Koronavirus

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pon bře 1, 2021 14:48

@oodoow: nevim, jestli se mam smat nebo brecet :?

Zkopirovano odjinud:

Fiktivní rozhovor s kapitánem fotbalového mužstva Burešem po prohraném zápase 3:10.

Novinář: Pane kapitáne dovolte mi prosím pár otázek

Bureš: Ano, ptejte se.

N: Prohráli jste zápas 3:10, co je příčinou takto špatného výsledku.

B: Já si nemyslím, že je to špatný výsledek, vždyť jsme dali první gól. Hned z první akce!!!

N: No jo, ale 3:10 je vysoká prohra, co se stalo?

B: Pane redaktore, my jsme všichni běhali nahoru a dolů celý zápas, my jsme udělali maximum.

N: No jo, ale ta vaše hra neměla žádný systém.

B: To není pravda, já sám jsem hrál v útoku i v obraně, hrál jsem uprostřed, na levém i pravém křídle.

N: Ale tím jste se tam ostatním motal a překážel.

B: To není pravda, vždyť jsem vybojoval plno míčů a na ten první gól co jsem dal, jsem si vlastně i přihrál. Já jsem udělal maximum, podívejte se, jak mám mokrý dres, a ještě teď jsem zadýchaný.

N: Nicméně, bylo vidět, že ta vaše hra nemá žádný nápad, proč jste něco o přestávce nezměnili?

B: Pane redaktore, to není vůbec pravda, že jsme nic nezměnili. Já sám jsem na všechny spoluhráče křičel, aby běhali ještě více. Ale všimněte si, co dělal soupeř, oni hráli nefér. Brali nám balony, když už jsme nemohli. Chodili nám do těla. Přihrávali si, a přitom naběhali mnohem méně než my!

N: Ale dali 10 gólů, vy jenom 3.

B: Pane redaktore, všiml jste si naších diváků, oni po 5 góle přestali fandit a po 8 góle dokonce začali pískat a nadávat. Diváci přece musí fandit svému týmu, to se potom nedá hrát. To je i jejich vina, že to skončilo takovým výsledkem.

N: Co hodláte změnit v dalších zápasech.?

B. Budeme více běhat a já začnu i chytat. Na tribunu dáme roztleskávačky, na informační tabuli budeme psát, jak nás mají fanoušci povzbuzovat a aplaus a potlesk budeme pouště z reproduktoru. Uděláme maximum.

N: Sportu zdar!
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Koronavirus

Příspěvekod scinkk » pon bře 1, 2021 14:52

nevim, jestli se mam smat nebo brecet :) ale je to krute vystizne
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pon bře 1, 2021 16:37

Jj, bohuzel. Do vseho se sere a kam se nasere, tam to posere. Pardon my French :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » pon bře 1, 2021 16:48

Jsme oběťmi nebývalého experimentu na lidech ze strany Babiše a Blatného, tvrdí šéf lékařské komory Kubek
Nerika tam nic svetoborneho, ale zato docela primo.
Co byste nyní dělal na místě pana Blatného vy?

(Zamýšlí se) Pokusil bych se zmobilizovat lidi k tomu, aby dodržovali protiepidemická opatření, a vysvětlil bych jim, proč je to nutné, a trval bych na přísném lockdownu včetně všech těch fabrik. Žádné výjimky. Dva tři týdny zatnout zuby, aby lidi viděli, že to má smysl. Mezitím bych připravil plošné testování, a tím bych pak i podmínil obnovení výroby. Dále bych protestoval všechny státní úředníky, rozjel očkování, ale především bych si do toho nenechal mluvit od předsedy vlády Babiše.

Myslíte, že si pan Blatný nechá do všeho mluvit? Nemůže být to, co sledujeme, výsledkem i jeho pohledu na věc?

Předně se stal pan docent Blatný ministrem zdravotnictví omylem. Nemá základní předpoklady pro to, aby stávající krizi zvládl. On není ani epidemiolog, respektive odborník na dané téma, politik ani manažer. V životě nic neřídil a nemá ani dostatečné charisma osobnosti, která by mohla lidi vést. Zkrátka to není Winston Churchill, za kterého by lidi položili život. Není to chyba, ale neměl tu funkci nikdy vzít. Člověk by měl znát své limity.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pon bře 1, 2021 17:23

apuka píše:Pokusil bych se zmobilizovat lidi k tomu, aby dodržovali protiepidemická opatření, a vysvětlil bych jim, proč je to nutné...

Tohle meli udelat uz davno, ale ted se bojim, ze uz by to nezafungovalo. Ne od tehle skvadry. Mozna kdyby Burese zavreli a Blatneho vymenili za nekoho min tragickeho, ovsem ne za Prymulu. Proste cele tohle panoptikum vyhazet, zlocince pozavirat, zacit poradne organizovat ockovani a pak by lidi mohli mit pocit, ze to k necemu bude a zacali by se snazit. Mozna.

Tihle nejsou schopni udelat poradne uz vubec nic. Viz treba: Jůůů: respirátor nemusíte mít na obličeji. Stačí v batohu.

Nevidim cestu ven. Vladu tragedu by se asi shodit povedlo, jenze pak by to dostala do ruky zembie a ta by ho bud nechala vladnout v demisi nebo by najmenovala vladu "odborniku" a ministrem zdravotnictvi Prymulou. Holt jsme si na tohle zadelali v predchozich letech extremne spatnyma volbama obou, a tak si to vyzereme do dna. Kdyby se z toho aspon jejich volici poucili... ale nepouci. Blbe je, ze na emigraci uz jsem moc stary :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pon bře 1, 2021 17:37

apuka píše:Ja to delam (alespon s balikama) podobne jako scinkk necham je alespon nejakou dobu "odstat". Potom vezmy nuzky nebo nuz, obal narezu a co "nejmene nakazitelne" odstranim- my, co jsme meli na skolach predmet Civilni obrana a jeste byli i na vojne, mame vyhodu, ze nas tam ucili, jak se zbavit atombordelu, na co si dat bacha

To nebyl scinkk ;-)

Prisel mi dneska firemni balik z UK. Tak nevim, jestli to mam polit benzinem a zapalit, to by asi sef nebyl rad :twisted:

apuka píše:A kdyz k tomu si pripoctes, ze pri vstupu do obchodu si dezinfekci osetri ruku max. (a to jsem jeste hodne mirny) 1 z dvaceti lidi, tak je Ti jasne, ze opatrnost opravdu neskodi.

Se jim nevidim, taky ji nepouzivam. Z toho clanku plyne, ze je to zbytecne. Jiste, riziko asi neni cista nula, ale bude se ji blizit a ona ta desinfekce rukam neprospiva. Mydlo po navratu domu IMO staci a kdybys chtel argumentovat sahanim na oblicej, tak ne, nedelam to resp. dokazu si to odpustit. Parkrat jsem se na to vedome zameril a overil si to.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » pon bře 1, 2021 18:05

Spíš mám obavy, co ti dementi vymyslí, až zjistí, že jejich "totální lockdown" nic nezlepšil, nebo jen velmi mírně. Zavřou fabriky? Bylo by hodně naivní si myslet, že zaměstnanci zavřených fabrik budou sedět na prdeli.
Vláda si za to může svým přístupem sama, ale bohužel si to odsereme všichni.

Ať ti kreténi povolí aspoň fungování denních stacionářů a odlehčovací péče. Odnáší to nejen rodiny, ale hlavně ty děti. Je na nich vidět propad, jak rychle ztrácí tak těžce naučený dovednosti, zejména ty sociální. Vláda kurví moji usilovnou a dlouhodobou práci. Musíme fungovat na bázi dobrovolnictví, jeden pečovatel na jedno dítě. Takže tak trochu Sofiina volba, musíš rozhodnout, který dítě péči dostane a který ne, jelikož nejsou kapacity.
Jenže tu péči potřebují všechny stejně...
Nemůžeme vypnout úplně, všechna snaha by přišla v niveč, děti by se hodně zhoršily a mužem začít znova od nuly. Na takový zhoršení stavu u nich 3 týdny bez péče bohatě stačí
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8085
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod scinkk » pon bře 1, 2021 18:15

To nebyl scinkk ;-)

Nebyl, ale delam to taky tak, ac na jare trochu dusledneji, to je takovy ten paradox, ze clovek otupi, i kdyz je situace nekolikanasobne horsi :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » pon bře 1, 2021 19:36

Naposledy upravil apuka dne úte bře 2, 2021 8:48, celkově upraveno 1
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod malejjarda » pon bře 1, 2021 19:43

Tak Hami už se nechal slyšet, že tří týdny nic neřeší a Panbabiš, že přes Velikonoce přitvrdí. no máme se ještě na co těšít. :roll:
malejjarda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 354
Registrován: ned pro 7, 2014 16:55
Bydliště: nejjižnější Morava

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pon bře 1, 2021 19:59

Kilometr od domu? To asi pri defenestraci spousta lidi porusi :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Koronavirus

Příspěvekod malejjarda » pon bře 1, 2021 20:58

Vláda zakázala hromadné závodní stravování. https://www.novinky.cz/koronavirus/clan ... .seznam.cz
Doufám, že taky nařídila zavřít poslaneckou kantínu. :-)
malejjarda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 354
Registrován: ned pro 7, 2014 16:55
Bydliště: nejjižnější Morava

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pon bře 1, 2021 22:10

Dneska jsem sel ven pred policejni hodinou a vzal si teda rousku (chirurgickou). Po par set metrech na liduprazdne ulici jsem si pripadal jako pako a sundal si ji. Cestou zpatky uz jsem ji ani nevytahnul a jelikoz uz bylo po devate, citil jsem se jak partyzan 8-[

Jak uz jsem dlouho nosil jen respirator, tak rouska je fakt rozdil. Spis k horsimu. Nepodarilo se mi ji natvarovat tak, abych si nefoukal do oci a ze by nejak tesnila to ani nahodou. Dycha se pres ni o neco lip, prislo mi jako bych nemel nic.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Koronavirus

Příspěvekod Medak » pon bře 1, 2021 22:32

malejjarda píše:Tak Hami už se nechal slyšet, že tří týdny nic neřeší a Panbabiš, že přes Velikonoce přitvrdí. no máme se ještě na co těšít. :roll:


No, to su na to zvědav, bo po dalším levelu covidové pakárny jim myslím prodloužení NS sněmovna neschválí ani omylem. A jestli jo, tak má SPD na podzim přes 10% jistých. :twisted:

Ale mohli by v rámci boje proti covidu schválit, že do voleb ti dva budou zavření v kleci, to by situaci pomohlo rozhodně. Když po nich beztak jdou ti teroristi a v Dubaji být všichni nemohou. :lol:

Jinak roušky venku vcelku cajk ... přes den jsem byl doma, ale večer si zašel něco koupit a v Košířích je to docela těžký odboj, na ulici tak 1 náhubek na 5-7 lidí. Ještě to není tak špatný!
Medak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 170
Registrován: pon lis 2, 2020 17:56

Re: Koronavirus

Příspěvekod sobb » pon bře 1, 2021 22:47

Spíš je to už sakra špatný :wink:

Skoro začínám litovat, že jsme před lety opravdu nezůstali tady :|

A ještě z jiného soudku, i když by to patřilo skoro do Vtipů. Tohle stojí za to vidět, jen přepsané v textu to není ono.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pon bře 1, 2021 23:01

Uplne jiny svet, kdyz to clovek cte, co? :?

Tys na toho hnusaka vydrzela koukat? :shock: Nedal jsem vic, nez minutu, ono to uplne staci napsane. Asi to poslu sousedum pred plot, at si pro nej prijedou, tohle uz je fakt na sveraci kazajku.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Koronavirus

Příspěvekod sobb » pon bře 1, 2021 23:10

Vydržela. Akorát sem si zpočátku fakt myslela, že je to nějaká přiblblá parodie :wink: :twisted: #-o
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pon bře 1, 2021 23:18

Vsak ona to priblbla parodie je. Na premiera, na vladu. Akorat uz bychom ji meli vypnout, tolik srandy bychom nemuseli prezit :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Koronavirus

Příspěvekod ketrin » úte bře 2, 2021 9:15

Že ten tvor lže, kdykoliv otevře tu svou špinavou nevymáchanou tlamu, to mě dávno nepřekvapuje.
Co mě ale pořád vytáčí, je ta jeho hotentotština. Prý šla do Dubaje - asi pěšky, že jo. Ten blb ani po 30 nebo kolika letech v ČR nepobírá jemné rozdíly mezi češtinou a slovenštinou. Což taky docela pěkně ilustruje to jeho prázdno v dutině lebeční.
:evil:
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » úte bře 2, 2021 10:22

Pokud to omezení pohybu chápu správně, tak do lesa za barákem nesmím, je to sice čtvrt kilometru, ale les už je za cedulí konec města..
Z toho lesa se dostanu pěšky až na 9 skal, což je pořád v rámci okresu.. Jen musím cestou projít třema vesnicema. Schválně, jestli mě někdo udá a pokud ano, jestli mě chytí a pokud chytí, su zvědav, jak to budou řešit. Porušil jsem, že jsem se vydal za hranice města, ale pěšky, sám a pořád v rámci okresu. Nikoho tím neohrožuju a z hlediska pandemie je ta moje procházka zcela bez rizika, což se o procházce po městě plném lidí říct nedá.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8085
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod pavproch » úte bře 2, 2021 10:41

Každé zlo je k něčemu dobré - sem se až po 20+ letech bydlení v naší dědině podíval, kam šahá katastr obce - zas vím něco nového. A sem nadšen - i když budu dodržovat, pořád mám kde/kudma vycházkovat. :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Koronavirus

Příspěvekod Krysha » úte bře 2, 2021 10:52

@pavproch: já si v neděli zkusil ze zvědavosti naplánovat (99%) "legální" výlet v rámci obce a vyšlo to docela dobře
(normálně bych teda šel přes Pinduli (nebo aspoň kolem Jánoštíka a Chumchálky) a Černou Horu, ale to už bych se pohyboval mimo obec víc...)
Přílohy
covid_vylet_2_small.jpg
Uživatelský avatar
Krysha
účastník
účastník
 
Příspěvky: 230
Registrován: úte led 8, 2008 12:48
Bydliště: Beskydy

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » úte bře 2, 2021 10:53

Jo, taky zavidim takovym lidem, co bydli napriklad v Krasne nebo v Trojanovicich..., ne to jeste v Moravce... :evil:

Ja jsem si taky mohl naplanovat, jak zpival Nohavica - "od Kauflandu ke Carefouru", prodlouzene k Nove karoline a k Tescu v Trebovicich. :twisted:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod aksam » úte bře 2, 2021 12:19

Etheric....s cedulí konce města se netrap, zadej si na mapy.cz název města nebo obce a zobrazí se červeně ohraničený prostor, což odpovídá katastrálnímu území města nebo obce, jak to má krysha na obrázku. Jinak policejni kontroly v lese nebudou, mají co dělat na silnicích atd...
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » úte bře 2, 2021 12:47

@aksam: to jsem udělal, za svůj barák nemůžu, ale na opačnou stranu města do lesa můžu a to celkem dost daleko, až jsem se divil.
Každopádně se chci projít víc, až na 9 skal, kontroly v lese se nebojím, ale mám obavy, zda mě nenapráší někdo z vesnic, kterými budu procházet. Ale je to furt v rámci okresu a šance že potkám hlídku na vesnici uprostřed ničeho není velká. Pokud je na mě někdo nezavolá. Museli by mě však odchytit dřív, než vejdu do lesa.

Jinak ohledně respiratoru - nikde opravdu není psáno, že ho musíš mít nasazenej na obličeji. V zákoně je, že musíš mít ochranný prostředek, ale není tam psáno jestli ho musíš mít v kapse, v batohu nebo na xichtě. Pokud to budu brát doslova, tak zabalenej respirator v batohu tu podmínku splňuje, nepohybuju se bez ochranného prostředku :mrgreen:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8085
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod pavproch » úte bře 2, 2021 12:53

aksam píše: Jinak policejni kontroly v lese nebudou, mají co dělat na silnicích atd...


Nebyl bych si tak jistý:

pavproch na jaře 2020 píše: Už sem to tu psal minulý týden, že na Hážovickém hřebeni byl minulou sobotu nebo neděli PaCh na Quadu a asi kontroloval nouzový stav.


Jaxem neska čuměl na ten katastr obce, tak to místo, kde sem ho tenkrát potkal je přesně hranice (dnešní) legálnosti :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » úte bře 2, 2021 12:55

Etheric píše:Z toho lesa se dostanu pěšky až na 9 skal, což je pořád v rámci okresu.. Jen musím cestou projít třema vesnicema.
Pokud to mas v ramci okresu, tak mas reseni pomerne jednoduche - nekde si neco koupis (nejlepe co nejdale) a to uz jsi byl nakoupit a to je povolene v ramci okresu. No a kdybys tam sel a vsechno bylo zavrene (asi na vesnicich pres vikend toho moc otevrene nebude), tak holt, bylo zavreno, ale Tys chtel nakoupit. :wink:
Nikde nemas napsane, ze ten rohlik na svacinu si musis koupit v kramku, co mas pet metru od baraku, jen ze pro nej nesmis mimo okres (pokud Ti Hamacek neudela vyjimku).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod pavproch » úte bře 2, 2021 13:39

Dovolím si zkopírovat z AF.cz - k těm PaChovým kuntrolám na horách:

HondaMan píše:Field report z Ostravska a Beskyd:
* Na horách je významně méně lidí
* Frekventované kopce jsou obklíčeny PČR
* pokud člověk není debil a trochu to tam zná, tak se s nimi nepotká
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » úte bře 2, 2021 14:04

@apuka: jo, dostanu nápad jít nakoupit do Křižánek do koloniálu :twisted:
Ale jo, můžu, nikde není psáno, že musím nakoupit ve svým městě, kde ke všechno. Proč se neprojít do pidi krámku desítky kilometrů od baráku :D Samozřejmě v týdnu, to je jistota, nejen že bude otevřeno, ale nebude nikde tolik lidí, teď obzvláště.
Ty opatření jsou tedy neotřesitelný :D
Naposledy upravil Etheric dne úte bře 2, 2021 14:06, celkově upraveno 1
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8085
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod Medak » úte bře 2, 2021 14:06

Ten nákup je dobrá haluz:-).

Jinak území katastru není nikterak vyznačeno, takže ocitnout se o kus vedle není problém. Prostě jsem myslel, že katastr sahá až támhle, koukal jsem doma na mapu a vypadalo to přesně tak. Ostatně by mne zajímalo, jak moc by průměrný soudruh tu mapu zvládal:-))).

Nebo taky lze nadšeně soudruha příslušníka uvítat s tím, že jsem se ztratil, už hodinu tu bloudím pustinou a nemohu nalézt cestu domů, ať mi pomůže, ochrání mne:-) a poradí kudy kam.

Jak už zde zaznělo v souvislosti s rouškami na liduprázdné ulici ... u přestupků tohoto typu by se jim materiální aspekt prokazoval ale kua blbě.
Navíc je značná šance, že si i ti PaChové o tom cirkusu myslí svoje, takže asi nebudou nějak moc prudit. A kdyby se našel nějaký fakt aktivní blb, tak se s ním nebavit, správní řízení by rozhodně pro úřad nebylo úplně easy. Pokud tedy člověk není nějak jooo submisivní a navíc blbej.

Holt abych parafrázoval klasika ... Ojeb tyrana není zločinem! :twisted:
Medak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 170
Registrován: pon lis 2, 2020 17:56

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví