diplomka, help!

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

diplomka, help!

Příspěvekod Ptech » čtv pro 14, 2017 15:36

Pomozte, prosím, s diplomovou prací na téma Suplementy ve výživě rekreačního sportovce vyplněním stručného dotazníku.
https://www.survio.com/survey/d/Y8O1Y1P9G7C2N7M9K
Díky.
Ptech
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv pro 14, 2017 15:34

Re: diplomka, help!

Příspěvekod mitau » čtv pro 14, 2017 15:56

Diplomka? Data sebrana od nahodnych lidi na internetu -> vysledky zavisi vic na tom, kde dotaznik siris a ne na nejakem skutecnem vzorku populace. Nikde se neptas na to, jak moc aktivne lidi sportuji, jaky je jejich cil. To mi prijde pri vyzkumu suplementu dost dulezite. Vzhledem k tomu, ze ani sporty nemas udelane jako vyber, tak tech dat z formulare moc nebude. Mozna zjistis, ze suplementy pouzivaji vice mladsi muzi a kloubni vyzivu starsi lide. To bude svetoborny zaver.

Abych jen nekritizoval - konecne jsem se mohl poradne rozepsat o mem roku narozeni. Malem mi tech 500 znaku nestacilo
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: diplomka, help!

Příspěvekod Happy » čtv pro 14, 2017 16:51

Chybí ti tam možnost žádné
Optimismus je opium lidstva! Zdravý duch páchne blbostí.
Nejkrásnější na světě nejsou věci, ale okamžiky. K. Čapek
Uživatelský avatar
Happy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 372
Registrován: úte led 29, 2008 7:50
Bydliště: 3 km za Prahou

Re: diplomka, help!

Příspěvekod Stani » čtv pro 14, 2017 19:30

Ako píše mitau, rozhodne tam chýba kolonka o frekvencii aktivity a pridal by som aj cca objem záťaže. Ide o používanie doplnkov počas aktivity, alebo aj konkrétne pred, či po nej?
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16


Zpět na Outdoor a zdraví