Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod vonkreuz » pát čer 7, 2013 18:54

Máte prosím někdo nějaké osobní nebo z blízkého okolí zkušenosti s produkty NuSkin?
Naši svetovo uznávaní vedci vytvorili ucelený sortiment produktov, ktorý vám pomôže bojovať proti procesu starnutia a minimalizovať jeho účinky vo vnútri aj navonok.

Jedna známá nám ho cpe a já jsu velmi skeptický a odmítám. Přítulka je spíše nalomená. Takže hledám všemožné info o firmě, ale hlavně účincích.
Osobně mi to přijde jako pyramidová hra nebo prostředky Amway, která v devadesátkách taky hodně frčela... Prostě v tom vidím lehký podvod, šmelinu a vliv placebo efektu.
Američtí vědci zjistili, že lidé věří všemu co američtí vědci zjistili.


Diskuze po netu samozřejmě projíždím, ale většinou nacházím pozitivní ohlasy jen od žen. A těm moc nevěřím bo mi některé ty pozitiv ohlasy připadají spíše jako laktační psychoza (mléko na mozku).
Tady lidi "znám", proto tu hledám i odpověď. Teda abych neurazil ženy obecně - přijdou mi ty ohlasy jako ťuťu ňutu, ten náš klučííínek má ale krásňoulinký hovínko. :twisted:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod mike » pát čer 7, 2013 19:25

vonkreuz píše:Osobně mi to přijde jako pyramidová hra nebo prostředky Amway, která v devadesátkách taky hodně frčela...

To ti prijde naprosto spravne. Nevim nic konkretne o tom, co prodavaji, ale tuhle oblast uz nejakou dobu sleduju kvuli adrenalinove zabave a reality show s akciema Herbalife co bezi od zacatku roku ;-) NuSkin je jedna z tech podivnych MLM firem zminovanych ve stejne souvislosti (hraje se o to, jestli Herbalife a dalsi podobne firmy amici zakazou prave kvuli pyramidovemu schematu).

vonkreuz píše:Diskuze po netu samozřejmě projíždím, ale většinou nacházím pozitivní ohlasy jen od žen. A těm moc nevěřím bo mi některé ty pozitiv ohlasy připadají spíše jako laktační psychoza (mléko na mozku).

Taky ber v uvahu, ze spousta takovych ohlasu muze byt od tech, kteri/e se to snazi zoufale prodat. Dalsi cast od tech, ktere podlehly propagande prodejcu.

Nerikam tim vubec nic o kvalite nebo nekvalite prodavanych produktu, protoze o tom nic nevim. Jen o zpusobu prodeje a dusledcich, zbytek zvaz sam ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49441
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod vonkreuz » pát čer 7, 2013 19:51

Našel jsem toto: Peklo na talíři.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod Wiking » pát čer 7, 2013 21:00

NU SKIN
Ach jo.. Nu Skin.. to muselo vyplivnout samo peklo!
Je to uplne stejna sra*ka a podvod jako podobne firmy typu AMWAY..
Takzvany "multi-level-marketing" a "networkmarketing" atd..
Vyuzivaji prevazne nezamestanych lidi, kterym slibuji honosne vydelky, tito nezamestnani jsou nuceni si kupovat trapne obleky, vazanky, kosile atd a posleze presvedcovat dalsi lidi aby si to koupili. Napred prijdou o sve zname, pak o pratele, a nakonec i o svoji rodinu, nebot kdyz nic neprodaji, nedostanou penize!! Dostanou jen padaka!
Neustale jezdi na ruzne stupidni seminare, kde jeden vychcanek porad provadi takzvane mlaceni prazdne slamy.. proste nesmyslne vymyvani mozku.. Proste stoji u tabule na kterou kridou nacmara najeke cmaranice a mele pantem do zmagoreni.. neco podobneho se praktikuje snad jen v nekterych sektach.. (netreba jmenovat)
V kapse maji jen par korun, na sobe levne sako, a poslouchaji ty nesmysly.. chudaci.. je me jich fakt lito.
Proste jde o to, ze hornich nekolik stovek vychcanku :^o se nabali penezma a tisice nestastniku pak zaplacou nad vydelkem.. nevydelaji si ani na slanou vodu.

Jinak: Chemicke slozeni tech jejich slavnych vyrobku je proste podvod, odpovida kvalite produktu ktere se daji poridit o 75% levneji nez tyto..
Priklad: https://www.nuskin.com/cs_CZ/products/n ... 01456.html
Krem na holeni.. pouzivaji snad vsichni muzi..
544,-kc ](*,) ](*,)
Za +- 120,-kc koupim jinde vysoce kvalitni krem na holeni v BIO kvalite.. \:D/ a ne takovy chemicky sajrajt..
Toz tak nejak..
Nenechte se opit rohlikem.. Nenechte se nechat zblbnout..
:finga:
Uživatelský avatar
Wiking
účastník
účastník
 
Příspěvky: 277
Registrován: sob pro 8, 2012 6:32
Bydliště: Dresden, obcas Brno.

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod vonkreuz » pát čer 7, 2013 21:41

Tohle všechno vím - multilevel, pyramida, letadlo...
Hledám spíše někoho, kdo to užíval a dokáže řici, že nepociťuje takové změny jako slibují.
Viděl jsem za mlada jak fungoval Amway na rodiče a jak je to zblblo. Naštěstí si to včas uvědomili.
Plus se k tomu přidává to, že nás ona dotyčná vezla včera domu a má nové auto na které si prý vydělal NuSkinem a zadělila, že to auto stálo xxxx€ a že to bylo jestě se slevou od kamaráda bo je to předváděcí auto. Jenže to auto tak stojí normálně když si vykecáš slevu u dealera. Tak nevím, jestli nás chtěla ohúrit nebo je trulo a nezjistila si kolik to auto má vlastně stát.
Přítulka se vidí, jak si přivydělá, jenže já jsu na tohle prostě alergický. A že kamarádka jezdí na schuzky a symposia do zahraničí a bla bla bla. Sama přítulka mi řekla, že na té přednášce kam jí ta známá vzala bylo dost chyb z chemicko/biologického hlediska, ale stejně to chce zkusit užívat.
Grrrr. :axe:

Taky mám rád určitou značku aut a sllintám nad nima a jsu magor, ale tohle mi prijde nebezpečnejší.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod mike » pát čer 7, 2013 22:00

vonkreuz píše:Přítulka se vidí, jak si přivydělá...

Tohle je pruser. Kdyby to kupovala, tak prijde jen o penize. Nejspis to nijak neuskodi a treba i trochu pomuze, jen pomer cena/vykon bude priserny. Takhle ale postupne prijde o vsechny pratele a i pribuzni se ji budou vyhybat. Protoze pro ni budou vsichni jen potencialni zakaznici, kterym bude ty predrazene smejdy vnucovat. Stejne, jako to dela ta jeji "kamaradka" vam.

Najdi ji na Netu nejake clanky na tohle tema, melo by jich byt dost. Jestli to nepomuze, tak nastava vyjimecna situace, kdy je omluvitelne i domaci nasili ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49441
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod aksam » pát čer 7, 2013 22:03

žena kolegy z práce se v tom angažuje také, ochutnal jsem džus z odkazu, ale je to humus, když si koupíš ovoce a uděláš si doma džus sám, prospěješ svému zdraví mnohem víc :lol:
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod mike » pát čer 7, 2013 22:07

Jo a s tim autem je to typicke. Smyslem je dat najevo, jak skvele si prodejem tech sracek vydelava a zatahnout ji/vas do toho taky. Protoze z kazdeho zahackovaneho prodejce ma provizi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49441
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod vonkreuz » pát čer 7, 2013 22:37

Tak hledám a nacházím...
http://www.omlazeni.cz/nu-skin-vse-14-233193-0.html
http://www.porada.sk/archive/index.php/t-194289.html

Ty voe, on je i český server, který velebí funkci Multilevelmarketingu.
http://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/

edit: jeste neco mi utkvelo v pameti - ze to delaji na bazi frenčízy. :mrgreen:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod Indy » pát čer 7, 2013 23:11

uz od konce 90tek sem se odnaucil tento typ bynysu odmitat slovy...me nabozenstvi mi nedovoluje provadet tento typ cinnosti.

bez dalsiho vysvetleni zavrit debatu a dal uz jen o pocasi.

bracho kasli na to. multilevely a vsechny tyhle sracky jsou nesmrtelne a cas od casu se vynoruji nove a nove.

bavit se s nima je jak zkouset obracet zpatky na mysleni sektare. bud pro profika, nebo pro elitniho psychologa, anebo pro skutecne nadseneho exorcistu.

za sebe mohu rict bez sance.

ale existuje protizbran. ona je vlastne zcela univerzalni, funguje na moblini operatory, sektare, greeenpiss, uplne na cokoliv vcetne zebraku.

pozadej ji jestli by Ti kdyz se ji tak dobre dari nemohla pucit nejake penize.

"hele kamo nemas drobak?"
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod grco » sob čer 8, 2013 9:16

Ty kokso, ten g3 napoj je drahsi jak jack daniels, to sa radsej ozerem :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod ONDRA » sob čer 8, 2013 13:40

Ruce od toho pryc! Pritulka se dala po skole na mary kay kosmetiku a stalo me to rok a pul nervu nez si nasla normalni praci. Seminare, konference, desetitisicove mesicni vydelky, vsechno ruzove vcetne hader... no hnus. Jednou jsem s ni sel na seminar. Hodinu jsem nevedel jestli se smat nebo brecet, tak jsem radsi odesel. Pak jsem se dozvedel, ze tam zadna nemohla pochopit, jak muze chodit s takovym ignoranetm, ktery ji nedokaze podporit.
Ta kosmetika mozna kvalitni je (par lidi si to koupilo a asi jim to i vyhovovalo), ale ten system a ceny tech produktu, no comment.
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod pavproch » sob čer 8, 2013 16:53

@vK: a co takle vyměnit přítulku? :twisted: (a máš po starostech, 2x)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28329
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod peering » pát úno 7, 2014 0:11

Zaoberam sa nezavislym testovanim vyzivovych doplnkov ako bezny pouzivatel. Tu su vysledky produktov Nu Skin:
Tabletky LifePak+: -silne neodporucam, sposobuju nespavost pocas pouzivania. Kamaratka polovicu z nich vyhodila do kosa. Nie su rozpustne vo vode. Niektorym ludom (napriklad mne) pri pouzivani na lacno sposobuju nevolnost a omdlievanie, tak ako ine tabletky. Uzivaju sa 5 tabliet rano a 5 vecer -taketo mnozstvo tabliet poskodi bunkove steny zaludka a prestane vam travit bezna strava. Ide o najhorsi produkt spolocnosti Nu Skin.

AgeLOC R2 (na druhu): ide o najlepsi produkt Nu Skinu. Od tychto kapsul mi prestali vypadavat vlasy, navyse sa zahustili, po mesiaci pouzivania sa mi ocividne vyhladila tvar. Cena je primerana vysledku, nema ziadne negativne ucinky. Mozem potvrdit, ze robi to , co ma AgeLOC=zamka na vek, clovek pri jeho pouzivani nestarne.

TR90: proteinove tycinky, kapsule, dzus v prasku. Mam od neho mierne pozitivne ucinky, trochu som zhodil, po sportovych vykonoch nie som unaveny, ani po praci a to uz som mesiac po jeho douzivani. U 30% ludi to ma naprimerne ucinky (u velmi tlstych al. velmi tenkych) -s kamarata, ktori vyzeral ako vechet sa stal svalnac s kockami na bruchu po 30tich dnoch. Na rozdiel od gajnerov aj po jeho dobrati sa citim ako ked som mal 15 rokov. Odporucam kazdemu aspon raz za 5-10 rokov.

Dzus g3: zatial som ho nebral, ale viem, ze od jednej flase stupne hodnota na skeneri cca o 10000.

Skener Pharmanex: -meria karotenoidy z koze z bunky, co postacuje, lebo karoteonidy sa udrzia v bunke iba naviazane na ine vitaminy. Odskusal som to tak, ze som pil jeden 100% mrkvovy dzus denne, bral 200mg vitamin E a hodnota mi o nic nestupla po mesiaci. Potom som bral drahe multivitaminy z USA (dal som za ne 80EUR) a hodnota mi stupla o 10000. Po rengeni mi hodnota klesla z 56000 na 20000. Zvysenu hodnoty pomaha konzumovat potraviny s vysokym ORAC value. Velmi dobry pristroj, bude sa zmensovat, daju sa zmerat aj ovocie al. zelenina s nim. Pravdepodobne ukazuje hodnotu ORAC value, ktoru si oni nazyvaju SCS (Skin Carotenoid Score). Je dobre si tuto hodnotu odrziavat nad 70 000. Bezny clovek ma cca 15-20 tisic, ja som mal zo zaciatku 46000, lebo jem vela ovocia a beriem rozne fitness produkty.

Galvanicky pristroj: -ucinny, az blomby v zuboch taha. Ale po mesiaci vas to prestane bavit. Odporucam iba modelkam, redaktorkam a pod. Bezny uzivatel nech si ho najprv vyskusa v nejakom salone krasy. Mne rozbil hrudy mazu pod pokozkou, napol plet.

Pyramida: -nie je to pyramida, pyramida je ked prijimate vklady od klientov a davate im vysoke uroky z dalsich vkladov a raz to cele capne. Ide o klasicky multilevel marketing, ktory pouzivaju napriklad aj vsetky poistovne. Maju 40%tnu proviziu, rovnaku aku zaplatite napriklad pri poisteni hypoteky v banke. Ked predavali cez lekarne zo zaciatku, tak mali slabe predaje, preto presli na MLM. Ani poistky by sa nepredavali bez MLM maklerov.

Nie som predajca NuSkinu, je mi jedno, ci si nieco od nich kupite, iba nechcem, aby ludia kupovali macku vo vreci. Jedni to prehne vychvaluju, ini prehnane zatracuju.
Opisy faktov tu malokto uvedie.
peering
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 6, 2014 22:23

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod Indy » pát úno 7, 2014 1:05

omg wtf?
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod mike » pát úno 7, 2014 1:16

Google. Stejnym zpusobem se sem dostavaji prodejci matraci.

Hele, Ondro, kdyz uz to vylezlo na povrch, jak to vlastne dopadlo? Dostala rozum nebo doslo na domaci nasili? ;-)

A jeste jedna perlicka. Na Nu Skin jsem narazil nedavno, kdyz behem jednoho dne spadly akcie o 45%, coz je pomerne neobvykle a vzbudi pozornost. Stalo se to po zprave, ze Cina zahajila vysetrovani, jestli nejde o pyramidove schema. V tom pripade by firme hrozil zakaz cinnosti a nejenom v Cine. Akcie dale klesaji, uz jsou na 50% (a na firmu se vrhly pravnicke hyeny kvuli zmarenym "investicim"). Takze s tim pyramidovym schematem to vubec neni tak jednoznacne a jednoduche, jak pise peering vyse.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49441
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod Skipp » pát úno 7, 2014 7:59

Cpát se pochybnými přípravky plnými chemie mi přijde docela kontraproduktivní.

Já začal pravidelně jíst, začal jsem kupovat kvalitní potravu, zeleninu od místního zemědělce, který to chemicky neošetřuje (možná v noci :mrgreen: ) a např. kůže se mi zlepšila o dost. Netvrdím, že léky jsou špatné, ale v dnešní době toho lidi do sebe cpou hromadu a hlavně zbytečně, to se někde projeví.

:-k
Uživatelský avatar
Skipp
účastník
účastník
 
Příspěvky: 222
Registrován: stř srp 22, 2012 12:10
Bydliště: Příbor

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod Mawenzi » pon úno 10, 2014 12:07

ja u nich byla na nejakym mereni jak su odolna proti volnejm radikalum, slecna do me hustila kecy a rikala, ze diky pripravku od nich budu hodne odolna a pak na tom mereni sem mela snad ze dobry 44 000 z 50, nebo tak nějak, prostě sem byla hodně blízko tý jejich hodnotě, ke které se údajně nedostanu bez těch jejich vitamínů...

ono to celkově asi nemusí být úplně špatný, ale ta cena člověka dost odradí. Pokud de teda konkrétně o mě a volné radikály, radši si udělám několikrát do týdne zelený čaj... k tomu chodím na vodní dýmku tak 2x týdně což je nezdravý jak sviňa a 2x aktivní pohyb taky nemám... tak já nevím...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9408
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod vonkreuz » pon úno 10, 2014 12:15

Dostala rozum. :twisted:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod mike » pon úno 10, 2014 15:43

Gratuluju, doufam, ze to moc nebolelo ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49441
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod xanadu » sob úno 22, 2014 13:17

Osobně si myslím, že na prodejce od firmy NuSkin bychom měli jít takhle :axe: nebo :t:t Jinak budete akorát :shock: a ](*,)

Lidi zzzz , ale probuďte se a začnětě více :-k , nebo těm :^o naletíte, a pak už budete jen :cry: .

Zkrátka rozumný člověk těm jejich žvástům nemůže věřit, takže je vůči nim imunní. Hodně sil do kontaktu s podvodníky.
xanadu
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob úno 22, 2014 13:00

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod karelen » úte srp 19, 2014 8:48

Ano, jak někdo psal výše, Nuskin vyvrhlo samo peklo... a to ve dvou rovinách:

1. Člověka, který propadl Nuskinu, přestáváte po měsíci, nejpozději do čtvrt roku poznávat, jedinou náplní jeho života je Nuskin, jediné o čem mluví, je Nuskin. Jakákoliv sebekonstruktivnější kritika Nuskinu je téměř hrdelním zločinem. Člověk, který Nuskin odmítá, je považován člověkem " postiženým " Nuskinem za tupce...

2. Dealeři Nuskinu se vás často velmi arogantním způsobem snaží přesvedčit, že jejich výrobky jsou nejlepší na světě a všechny ostatní přípravky jsou naprosto k ničemu. Pokud si dáte tu práci a odmyslíte si demagogické řeči o 30 letém výzkumu a jedinečné přírodnosti, zjistíte, že přípravky Nuskin jsou relativně kvalitní, ale za naprosto šílenou cenu dostanete produkty, pro které existuje na trhu adekvátní alternativa za rozumnou cenu. Viz odkazy na vybrané položky:

https://www.nuskin.com/content/nuskin/c ... 33519.html
http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=reishi

https://www.nuskin.com/content/nuskin/c ... 93536.html
http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=ryb%C3%AD+tuk

https://www.nuskin.com/content/nuskin/c ... 33743.html
http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=multivitam%C3%ADny

Nuskin je ve své postatě firma, která auto za 500 tisícb prodává za 3 miliony, tváří se, že lepší neexistuje a ještě je schopná některým jedincům doslova vymýt mozek z hlavy jako nějaká sekta.
karelen
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 19, 2014 7:55

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod Indy » úte srp 19, 2014 10:00

ano, spravne. ty praktiky skutecne jsou sektarske.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod ssyissyi » čtv srp 21, 2014 13:34

peering píše:Zaoberam sa nezavislym testovanim vyzivovych doplnkov ako bezny pouzivatel. Tu su vysledky produktov Nu Skin:
Tabletky LifePak+: -silne neodporucam, sposobuju nespavost pocas pouzivania. Kamaratka polovicu z nich vyhodila do kosa. Nie su rozpustne vo vode. Niektorym ludom (napriklad mne) pri pouzivani na lacno sposobuju nevolnost a omdlievanie, tak ako ine tabletky. Uzivaju sa 5 tabliet rano a 5 vecer -taketo mnozstvo tabliet poskodi bunkove steny zaludka a prestane vam travit bezna strava. Ide o najhorsi produkt spolocnosti Nu Skin.


Nechci se tady Nu Skin zastávat. Nic o nich nevím. Ale dost bych se ohradila vůči výše uvedenému. Tyhle tabletky jsem kromě jiného brala po dlouhodobé léčbě kortikosteroidy (Solu-Medrol a medrol) + ještě nějaké další výživové doplňky. A rozhodně neměly ANI JEDEN z výše uvedených vedlejších účinků. (Jenom dodám, že jsem je měla od jedné naturopatky, která mě rozhodně do žádného mlm netlačila, takže se teď nestčím divit. :-D)

Jo, praktiky Amway a spol. jsou docela vtipný... Pokud jim někdo nepropadne. Ale zas abych byla spravedlivá - takovej Avon nebo Oriflame jsou vpodstatě taky MLM a neznám nikoho, kdo by proti nim kvůli tomu něco měl.
Volenti nihil impossibile.
ssyissyi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 225
Registrován: čtv črc 19, 2012 13:06
Bydliště: Praha

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod karelen » sob srp 23, 2014 8:05

To máte svým způsobem pravdu, že Avon a Oriflame fungují na podobném principu, ale až někdo Váš blízký zblbne natolik, že do Nuskinu za 4 měsíce nasype 100.000 Kč a všechny lidi ve svém okolí považuje za ignorantské nepřátele, protože absolutně nechápou, jak je Nuskin úžasná, nejlepší a jedinečná věc..., pak byste asi mluvila jinak. Znám spoustu lidí, co se Avonem a Oriflamem v minulosti zabývali bez nějakých zvláštních následků, ale Nuskin je jiná liga...
karelen
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 19, 2014 7:55

Re: Nu Skin - preparáty pro zdraví. Zkušenosti?

Příspěvekod ssyissyi » pon srp 25, 2014 9:06

1. Na fóru si tykáme.

2. Já se Nu Skin ani jiné konkrétní fimy nzastávám ani ji nazatracuju. Už jsem předeslala - nic o nich nevím. Moje poznámka se týkaja výlučně MLM systému. Chtěla jsem tím říct, že nemusí být nutně špatný. je to o konkrétních firmách, ne o formě obchodu. Všechno se dá zneužít.
Volenti nihil impossibile.
ssyissyi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 225
Registrován: čtv črc 19, 2012 13:06
Bydliště: Praha


Zpět na Outdoor a zdraví

cron