Koronavirus

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Koronavirus

Příspěvekod Miuan » pon dub 12, 2021 20:23

Diky vsem za odpovedi,
jak jsem sem v patek psal, tak potom v sobotu jsem mel tu nejvetsi krizi, kdy mi proste bylo na umreni, nejhorsi horecky a halucinace a jeste jsem zacal ztracet cich, respektive citil jsem jen jednu nakyslou vuni/smrad ze vseho kolem, a zacli me simrat/mravencit nohy od chodidel az po trisla, myslel jsem ze to bude muj konec. V nedeli (vcera) potom po 10 dnech konecne zacaly zabirat leky proti teplote, no a dnes je s teplotou v podstate amen, takze i se zimnici a s halucinacema. Rozhodne nejhnusnejsi a nejzkurvenejsi nemoc meho dospeleho zivota.
Ted mam ale problem s dechem, mam doktora 200m od domu a po rovine, byl jsem si tam prodlouzit neschopenku, tam jsem jeste nejak dosel, ale zpet jsem mel problem vubec dojit a udychat to, doma jsem se z toho hodinu vzpamatovaval. Ja v podstate nedolezu ani k autu. Co je tohle za svinskou nemoc!? Jak se dychalo vam kdyz bylo po vsem?
Miuan
nováček
nováček
 
Příspěvky: 184
Registrován: úte pro 5, 2017 11:24

Re: Koronavirus

Příspěvekod Lipon » pon dub 12, 2021 20:44

vím od dvou kamarádů, že to s dechem/únavou měli podobně
problém dojít do kuchyně pro čaj (ne, nebydlí v třísetmetrovém bungalovu), postupně se to lepšilo, že obešli barák s několika přestávkama
ten jeden začal trénovat, denně chodí aspoň 6km pěšo
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pon dub 12, 2021 20:45

Takze "klasicky" 10 denni prubeh s nejvetsi krizi pred koncem. Proc to tak je uz jsem psal vys. Je to hnus, ale ber to optimisticky, mel bys byt z nejhorsiho venku. Akorat tomu musis dat cas, nezen se do prace, spi tak, jak si telo rekne, klidne 12 hodin denne.

Sam jsem problemy s dechem nemel, u mne to zustalo v nose, ale zato fest, jako kdyby si tam nekdo usporadal 10 denni grilovacku. Koukam na zaznamy, teploty prestaly v sobotu a ve stredu jsem sel na prvni prochazku. Necelych 5 km po rovine a pomalu a kdyz jsem se vratil domu, tak jsem se malem slozil, to si vzpominam. Dalsi den jsem nikam nesel, ale uz za tyden jsem dal 10 km. Fyzicky jsem se dal dohromady celkem rychle i kdyz unava pretrvavala dlouho. Zasah ale dostal mozek, vsak mne krome nosu taky pekelne bolela hlava, coz se mi normalne nedeje. Nebyl jsem pres mesic schopen programovat, nefungovala kratkodoba ani dlouhodoba pamet, nedokazal jsem se ani na chvili soustredit. Normalne jsou to vsechno me silne stranky, pripadal jsem si jako invalida. Spal jsem 10 - 12 hodin denne. Nastesti se to postupne spravilo.

Miuan píše:Rozhodne nejhnusnejsi a nejzkurvenejsi nemoc meho dospeleho zivota.

U mne, co se respiracnicich chorob tyce, taky. Na tohle nemela ani ta nejhorsi chripka. Jak v akutni fazi, tak v nasledcich. A to si vem, ze jsme meli technicky lehky prubeh, protoze jsme nemuseli do nemocnice.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pon dub 12, 2021 21:15

Novy ministr zdravotnictvi uz neni Kuze, ma nove kryci jmeno: Arschenberger :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod Tomas » pon dub 12, 2021 23:40

Článek je sice placený, ale toto tak něják stačí.

"Nenahraditelný úředník" je terminus technicus na úrovní slovního spojení "suchá voda". Ve straně nejsem, ani úřednik nejsem, dítě se naštěstí vyhne rektálním testům vzhledem k tomu, že stejně do školy už víc jak rok nemůže, ale tohle ja fakt příliš silná káva i pro mne.

Teď v vidím, že Mike postoval totéž. Nu což, nevadí. Hůl byla z mé strany nad státem již definitivně zlomena.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » úte dub 13, 2021 0:53

Az ted? Ja ji nad estebakem a jeho poskoky zlomil uz davno. Uklid po nich bude fakt narocny.

Clanek jsem vlastne ani nedocetl, ale pobavilo, jak snadno si nabehnul na vidle :D Vlakno se sice trochu zvrhava, ale pridam dalsi takovy link, je to k tematu a mozna se nekterych z nas tyka: Syndrom mrtvé zadnice není vtip, ale reálné nebezpečí doby koronavirové ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod Tomas » úte dub 13, 2021 8:26

mike píše:Az ted? Ja ji nad estebakem a jeho poskoky zlomil uz davno.
Tak jsem trpělivý a snažím se za věcmi hledat dobrou vůli. Trpělivost došla a to druhé jsem nenalezl.

mike píše:Uklid po nich bude fakt narocny.
Co se dá dělat. STBák se tady kdysi prsil s vyrovnaným rozpočtem, dnes už je realita jiná.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » úte dub 13, 2021 16:54

Tomas píše:"Nenahraditelný úředník" je terminus technicus na úrovní slovního spojení "suchá voda"
Tam ale nemelo jit o terminus technicus "nenahraditelny urednik" ale "kriticka infrastruktura". Coz melo byt resene uz davno, ne az ted.

Problemem ale je, ze komu co ten pojem zahrnuje - "polo-oficialne" u nas toto existuje, ale je silne utajovane, kdo tam patri (mysleno jake pracovni zarazeni). Takze nakonec z toho je vetsinou "kdo se mi hodi" :twisted:.

Jinak ale ta kriticka infrastruktura /KI/ (ale opravdu to, co je zivotne nevyhnutelne na chod spolecnosti) by mela byt uplne prvni, co se chrani, bo nejenom na zachranare plati, ze mrtvi/nemocny zachranar nikoho nezachrani. Az by nejaka cast KI vypadla, tak to muze zpusobit problem vetsi nez - v tomto pripade - samotna pandemie. Dokonce si dokazu predstavit i nekolik ministerskych uredniku.
Ale kdyz v nekterych statech zacali pocitat, kdo by tam vsechno mel patrit a vyslo jim, ze v prepoctu na CR asi milion az milion a pul lidi, tak to je asi "trocha" mimo...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » úte dub 13, 2021 17:07

Miuan píše:Ted mam ale problem s dechem, mam doktora 200m od domu a po rovine, byl jsem si tam prodlouzit neschopenku, tam jsem jeste nejak dosel, ale zpet jsem mel problem vubec dojit a udychat to, doma jsem se z toho hodinu vzpamatovaval. Ja v podstate nedolezu ani k autu.
V prvni rade je dobra sprava, ze je Ti lip.

S tim dechem (a potom jeste unavou) je holt casty problem - jeden z toho, co jsem naznacoval, ze nekomu pretrvava dlouho. Ale nakonec se to zlepsuje, jen pomalu.
Ono je na to dobre (jak uz trochu naznacil mike) ten dech zkusit trenovat. Samozrejme ale musis brat do uvahy svoje aktualni schopnosti. Zkouset hodne zlehka dechova cviceni - jak to pujde.
V prvni rade ale taky radim - neuspechej navrat k beznemu zivotu a hlavne k praci. Ta fakt pocka. Jsem tady psal, ze kdyz jsem mel silnou infekci, nedal jsem na doktora a po cca mesici jsem se vratil, bo se mi zdalo, uz mi nic neni. Ale organizmus je po prekonani jakekoliv tezke infekci hodne vycerpany a zranitelny. Mne to taky nepridalo a po case jsem to dost litoval.
V pripade tezsiho covidu je to jeste o necem uplne jinem - je to celkovy boj, v celem tele, v mnoha organech (i kdyz se to nemusi primo byt citit), takze regeneraci potrebuje cele telo, cely organizmus.

Proto si nejdrive doprej opravdu dobrou rekonvalescenci, nenech se (hlavne sam sebou) do niceho honit a kdyz neco zacnes delat a najednou citis, ze toho mas dost, tak s tim prestan. Zpocatku se fakt nesnaz prekonavat hranice, ktere Ti organizmus ukazuje. Proto jsem Tipsal, ze i s treningem dychani jen tak, jak to jde a potom hodne oddechovat.

To chozeni bude dobry trening, ale ted Ti mozna bude stacit jen doma nebo kolem baraku. Dale a dele az Ti bude lip - radeji mnohem lip. Hlavne se netrap s tim, ze nevladnes udelat to, co predtim jsi delal bezne. Vem to tak, ze hodne spickovych sportovcu, co covid prodelali si taky dlouho nemohlo ani trenovat, jejich telo to neutahlo. A kdyz do toho prece jen sli, tak se jim to hodne vymstilo. Tech pripadu najdes dost. Ty si z toho mas vzit jen to, ze ted nesmis nic uspechat - pomoct Ti to nepomuze, ale skodit muze hodne.
A taky si z tech prikladu muzes vzit, ze vetsina z nich se po case pomalu (nekteri potom i rychleji) postupne dostali tam, kde byli.

Takze hodne stesti!
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » úte dub 13, 2021 17:23

K Tvym poznamkam ke mne jen kratce.
mike píše:Jinak bys nepsal "ramcovani", protoze to v kontextu clanku nedava zadny smysl. Pokud teda takove slovo vubec existuje..
Vis, ono se tomu rika odborne ramovani i ramcovani, trochu podle toho, kdo to pouziva, oba jsou odborne terminus technicus na to same :wink:. Vsak se i teorie ramovani popisuje pouzivani ramcu :-).
(Oba jsou odvozene z anglickeho framing - jeste i ruzne A-C slovniky tento pojem prekladaji jednou jako ramovani jednou jako ramcovani.)
mike píše:Jenze rec je o tretine nebo desetine ze vsech, co to prodelali. Ne z lidi, co navstivili nejake centrum.
Ja jsem taky nepsal o tech, co navstivili to centrum ale o pacientech, se kterymi se setkavali - v ramci prodelani covidu. Nechtel jsem to nijak rozepisovat, by se Ti to zdalo prilis dlouhe, ale jednalo se o (vice-mene nahodnou) cast vsech lidi, kterych v te nemocnici (ne v tom centru, to v nemocnici vzniklo o hodne pozdeji) a lekari se jim opakovane sami od sebe venovali, resili, jak se jim dari. Tj. ne nemocni chodili za lekarem, ale spise naopak. Tj. bylo to ze vsech, co byli pozitivni. Ne z uplne vsech, protoze na to nemeli kapacitu.

A "sami zjistili" znamena, ze to zjistili sami doktori z rozhovoru a diagnostik, ktere delali z vlastni "vule" ne prioritne na zaklade stiznosti pacienta. Proto ten rozdil - tretina, kteri sami od sebe k doktorovi s tim nesli ale u ktere to zjistili sami doktori vs. desetina, ktera kvuli potizim sama vyhledala lekare.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod milarepa » úte dub 20, 2021 7:24

tohle bych podepsal
Vládne nám režim, který neumí už ani zfalšovat špionážní aféru

https://www.petrhampl.com/hlupe-lzi/
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Koronavirus

Příspěvekod sobb » úte dub 20, 2021 10:52

:roll: Jak zde bylo zmíněno už vícekrát, než je zdrávo - tohle vlákno je určeno pro diskuzi týkající se koronaviru.
Zdá se, že někteří to stále ještě nepochopili. Takže naposled - politické příspěvky mimo téma příště rovnou mažeme. Včetně těch moderátorských :twisted:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Koronavirus

Příspěvekod Medak » úte dub 20, 2021 13:26

sobb píše:Včetně těch moderátorských :twisted:


Moderátor moderátoru vlkem. :twisted:
Medak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 170
Registrován: pon lis 2, 2020 17:56

Re: Koronavirus

Příspěvekod Dromedaro » sob dub 24, 2021 11:36

Chci se zeptat, na váš názor, jestli si myslíte, že je reálné odjet začátkem června na Slovensko, aniž by člověk musel do karantény? S testem počítám, ale jde mi o to, jestli už by to mohlo být bez karantény tam i zpět. Nevím, jestli má smysl plánovat nebo ne, ale vypadá to, že by to jít mohlo. Na Slovensku už se rozvolňuje, u nás se začne.

Díval jsem se na ty covid pasy a není mi moc jasné, jak to funguje. Teda chápu, že dostanu nějaký razítko nebo potvrzení do aplikace, ale jak se to pak bude kontrolovat? To budou kontrolovat dopravci, na hranicích nebo třeba v té zemi, když vás bude kontrolovat policie, tak platnost testu se musí shodovat s datumem jízdenky? A co když se někdo bude pohybovat autem?

EDIT: Tak to bude asi jako nyní, že to kontrolují případné hraniční kontroly a dopravce při nástupu. Podle toho, co jsem teď dohledal na MZ.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Koronavirus

Příspěvekod Lipon » sob dub 24, 2021 13:29

S.ohledem na jepičí život každého opatření si opatři dobrou křišťálovou kouli.
Plánuj, ale s vědomím, že to během pár týdnů může být úplně jinak.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Koronavirus

Příspěvekod Dromedaro » sob dub 24, 2021 13:40

Lipon píše:Plánuj, ale s vědomím, že to během pár týdnů může být úplně jinak.

No, s tím tak nějak počítám.
Dneska jsem poslouchal na radiu Plus epidemiologa, který tam pravidelně vystupuje s Tachecí a ten vyslovoval obavy, že epidemie sice ustupuje díky promoření a proočkovanosti, ale že tímto současným rozvolňováním si můžeme ještě zkazit léto. No uvidíme...
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Koronavirus

Příspěvekod pavproch » sob dub 24, 2021 14:09

pavproch 24.3.2021 píše: Tuso mě pošťouchnul (mně byto nenapadlo)... taxem volal své obvoďačce a... příští týden si mám přijít pro žihadlo od Astry.... jako (vyléčený) onko-pacient mám už nárok. Tožtak, doufám, že to klapne a že to do toho žihadla někde nechytim.


Neklaplo a já si nato zpoměl až fčíl - po měsíci, kruciš.... obvoďačka mi od té doby nevolala s termínem, asi jí budu muset zavolat já... zřejmě sem jí nazapadnul do škatulky... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » sob dub 24, 2021 19:15

Nebo nema cim ockovat, ale zavolej tam.

Mi rodice 75+ dostali pred par dny druhou injekci Moderny. Krome lehke bolesti v oblasti vpichu pry zadne potize :prayer:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod pavproch » ned dub 25, 2021 16:37

Taxem si právě přečet v textovém řádku na čt24, že od středy už budu mít zřejmě nárok podle věku (55+), takže s tydlifonátem dochtorce počkám do čtvrtka a pak to fšecko spojím dohromady do jednoho monologu. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » pon dub 26, 2021 15:58

@PP: Jen bacha na to, ze to jsou dve ruzne registrace a pokud dobre vim, kym nezrusis registraci u doktora, tak Te to nepusti se registrovat v "centralni registraci" a uz se mic nebude ohlizet na Tvoji "prednost", takze se naceka.

Navic pokud se zaregistrujes podle veku, tak uz nemuzes jen tak k doktorovi ale budes muset do nejakeho ockovaciho centra do cekarny a cekat mezi ostatnima... A mozna ponekud i dele, v pripade, ze tam budou tak nedockavi, jako - pry - obcas nekde tady v OV, ze se tam stoji fronta tech, co prijdou hodiny pred svym terminem, aby se na ne urcite zihadlo uslo, ty co prisli kousek pred svym terminem nepousteji dal ale nuti je zaradit se na konec fronty, dokonce jsou schopni ho i fyzicky napadnout, ze pry predbiha :shock: :roll: ](*,) ](*,) ](*,)

Ono tim cachrovanim muzes ztratit docela dost casu. Podivej se na nejaky prehled, za jak dlouho Te na kterem miste zaregistruji a jak dlouho se tam ceka na volny termin.

Na druhe strane, u doktora dostanes pravdepodobne AstruZenecu, pripadne Jonsona, na ockovacim miste s velkou pravdepodobnosti neco jineho.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod Medak » úte dub 27, 2021 14:34

Ta Ova je fakt asi jinej svět.
Vás jsme měli těm Polákům fakt nechat. :twisted:


Maminka ... Střešovice, tedy ÚVN ... před první dávkou si nebyla jistá jak jí bude, tak jsem jí tam hodil. V podstatě jsem našel flek a zaparkoval ... a už byla venku. Ani nestálo za to se tam štelovat. Na druhou už jela sama a celá "akce" od auta k autu cca 10 min.
Medak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 170
Registrován: pon lis 2, 2020 17:56

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » úte dub 27, 2021 17:48

No, Ova... v apukovesmiru by i Litomerice vypadaly jako Bejrut :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod ratel » úte dub 27, 2021 20:00

mike píše:No, Ova... v apukovesmiru by i Litomerice vypadaly jako Bejrut :twisted:

Kdybych tam sem tam nejezdil, asi bych se tam bal poprve jet, to musi byt fakt strasidelne mesto, nedivim se prazakum ze sem nechteji.
Jeste ze funguje ignorovaci bublina :-)
Zitra se registruju, uvidime jak to Ova zvladne. Zatim vsichni absolvovali bez jakychkoli problemu s organizaci. Ale byli v FnO, ne u potulnych samanu co to pichaji na vratnici :-)
Uživatelský avatar
ratel
účastník
účastník
 
Příspěvky: 638
Registrován: ned led 5, 2014 21:48
Bydliště: pod Ondřejníkem

Re: Koronavirus

Příspěvekod pavproch » stř dub 28, 2021 9:33

Tak u své obvodačky sem ještě pořád fpořadníku, nemá vakcíny, jinak by prý na mě už přišla řada. A registrovat na webu se prý nemám, mám počkat až mi zavolá. To sem zvjedaff, kdy (bude to ještě letos? :twisted: )
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » stř dub 28, 2021 10:12

Medak píše:Ta Ova je fakt asi jinej svět.
Jo, casto je :wink:
Ďura světa v každém směru
Co si myslíš na to seru
...
Furt dva metry od maléru
Tak se žije tu u nás :lol:

ratel píše: bych se tam bal poprve jet, to musi byt fakt strasidelne mesto, nedivim se prazakum ze sem nechteji
Jo.

Na Velikonocni nedeli brzo rano jsme se byli projit v Belskem lese. (S odkazem na pisnicku vyse) jsme se tam setklali u Svateho pramene s trema mamutama, minimalne trema opicama (podle vyzoru asi lidoopy) a jednym medvedem, pozdeji na jinych mistech s nekolika lido-opama :wink: :lol:
ratel píše:Zatim vsichni absolvovali bez jakychkoli problemu s organizaci. Ale byli v FnO, ne u potulnych samanu co to pichaji na vratnici
Nejvetsi problemy s frontama meli v Ockovacim centru na Cerne louce, coz je nejvetsi centrum minimalne v MS kraji (kapacita 1800 ockovani denne, ale nedavno meli bezmala 2000) - a je to detasovane pracoviste FNO. Tj. rozhodne to nejsou "samani, co to pichaji na vratnici".
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » stř dub 28, 2021 10:14

@PP: muzes ji zavolat jeste jednou, ona Te taky muze zaregistrovat v centralnim systemu jako "z ohrozene skupiny". To bys potom mel mit vyssi prioritu nez napr. ja jako obycejny 55+.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod ratel » stř dub 28, 2021 10:46

pavproch píše: A registrovat na webu se prý nemám, mám počkat až mi zavolá. To sem zvjedaff, kdy (bude to ještě letos? :twisted: )

dneska v 7 registrace, prvni dávka zítra v 9. Na obvodaky bych nesazel.
Uživatelský avatar
ratel
účastník
účastník
 
Příspěvky: 638
Registrován: ned led 5, 2014 21:48
Bydliště: pod Ondřejníkem

Re: Koronavirus

Příspěvekod pavproch » čtv dub 29, 2021 9:54

Takže změna, kterou mi domluvila obvoďačka (protože stále nemá čím očkovat): příští středu si mám jít do nemocnice ve ValMezu pro žihadlo od Fajzra. Taxem teda zvjedaff, esli to klapne.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Koronavirus

Příspěvekod Tomas » čtv dub 29, 2021 13:40

Děcko (2. stupeň) razí v pondělí do školy, to je skoro na malou oslavu. Snad tam po tom "školním" roce doma ještě trefí. Samozřejmě týden ve škole, týden doma.

Tak jsem zvědavý, jestli to vydrží aspoň do vysvědčení, vidím to tak 50 na 50. Jestli se podaří ten školní rok dochodit v rotační výuce, bude to úspěch.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Koronavirus

Příspěvekod pavproch » čtv dub 29, 2021 18:09

Do hroma, mám dilema.

Jak zavedli povinné testování ve firmách, taxem nakoupil zásobu testů do konce qětence (test á 1x týdně).

Neska vyhlásili, že povinné testy budou ešče i v červnu. Budu muset teda dokupovat ... otázka je - koupit jen na červen nebo už fčíl i na později, budou tu povinnost dál prodlužovat?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví