Koronavirus

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » stř bře 3, 2021 22:26

Prochazky v mlze maji neco do sebe. Akorat nejak pribylo lidi, co jsou venku po devate, nekteri chlastaji v parku, jini si delaji ohnicky v lese. Opet mne napada to osklive slovicko. Kontraproduktivni.

Cestou zpatky jsem si vsimnul, ze nekdo nezavrel zadni vratka do blazince. Tomu se nedalo odolat :D Uz jsem tam nebyl skoro rok, zavreli to tusim 10.3. Aby byla bojovka kompletni, tak jsem ven musel pres plot. Vychod, kterym jsem chtel ven, je zvenku otevreny, ale jak jsem zjistil, tak jsou zamcene druhe dvere zevnitr. Pekna pasticka, ale partyzan si poradi 8)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod dudy » stř bře 3, 2021 22:51

scinkk píše:Jeste pripomenout postoj nasi vlady, kdyz na jare Italie zadala o pomoc a Buresuv vyrok "Italie to nezvladla"


Jj, sem to psal před pár dny na FB a tak sem si jeho kecy z jara našel doslova.
Tak to jen zkopíruju:

Dudy na ksichtoknize píše:Kdyby ten hajzl, když na tom byli špatně jiní a ne my, na otázku "Jak hodnotíte, zaměření finanční pomoci EU, že to má být primárně určeno pro státy a odvětví více zasažené koronavirem"
neřekl:
"I ta solidarita má určité meze. A kvůli tomu, že jsme vyšli dobře, protože jsme reagovali rychle, a myslím, že jsme zachránili tisíce životů, je třeba se podívat, co se dělo například v Belgii, katastrofa, a v dalších státech, tak by bylo nespravedlivé, kdyby kvůli tomu, že jsme byli úspěšní, bychom měli být penalizováni."

:vom: :vom: :vom:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » čtv bře 4, 2021 8:32

mike píše:...nekdo nezavrel zadni vratka do blazince. Tomu se nedalo odolat :D Uz jsem tam nebyl skoro rok... jsem ven musel pres plot. Vychod, kterym jsem chtel ven. Pekna pasticka, ale partyzan si poradi 8)
Velke titulky v dnesnim tisku:

Nebezpecny dusevne nemocny pod rouskou tmy utekl z Bohnic!

Pozor, mysli si, ze je partyzan, pokud se mu budete zdat jako prislusnik vladnoucich sil, bude se v takovem pripade Vas snazit zlikvidovat! V zadnem pripade na nej nevolejte hesla typu "Ano, bude lip!", "Vsici kradou jen my makame" a pod.!!!!
:wink: :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » čtv bře 4, 2021 8:34

aksam píše:U nás obvoďačka řekla, že očkovat budou, ale zatím nemají vakcínu
Ano, nekde je to tak, jinde onak... :twisted:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » čtv bře 4, 2021 23:38

@apuka: prijde mi, ze dusevne nemocny je tady nekdo jiny: Policisté zaskočili běžkaře v Jizerkách, do stop vjeli na čtyřkolkách :shock: #-o
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod mila6032 » pát bře 5, 2021 5:05

To je přece v pohodě. Přítomnost modrýho majáku dělá čtyřkolku o 98 % ohleduplnější k životnímu prostředí a tetřívci a další obyvatelé hor je naopak mají rádi. Narozdíl od čtyřkolek bez majáku, které stalým obyvatelům hor ze zvířecí říše způsobují arytmii. Stejně tak dopad na kvalitu běžkarškých tras je v případě policejních strojů prakticky nulový. Civilní čtyřkolka stopu úplně zničí, ale policejní ji jen tak jako učeše. A samozřejmě běžkařská trať je jedno z nejvýznamnějších míst přenosu Covidu. Podle všech statistik tam dochází...no prostě se běžkovat nebude, protože okres.
mila6032
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte úno 28, 2017 11:42

Re: Koronavirus

Příspěvekod mila6032 » pát bře 5, 2021 8:58

Tak jsem to nevydržel a zažádal o povolení vjezdu na čtyřkolce na Jizerskou magistrálu. Jsem zvědavej s jakým odůvodněním mi to zamítnou. Teda doufám, že zamítnou. Čtyřkolku si kvůli tomu kupovat asi nechci. Podle odpovědi pak zkusím konfrontovat PČR, jestli je jim to jako fuk, že buděj zvěř, ptactvo a sedmikrásky, jestli je jim fuk, že rozjezděj stopu, která stojí nějakou tu korunu a jestli kontrola pár jednotek lyžařů v místě, kde Covid asi úplně neřádí, dokáže převážit tyto škody a nebo jestli to je všechno v pohodě a můžeme od příští sezóny jezdit po Jizerkách na čtyřkolkách.

Já z toho snad nevyrostu. Ale zlepšuju se, vydržel jsem jim nenapsat skoro čtyři hodiny.
mila6032
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte úno 28, 2017 11:42

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » pát bře 5, 2021 9:39

A cos tam napsal za zduvodneni? Bo mas nekolik zakonu, ktery vjezd s motorovym vozidlem tam zakazuji - a ani v jednom se nepise, ze kvuli "buděj zvěř, ptactvo a sedmikrásky" :twisted:.

Jinak si vsimas, ze z Tebe mluvi (zase) jen nenavis vuci policajtum a navic je neprimo obvinujes z veci, ktere nedelali, dokonce se nestezuje na to ani ten Martin Roman? (Nebo jsi tam byl a vis, ze to bylo, jak naznacujes?)

No a jak to, ze TI nevadi to evidentni ocuravani narizeni, napr. prave tim Romanem? Ze "v praci potrebuje testovat sportovni veci, v tomto pripade hodinky"... Myslis si, ze na to je jediny zpusob si zajit na bezky z Prahy do Jizerek?

Evidentne tady v CR mnozstvi lidi absolutne nechape, co ted je za situaci a chovaji se, jako by se nic nedelo (nebo ze se je to netyka). ](*,) ](*,) ](*,)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod mila6032 » pát bře 5, 2021 10:21

Za zdůvodnění čeho? Já? Probůh, proč bych já měl někomu něco zdůvodňovat? Já jen žádám o povolení vjezdu na čtyřkolce. Nic víc.

Nějakýho Romana vůbec neřeším, toho si neplatím. Nikoho, narozdíl od tebe z ničeho neobviňuju, já nevím jestli v práci testuje hodinky. Jestli jo, tak asi nic neočůrává a o tím míň evidentně. Nebo tys tam byl, že víš jak to bylo?

Prostě buď je jízda čtyřkolkou v tomhle místě v pohodě a nebo není. A mě zajímá jak to místní správa vidí. To je celý. Třeba to je úplně v cajku a ničemu to nevadí, uvidíme.
mila6032
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte úno 28, 2017 11:42

Re: Koronavirus

Příspěvekod Mawenzi » pát bře 5, 2021 14:28

mila6032

to je nemoc z povolani nebo mas takovy povolani kvuli sve nemoci? :D aneb mam svoje veci dk kterych furt ryju... hn, ja asi mam povolani kvuli sve nemoci :)

mike
ty general protect respiratory sou... v pohode kdyz sediim nehybu se a nemluvim. jinak je neudycham teda taky vubec (ale fakt lepsi nez cina a o dost). mam na zaskoleni novou kolegyni a bud muzu skolit v rousce nebo me odvrzou nohama napred... zvolila sem rousku...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Koronavirus

Příspěvekod pavproch » pát bře 5, 2021 14:35

Tak. Čím sem starší, tím sem připosranější....

Zítra ráno má být fajn kosa, pokud mě nezradí nějaká opotřebená část starého člověka, bude zdrproproch ... ale jen za humna, pěkně v katastru. Nějak v sobě neshledávám sílu na porušování. :mrgreen:

Ale vymyslel sem to tak, že by to měla být zábava až na tři hodiny (budu se sice motat dokola jak vožralý, ale bude to celé v přírodě a i s dostatečným převýšením). :twisted:

A v neděli repete opačným směrem. :-..
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » pát bře 5, 2021 14:54

@mawe: aby to nebylo tak, že zaškolíš kolegyni a pak budeš navíc :twisted:

Už mám ty Respilon s mědí. Nesmrdí, ale dýchá se přes to těžce. Nákup ok, cesta vlakem ok, ale jít s tím rychleji, nebo do kopce, to fakt ne. Nevydejchám to, ani jako zdravej člověk.. Mám pocit knedlíku v krku a nemůžu popadnout dech. S Čínou srovnat nemůžu, tu jsem snesl na hubě max 3 vteřiny
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8081
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod mila6032 » pát bře 5, 2021 14:56

Mawe: To vůbec není moje povolání. Je to jen nemoc. Zkrátka rád testuju stabilitu našeho právního prostředí. A ač si třeba apuka může myslet něco jinýho (což mě je teda srdečně jedno. A nakonec to tak třeba ani není), tak to častokrát vůbec neladí s mým nastavením. Třeba tady mě strašně zajímá, jestli čtyřkolka na magistrále vadí nebo nevadí. Buď vadí a pak si budu s PČR a správou magistrály povídat o tom, proč zvolili kvůli kontrole 13 běžkařů akci se třemi čtyřkolkami a minimálně pěti policisty. A nebo to nevadí, ale pak nechci slyšet, že někdo dostal desetitisícovou pokutu s odůvodněním, že tím vyděsil k smrti chráněnou faunu. A znovu opakuji, sám bych na čtyřkolce po magistrále nikdy nejezdil. Nicméně jestli tomuhle někdo tleská a pak se pohoršuje nad "civilem", který udělá totéž, tak prostě není normální. A já zkrátka chci vědět jak to je. Jsem holt hošík zvídavý.
mila6032
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte úno 28, 2017 11:42

Re: Koronavirus

Příspěvekod Medak » pát bře 5, 2021 15:05

apuka píše:Evidentne tady v CR mnozstvi lidi absolutne nechape, co ted je za situaci a chovaji se, jako by se nic nedelo (nebo ze se je to netyka). ](*,) ](*,) ](*,)


Evidentně tady někdo nechápe, že pokud je situace tak kritická jak nám vrchnost říká a jak nás dle toho prudí, tak využití nasazené techniky a mužstva:-) na kontrolu 11 ... slovy JEDENÁCTI ... kusů na běžkách je prostě :axe: .

Buď problém je, a pak je to zcela neefektivní vynakládání zdrojů. Nebo není, a pak je to zcela nesmyslná buzerace.

Jo takhle na Ostravsku, kde hodnověrné zdroje:-) hlásí hotovou Sodomu a Gomoru, to by byla samozřejmě jiná. :twisted:
Medak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 170
Registrován: pon lis 2, 2020 17:56

Re: Koronavirus

Příspěvekod mila6032 » pát bře 5, 2021 15:17

JEDENÁCTI

Ty to zlehčuješ. Já četl o třinácti kusech. Ale teď koukám ještě jinam a tam píšou 11. Tak nevím. Ale na tom se to asi lámat nebude. Že by 11 bylo v pohodě a 13 pohroma nepovažuji za úplně pravděpodobný. I když... možná si k tomu radši vyžádám nějaké interní dokumenty. Nebyl bych překvapen jejich existencí :)
mila6032
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte úno 28, 2017 11:42

Re: Koronavirus

Příspěvekod Mawenzi » pát bře 5, 2021 15:20

mila6032
aha ja myslela ze jsi pravnik a teda k tomu jeste mas uchylku zjistovat proc tohle jo a tamto ne kdyz tohle jo a tamto ne zase z hlediska toho prava:D

ale jak rikam, ja to uplne chapu, ja mam svoji uchylku :D

etheric:
to se samozrejme stat muze... pokud nas chtej definitivne zavrit tak najmout na technickou pozici testera sw s trochou hw srani nekoho, kdo neumi ani zkopirovat odkaz, tak si myslim, ze tak dobra v zaucovani, aby me zvladla tak snadno nahradit, zase nejsu :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Koronavirus

Příspěvekod mila6032 » pát bře 5, 2021 15:42

Jsem spíš takovej zvědavej právní úchyl. Teď mně třeba nedá spát "stav hromadného postižení osob". Dneska to vyhlašuje kdekdo, hejtman, ředitel špitálu a bůhví kdo další, jsou toho plný zprávy, ale co to vlastně znamená? No v podstatě vůbec nic. Žádná práva to nezakládá, nemění, žádné povinnosti to nikomu nepřidává, ani neubírá. A hejtman ten stav vyhlásit ani nemůže. A takhle si tady žijeme. Je to asi stejný jako když Řeporyje vyhlašujou válku Rusku. A v tomhle stavu po mně chce někdo, abych úzkostlivě dodržoval nějaký lejstra. Nikdo nezpochybňuje vážnost situace, ale než tohle, tak to se na to pojďme rovnou vysrat. Tady se právo znásilňuje v přímým přenosu na deseti frontách, bude to stát raketu a tlupa pionýrů tomu ještě tleská a navzájem na sebe ještě volá fízly. Ale hlavně že já mám odpočítávat metry k hranici okresu. Takhle to prostě fungovat nemůže a ani nefunguje. A ten průser začíná přesně u takovejch zdánlivejch prkotin, kdy hejtman vyhlašuje stav, kterej nic neznamená a kde fízlové jezděj na čtyřkolkách kontrolovat bůhví co.
mila6032
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte úno 28, 2017 11:42

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » pát bře 5, 2021 16:03

Mawenzi píše:najmout na technickou pozici testera sw s trochou hw srani nekoho, kdo neumi ani zkopirovat odkaz

To je dneska, nechápu proč, běžná praxe. Prostě někdo tam je, někdo mačká,... povětšinou kamarád, co na tom, že umí hovno, tohle je přeci "ideální místo" pro něho... Vedení dostane výsledky, který ho nijak nezajímají, hlavně že je v papírech všechno ok... Když je v papírech vše ok, je to ok.. Copak mi to jen připomíná? Žeby koronu a vedení státu? Žeby své předchozí dva zaměstnavatele, kde "mistra kováře dělal řezník" (samozřejmě kamarád ředitele) ?...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8081
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod Medak » pát bře 5, 2021 16:08

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vlad ... domaci_kop

Tak si říkám jaký bych asi tak měl pocit, kdyby se o mne měl ve špitále starat někdo, koho tam nahnali befélem.

Že by zrovna zdravotnictví bylo tím nej oborem pro aplikaci nucených prací ...
Kdyby ty študáky slušně poprosili a slušně zaplatili, tak by to myslím šlo taky a jako pacoš bych měl teda o hodně lepší pocit.
Medak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 170
Registrován: pon lis 2, 2020 17:56

Re: Koronavirus

Příspěvekod Mawenzi » pát bře 5, 2021 16:22

Etheric
ty nechapes tu pointu, kdyz vemes nekoho mimo obor se zajmem se do oboru dostat, dava ti to moznost mu dat fakt hodne nizkej plat vymenou za to, ze ho vsechno naucis od piky. a v dobe covidove tobe jako firme se zavrenejma prodejnama prijde vhod nekdo, kdo nechce moc penez a na druhou stranu takovej clovek se smiri s tim, ze vubec sehnal moznost jit do oboru a neco se v nem naucit. Ono dneska kdyz se vsude chce clovek s praxi, certifikaty, vysokou skolou... tak je to win win pro obe strany. Pro me to neni uplne win win :D ale zas nerikam pul slova, je sikovna a mela by pak prevzit testovani veci, ktery my delat nechceme :D (aka nemame na ne cas :D

Medak
od muze znamej dela nekde v nemocnici ajtaka a prej uz taky aj bral i krev misto sestry... kdyz je nouze, hlavne kdyz ta krev tece do zkumavky a ne po podlaze, zejo :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » pát bře 5, 2021 16:39

Mawenzi píše:Pro me to neni uplne win win

No právě... Chápu pointu, ale nechápu nepochopitelný systém uvažování mnohých jedinců ve vedení firem...
Takže někdo, kdo drží hubu a krok, za minimum peněz, sice s minimem výkonu, je lepší, než někdo prověřený, kdo je tam za víc peněz a udělá víc práce... Najít chybu a navrhnout postup k jejímu řešení je nežádoucí, prostě pro vedení je lepší, když se žádná chyba nevykáže...
Opět mě napadá ta "efektivita naoko", jakože my jsme udělali všechno pro to...... No prostě jako s tím covidem. Ten fiktivní rozhovor s kapitánem fotbalového týmu Burešem je až smutně pravdivý. Ale ovčané to ve velké míře žerou... Dal jsem první gól to je přeci super, co na tom, že jsem prohrál 3:10 :twisted:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8081
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod Mawenzi » pát bře 5, 2021 17:18

Etheric
to chapes spatne, je moje prace ji zaucit tak, aby to umela spravne a dobre. Pokud bude sikovna, nauci se to, akorat nebude technik s premyslenim technika. Bude delat dostatecne dobrou praci, ale treba ne skvelou. Nicmene nekdy staci nekdo, kdo pracuje dobre ale chce pracovat u tebe nez nekdo kdo pracuje skvele ale chce dostavat idealne dvounasobek nez ti je schopen zamestnavatel dat :D proste vzdycky mas nejakej kompromis mezi vedomostma, zkusenosti a penezma.

tobe to prijde snadny vzit si proste odbornika s dvaceti vejskama za dvacetinasobek platu... ale v realnym svete to tak vsude nefunguje a je to dobre jinak bych byla vetsinu zivota bez prace :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pát bře 5, 2021 17:38

Navic odbornici v IT proste nejsou, sehnat pouzitelne lidi je v posledni dobe strasne tezke. Takze se berou i lidi, co toho moc neumi, ale vypadaji, ze se daji naucit. Proto mladi, starsi sikovni uz praci maji a nesikovneho nechces. Studenty na VS jsme lovili uz pred 15 lety. Zacinali prave jako testeri za male penize, ale na tom se ukazalo, co v kom je. Neschopnych jsme se zbavili, schopni zustali a nekteri se vypracovali na programatory.

@Etheric: fakt to vidis spatne. O nechopneho testera nikdo nestoji, ani vedeni ani ti, co s jeho vystupy potrebuji pracovat. Protoze to pak stoji cas lidi, kteri jsou placeni treba i o rad lip. Nevim, kde dela Mawenzi, ale v soukromych firmach to chodi takhle. Divne veci se deji jen v korporacich, protoze ty uz jsou tak velke, ze zacinaji pripominat stat. Tahne je mensina lidi, velka cast je neefektivnich a nemala vylozeni paraziti.

OK, ale proc se o tom bavime v tomhle vlakne? :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pát bře 5, 2021 17:46

Aha, uz vidim, jak to vzniklo :D Takze zpet k tematu:
Mawenzi píše:ty general protect respiratory sou... v pohode kdyz sediim nehybu se a nemluvim. jinak je neudycham teda taky vubec (ale fakt lepsi nez cina a o dost). mam na zaskoleni novou kolegyni a bud muzu skolit v rousce nebo me odvrzou nohama napred... zvolila sem rousku...

Njn, tak to mas asi fakt problem s dychanim. Nech si napsat potvrzeni od doktora, abys mohla do obchodu jen v rousce. Zas ale musim rict, ze rozdil je vetsi, nez jsem si myslel, na respiratory jsem si proste zvyknul, ale jak jsem ted zkusil rousku kvuli chozeni po venku v zastavbe, tak to rozdil je. Rouska (chirurgicka) je jak nic, v tom bych mohl klidne behat.

Etheric píše:Už mám ty Respilon s mědí. Nesmrdí, ale dýchá se přes to těžce. Nákup ok, cesta vlakem ok, ale jít s tím rychleji, nebo do kopce, to fakt ne. Nevydejchám to, ani jako zdravej člověk..

OK, tak tyhle teda ne. Asi se bez nich stejne obejdu, puvodne jsem je chtel na cestovani hromadnou dopravou, ale to nam stejne zatrhli. Do obchodu mi staci ty, co mam.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pát bře 5, 2021 18:40

mila6032 píše:Já z toho snad nevyrostu. Ale zlepšuju se, vydržel jsem jim nenapsat skoro čtyři hodiny.

:D spravne, tohle uz presahlo hranice absurdity. Kdyby se mne nekdo pred par dny zeptal, jestli se to opravdu stalo nebo to napsal Landsman v Reflexu jako dalsi kapitolu Divokeho kacera, tak pogratuluju Landsmanovi, ze se mu konecne podarilo vymyslet neco lepsiho, nez vladni satirici. Ale ti, zda se, hranice nemaji. Myslel jsem, ze tohle je moc uz i na apuku, ale holt jsem ho zas podcenil :twisted:

@apuka: fotky jsou z tohodle mista, znam to tam: https://mapy.cz/s/mabakucoke. Oznacil jsem ti tam i nejblizsi misto, kam se da dojet po silnici, pokud je teda prohrnuta. Je to skoro 4 km po bezkarske magistrale a podle vseho jeli jeste dal. Kdyz pomineme ochranu prirody, tak co ta znicena stopa? Udrzba neni zadarmo. Sice se snazi jet mezi stopama, ale pochybuju, ze se jim to povedlo na cele trase a navic znicili pistu uprostred, po ktere se bezne brusli. Navic po ni policajt na fotce jde v botach, cimz nadela kratery. Je to tam zakazane, obcas jsou tam cedule a myslim ze i zrovna tam, kde stali. Kdyz uz tam nekdo jde bez lyzi a sneznic, tak po kraji vedle stop. Takze krome nesmyslnosti cele akce nadelali jeste skody. A co tam vlastne delali? Kontrolovali, jestli bezkari u sebe maji vlastnorucne udelany papir, jehoz obsah si v podstate nemaji jak overit. Vitejte v Blbakove.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pát bře 5, 2021 18:52

mila6032 píše:Takhle to prostě fungovat nemůže a ani nefunguje. A ten průser začíná přesně u takovejch zdánlivejch prkotin, kdy hejtman vyhlašuje stav, kterej nic neznamená a kde fízlové jezděj na čtyřkolkách kontrolovat bůhví co.

Presne tak. Restrikce funguji jen kdyz je vetsina lidi povazuje za nutne a souhlasi s nima. Takovehle kraviny vedou na pravy opak. Ono to zacalo uz na jare buzerovanim lidi, co nemeli rousky v terenu. Od te doby nic nevylepsili, jen to posunuli na dalsi level. Vlastne o nekolik levelu, uz je ani nespocitam. Mj. i tohle je duvod, proc jsme tam, kde jsme. Znechutili i lidi, co vedeli, ze je potreba epidemii zastavit zavcas.

Zjistil jsem, ze katastralni pohranicnici u nas hlidkuji na cyklostezce u Vltavy a obraceji cyklisty a turisty zpatky do Prahy. O vikendu ma byt pekne, v tehle casti Prahy jsou statisice lidi, co nikam nesmi, to bude masakr. Asi si vylezu na skalu nad tim a budu sledovat. Akorat si musim davat bacha, aby mne netrefila nejaka zbloudila kulka 8-[

No a jako tresnicku na dortu jsem si precetl volebni pruzkum a estebak ma stale jeste 26 %. A 50 % od duchodcu, ktere se pokousi vyvrazdit. To je proste mimo me chapani a mam pocit, ze ziju mezi mentalne retardovanyma. Nebo jim davaji do jidla nejake drogy a mne vynechali?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod malejjarda » pát bře 5, 2021 19:56

Tak on stačí i ten paradox, že máš mít nějaké prohlášení na papíru, ale ten papír si ani nemůžeš koupit, protože zavřeli papírnictví. ](*,)
malejjarda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 354
Registrován: ned pro 7, 2014 16:55
Bydliště: nejjižnější Morava

Re: Koronavirus

Příspěvekod Mawenzi » pát bře 5, 2021 20:07

podle me to mluveni je mnohem horsi, nez chozeni po obchode a jen dychani... protoze ja kdyz mluvim tak nemam kapacitu moc dejchat :D a kdyz uz potrebuju dejchat tak nemam co dejchat :D

mawenzi pracuje v oboru kovidem dost postizenym a teda uz nedostava ani celou vyplatu :D tak doufa, ze se to brzo zlepsi :)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pát bře 5, 2021 22:15

Ze bych si priste pri Teams meetingu dal respirator, abych zkusil, jake to je? :-k :twisted: Mne to teda neprislo, kdyz treba v obchode vykecavam s prodavackou, ze by to byl nejaky rozdil. Rychla chuze do schodu da zabrat vic ;-)

A co se je to za obor? Podle testeru jsem tipoval na IT a tam nevim, ze by se nekde kratily vyplaty :-k
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod Hafi » pát bře 5, 2021 22:27

...tak ono i třeba obchody s hadrama mají své IT oddělení.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8424
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví