Alpenverein - pojištění

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Alpenverein

Příspěvekod Hafi » sob lis 8, 2008 22:11

natrvdla...jo :wink:
chjo pojisteni narok 2009 plati od 1.1.2009 do 31.1.2010...tedy rok a k tomu mesic navic na vymenu.
novi clenove (vontuv pripad - viz muj odkaz) muzou pojisteni na rok 2009 uzavrit uz od zari 2008 a od chvile zaplaceni jim plati...a to az do radneho okonceni na konci ledna 2010.
Ty (pokud mas AV 2008, ktery ti plati az do 31.1. 2009) si muzes AV 2009 koupit az po novem roce, idelane v lednu, abz tam nebylo nepokryte obdobi...

edit..a to nemluvim o tom ze kdyz uz tak to nejsou navic 4 mesice, ale 5...
edit2...zkusilas tu variantu s tim presednutim? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Alpenverein

Příspěvekod šíp » ned lis 9, 2008 13:55

takže koukám že nový člen fakt má pojštění na 16 měsíců. Hafi teda měl pravdu :prayer:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Alpenverein

Příspěvekod Hafi » ned lis 9, 2008 14:40

šíp píše:Hafi teda měl pravdu :prayer:


:finga:

šíp píše:takže koukám že nový člen fakt má pojštění na 16 měsíců.

17
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Alpenverein

Příspěvekod pripluv » pon lis 10, 2008 6:41

Lednovej měsíc navíc je v pořádku. Pojistit se už v září plus celý příští rok je myslím pouze pro nové členy (bo, staří koneckonců mají pojištění i tak). Takže to tak je, od 1.9.2008 do 31.1.2010.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Alpenverein

Příspěvekod Simi » pon lis 10, 2008 10:36

Akorat bacha s tim lednem, protoze pokud se to nezmenilo, tak v podminkach je to nasledovne. Budes-li mit pojistnou udalost v lednu, budes ji mit zaplacenou, ale jen v pripade, ze si na dany rok (myslim asi do 2 tydnu) uhradis clenstvi.
Simi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1247
Registrován: čtv zář 9, 2004 15:01
Bydliště: Praha

Re: Alpenverein

Příspěvekod pavproch » pát pro 12, 2008 21:29

pavproch píše:Což mi připomělo, že sem si nedávno vyměnil maila s alpy.cz a potěšili mě - OEAV (rodinné členství) bude v 2009 levnější asi o tři stovky levnější než letos (3.040 letos, 2.790 na příští rok).


Tak, ode dneška se rodinně členstvíme až do 31.1.2010..... neska mi přišly průkazky....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Alpenverein

Příspěvekod šíp » ned pro 14, 2008 20:33

já prachy posílala v pátek, naštěstí jsem si na netu ověřila čísla účtu a ejhle,oni je mají změněné. takže ještěže jsem to neposlala na účet, který jsem měla uložený
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Alpenverein

Příspěvekod pavproch » ned pro 14, 2008 20:34

já se taky rači každý rok ptám přímo v alpy.cz na cifru a číslo účtu předtím, než zaplatím.... změnu sem (spíš podvědomě) zaregistroval taky...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Alpenverein

Příspěvekod Volovec » čtv led 8, 2009 7:17

Cau, ted jsem se docetl hen, ze zlevnila sekce Edelweiss (napr. rajbas) - rychle jsem to prolitl a pro mne to zajimave neni, neb za deti bych musel platit za kazde 650,-Kc pokud tomu dobre rozumim. V sekci Insbruck (CK Alpy) jsou deti zadarmo - aspon jeste vloni to tak bylo.
Ale treba se to nekomu bude hodit.
Volovec
Uživatelský avatar
Volovec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon úno 5, 2007 16:54
Bydliště: Vysočina

Re: Alpenverein

Příspěvekod pavproch » čtv led 8, 2009 7:47

Taky sem na to zběžně koukal (na horyinfo.cz) a taky jsem si všiml, že edelweiss vůbec nezmiňuje tzv. "rodinné" členství, které máme v sekci innsbruck (on+ona+2 děcuři = 2.790,- kaček za rok 2009)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Alpenverein

Příspěvekod Gav » čtv led 8, 2009 10:12

Dotaz nejdriv sem, slecna v Namche to ted zjistuje :)

Minulej rok jsem na MountainMedu zaslechl neco o tom, ze na slovensku je na zachranu vrtulnikem potreba neco jako kolek (k sehnani na nadrazi, chatach), potrebuju to i ja, kdyz jsem v OEAV? (nejsem pry prvni, kdo se na to ptal...)
Gav
nováček
nováček
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned kvě 8, 2005 19:04

Re: Alpenverein

Příspěvekod pavproch » čtv led 8, 2009 10:14

bývávala jakasi kartička za 200SKK na jedenkrát ročně "ride by chopter free".... ale prý to už před pár lety zrušili... neska normálně ten vyhlídkový let zaplatíš apak Ti to OEAV proplatí....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Alpenverein

Příspěvekod Gav » čtv led 8, 2009 10:16

pavproch píše:bývávala jakasi kartička za 200 na jeden "ride by chopter free".... ale prý to už před pár lety zrušili... neska normálně ten vyhlídkový let zaplatíš apak Ti to OEAV proplatí....

No me prave prekvapilo, ze o tom mluvili lidi ze slovenskejch zachranaru v rijnu minuleho roku...tak uvidime; budem se snazit si nic neudelat :)
Gav
nováček
nováček
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned kvě 8, 2005 19:04

Re: Alpenverein

Příspěvekod pripluv » sob led 10, 2009 17:36

rajbas píše:RODINNÝ PŘÍSPĚVEK (OD 1 DÍTĚTE):
- rodiče s nezaopatřenými dětmi do 18 resp. 27 let (u studentů – nutno doložit dokladem)
- PŘÍSPĚVEK PLATÍ POUZE RODIČE (ČLENSTVÍ A+B) – oba musí být ve stejné sekci, DĚTI JSOU ZDARMA, (v případě studentů je nutno doložit dokladem)
- samostatně žijící rodič + děti do 18 resp. 27 let (u studentů – nutno doložit dokladem)-PŘÍSPĚVEK PLATÍ POUZE RODIČ (ČLENSTVÍ A), DĚTI JSOU ZDARMA (Nutno doložit dokladem!)
Tento příspěvek již obsahuje AV celosvětový servis (určitá omezení viz Všeobecné podmínky).
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Alpenverein

Příspěvekod Volovec » pon led 12, 2009 7:57

Díky Připluve za info,
Je to tak jak píšeš a rychlým porovnáním jsem zjistil toto:
Edelweiss - rodinné členství - 2.620,-Kc
CK Alpy - rodinné členství - 2.790,- Kc - tedy rozdil 170,-Kc ve prospěch sekce Edelweiss
Ale pokud u Ck Alpy zaroven chci predplatne Lide a hory, je to 3.050,- (tedy navic 260,- Kc).
170,- + 260,- = 430,-Kc, samotné předplatné časopisu je 415,-Kč, takže teď vychází krapet výhodněji členství u sekce Edelweiss.
Připojištění invalidity. Alpy - 260,- či 520,-Kč
Edelweiss - 250,- či 500,- - takže taky rozdíl.
Holt v Praze je draze :-)
Až se vrátí žena z porodnice, tak budeme hlasovat :-) já budu hlasovat pro Rajbase, tj. Edelweiss

Jinak ad časopis Lide a hory - krapet mne štve, že se trochu mění na propagaci CK Alpy, ale pořád se tam v čísle dá najít pár slušných článků a informací, takže ho chci "zatím" odebírat dál.
Volovec
Uživatelský avatar
Volovec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon úno 5, 2007 16:54
Bydliště: Vysočina

Re: Alpenverein

Příspěvekod outdoor » pon led 12, 2009 11:22

ale on Edelweiss je vlastne taky trosku v Praze (napr. Namche)..ale vychazi to lepe nez CK Alpy
Poznáš, že neexistuje nic, oč by se nepokusila
lidská odvaha. Seneca
Uživatelský avatar
outdoor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 474
Registrován: stř pro 21, 2005 0:19
Bydliště: jihozápad ČR

Re: Alpenverein

Příspěvekod conny » pon led 12, 2009 11:29

ked uz to tu vytahujete. neviete niekto ako je to s rodinnym clenstvom, ked nie sme zosobaseni, ale zijeme v spolocnej domacnosti (v buducnosti) s dietatom?
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Re: Alpenverein

Příspěvekod pavproch » pon led 12, 2009 11:37

Conny je v tom!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Alpenverein

Příspěvekod pavproch » pon led 12, 2009 11:48

@Conny ref "rodina" - možná tady.

píšou tam spouse/life partner
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Alpenverein

Příspěvekod conny » pon led 12, 2009 12:19

pavproch píše:Conny je v tom!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


vsak conny to nijak netaji, ani neinzeruje 8) ale je to dovod mojej neucasti na tohtorocnych zimnych akciach, v poslednej dobe som rada, ked presmatlam 5 kilakov v Adri.
kazdopadne diky za info
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Re: Alpenverein

Příspěvekod pavproch » pon led 12, 2009 12:21

Jééé .... :shock:

To sem nevěděl, já si chtěl udělat srandu a ona je to pravda. Tak držím palce, ať všechno proběhne OK.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Alpenverein

Příspěvekod conny » pon led 12, 2009 12:26

pavproch píše:Jééé .... :shock:

To sem nevěděl, já si chtěl udělat srandu a ona je to pravda. Tak držím palce, ať všechno proběhne OK.


hehehe, diky. no vsak tvoja skoda, ze si nebol na gulasi.
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Re: Alpenverein

Příspěvekod zbuddy » pon led 12, 2009 12:52

conny píše:hehehe, diky. no vsak tvoja skoda, ze si nebol na gulasi.

Jo, jeho škoda. :tonqe:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Alpenverein

Příspěvekod Volovec » stř úno 11, 2009 18:50

Tak jsem nas zaregistroval na Alpenverein pres Slovenskou Skialp Asociaci, pomerne obratem mi prisel e-mail kolik a na jaky ucet zaplatit (maji ucet i v ceske bance) a ze poslou prukazky do 5 pracov dnu. Prevod z uctu jsme zadali 29.1., do ted zadna reakce na emaily, v poste nic nebylo. Ted jsem jim psal dalsi trosku ostrejsi email, tak uvidim, ale napsal jsem jim ze pokud do patku 13.2. nedostanu prukazky nebo nejakou normalni oidpoved, budu delat dusno.
Takze BACHA NA NE!
Volovec
Uživatelský avatar
Volovec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon úno 5, 2007 16:54
Bydliště: Vysočina

Re: Alpenverein

Příspěvekod Vilík » ned úno 15, 2009 18:51

Mě v pátek přišla kartička \:D/ \:D/ \:D/
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Re: Alpenverein

Příspěvekod Astrozzy » pon úno 16, 2009 18:09

Volovec píše:Tak jsem nas zaregistroval na Alpenverein pres Slovenskou Skialp Asociaci, pomerne obratem mi prisel e-mail kolik a na jaky ucet zaplatit (maji ucet i v ceske bance) a ze poslou prukazky do 5 pracov dnu. Prevod z uctu jsme zadali 29.1., do ted zadna reakce na emaily, v poste nic nebylo. Ted jsem jim psal dalsi trosku ostrejsi email, tak uvidim, ale napsal jsem jim ze pokud do patku 13.2. nedostanu prukazky nebo nejakou normalni oidpoved, budu delat dusno.
Takze BACHA NA NE!

No mne prisla cca 3 tyzdne dozadu tiez cez SSA a k tomu pjekne modre tricko s logom OEAV na rukavoch, velkym napisom na chrbte http://www.skialp4u.sk, a obrysom šialpera v dolnej zadnej casti tricka. Celkovo to hodnotim ako fajn reklamny tah a tricko potesilo. Aj Kacena dostala tricko dokonca v damskom strihu.
*
Winter forever - skialp forever
Par fotiek
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Re: Alpenverein

Příspěvekod Jan » pon úno 16, 2009 18:14

Volovec píše:Tak jsem nas zaregistroval na Alpenverein pres Slovenskou Skialp Asociaci, pomerne obratem mi prisel e-mail kolik a na jaky ucet zaplatit (maji ucet i v ceske bance) a ze poslou prukazky do 5 pracov dnu. Prevod z uctu jsme zadali 29.1., do ted zadna reakce na emaily, v poste nic nebylo. Ted jsem jim psal dalsi trosku ostrejsi email, tak uvidim, ale napsal jsem jim ze pokud do patku 13.2. nedostanu prukazky nebo nejakou normalni oidpoved, budu delat dusno.
Takze BACHA NA NE!


No, to je nejaká zriedkavá situácia. Ja som v SSA už myslím štvrtý rok a preukazy mi posielajú do 4-5 dní od obnovy členstva, tohto roku aj so zľavami na e-obchod a s tričkami. Ale na druhej strane viem, že členov su tisíce a túto agendu robí jediný človek, Miro Leitner, takže asi nestíha. Iste ide len o nedorozumenie.
Jan
účastník
účastník
 
Příspěvky: 747
Registrován: čtv bře 9, 2006 11:58

Re: Alpenverein

Příspěvekod Volovec » pon úno 23, 2009 7:28

Nakonec doslo. Ale jeste jsem to urgoval pres znameho na Sk cez telefon. Tricka take dve a padnou. Ja jsem pres ne zacvakal AV cele rodine, timpadem jsem skoncil s clenstvim pres CK Alpy.
Jenom skoda ze to tak trvalo (bez vysvetleni), uz jsem se zacinal bat jestli penizky neskoncily v ... (treba na spatnem nebo starem uctu)
Volovec
Uživatelský avatar
Volovec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon úno 5, 2007 16:54
Bydliště: Vysočina

www.edelweiss.cz

Příspěvekod swordfish » čtv dub 9, 2009 17:57

Jelikož sem dosud nebyl pojištěnej, tak sem to chtěl napravit. Vybral sem si http://www.edelweiss.cz a poslal sem jim vyplněnou přihlášku i členský příspěvek 1540,- Jenže je to už 11 dní a dosud se mi nikdo neozval a ani na moje emaily nikdo nereaguje.
Za 3 tejdny jedu do Nízkých Tater, takže času už není nazbyt. Nemáte někdo na ně tel. kontakt? Nebo je budu muset poctít moji osobní návštěvou :axe: arm4

přesunuto ze špatného umístění (prodejny/vybavení). -ZB-
swordfish
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát říj 10, 2008 15:23
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Alpenverein

Příspěvekod terkad » čtv dub 9, 2009 20:02

Když jsem jim psala mail, tak mi taky odpovídali třeba až po pár dnech.
Jinak u mě to byl asi týden po odeslání platby, když mi poslali mail, že ji dostali a pak asi po dalším týdnu jsem dostala kartičku.
Řekla bych, že tam toho teď mají dost. Vylezlo sluníčko a hodně lidem došlo, že nejsou pojištění...
Asi bych ještě chvilku počkala, ale pokud se do týdne neozvou, určitě volat. Zatím zkus aspoň zkontrolovat, že jsi peníze poslal na správný účet :wink:
Uživatelský avatar
terkad
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4441
Registrován: pát led 18, 2008 19:27
Bydliště: Jankovice (Uherské Hradiště)

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví