pavprochovo geronto-vlkno

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv kvě 23, 2024 11:45

Jo, a další (malý, očekávatelný) neúspěch - před ca měsícem sem tu spal, že sem vyštudil, že pálení v hubě může být i nedostatkem D3, taxem celý měsic usilovně tlačil do hlavy (2x 2500 I.U denně) až sem (neska) vyžral celou pixlu, ale v hubě bez efektu. Další pixlu už kupovat nebudu.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pát kvě 24, 2024 14:03

pavproch píše:Další malá (ale očekávaná) prohra v mém boji s pálením v hubě: psycho dochtor poté, co NATO nezabral Gabapentin od toho dal ruce taky pryč, přišel ale s jedním komentářem: To pálení v hubě je svým způsobem "bolest", třeba by NATO zabraly nějaké dryáky proti bolesti (od Tramalu výš, ne slabé ibuprofeny apod.). Vím ale že Tramal je sfinstvo ad ultima, moc se mi o tom nechce ani uvažovat, natož něco tím směrem dělat/zkoušet (jako že bych ho doma asi našel, býval doma v lékarničce).
EDIT: Zkoušet naslepo se mi to opravdu nechce, zpoměl sem si že sem kdysik byl u neurologa, který v názvu ordinace má "léčení bolesti", taxem mu písnul dotaz.

pavproch píše:Odpověď: Tramal ne. Čuli (asi) nic.

Ne. Vrtalo mi to fpalici = až sem se k tomu neuro-léčení bolesti dochtorovi objednááál na konzultaci ("psal:jsou i jiná neuro-leptika"). Akurváth: Čekačka 6 týdnů, no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pát kvě 24, 2024 14:54

pavproch píše:
pavproch píše:Debloat už je fkoši. Fčíl čekám na ty Lepicol kapsle (z fruugo) abych je zkusil, esli nezklidní to moje trápení.

Už ty kapsle polykám. To sem zvjedaff, esli to to moje trápení zklidní .... kéžby.

Kura, fčíl mi zase něco došlo.... 4 dny polykám a 4 dny mám "živé" zuby jak po kyselém ovoci (pH ale furt ditto okolo 6) = žeby to bylo tou vlákninou v těch kapslích?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon kvě 27, 2024 13:56

Tak zuby mám živé i dyž Lepicol off, tím to nebude. Chjo, no, další z "radostí" mého ne-života.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte kvě 28, 2024 13:16

pavproch píše:A mám jedno (neskromné) přání: V obou mých artrotických zápěstích ty kortikoidní injekce už odezněly, obě pobolívají. Ale (po dvou výletech na bajku) ne na bajku při výkonu - až po něm fklidu. Kéžby totak bylo i nadále.

Tak, přání se pomalu začíná NEnaplňovat - levé zápěstí (do kterého sem dostal ty kortikoidy dříff) už bolí dost/furt, na bajku ale ešče furt snesitelně = dá se. Jak dlouho ešče? Geront.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Etheric » úte kvě 28, 2024 13:23

pavproch píše:ale ešče furt snesitelně = dá se. Jak dlouho ešče?

Nepotěším tě. Už moc dlouho ne. A bude jen hůř. Takže jak se říká - mrdej, dokud je tvrdej (sorry za ten výraz)
Bůh dal všem lidem mozek, ale jen někomu návod na jeho použití.
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8276
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » stř kvě 29, 2024 13:32

pavproch 7. qětence píše:Chjo, no. Ke všem těm zdravotním trablím, se kterými zápasím (a prohrávám) přibyl ešče jeden (VELKÝ) zdravotní bubák v hlavě. Geront.

Nechal sem tomu 14 dní na uklidnění, neuklidnilo se, budu zřejmě muset i tenhle problém řešit s dochtorama (nechce se mi - je to krapet "intimní").
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon čer 3, 2024 12:51

Etheric píše:
pavproch píše:ale ešče furt snesitelně = dá se. Jak dlouho ešče?

Nepotěším tě. Už moc dlouho ne. A bude jen hůř. Takže jak se říká - mrdej, dokud je tvrdej (sorry za ten výraz)

Fsobotu sem m*dal dle Tvé rady (čti: sekal motokozou = vibrace, to metrové zelené sfinstvo okolo plotu u chalupy) a fčíl sa z teho můžu pominout jak to levé zápěstí bolí. Chjo, no. Geront.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Etheric » pon čer 3, 2024 12:54

Kup si robosekačku, dovolit si to můžeš, ušetří ti to čas s námahu :)
Jezdí to pravidelně,, takže tráva bude krátká od jara do zimy, samo se to zajede nabít, samo se to zajede vysypat a dělají se i verze pro obtížnější terén. Jde to různě nastavit, některý maj i ochranu proti krádeži.. Viděl jsem to v akci, hustá věc
Bůh dal všem lidem mozek, ale jen někomu návod na jeho použití.
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8276
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon čer 3, 2024 13:05

Robotická motokoza neexistuje.
Obrázek
Na trapník mám zahradní traktor a Forrestuju ráth.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod lojzmen » pon čer 3, 2024 13:12

Ale jako pravověrného technika tě bude bavit řešit problémy s tím spojené. Neříkej, že příjdeš domů a sedneš k TV O:)
Určitě jsou samočinné strojky, které okraje dokáží vysekat.
(ale přiznám, že, bydlivše v paneláku, tyto kokotiny nemusím řešit, tudíž o tom vím kulové)
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1139
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod ntz » pon čer 3, 2024 13:15

Etheric píše:Kup si robosekačku, dovolit si to můžeš, ušetří ti to čas s námahu :)
..

jestli se tam da nastavit, aby nebrala kopretiny, vorlicek, stovik, divizny a jine, tak bych ji bral ... Ja kdyz sekam na chalupe zahradu a stran, tak tam vsude nechavam takove ostruvky ruznejch rostlin, ktere chci zachovat ...
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2186
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Etheric » pon čer 3, 2024 13:21

@ntz: jako robo vysavač. Máš mapu pozemku a můžeš nastavit, kam jezdit a kam ne, kde to sekat na jakou délku.. Má to detekci překážek, cest bez trávy... Ale ta cena se ti líbit nebude a s levnou nebudeš spokojen
Bůh dal všem lidem mozek, ale jen někomu návod na jeho použití.
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8276
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod ntz » pon čer 3, 2024 13:37

si delam srandu, to nechci ... ne ze bych sekani travy miloval, nevadi mi to ale ... je to lehka prace na cistem vzduchu, clovek si u toho vycisti hlavu .. navic si vubec neumim predstavit, jak to muze fungovat .. dyk ja treba 50x za sekani travy musim vynest na kompost ten sberac na sekacce .. kdyz je trava vysoka (treba kdyz ji v lete 5-6 tydnu neposekam - sekam cca 6x-8x za rok), tak si ji celou predsekam kosou (shrabu a dam sousedovi), nez na to vjedu sekackou ...

kdyz mas toho autorobota, tak ten se hodi tak maximalne na to, ze udrzuje anglickej travnik v anglickem stylu ne ? jak se vyporada s opravdovou travou ? o.O
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2186
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Etheric » pon čer 3, 2024 13:44

Trávu nevedu - co z ní? Akorát práce, užitek nula. Místo nechám zarůst divokými jahodami, u plotu malinami, nic se nemusí sekat a ještě to dává ovoce. Jsem si zahradu a okolí zařídil tak, aby sloužila ona mně, ne já jí
Bůh dal všem lidem mozek, ale jen někomu návod na jeho použití.
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8276
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod ntz » pon čer 3, 2024 13:50

my s tim dost bojujem ... radi bychom taky rybiz, angrest, jahody a dalsi, ale sousedime s lesem a kdyz nejsme na chalupe tak na nasi zahradu delaji najezdy lesni zviratka vsech druhu ... pred 3ma lety jsem zahradu oplotil takovym tim lesackym plotem proti srnkam (na na akatovejch kulech pletivovej plot), vubec to ale nefunguje, protoze prasata, svine zly, prijdou k plotu a ani se nesnazi nalezt nejake slapbsi misto, proste si to svine ryjem nadzvednou a jdou dal a srnky chodi potokem a nebo to na pohodu preskakujou ... ach jo

pachova ochrana proti srnkam a nebo takova nejaka zvukova vec na solar co vydava nejakej ultrazvuk vubec nefungujou ... nejvic me znicilo, kdyz debilni srnky ozraly stromy co jsem vysazel detem a pak si o ne srnci vytloukaj paruzky a uplne rozedrou to lyko az na drevo ... fakt peklo

ps. snazim se jist srnci a kanci kdykoliv mohu, porad ale jim malo neb to na tech jejich stavech neni videt ...
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2186
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod lojzmen » pon čer 3, 2024 14:26

Nejjednodušší ochrana stromků proti okusu a oděru je přivázat na kmínky hrsti smrkových větví podél, tak, aby holý kmen nebyl dostupný.
Použiješ obyčejný plastový provaz a dbáš na to, aby se po letech nezařezal do kmene. Na slunci plast degraduje, takže občas provaz vyměnit a klacky přidat.
Nebo laťky. Nebo pletivo.
Je to hezké tak, jak si to uděláš. To zvíře vůbec nenapadne kousat do provazu. Malé stromky je vhodné před zajíci chránit pletivem a vršky natírat něčím proti okusu.
Mysli i na to, že někdy je sníh a zajíc ti okouše i korunu stromu, na zimu zabalit.
Srnčí a jelení (+ další, včetně koz) jsou okusovači, skot jsou spásači.
Proti černé se těžko bojuje, hlad je hlad. Na spodní lem pletiva se dávala kláda, nebo prkno, ale to není 100%.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1139
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod ntz » pon čer 3, 2024 15:39

@lojzmen - to s tim prknem/kladou naspod jsem delal ... svine maji v ryji velkou silou ... neni to pro ne vubec prekazka .. leda bych tam fakt dal spis nejakou kladu ... koukal jsem, jak to lesaci maji udelane v lese a tam to maj fakt dukladne a bytelne .. takhle to fakt nemam ...

co se tyce sparkate tak ten kminek jsem chranil takovym specialnim pletivem co "roste" spolecne s tim kminkem, nepomohlo to .. problem je, ze kdyz das male stromky tak oni jsou proste nizky a ty potvory na ne dosahnou, ze muzou okusovat vetvicky nahore a pupeny ... ted naposled jsem udelal novej zlepsovak .. sehnal jsem tygri bobek (jako ze opravdove tygri hovinko) a to jsem pomatlal podel celeho plotu :P ... tak uvidime .. ted jedu na chalupu v patek a jsem zvedavej, jestli to neco udelalo
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2186
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod lojzmen » pon čer 3, 2024 20:30

Určitě jsi hledal i chemii.
Budeš-li zoufalý, zde.
Však něco vymyslíš.

Nikdy jsem to sám nedělal, jen viděl.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1139
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv čer 6, 2024 9:33

Návrat z5 k mým bolístkám: Aby toho nebylo málo, fčera během dne mě bez důvodu začalo bolet v zádech (mezi lopatkama). (Nezávisle NATOm) Zároveň sem doma dostal novou zdravotní supr-hypr matraci. Nepomohla, záda bolí dál (ale doma to říct zjevně nemůžu...) Chjo no, geront.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod irem » čtv čer 6, 2024 9:40

Tohle muze byt proste jen tim, ze na te nove matraci lezis jinak, nez jsi lezel na stare. Je docela normalni, ze kdyz zmenis matraci, zejmena kdyz mas i novy typ matrace, tak zadum chvili trva, nez se srovnaji a zvyknou si na jinou polohu. A opravdu diky tomu muzes byt ruzne zatuhly v prubehu dne, ne primo v noci.
Mimochodem, proc to nemuzes rict? Treba si to casem sedne, zmena je to velka, tak to muze trvat. Ale treba ne a bude potreba zmenit i rost nebo celkove kombinaci matrace a rostu. Jaky ma vyznam spat na nevyhovujici matraci jen proto, ze to nejde rict :-k
irem
účastník
účastník
 
Příspěvky: 297
Registrován: čtv kvě 24, 2018 7:14

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv čer 6, 2024 9:43

Ta matrace je sqělá, spí/leží se na ní dobře, ale ta záda mě bolela už před tím, než sem vlez do postele. A říct to nemůžu, bylo by to bráno jako křitika.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » sob čer 8, 2024 13:51

A záda bolí (fnoci a fklidu, na bajku naštěstí ne) dál.

Neska v noci (zase nespavá) sem si v polobdělosti zase (nevědomky) spáchal další nepříjemnost: Nespal sem ale úplně sem ani nebděl, nic semi nezdálo (o jídle), přesto sem se (do krvava) kousnul do jazyka. A fčíl mám v hubě dvojité PEKLO. Mně omejou.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » ned čer 9, 2024 13:25

pavproch 6.čerbna píše:Zároveň sem doma dostal novou zdravotní supr-hypr matraci.

Něco mě požralo (plošně) na ruce (triceps zezadu, pod rukávem = nemohla to být vysoká trowa), naskákaly tam puchýře a příšerně to už asi třetí den svrbí. Abytotak byla nějaká breberka z té nové matrace. :twisted:
flek.jpg
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon čer 10, 2024 8:47

pavproch píše:akurváth se mi nohy nechtěly vůbec točit a nebyla v nich síla. Nohy bolí jak po maratonu.

pavproch píše:A záda bolí (fnoci a fklidu) dál.

Co se zase v mém (geronto) těle zase děje? Slabý sem jak čaj, nohy bolí dál/víc tak, že neska ani vycházka nebyla (i dyž nescalo a mělo), od těch zad mi můžou obě ramena upadnout + hlava = dunihlav fest, levou dlaň nezavřu, puchýře svědí i přes Fenistil... mám deprézi. A z ní mám černé myšlenky: Zítra si du pro hyaluron do obou kolen, aby tak potom následně obě kolena nezačala (dlouhodobě) bolet víc než fčíl (dyž mě fšecko bolí jak čert). Chjo no.

EDIT: To se už opravdu nedalo, jak mě bolel celý člověk, hodil sem tomu nahlavu Ibolex a aspoň ten duhihlav a bolest zad/ramen je pryč.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Kjuba » pon čer 10, 2024 13:30

pavproch píše:Něco mě požralo (plošně) na ruce (triceps zezadu, pod rukávem = nemohla to být vysoká trowa), naskákaly tam puchýře a příšerně to už asi třetí den svrbí. Abytotak byla nějaká breberka z té nové matrace. :twisted:
Ty hele. A jsi si jistej, že Tě něco pokousalo? Není to na tý fotce pořádně vidět, ale nedělají se Ti tam takový malý puchýřky v té skvrně? Ona ta fotka není moc ostrá. A nebolí to náhodou?

Protože takhle na první dobrou to vypadá jako pásový opar. Máš to i jinde? Na druhé polovině těla? Měl jsi někdy herpes?

Protože pokud ano, tak je třeba to přeléčit.

Podotýkám, že jen spekuluji.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 834
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon čer 10, 2024 13:53

Dík, tím směrem (herpes) mně uvažovat nenapadlo (nikdy sem ho neměl). Puchýřky tam sou. Svrbí, nebolí. Trošku NATO funguje Fenistil, esli to během pár dnů nezmizí/nepřestane, tak mi nezbyde nic jiného než zvednout tydlifon a objednat se k obvoďačce.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Kjuba » pon čer 10, 2024 14:11

Hmm, tak jo. Jestli to není bolestivý, a rozeženeš to Fenistilem, tak dobrý.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 834
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon čer 10, 2024 15:43

Mno, tak nevím, fčíl (už doma) študuju ten herpes a čímvíc nad tím uvažuju, tím víc si myslím, že by to mohlo být. Bolestivost (ne moc) taky v té ruce je. A o kus vedle těch svrbících puchýřků to fčera začalo svrbět tež, zčervenalo a neska už tam je první puchýřek taky. Zítra zavolám obvoďačce.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte čer 11, 2024 9:08

Tak jo, Durolane je v obou kulenech ("to" pravé při vpichu bolelo) + potvrzeno, opravdu ty injekce můžu dostávat co 6 měsíců+1 den. Tak zas za půl roku.

EDIT: Esli mě pamět neklame, tak neska mně to vyšlo levněji než dříff, doplatek býval 2700 na injekci, neska jen 16set.

Neúspěch ovšem s obvoďačkou - rekonstruuojou nám půlkliniku a moje obvoďačka je jednoduše "off". Musím teda to svoje podezření na herpes, řešit nějak inak. Ale jak?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví