pavprochovo geronto-vlkno

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » sob zář 4, 2021 17:21

Jo, že je to na felčara sem se doftípil taky a potvrdil mi to i rychlý průzkum fernetu - našel sem spoustu fotek s podobnýma skvrnama v poradnách a všude u toho byly rada "to chce felčara".

Akurváth sem jednu z těch stránek (už nevím kterou) zavřel dříff než sem si zapamatoval jaxe ta specializovaná dermatologická poradna menuje - v názvu to myslím mělo -f-, možná flegmo- . Du to pohledat.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » stř zář 8, 2021 10:44

Svět už je zase fpořádku..... asi týden sem chodil do/z prce a "to" kuleno nebolelo, už zase (bezdůvodně) bolí, je to ok.... :twisted:

(Čti: mně yebne.)
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » sob zář 18, 2021 15:32

pavproch píše:Chjo, no.... ta potfora můj organismus (po chemii) na mě vytáhnul další "ne".... že od chemie nemůžu ani slzu alkoholu, nato sem si zvyknul snadno, taky snadno sem přežil, že pečivo a chleba "ne".... že nemůžu sníst cokoli sladkého (slazeného cukrem = sacharozou) taky (ale bylo to krapet horší než ten chlast nebo pečlivo) ..... fčíl ale ta sfiňa na mě vytáhla, že ani sladké ovoce = fruktoza "ne". Kurafiks....

A fčíl na mě ta sfiňa organismus vytáhnul další omezení - jak nemožu pečlivo, taxem se naučil ráno tlačit (zdravou, vlákninovou) pohankovou neb jinou instatní kašičku (Nomina). A fčíl mám s těma kašičkama utrum, je mi (už) po nich taky blbě.... aspoň, že kaši z (ovesných) vloček v mlíku (samozřejmě bez oslazení) můžu. Prozatím. Chjo.
pavproch
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod ret255 » sob zář 18, 2021 20:53

Ak sa smiem spytat, preco nie pecivo? Mlieko zvladas dobre? Nechcel by si ho radsej nahradit jogurtom?
ret255
účastník
účastník

Příspěvekod mike » sob zář 18, 2021 22:22

@pp: s takovouhle se brzo budes zivit kapackou do zily ;-)
mike
Moderátor
Moderátor

User is Online!

Předchozí

Zpět na Outdoor a zdraví