Koronavirus

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » čtv bře 12, 2020 20:47

To sis prebral naprosto spatne, ale asi bych to dal nerozebiral.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49411
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Koronavirus

Příspěvekod Lipon » čtv bře 12, 2020 23:47

Měl jsem rozepsanou ostřejší reakci, ale radši jsem ji neodeslal, mikova je dostačující
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4912
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » pát bře 13, 2020 5:04

Místní outdoor obchod vypadá, jako by se z trekingu stal národní koníček n1. Všechno vykoupený.... Tak doufám, že lidé chystající se na apokalypsu ty věci umí aspoň používat..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8085
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod Tauruss » pát bře 13, 2020 6:05

Lipon píše:Měl jsem rozepsanou ostřejší reakci, ale radši jsem ji neodeslal, mikova je dostačující

Jestli to bylo myšleno na mě,tak směle do toho. Já to snesu.
Tauruss
nováček
nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř bře 11, 2020 21:45

Re: Koronavirus

Příspěvekod Tauruss » pát bře 13, 2020 6:07

Etheric píše:Místní outdoor obchod vypadá, jako by se z trekingu stal národní koníček n1. Všechno vykoupený.... Tak doufám, že lidé chystající se na apokalypsu ty věci umí aspoň používat..

Fakt? Jako mají tady ze mě srandu skrz ty vodní filtry, ale já už si je obden prohlížím od prosince a najednou během tří dnů vymizeli. Díky těm lidem chystajícím se na apokalypsu pak bude stačit jen si ty věci posbírat.
Tauruss
nováček
nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř bře 11, 2020 21:45

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » pát bře 13, 2020 6:13

Nekecám. Spacáky zmizely jako první. Všechny. Peří, syntetiky, Husky, Criteriony,.... Karimatek tam zbylo několik. Stany sou skoro všechny taky v řiti. Vařiče taky. Značně prořídnul koš s TL, polovina všech nožů je taky fuč....
Su rád, že mám všechnu výbavu nakoupenou, i kvůli tomu, že letos by mě to vyšlo o 20k+ dráž, všechno šlo nahoru...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8085
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » pát bře 13, 2020 9:06

mike píše:Proto se ptam, jestli nekdo nevi. Jak to funguje na hranicich mezi temito staty. Protoze odchytit je muzou akorat tam. Ze by byli nakazeni je velmi nepravdepodobne, jelikoz jsou celou dobu nekde v divocine. Pri navratu by jim to hrozilo vic.
Ptal jsem se jednoho svedskeho kolegy a tenpsal, ze zatim ve Svedsku mohou prekracovat hranice "without any problem", ze takto to lidi ve Svedsku vedi. Ale neber to jako 100%.
Dal vsak oficialni adresu, kde muzes najit vse nutne ohledne koronaviru ve Svedsku:
https://www.krisinformation.se/en/hazar ... oronavirus

Pro Norsko jsou oficialni informace zde:
https://www.fhi.no/en/news/2020/norwegi ... rom-6-p.m/

Pro Finsko jsou oficialni info zde (stranky jsou silene pomale!):
https://thl.fi/en/web/infectious-diseas ... st-updates

Snad toto staci. Omlouvam se za uvedene linky primo, ale myslim si, ze takto si tomohou vsimnout i ti, co by na "skryty" odkaz nesli.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod Zdéňa » pát bře 13, 2020 9:22

Včera říkali, že mají možnost se lidi v pohodě vracet domů (i přes zakázané země), takže podle mě přejezd Norsko / Švédsko bude v pohodě.
Uživatelský avatar
Zdéňa
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1488
Registrován: pon srp 25, 2008 11:47
Bydliště: Příbram, práce v Praze

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » pát bře 13, 2020 9:46

Jinak dve zkusenosti, velice nazorne ukazujici vztah Cechu k narizene karantene, ze nakolik lidi absolutne nechapou, o co se tady jedna...

Ze vcerejska
Sedel jsem v tramvaji (skoro prazdna, takze bylo dobre slyset, co kdo mluvi). Kusek ode mne sedel chlapek, cca 40+ a jeho cca 12-tilety syn.
"Kluku, takze Ty ted mas byt v karantene?"
"Ano. To znamena, ze musim byt stale v jedne budove. Tak ja budu chodit ke spoluzakum v panelaku."
"Ne, synu, mas byt jenom v byte."
"Ale to bych Vas mohl nakazit?"
"To jo."
"Ja radeji budu chodit ke kamosum."
Potom jeste rozebirali, jak je Babis populista, ze narizuje takove karanteny a pod.

Nakonec vstali, vystoupili - a sli nakupovat do preplnene Billy....

Druha z autobusu z utery, dva kamarati o tretim:
"Vcera mi v hospode Honza rikal, ze se v sobotu vratil z Italie a mel jit do karanteny. Volal se sefem, ze pry se mel ohlasit u doktora, ten mu to naridi a on pujde na nemocenskou. Jenze zjistil, ze to by dostal mene penez, tak se domluvil se sefem, ze mu "oficialne" napisou same nocne smeny (20 - 8) a "oficialne" bude delat Home Office, i kdyz nema doma pristup do firemni site. Tak bude mit plnou vyplatu a jeste si zaridil, ze ho nebudou chodit kontrolovat z CSSZ, jestli dodrzuje karantenu a zamestnavatel kontrolovat HO muze jen do 18:00, takze zase nic. Pres den ma timpadem volno a chodi do hospody, na kole a po obchodech."
----------------------
BTW, minuly patek (6.3.) bylo podle oficialniho seznamu 1011 lidi v karantene v CR. Tehdy psali o tom, ze v Italii je cca 16500 Cechu na lyzovacce (podle Asociace CK i podle Babise). Karantena byla narizena, myslim, od soboty. Babis vcera rikal neco o tom, ze aktualne je narizena karantena pro nejakych 1165 (nebo 1185, mozna trochu jine cislo, rozdil max. v desitkach, zaokrouhlene rekneme 1200, vic jich nerikal). Podle MZV melo byt nejakych 3600 (taky jen z hlavy, muze byt mirne jine, rozhodne ale ne radove vice) lidi v Italii registrovanych v DROZDu.

A ted je tady ta otazka:
Mysli si nekdo, ze z tech 16500 lidi se (zaokrohlene nahoru) 16300 stihlo prijit do CR v patek (mozna jeste v sobotu - a to vcetne tech, pro ktere poslala pro navrat CK autobusy z CR) nebo zustalo v Italii?

Edit: Jen jsem to odeslal a uz je mozny dusledek tady.
Naposledy upravil apuka dne pát bře 13, 2020 10:18, celkově upraveno 1
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » pát bře 13, 2020 10:17

Zdéňa píše:Včera říkali, že mají možnost se lidi v pohodě vracet domů (i přes zakázané země), takže podle mě přejezd Norsko / Švédsko bude v pohodě.
Mit vlastni auto, mozna jo. Zavisi na lokalnich narizenich.
Bez auta to muze byt o dost slozitejsi.

Nevim presne, jak je to s prechodem hranic na Severu - ale Norsko je jedno z nejhur zasazenych statu, resp. jeji tendence rustu je jedno z nejhorsich. Takze je otazka, za jak dlouho bude zavrena preprava od nich/k nim do/z okolitych statu. Bohuzel, podobne na tom muze byt Svedsko. Potom je otazne, kam se ze Severu dokazes dostat. Ale at se ale dostanes kamkoliv, nezapomen - verejna preshranicni doprava je do CR zastavena! Ze vsech statu kolem.

Navic vyse uvedene se vztahuje pouze pro navrat to CR. Jakmile by sobbi chteli pokracovat v ceste a prechazeli mezi Norskem a Svedskem, riskuji pokutu (pokud se o tom nekdo z ceskych organu dozvi):
Platí zákaz cestování pro Čechy ... do těchto zemí: Čína, Jižní Korea, Írán, Itálie, Španělsko, Rakousko, Německo, Nizozemí, Švýcarsko, Švédsko, Norsko, Belgie, Dánsko, Francie, Velká Británie.


Edit: upravil jsem trochu aby to davalo smysl, protoze jsem predtim zapomel, ze sobb je tam autem.
Naposledy upravil apuka dne pát bře 13, 2020 12:50, celkově upraveno 2
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » pát bře 13, 2020 10:26

Vypatlaný lidi... Kéžby tak všichni podobně uvažující jedinci vychcípali. Ano, přeju jim smrt. Sorry jako.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8085
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod Tauruss » pát bře 13, 2020 10:43

apuka píše:Navic vyse uvedene se vztahuje pouze pro navrat to CR. Jakmile by sobbi chteli pokracovat v ceste a prechazeli mezi Norskem a Svedskem, riskuji pokutu (pokud se o tom nekdo dozvi):
[url]Platí zákaz cestování pro Čechy ... do těchto zemí: Čína, Jižní Korea, Írán, Itálie, Španělsko, Rakousko, Německo, Nizozemí, Švýcarsko, Švédsko, Norsko, Belgie, Dánsko, Francie, Velká Británie.[/url]


No a na tohle mi tu včera reagovali, že je to blbost, že je to něco jiného, ale myslím si taky, že je to tak, jak píšeš.
Tauruss
nováček
nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř bře 11, 2020 21:45

Re: Koronavirus

Příspěvekod Tauruss » pát bře 13, 2020 10:56

Etheric píše:Nekecám. Spacáky zmizely jako první. Všechny. Peří, syntetiky, Husky, Criteriony,.... Karimatek tam zbylo několik. Stany sou skoro všechny taky v řiti. Vařiče taky. Značně prořídnul koš s TL, polovina všech nožů je taky fuč....

Pokud někdo plánuje nakoupit výbavu, tak se asi vyplatí počkat až se to přežene. Ten, kdo se těmto aktivitám věnuje, ten už tyhle věci má a turistikou nepolíbení panikáři to začnou prodávat. Kdosi mi říkal, že po roce 2000, kdy byla ta fáma,že zkolabují počítače, bude zima, chaos, tak že pak se dalo sehnat po bazarech spousta nepoužitého super vybavení za zlomek ceny. Hlavně péřáky do -30, bundy, vařiče,stany,atd.
Tauruss
nováček
nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř bře 11, 2020 21:45

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » pát bře 13, 2020 11:08

Tauruss píše:No a na tohle mi tu včera reagovali, že je to blbost, že je to něco jiného
Promin, ale Tys' napsal neco o dost jineho, ze
ak ty severské státy asi dostali od našich úřadů informaci, že naši občané tam mají zákaz a je tam jasně napsané, že Češi tam nesmí,takže když se jim tam objeví na hranicích Češi, tak bych předpokládal, že je tam nepustí a nikoho asi moc nebude zajímat, že byli v divočině a že už tam jsou déle.
No, oni skoro urcite nedostali info od CR a jeste mene mohou kvuli opatreni ciziho statu omezit vstup na sve uzemi. Oni se budou ridit vlastnimi predpisy, predpisy CR je asi zajimat vubec nebudou.

Navic na tento Tvuj prispevek vubec nikdo nijak nereagoval, az ted jsem to spomenul ja :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod Tauruss » pát bře 13, 2020 11:37

Zmiňuješ stejnou informaci jako já. Reagoval na to Mike.
Tauruss
nováček
nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř bře 11, 2020 21:45

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » pát bře 13, 2020 12:26

Mike podle mne reagoval na Tvuj druhy prispevek, ktery byl doopravdu dost vedle.

Jinak, at to uplne nezapadne, kdyz ode dneska maji jit vsichni, co se vrati do karanteny - pocet Cechu pobyvajicich mimo v postizenych oblastech, castecne i podle statu. Fakt jsem zvedav na oficialni pocet lidi v karantene, jak se to bude menit a nakolik to bude alespon zcasti korespondovat s tady uvedenymi cisly. Samozrejme, ne kazdy se vrati zpet, jsou to i lide, kteri venku normalne pracuji a/nebo ziji.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod Tauruss » pát bře 13, 2020 12:28

Ono už se hlavně nesmí ani vycestovat z ČR. To mě sere, že se vždycky musí něco tak pos**t.
Nákup foťáku, vybavení a teď i to vycestování.
Tauruss
nováček
nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř bře 11, 2020 21:45

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » pát bře 13, 2020 12:57

skutrjohny píše:nejel ted nekdy nekdo z Rakouska do Ceska? nemyslim z Italie pres Rakousko, ale primo z Rakouska. chci vyrazit do Alp kousek za Viden a nerad bych, kdybych mel nasledne nejake problemy na hranicich at uz pri vstupu nebo vystupu.
Takze to mas uz ted naprosto jedno. Vyresili to za Tebe - a mozna bud rad, v Rakousku muze docela rychle dojit k dalsim vnitrnim omezenim, mozna i uzavrenim oblasti a to bys mel jeste slozitejsi. Pokud se nekomu zda, ze je v CR zmatek, tak at se modli aby se nedostal do rukou rakusanu... Tam nikdo nic poradne nevi a hlavne se vsechno kazdou chvili meni, obzvlaste to "jak se to myslelo"...

K dotazu:
Vcera slo zpet jeste docela v pohode, dokonce ani teplotu nemerily ve vlaku, ani letacky nerozdavali a ani z VIdne nebyl vlak precpany, jeste hodinu pred odjezdem si syn koupil mistenku z Breclavi (cestoval z Vidne).
Jen prave v Breclavi nastoupila hromada lidi, co je vratili ze Slovenskych hranic.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pát bře 13, 2020 17:42

apuka píše:Ptal jsem se jednoho svedskeho kolegy a tenpsal, ze zatim ve Svedsku mohou prekracovat hranice "without any problem", ze takto to lidi ve Svedsku vedi. Ale neber to jako 100%.
Dal vsak oficialni adresu, kde muzes najit vse nutne ohledne koronaviru ve Svedsku:
https://www.krisinformation.se/en/hazar ... oronavirus

Diky. Vcera v noci jsem to nakonec taky dohledal. Zatim na hranicich zadne restrikce, ale to se muze behem par dnu zmenit.

Aktualne jsou ve Svedsku a maji v planu casem prejet do Finska. Zatim nevidim duvod, aby se vraceli, zasob maji dost, jsou vetsinu casu mimo civilizaci, a tak je nejmin rizikove a nejvic zodpovedne chovani je u toho zustat, pokracovat v puvodnim planu s navratem nekdy v cervnu. Je jista sance, ze do te doby se to prezene.

apuka píše:Navic vyse uvedene se vztahuje pouze pro navrat to CR. Jakmile by sobbi chteli pokracovat v ceste a prechazeli mezi Norskem a Svedskem, riskuji pokutu (pokud se o tom nekdo z ceskych organu dozvi)

To je ponekud extenzivni vyklad, jelikoz zamerem je, aby Cesi necestovali do vyjmenovanych zemi. Z CR, kdyz uz jsou nekde venku, tak to nema moc smysl, zvlast kdyz cestuji ze zeme na seznamu do jine takove. A hlavne, jak by se to ceske organy dozvedely.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49411
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pát bře 13, 2020 17:58

Etheric píše:Vypatlaný lidi... Kéžby tak všichni podobně uvažující jedinci vychcípali. Ano, přeju jim smrt. Sorry jako.

Prej a bude ti prano :twisted: Jako jo, je mezi nama hromada dementnich a sobeckych jedincu, kteri se chovaji naprosto nezodpovedne, debilne a nechapou, v cem je problem. Jenze jinde to neni lepsi, spis naopak:

- Předsedkyně Evropské komise (EK) Ursula von der Leyenová považuje uzavírání hranic, ke kterému v rámci prevence šíření koronaviru přistoupilo Česko a další země, za narušení života lidí a přeshraničního obchodu. ](*,)

- jak jsem vcera hledal to info ohledne severskych statu na jsem na sveske nebo norske strane narazil na popis opatreni, kde ohledne karanteny tech, co prijedou z rizikovych oblasti, psali, ze ji nehodlaji zavadet, protoze by to porusovalo lidska prava #-o

- sleduju jedno burzovni forum, kde jsou prevazne Amici. Diskuse na tohle tema tam propukla taky a vypada to asi jako na iBures pred mesicem. Nechapou (a to i jinak inteligentni lidi), proc se kvuli nejake chripce maji delat nejaka opatreni a jsou dotceni, ze zrusili nejakou Disney akci. Z cehoz usuzuju, ze tam to nakonec muze byt pruser nejvetsi. Nejsou takovi vsichni, nekteri se je snazi uvest do reality, ale zatim marne.

- Amici a Kanadani hromadne skupuji hajzlpapir. Asi tusi, ze az to prijde, tak se z toho poserou :twisted:

Nejsou ale vsichni takovi, vedeni nasi firmy (se sidlem v Norsku), prave doporucilo home office pro vsechny :smt023
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49411
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pát bře 13, 2020 18:09

Etheric píše:Nekecám. Spacáky zmizely jako první. Všechny. Peří, syntetiky, Husky, Criteriony,.... Karimatek tam zbylo několik. Stany sou skoro všechny taky v řiti. Vařiče taky. Značně prořídnul koš s TL, polovina všech nožů je taky fuč...

:D tohle je zas opacny extrem. Zajimalo by mne, co s tim hodlaji delat. Zabivakovat na par mesicu nekde v lese?

Mne teda prijde, ze nejrozumnejsi je zustat doma, vyhybat se lidem a fungovat pokud mozno jako normalne (jo, mne se to rekne, kdyz tak v podstate ziju furt :twisted:). S tim, co se deje, jsem pocital uz v lednu a zaridil se podle toho, na katastroficky scenar typu vypnuti vody a elektriny snad nedojde. Zhrouceni zdravotnictvi nepravdepodobne neni, ale tohle? Proc?

Teda, jedna vec mi utekla. Nestihl jsem se dat ostrihat, chtel jsem minuly tyden, ale to uz mi zacalo byt blbe... njn, holt budu par mesicu vypadat jako manicka 8)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49411
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod mila6032 » pát bře 13, 2020 19:34

mike píše:To je ponekud extenzivni vyklad, jelikoz zamerem je, aby Cesi necestovali do vyjmenovanych zemi. Z CR, kdyz uz jsou nekde venku, tak to nema moc smysl, zvlast kdyz cestuji ze zeme na seznamu do jine takove. A hlavne, jak by se to ceske organy dozvedely.


No, tak to je otázka. Nepodařilo se mi dohledat text toho opatření, ale pouze tiskové zprávy, což je předžvejkaná forma pro veřejnost a novináře. Ministerstvo zdravotnictví mluví o "vycestování," což by nahrávalo tvému výkladu, ale Ministerstvo vnitra mluví o "zákazu vstupu," což zase hraje spíš pro apukův výklad. A tohle se bez toho originálního textu nerozlouskne. S úvahou, že o tom překročení hranic nikdo nemusí vědět souhlasím.
mila6032
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte úno 28, 2017 11:42

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pát bře 13, 2020 19:47

Jo, bral jsem to spis z hlediska logiky nez presneho zneni, ktere nezname. Pricemz uznavam, ze to logicke byt nutne nemusi :)

Stejne si ale myslim, ze na to vubec nedojde a nez se k hranicim dostanou, tak uz budou zavrene uplne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49411
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod mila6032 » pát bře 13, 2020 20:08

Už mi to jede, nevím, proč ty stránky před chvílí nešly.
Je to usnesení 76 ze dneška, bod I/2 a k nalezení je zde:
https://aplikace.mvcr.cz/sbirka-zakonu/

Ta věta zní:
zákaz občanům České republiky a cizincům s trvalým nebo s přechodným pobytem nad 90 dnů na území České republiky vycestovat z území České republiky; to neplatí, je-li z tohoto opatření udělena výjimka

Doufám, že neexistuje ještě něco dalšího...
Protože přeložit tohle jako:zákaz občanům České republiky a cizincům s trvalým nebo s přechodným pobytem nad 90 dnů na území České republiky vstupu do rizikových oblastí;
je prostě sviňárna. To není extenzivní výklad, to je prostě jenom lež.
(https://www.mvcr.cz/clanek/cestovani-po ... stavu.aspx)

Tohle je tak moc špatně, že radši připouštím, že jsem teď z telefonu něco přehlédl a existuje i ještě nějaký další usnesení, který se dotýká i toho vstupu, byť teda úplně nechápu, jak by to bylo ošetřený a jak by to hrálo v ústavní rovině. Ale to fakt není moje parketa, takže se o nějaký pátrání a výklady pokoušet radši ani nebudu.
mila6032
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte úno 28, 2017 11:42

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pát bře 13, 2020 20:22

Nejsou to dve ruzne veci? To usneseni je ze dneska, zatimco clanek, kvuli kteremu vznikla tahle diskuse, je ze vcerejska: https://www.novinky.cz/zahranicni/koron ... y-40316491
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49411
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pát bře 13, 2020 20:26

Pobavilo v diskusi na iBures :D

Synátor od chvíle, kdy se doslechl o připravovaném výukovém vysílání ČT, pořád dokola opakuje třesoucím se hlasem "To přece nemůžou dětem udělat."
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49411
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod mila6032 » pát bře 13, 2020 20:38

No tak já nevím, já jdu radši pokračovat v digitálním corona detoxu. Tyhle stavy, kdy nestíhám sledovat, co se kdy zakázalo, mi nedělají dobře na pleť. Vzbuďte mě, až bude po všem. Jako bych nic nepsal.
mila6032
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte úno 28, 2017 11:42

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » sob bře 14, 2020 6:02

mike píše:Zabivakovat na par mesicu nekde v lese

Tohle by mi dávalo smysl pouze v případě, že vláda začne s lidma hrát škatulata. To bych se ztratil, tady sou lesy tak hluboký, že tam můžu bejt celej rok, i v zimě je kde se schovat, hlady bych taky netrpěl, ryb, zajíců, nebo i mušlí, raků...je tu habaděj a dá se to jednoduše, vpodstatě samo chytit. Vody k pití tu mám taky kolik hrdlo ráčí... :)
Ale za běžný situace to vidim stejně - zůstat doma a vyhýbat se lidem, vypadnout ven je blbost...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8085
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » sob bře 14, 2020 7:56

mila6032 píše:Doufám, že neexistuje ještě něco dalšího
Ale existuje, nevim, jestli je to takto i urenim vydani, ale vlada na svem webu primo uvadi:
od 14. března 2020 byl vyhlášen pro občany České republiky a cizince s trvalým nebo přechodným pobytem nad 90 dnů na území ČR zákaz vstupu do rizikových oblastí s výjimkou osob, kterým byla udělena výjimka;
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » sob bře 14, 2020 10:53

Jeste jeden clanek pro ty, co stale nechapou, proc karantena a pod. Bohuzel, u na se moc podobnych neuvadi, proto ze Slovenska.
Prosim, nevsimejte si te nazev magazinu zpravodajskeho webu... V tomto pripade je to naprosto jedno.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví