl v telce na dojezd dnešní etapy TdF a přitom sem si "ne moc diskrétně ulevil" - i bylo mi řečeno, že hniju zevnitř a že si mám/musím vyzkoušet nějaká probiotika, abych tak nehnil/nesmrděl.

Sem to hned študil, našel sem ("čerstvý = 2023") test a v ňom mě zaujal.... jak jinak, než ten nejdražší testovaný vzorek, protože: "Pro jedince s velmi citlivým trávením".

Any comments? :-k
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » úte črc 4, 2023 23:17

Nemam nijak citlive traveni (sezeru skoro vsechno), ale probiotika (i prebiotika) mi delaji velmi nedobre. Cim vic miliard bakterii tam je, tim hur. Snesu je jen s antibiotiky, ktera jich vetsinu vyvrazdi (a ten zbytek zabrani problemum po ATB). Jelikoz mi to bylo divne, trochu jsem po tom patral a zjistil jsem, ze takovych lidi neni uplne malo, o cemz jejich prodejci samozrejme mlci :)

Ze mas v sobe spatne bakterie je pravdepodobne, uz kvuli reakci na sladke, to jim nejspis jede, a tak se po nem mnozi. Je mozne, ze ti probiotika udelaji dobre, ale muze to byt klidne i naopak. Prekvapuje mne ovsem, zes to jeste nezkousel.

Kazdopadne bych to nezkousel zaroven s konopnym olejem. Postupne, pricemz ten pokus muze trvat i mesice. Kdyz to budes zkouset zaroven, tak ti nejspis blbe bude a zbytecne to vyhodis oboji.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49477
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » stř črc 5, 2023 12:40

Kuju za upozornění, moje technické myšlení NATO přišlo už taky, že při tom mojem pokusování (co tělo / trápení snese a co ne) není dobré kombinovat víc nových věcí najednou - pak nevím co proč která.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » stř črc 5, 2023 14:01

Taxem ty Smidge Sensitive probiotika našel i v kapslích (kupodivu levněji než ten prášek) a.... nebudu to objednávat fčíl, bo.... předpopičasí sou hicy přes třicet a oni u toho píšou "skaldovat do 20 st C" + ten sexshop to posílá (při těplotách nad 25) v chladící vložce. Navíc budu fčíl (fpátek mají přijít) marjánkovat - viz předchozí post.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » stř črc 5, 2023 14:42

pavproch píše: a tělo mi to říká tím, že mám každé odpoledne a večer v hubě PEKLO jak po feferonkách

Fčíl mě napadlo si (znova a pořádně) přečíst PIL (příbalovou informaci) k těm třem různým psycho-práškům, co žeru večer (na spaní) - ani u jednoho mezi vedlejšíma účinkama nejsou žádné trápicí/trávicí problémy resp. pálení v hubě. Takže těma praškáma to taky (zřejmě) není. Ale taky mě přitom čtení napadlo, že (esli bude ta marjánka fungovat = budu spát a tělo /trápaní se nebude vzpouzet) tak asi ty prášky přestanu na noc žrát.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pát črc 7, 2023 14:37

Marjánku v kapslích mám f prackách. Ufff, neska večer ale na sobě asi pokusovat nebudu. Až zítra. Asi. (Bojím se toho.)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » sob črc 8, 2023 12:00

Neska při bajkování sem NATO myslel a domyslel - neska večer tu marjánku prubnu. Držte mi palec (já si už taky držím).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » ned črc 9, 2023 11:36

Tak CBD kapsle 10 mg sou pro moje tělo taky "no go". Nechcete je někdo? (Hemp CBD Capsules)

Sem fčera večer jednu požil a těšil se NATO, že za ca hodinu a půl (prý tak dlouho u těch kapslí trvá nástup účinku) se vyspím = guvno. Aniťuk, celou noc nabuzený a napružený jak po velkém kafi nebo ešče víc. A ráno pro změnu zase jak zpomalený film + celou noc PEKLO v hubě (neustalo to ani v noci, jak obvykle to přestane) i na bajku a fčíl po obědě PEKLO v hubě. Brrrr, ne. Zůstavám u těch svých vyzkoušených psycho-prášků. Takže asitak pavproch a marjánka.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » ned črc 9, 2023 13:24

Prodáno, resp. darováno (švagrová).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv črc 13, 2023 17:08

pavproch, "to" jeho zápěstí a ÚCHR Vysoké n. J. = všechno je jinak.

Sem tam neska byl (je to teda doslova fabryka na opravy ruky - dyž sem tam přijel, tak sem šel do jediné čekárny, kde bylo asi 30 lidi, skoro fšici různě ovázané / sádrované ruce, ta čekárna funguje pro 3 ambulance = troje dveře sem tam nezastavily) - mladý pan dochtor je profík v oboru "ruka" - hned na úvod pro mě měl překvapení nad rtg "toho" zápěstí - sem tu spal (a dával i fotku) že tam vyrostl nějaký výrustek, tak ten má 100% lidí (jakési prodloužení koletní kosti čico) a ten na 100% není příčinou bolesti v "tom" zápěstí - přičinou je artroza (vymizelá kloubní štěrbina) mezi kůstkama v zápěstí - máčknul na jedno místo a já sem málem vyletěl z kůže, jak to zabolelo, mačkal inde = nic. Píchnul mi tam (pod "live" rentgenem, aby se trefil na milimetr přesně) kortikoidy (prý by mohly tam na 6m pomoct) a předepsal mi (hned sem i nafasoval/zaplatil) spešl ortézu, že ji mám nosit furt (= ač nejsem baba, nosím fčíl "push-up"ku, heč..... Budu. Jinak operace fčíl určitě ne (říkal) a v budoucnu možná, ovšem s nejistým výsledkem a doživotním omezením, protože ta operace spočívá ve vyndání té srostlé kosti a její (neplnohodnotnou) náhradou za nějaký silikonový váleček = sport pak nepřipadá v úvahu, takže já už to vím na 100% = operovat NE.
Holt se budu muset naučit žít /s sportovat s bolestí a jednou za 6m s injekcí kortikoidů.

A potvrzení, že je ten pan dochtor profík, který ví/zná: Podíval se na mě a říká - Vy sportujete, že? Já: Jo. A jezdíte na kole, že? Já: Jo. A dyž máte ruce na řídítkách a brzdíte, tak to bolí jak šlak, dyž ale chytnete řídítka za parohy, tak to bolí míň nebo skoro vůbec. Já: Jo. Prostě profík.

Fčíl to ale po té injekci i přes tu push-up ortezu dost bolí, zítra chcu bajkovat, bojím se aby to šlo.

EDIT: Kuju ešče raz za podnět, že tam mám jet + nelituju, že sem neska strávil celý den za volantem, tak jako kyčel sem si nechal udělat u světové špičky v oboru, tak i "to" zápěstí.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pát črc 14, 2023 11:55

Zápěstí po te injekci fčera večer bolelo dost, v noci se to ale uklidnilo a neska na bajku tak nějak normálně - bolelo. Snad se to zlepší.

Dyž marjánkové pilule ne, tak sem začal s těma probiotikama, neska ráno první pilule - prozatím sem se neposrál ani jinak se to neprojevuje. Dyž to bude OK, tak se budu řídit návodem na té piksle a začnu žrát pilule dvě.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » sob črc 15, 2023 11:44

Zápěstí: Neska na bajku sem si liboval, že je to nějak lepší (= bolí míň), ale jaxem dojel dom a vlezl do sprchy, tak mě při mytí v tom zápěstí fiklo a fčíl bolí jak šlapk i přes puš-apku.

Probiotika: Fčera večer mi bylo extra blbě, nevím ale esli to bylo od těch probiotik, sem se totiž vyloženě přezral na oběd (sem zežral snad 3/4 babišova kuřete). Neska ráno sem ty probiotika vzal zas, na oběd se tentokrát nepřežral, tak uvidím jak večur, esli sa to extra blbě bude opakovat.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon črc 17, 2023 13:39

pavproch píše:Zápěstí: Neska na bajku sem si liboval, že je to nějak lepší (= bolí míň), ale jaxem dojel dom a vlezl do sprchy, tak mě při mytí v tom zápěstí fiklo a fčíl bolí jak šlak i přes puš-apku.

pavproch píše: a přistál, jak jinak, na "tom" zápěstí. Do té doby dobrý, od té rány bolí jak šlak, logicky. Voltarenuju. Grrr.

Otázka do pléna (až později doma budu gůglit):
Je možné, že ta kortikoidní injekce, co sem do toho zápěstí dostal, změnila jeho "chování"? (Na bajku bez pádu moc nebolí, fklidu ale jak šlak.)?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon črc 17, 2023 15:35

Hmmm, tak asi ne - gůgl všeobecně tvrdí, že po kortikoidní injekci do kloubu bolest naopak odezní (skoro okamžitě). Kura, že u/ve mně musí fšecko fungovat naopak/jinak. Grrr. Neska dostalo zápěstí celý den "rest" (krom teda datlování do klávesnice) a přesto bolí jak šlak.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte črc 18, 2023 10:06

Ty jo, "to" zápěstí" - neska sem si celý bajk (ani z kopce = ruce na řídítkách/brzdách) na ňho nevzpoměl, skoro nebolelo. Až fčíl (fklidu) trochu. Hezky! Kortikoid zabral (ale asi jinak než u všeobecné populace, no).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Medak » úte črc 18, 2023 12:26

Kortikosteroidy netlumí bolest a kvůli tomu jsi je tam nedostal. Tlumí zánět, který tam díky té artróze vzniká ... a samozřejmě, teprve díky tomu zklidnění dochází ke snížení/vymizení bolestivosti. Účinek se projevuje podle místa aplikace, kdy zejména u malých kloubů je vlastní aplikace poměrně bolestivá a určitou dobu přetrvává, takže se to subjektivně jeví, jako že po aplikaci dojde ke zvýšení bolestivosti. Bolest po aplikaci ale postupně vymizí a současně dochází k ústupu toho zánětu.

Takže sorry, v tomhle nějakou svoji jedinečnost nehledej, ty projevy nejsou dány něčím spešl u tvého organismu, ale místem aplikace:-))).
Medak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 170
Registrován: pon lis 2, 2020 17:56

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte črc 18, 2023 13:23

Kuju za objasnění.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv črc 20, 2023 15:20

To PEKLO v hubě se už stává opravdu nesnesitelným, nevím co s tím.... Ale mám dobrou zprávu, teda vlastně dvě/tři:
První a druhá: Jaxem začal žrát ta probiotika (Smidge Sensitive Probiotic, pro citlivé trápení) tak mi po nich není blběji. A přestal sem mít trvalou sračku.
A ta třetí: Neska ráno bajk v terénu, potom bajkem prce, potom zase bajk (z prce) a.... na "to zápěstí" sem si zpoměl až fčíl, dyž sem se převlíkal - udělal sem nějaký divný pohyb a trochu mě v něm fiklo. Jinak ale od rána o něm nevím, ty kortikoidy asi fuckt fungujou. Hezky!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Medak » pát črc 21, 2023 10:40

Kortikosteroidy fungují skvěle, to je prostě fakt. Bohužel stejně je fakt, že jsou kua svinstvo a jestli u něčeho je potřeba bejt fest opatrnej a neustále si přeříkávat taková ta moudra o dobrém sluhovi a zlém pánu a že všeho moc škodí, tak jsou to právě kortikosteroidy.

A hlavně si to negůgli, jinak budeš mít ještě větší depky než máš:-))).

BTW ... a s ohledem na tvoji povahu je kua klika, že ty si je do toho zápěstí sám neaplikuješ ani kdyby ses na hlavu stavěl:-))).
Medak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 170
Registrován: pon lis 2, 2020 17:56

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pát črc 21, 2023 11:28

Kuju za info. To zápěstí opravdu bolí míň, sem zvjedaff, esli to vydrží (= slabší bolest) těch slibovaných 6m.

Neska sem byl u svého psychiatra na kontrolu a pro prášky..... vyjevil jsem mu svůj neúspěšný pokus se spaním s CBD a čekal bouřlivou reakci a ne, pochválil mě, že jsem to zkusil a že jsem sám přišel NATO, že tudma cesta nevede (on si to o CBD myslí taky tak).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod vonkreuz » pát črc 21, 2023 14:01

Na tvoje ne-spaní bych zkusil 2 věci. Jóga, obzvlášť ashtanga jóga, která je dost o disciplíně by ti mohla vyhovovat a následně meditace.
Nó a pak dítě, fest malé dítě. To pak zaspáváš i za chůze.
Nebo kombinace obojího.
Tím, neříkám, že máš být jak slovenský šofér drogových dealerů, toho času predseda slovenského parlamentu, Boris Kollár a hned si najít milenku. Ale i takové dítě zachráněné z dějáku by mohlo udělat svoje. A ta tvoje nebude mít takový pocit prázdného hnízda...
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » pát črc 21, 2023 15:01

:lol: to je jeste lepsi, nez kocka pro sobb.

pavproch píše:pochválil mě, že jsem to zkusil a že jsem sám přišel NATO, že tudma cesta nevede (on si to o CBD myslí taky tak).

Udelam opet vyjimku. Houby jsi zkusil. U CBD je jen nalezeni spravne davky na tydny az mesice, tys vyhodil kapky po prvnim pokusu, protoze ti nechutnaly, a kapsle taky, protoze... uz nevim. Zkus to same (tj. vyhodit po prvni tablete) udelat s praskama od doktora a pozene te vidlema. Pritom CBD je jedna z mala veci, ktera by ti opravdu mohla pomoct, ale komu neni rady...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49477
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pát črc 21, 2023 16:26

Prosím, nedělej už vyjímky.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » ned črc 23, 2023 12:11

Začínám tomu pomalu i věřit (kortikoidy vs. artroza v zápěstí = fungujou) - fčera i neska bajk a ani sem o něm nevěděl nejen na bajku ale i po něm. I v noci klid. Kéžby!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28350
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Medak » pon črc 24, 2023 10:47

Samozřejmě že fungujou a dokud působí, tak se tam zánět znovu nevytvoří. Po určitou dobu.
Jenže všeho do času, bo tu příčinu samozřejmě neodstraní a čím víc budeš to zápěstí zatěžovat, tak tím větší je šance (přesněji řečeno se tak stane rychleji) že dojde k obnovení předchozího stavu.
Takže optimální fakt není dělat jako že nic a pohoda a paráda začíná nový život, ale užívat si, že se bolest výrazně snížila/ustoupila a současně to šetřit, bo tím si prodlužuješ to období, kdy je to min pocitově ok, resp. časem snesitelné.
Ono je potřeba si uvědomit, že v tvém případě, kdy ten důvod předchozích obtíží přetrvává ... a přetrvávat bude ... se ze subjektivního hlediska ty ks chovají jako nejrůznější painkillery a pokud si to člověk neuvědomuje a nechová se podle toho, tak si to sice chvíli užívá a jede na plný pecky, ale pak se z toho posere.
Medak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 170
Registrován: pon lis 2, 2020 17:56

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví