Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod rezna » pon lis 21, 2011 16:35

Uživatelský avatar
rezna
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1134
Registrován: čtv kvě 28, 2009 16:03
Bydliště: Olomouc

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod Robur » pon lis 21, 2011 16:37

kua po všechna ta desetiletí čundrování a lezení po horách jsem nikdy žádné detergenty nepotřeboval, dycky stačila voda z potoka a byl jsem úplně v pohodě, a včil zjišťuju, že jsem to dělal celou dobu špatně :((
Život je hořký. Bohumín.
Uživatelský avatar
Robur
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1951
Registrován: pon kvě 7, 2007 11:24
Bydliště: Ostrava

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod pavproch » pon lis 21, 2011 16:38

@robur: vítej v klubu... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28329
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod rezna » pon lis 21, 2011 16:40

Robur píše:kua po všechna ta desetiletí čundrování a lezení po horách jsem nikdy žádné detergenty nepotřeboval, dycky stačila voda z potoka a byl jsem úplně v pohodě, a včil zjišťuju, že jsem to dělal celou dobu špatně :((


mno ja si rikam ze to tady asi vsichni delame uplne blbe az na grca :-D
Uživatelský avatar
rezna
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1134
Registrován: čtv kvě 28, 2009 16:03
Bydliště: Olomouc

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod sobb » pon lis 21, 2011 17:07

no jo, my necivilizovaní vandráci :mrgreen:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod Petras » pon lis 21, 2011 17:10

Teda já nestačím žasnout,OF gulášsraz za 4 dny a vy se tu sprchujete ](*,)
:finga:
- Piješ?
Pokud to je otázka, tak ne. Pokud to je návrh, tak ano!
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod rezna » pon lis 21, 2011 17:21

Petras píše:Teda já nestačím žasnout,OF gulášsraz za 4 dny a vy se tu sprchujete ](*,)
:finga:


njn - kdyz letos dostala prednost zabijacka :-P
Uživatelský avatar
rezna
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1134
Registrován: čtv kvě 28, 2009 16:03
Bydliště: Olomouc

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod grco » pon lis 21, 2011 19:45

Ja nehovorim, ze to nekdo dela spatne, ze sa kazdy ma kazdy den sprchovat. Je to kazdeho osobna vec. Ja len nemam rad, ked sam sebe smrdim, a uz duplom nie, ked smrdim ostatnym, takze sa snazim umyvat a prat veci co najcastejsie to ide, aj ked som v horach.

Niekto ked planuje nejaky prechod, tak planuje kde bude spat a kde doplni zasoby. Ja dopredu planujem aj kde sa mozem osprchovat. :)

Myslim si, ze kazdy sa chce citit co najpohodlnejsie ako to dane podmienky dovoluju. Niekomu sprchu k osobnemu pohodliu na horach netreba. Niekomu ano a ten si kludne vezme do batohu aj ten sprchac. :) Nechodim na hory aby som sa citil zle.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod deckardph » pon lis 21, 2011 19:52

grco píše:Niekto ked planuje nejaky prechod, tak planuje kde bude spat a kde doplni zasoby. Ja dopredu planujem aj kde sa mozem osprchovat. :)
.


Tak to tě dost lituju, protože takhle toho asi moc neuvidíš a nezažiješ, ale každej podle svýho gusta žejo :lol:
Mimochodem už zase o kus víc chápu tvoje názory na vybavení (důležitost designu a gramhonění)
Vono je totiž podstatnej rozdíl jestli chodíš po značenejch cestách a spíš po kempech a chatách, nebo jestli cestou necestou a chrápeš podširákem :wink:
Uživatelský avatar
deckardph
účastník
účastník
 
Příspěvky: 783
Registrován: stř říj 7, 2009 12:40
Bydliště: Krutý Sever

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod grco » pon lis 21, 2011 20:53

Jasne, ze je v tom rozdiel, chaty a sprcha su pre mna lepsie. Pre niekoho je zas lepsi sirak a smrad. :) Ani jedno z toho ale nie je viac "spravne" ako to druhe. Kazdy chodi na take vylety ake mu vyhovuju.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod pavproch » pon lis 21, 2011 21:05

musím se přiznat, že kdysi sem nad těmahle vyvoněnýma tůristama, co přecházejí od sprchy ke sprše ohrnoval (spolu s bajem) nos.... ale už sem se polepšil... už mi nevadí, naopak oceňuju u nich to, že i "pokojová květinka" semtam vyrazí do hor místo na skvoš nebo čumění do bedny.... =D>
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28329
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod tuso » pon lis 21, 2011 21:10

Povedal by som, že sa debata začína podobať na klasiku: "Ja som tvrďák, lebo smrdím ako prasa, a ty si baba, lebo sa umyješ. "

Všetko je o preferenciách. Ja osobne, keď sa nedá, tak sa nedá, ale ak je akákoľvek rozumná možnosť na umytie, tak nebudem predvádzať prázdne gestá a normálne sa poľudštím. A je jedno, či mi veci smrdia alebo nie, pretože už len ten pocit z umytia stojí za to.
Ale samozrejme, kľudne vydržím týždeň bez mydla a zubnej pasty. To však nie je dôvod ironicky reagovať na grca, ktorý má proste inú životnú filozofiu.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod pavproch » pon lis 21, 2011 21:12

proč si na mě takový hrubý, dyž sem vlastně grcovi (upřímně) zatleskal? :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28329
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod grco » pon lis 21, 2011 21:13

Pokojova kvetinka. :) Za to niekto kto smrdi a spi pod sirakem je automaticky Reinhold Messner. O to ide hlavne, kto sa ako casto myje, nie o to, co kto presiel/vysiel. :) Nehovorim teraz konkretne o sebe, aby tu niekto nemal potrebu sa "prechcavat", ze kto je vacsi frajer. :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod pavproch » pon lis 21, 2011 21:14

PS: ale na horské chatě (ref Brnčala) se stejně meju jen pod pohrůžkou zastřeleneím... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28329
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod Petras » pon lis 21, 2011 21:16

Tááák proto jsi Pavle zrušil Tatranku......není tam sprcha.....a to jsi se uboze vymluvil na nás chudáky alkoholiky... :finga: :mrgreen:
- Piješ?
Pokud to je otázka, tak ne. Pokud to je návrh, tak ano!
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod pavproch » pon lis 21, 2011 21:16

a je to venku... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28329
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod grco » pon lis 21, 2011 21:17

Presne jak to povedal tuso som to myslel. Ked sa neda, tak sa neda. Ked je v zime otvoreny na chate len winterraum, a viem, ze tam budem 3 dni bez sprchy, tak sa s tym zmierim a prezijem to. Neznamena to, ze tam nepojdem, lebo sa nemozem osprchovat. Ale cez leto, hlavne v alpach, sa da naozaj skoro kazdy den (maximalne dva) dostat ku sprche skoro vsade.

Ja tiez vydrzim tyzden bez mydla, ale nevyhladavam to a vobec sa na to netesim. :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod mike » pon lis 21, 2011 21:39

To je zas jednou debata :lol: V zasade souhlas s Tusem, nutne to neni, ale kdyz je moznost, proc ji nevyuzit. Klidne si na chate za tu sprchu priplatim. Ale ze bych spal na preplnene chate jen kvuli tomu, to zas ne. Jinak k puvodnimu dotazu, nosim s sebou kousek mydla v zaviracim igelitaku a nevidim duvod, proc by melo fungovat hur nez jakykoliv gel.

@grco: taky jsem si kdysi (kolem tricitky ;-)) myslel, ze se po ture musim vysprchovat a planoval jsem hory podle toho. Casem mne to preslo a ted uz se bez ni docela obejdu. Smrad mi nevadi vubec, spis takova ta ulepenost, ale to po case taky prejde. Hranice je prave nekdy okolo trech dnu a pak uz to prestanu vnimat. Taky zalezi na podminkach, ted jsem byl tri dny v Alpach a umyti se byla asi ta posledni priorita ;-) Jednak bylo vody sotva na piti a jednak byla uplne ledova, kdyz uz teda tekla. I ty zuby jsem si vycistil az vcera vecer v Linci. No a co se planovani tyce, v Grand Paradisu to znas a tam uz jsem nekolikrat delal okruh, kde nebyla k dispozici chata 4 a vice dni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49438
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod grco » pon lis 21, 2011 21:47

@mike: Ale ved pisem uplne to iste co ty. Napisem to pre istotu znova: Ked nie je moznost sa osprchovat, tak smola, neosprchujem sa. Ja dokazem prezit bez sprchy, ale NEPREFERUJEM to. Preferujem, ked mam moznost si dat sprchu, pretoze sa potom citim lepsie. :) To ale neznamena, ze ak niekde sprcha nie je, tak tam odmietam ist uplne. To z toho vobec nevyplyva, takze ak si niekto z toho taky zaver vyvodil, tak si ho vyvodil spatne. :)

Pre mna sprcha nie je podmienka. Ale ked planujem nejaky vylet, tak moznost osprchovania sa beriem ako velke plus, takze ak sa rozhodujem medzi dvomi destinaciami, ktore su na tom rovnako v inych aspektoch, moze v konecnom vybere zavazit sprcha. Niekto to vobec neriesi ci je tam moznost umyt sa alebo nie a je mu to uplne jedno. Kazdeho osobna vec.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod mike » pon lis 21, 2011 21:54

Ne tak uplne. Ty mas porad tu preferenci. U mne se to casem zmenilo tak, ze to pri planovani nehraje zadnou roli. Pouze kdyz uz ta moznost je, tak ji vyuziju.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49438
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod sobb » pon lis 21, 2011 21:56

jojo, a někdo jezdí primárně tam, kde žádná sprcha nejní :twisted:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod mike » pon lis 21, 2011 22:02

Kde nejsou lidi, a to zacina byt hlavni preference (a nejen ma, ze ;-)), obvykle nejsou ani sprchy ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49438
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod šíp » pon lis 21, 2011 22:05

sobb píše:jojo, a někdo jezdí primárně tam, kde žádná sprcha nejní :twisted:

Vítej do klubu. Já se už lekla, že něco se mnou není v pořádku. Teď to nemyslím ironicky vůči grcovi, ale upřímně bez postranních úmyslů. Fakt jsem se začala zpytovat, jelikož si na treky nevozím náhradní podprsenku, vystačím si s jedinou, fusky mám náhradní kvůli tepelnému komfortu a ne kvůli špíně. Naopak vyhledávám odlehlé destinace, kde mi nevadí, že se mi léky vysypou na sobí bobky :wink:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod sobb » pon lis 21, 2011 22:09

šíp píše:Já se už lekla, že něco se mnou není v pořádku.
neboj není :wink: holt jsme každej jinej a každej máme jiný preference a nemyslím, že by na tom bylo cokoliv špatnýho :)
a to se ve vláknu, který se začalo zaobírat hygienou v terénu, nestydím říct ani jako ženská :mrgreen: :twisted:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod grco » pon lis 21, 2011 22:10

@mike: Narazal som na tuto vetu: "V zasade souhlas s Tusem, nutne to neni, ale kdyz je moznost, proc ji nevyuzit. Klidne si na chate za tu sprchu priplatim."

Ten zvysok o preferenciach uz bol len dodatok. Tym som skor chcel povedat, ze osobne preferencie niekoho nerobia ten jeho sposob tym jedinym "spravnym" a vsetky ostatne "nespravnymi".

Samozrejme ludia su ina vec. Preferoval by som sprchy a chaty bez ludi. Ale ono to nejak nie a nie najst. :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod šíp » pon lis 21, 2011 22:12

sobb píše:
šíp píše:Já se už lekla, že něco se mnou není v pořádku.
neboj není :wink: holt jsme každej jinej a každej máme jiný preference a nemyslím, že by na tom bylo cokoliv špatnýho :)
a to se ve vláknu, který se začalo zaobírat hygienou v terénu, nestydím říct ani jako ženská :mrgreen: :twisted:

Ty jsi ještě na vyšším levelu. Já si zatím stále ještě vozím hřebínek :finga:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod tuso » pon lis 21, 2011 22:15

pavproch píše:proč si na mě takový hrubý, dyž sem vlastně grcovi (upřímně) zatleskal? :twisted:


Protože jsem to psal, když tam tvůj příspěvek nebyl. A pak jsem to už nechal. 8)
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava


Re: Osvěžující, regenerační, energy sprchový gel

Příspěvekod sobb » pon lis 21, 2011 22:16

šipka: no jo, ale co bych s ním v rámci zájezdových sestřihů dělala, leda, že bych s ním občas čísla nějakýho kolemjdoucího kamzíka :wink: :mrgreen: (Laďa je na tom ještě o nějaký cenťák "hůř", takže bych u něj taky neuspěla) :lol:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví