Koronavirus

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Koronavirus

Příspěvekod sobb » úte říj 27, 2020 22:28

mike píše:Klidne zajdi prespat do lesa, uz ti to urcite chybi :twisted:
To nebude až tak nutné, v postýlce je nám docela dobře ... a toho místa :D Ale zrovna včera v noci jsme se vzbudili vedrem a museli otevřít i druhé okno, asi nás studený odchov přece jen trochu poznamenal. Možná letos ušetříme dost paliva :mrgreen:
Ale spíš výhledově potřebujem pracovně zajet na druhý konec republiky, na otočku to jednak nedáme a druhak by bylo dost užitečné strávit na lokalitě i noc. Ale vysvětluj to horlivým ochráncům zákona :roll:

mike píše:Jsem nesmiroval, sel jsem okolo a tohle mne vubec nenapadlo ;-)
Škola je zavřená, tak asi čekali klid a ne kolemjdoucího mika sledujícího co se kde šustne :wink:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » úte říj 27, 2020 22:42

Jak na druhy konec republiky? To je urcite zakazane ;-)

Myslim, ze kdyz zajedete nekam do lesa, tak to bude v pohode, ledaze by vas prasknul nejaky horlivy myslivec a ten tam taky nema co delat ;-)

Ono tam tech kolemjdoucich bylo vic, neni to zadny Vaclavak, ale jeden vecerni bezec za minutu tam probehne. Mozna zacinajici exhibicionisti ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod sobb » úte říj 27, 2020 23:22

A pokud není, tak brzo bude :mrgreen:

Jen jsem to nadhodila, zda tohle téma už někdo nemá blíže naštudované :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » úte říj 27, 2020 23:26

Jj, timhle tempem by to mohli zvladnout do patku :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod dudy » úte říj 27, 2020 23:31

mike píše:...tohle mne vubec nenapadlo ;-) Teda, na louce nebo v lese to tu po setmeni neni uplne neobvykle, ale primo ve meste na ulici i kdyz ne moc rusne? :D


Nebuď puritán...
:twisted:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » stř říj 28, 2020 4:50

sobb píše:Jak je onen zákaz nočního vycházení vlastně definován?

Je nějaká přesná definice? Já to chápu tak, že se v noci nesmím pohybovat na veřejném prostranství. Nikoliv že musím být na adrese svého trvalého bydliště či podobně..
Teď mě čeká pracovní cesta, dlouhá s mnoha přestupy, dvě noci tam strávím.

Btw jeden rozhovor z obchoďáku: "hele, jak sme byli domluvený na desátou večer, to bude vo pokutu chodit venku v tu dobu. Přijďte všichni vo půl devátý, ráno v pět to rozpustíme a pohoda..."
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8085
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » stř říj 28, 2020 5:02

Etheric píše:Já to chápu tak, že se v noci nesmím pohybovat na veřejném prostranství. Nikoliv že musím být na adrese svého trvalého bydliště či podobně..

Tak. Budou odchytavat lidi venku. Domovni prohlidky az za dalsich 14 dni tj. od tohodle patku :twisted:

Etheric píše:Přijďte všichni vo půl devátý, ráno v pět to rozpustíme a pohoda...

:D to jsem psal apukovi vyse.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » stř říj 28, 2020 5:15

Teenageři chlastat budou a budou se scházet, co tak pozoruju, nejvíc na salámu to maj právě oni. Párty jedou furt pryč. Jestli se všichni přesunuli do bytů, ukážou ranní cesty. Schválně, jestli ubyde poházených lahví.
Jinak tady je typický sváteční ráno. Venku slyším procházet skupinky veselých a hlasitých lidí. Ale tak třeba se právě vzbudili a vejskaj radostí z novýho dne :twisted:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8085
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod dudy » stř říj 28, 2020 7:42

mike píše:...Domovní prohlidky az za dalsich 14 dni tj. od tohodle patku


I ty bezbřehý optimisto.
Vzhledem k tomu, že opatření v podobě nočního zákazu vycházení, platná od dnešního rána, se neprojevila na poklesu nakažených, myslím, že již od zítra.
Protože lidi nařízení vlády nedodržují, nemůžeme otálet až do pátku.
Čekáme na tiskovou konferenci Vlády...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Koronavirus

Příspěvekod malejjarda » stř říj 28, 2020 9:46

Opatření se přece budou dělat po 14-ti dnech. Aspoň to tvrdil Prymula, když nastupoval do úřadu. Jen je těch 14 dní zhruba 3x do týdne. :lol:
Už se těším, až mě budou policisti kontrolovat, jak zítra vyrážím v 4:50 z domu do práce. A příští týden, jak se budu v 22:45 vracet domů. (směnuju)
malejjarda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 354
Registrován: ned pro 7, 2014 16:55
Bydliště: nejjižnější Morava

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » stř říj 28, 2020 16:25

sobb píše:potřebujem pracovně zajet na druhý konec republiky, na otočku to jednak nedáme a druhak by bylo dost užitečné strávit na lokalitě i noc. Ale vysvětluj to horlivým ochráncům zákona
A proc bys mel nekomu neco vysvetovat?
Pracovat muzes ve dne i v noci, kdyz to spada do Tve prace nebo podnikani, coz pracovni cesta je.
Vláda s účinností ode dne 28. října 2020 od 00:00 hod. do dne 3. listopadu 2020 do 23:59 hod.
I. zakazuje volný pohyb osob na území celé České republiky v době od 21:00 hod. do 04:59 hod. s výjimkou
1. cest do zaměstnání a k výkonu podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti a k výkonu povinnosti ve-
řejného funkcionáře nebo ústavního činitele a zpět do místa bydliště,
2. výkonu povolání
...
II. zakazuje volný pohyb osob na území celé České republiky v době od 05:00 hod. do 20:59 hod. s vý-
jimkou
1. cest do zaměstnání a k výkonu podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti a k výkonu povinnosti ve-
řejného funkcionáře nebo ústavního činitele

A muzes se klidne i ubytovat, dokonce se v hotelu i stravovat, ale jen pres den.
Vláda s účinností ode dne 28. října 2020 od 00:00 hod. do dne 3. listopadu 2020 do 23:59 hod.
I. zakazuje
...
2. přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb (např. restaurace, hospody a bary), s výjimkou
v provozovnách, které neslouží pro veřejnost (např. zaměstnanecké stravování, stravování poskytovatelů
zdravotních služeb a sociálních služeb, ve vězeňských zařízeních), a provozovnách v ubytovacích za-
řízeních za podmínky, že poskytují stravování pouze ubytovaným osobám, a to pouze v čase mezi
06:00 hod. a 20:00 hod.
; tento zákaz se nevztahuje na prodej mimo provozovnu stravovacích služeb
(např. provozovny rychlého občerstvení s výdejovým okénkem nebo prodej jídla s sebou) s tím, že
prodej zákazníkům v místě provozovny (např. výdejové okénko) je zakázán v čase mezi 20:00 hod.
a 06:00 hod.
...
5. poskytování ubytovacích služeb, s výjimkou poskytování ubytovacích služeb
– osobám za účelem výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti

Jen je otazka, jestli tam v miste, kam jdete nejake fungujici ubytovaci zarizeni najdete...

Prespani v lese pouze za predpokladu, ze Vam na to udela fakturu majitel lesa jako na ubytovani a jeste kolem Vas udela ohradu s ceduli "soukromy pozemek, zakaz vstupu :lol:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » stř říj 28, 2020 17:29

@dudy: bud taky trochu optimista. Dneska je svatek, bude min testu a tedy i min pozitivnich. Z toho jasne plyne, ze opatreni platna ode dneska funguji a zacina pokles. Zitra bude po svatku tedy takove male pondeli a opet mensi cislo, cimz se pokles potvrdi. Ted jen aby to cele nerozbil patek :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » čtv říj 29, 2020 4:51

apuka píše:5. poskytování ubytovacích služeb, s výjimkou poskytování ubytovacích služeb
– osobám za účelem výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti

Když teda pojedu na pracovní cestu, jak to mám dokazovat? Papírem od zaměstnavatele? To si může každej vytisknout doma...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8085
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » čtv říj 29, 2020 8:57

Etheric píše:Když teda pojedu na pracovní cestu, jak to mám dokazovat? Papírem od zaměstnavatele?
To se v zadnem usneseni vlady nepise :evil:.

Podle mne idealni je nechat si objednat ubytko zamestnavatelem, na firmu a ano, vzit si papir o vyslani na sluzebni cestu s razitkem a kontaktem na firmu, kdyz chces jistit moc, tak si jeste vezmi kopii pracovni smlouvy. Vytisknout si to muzes doma, je to pravda, i razitko si tam muzes udelat, vycarovat nejaky podpis - ale asi nic lepsiho neni. Pokud jsi zamestnanec a ne podnikatel.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » čtv říj 29, 2020 9:10

Tu pracovní cestu si domlouvám a organizuju sám. Nicméně to mám jak doložit, že cestuju opravdu kvůli práci /lze to doložit i zpětně/. Papíry sice nemám, ale vše je domluveno přes email, kde jsou oficiální čísla na ty lidi, můžou si to po netu snadno ověřit, případně jim zavolat.. Jinak než takto online bych jim to neměl jak prokázat. Papírová komunikace se při práci na dálku a "z domu" nevede
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8085
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » čtv říj 29, 2020 9:53

mike píše:V jizni pulce Evropy, kde jsou jine teploty a zvyky.
Jo, napriklad v Bruseli nebo Brechtesgadenu (tam se prakticky nesmi ven ani pres den - a to zavedli kvuli vysokemu poctu nakazenych cca 200/100.000 lidi), ze. Ale je pravda, ze Brechtesgaden je na jihu - Nemecka (a vzhledem k poloze v horach patri mezi nejchladnejsi oblasti).

Mimochodem, nocny zivot je bezny i u nas, hlavne v nekterych komunitach. Nezavisle na obdobi a vetsinou i na pocasi.
Naposledy upravil mike dne čtv říj 29, 2020 17:10, celkově upraveno 1
Důvod: opraven autor citace, to jsem psal ja a ne sobb
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » čtv říj 29, 2020 10:00

@etheric: pokud muzes, tak si vytiskni alespon ty emaily.

Jeste mala pripominka: asi taky bude zalezet, jestli tam jdes vykonat nejakou (a jakou) praci. A bude dobre, kdyz pozadas zamestnavatele, at Ti napise ve Wordu papir o vyslani na sluzebni/pracovni cestu a uvede tam i duvod vyslani a tu praci. Idealne aby tam dal i razitko, podpis (napriklad vytisknutim, podepsanim a naskenovanim) a byla tam v hlavickce firma. To Ti muze potom poslat mailem. Kdyz nemas ja vytisknout, tak si to stahni do mobilu.

Ale napriklad cesta na skoleni nebo zaskoleni asi nebude ono, s tim by problem byt mohl.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod mila6032 » čtv říj 29, 2020 10:04

Tak ono je hlavně důležitý si uvědomit, že fakt není potřeba prokazovat, že nic neporušuju. Naopak jsou to případně měšťáci, kdo musí prokázat, že k porušení nařízení došlo.
Obracet tenhle princip by bylo fakt perverzní.
mila6032
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte úno 28, 2017 11:42

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » čtv říj 29, 2020 10:16

Klasickej scénář: zastaví mě lítačka, na občance bydliště 250km jinde. Zeptaj se co tu dělám. Já jim řeknu, že jsem tu pracovně, přijel jsem za člověkem xy. Oni po mně budou chtít to prokázat, protože to by mohl říct každej, že je na pracovní cestě. Když jim neprokážu nevinu na místě, budu to muset doložit později, případně budou otravovat šéfovou...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8085
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » čtv říj 29, 2020 10:21

@mila: Myslim, ze tady (a ani ethericovi) neslo o nejake obraceni principu ale o minimalizaci neprijemnosti pro vlastni osobu.

A i kdyz mas samozrejme pravdu, nezlob se na mne, ale v soucasne situaci je absolutne nevhodne az bych rekl vrcholne nezodpovedne se hrat na tyto veci, kdyz jednym papirkem kazdemu (sobe,policajtum, uradum, zamestnavatelovi i tomu pro koho ted tu praci delas) muzes usetrit mnoho prace a casu. Stejne tak se chovat adolescentne-provokativnim zpusobem jak to predvedl dudy :twisted:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » čtv říj 29, 2020 10:42

apuka píše: chovat adolescentne-provokativnim zpusobem jak to predvedl dudy :twisted:.

Tady se musím Dudyho zastat. Provinil se pouze tím, že si nenechal srát na hlavu od arogantní hlídky strážníků a nechtěl si nechat dát pokutu za nic, páč se nedopustil ničeho, čím by jakkoliv ohrozil své okolí. Zachoval bych se úplně stejně
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8085
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod dudy » čtv říj 29, 2020 14:36

A aby to nebylo málo, tak dneska Dudy adolescentně-provokativně řval na měšťáky.

Kopou nás novou elektriku v půlce obce.
Kopou to cikáni ze Slovenska.
Soboty, neděle od osmi od rána do osmi do večera, v dešti, větru, potmě.
Všecko se kope růčo, rozebíraj zámkovky a kopou a kopou.
Jelikož je koronakríze a u nás putyku s výdejovým okénkem nemáme, zbývá milým kopáčům jediná možnost a sic, se vystravit v sámošce (samozřejmě tam nakoupit a vystravit se venku).
Kucí udělali ale tu školáckou chybu, že si k tý půlce chleba, půlkilu turisty a hořčici, koupili vprostřed pandémie lahváče.
Šup, už tam byli borci od MP.
A že je zákaz pít pivo na veřejnosti a že se nesmí venku ani jíst a že namaj roušky a že vodkud sou a že doklady...
V Dudym bouchly saze a to co těm idiotům od městapa řekl, to si za rámeček nedají.
Řval sem na ně, že ti chudáci kluci dřou jak barevný, venku, nemaj ani kde se nažrat a chcát běhaj třista metrů do roští a že dát si k obědu jedno pivo, je jejich svaté právo, že jestli si myslí, že když si dá kopáč lahváče tak půlka Chuchle pojde na Kovid a kdesik cosik.
Ani sám nevím už...
Hele ti zklapli, neřekli ani popel, skočili do auta a byli fuč...

Takovej já sem adolescentní provokatér...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » čtv říj 29, 2020 17:09

:D tebe jednou policajti zastrelej.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod dudy » čtv říj 29, 2020 17:20

Tak doufám, že až se stanu obětí policejní zvůle, tak vyjdete do ulic s transparenty DLM a vyrabujete pár krámů a zapálíte pár aut...
:twisted:

Ale fakt, tohle bylo moc.
Ti chlapi dřou jak mourovatí a oni je budou jebat kvůli jednomu lahváčovi.
Když scalo, tak jsem zůstal doma a když sem na ně koukal z vokna, jak tam kutaj v pršipláštích a holinách a pak tam žvejkaj na vobrubníku skývu chleba s párkem, tak jsem se normálně styděl.
Tak jsem jim udělal aspoň kýbl kafe a kastrol buřtguláše a ty milé cikorky se mohli upánkovat (Ďakujeme pánko. To vám boh oplatí, toto).
A pak je bude pérovat nějakej trotl v placatý čepici, co se půl směny zašívá v autě u hřbitova nebo za garážema...
:vom:
Naposledy upravil dudy dne čtv říj 29, 2020 17:29, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » čtv říj 29, 2020 17:22

Jj, vyrabujeme tu vasi samosku :twisted:

Jsi dost optimista, obecny nazor bude, ze sis to urcite zaslouzil a tato diskuse bude brana jako dukaz :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Koronavirus

Příspěvekod Kjuba » čtv říj 29, 2020 17:24

:-) :-) :-). Dudy, nejsi ty můj brácha? Ten má na měšťáky taky pifku. A nikdy si neodpustí si do nich píchnout.

Ale nutno říct, že byli asi celkem normální, když se nepouštěli do nějakýho přeměřování, kdo že z vás ho má nejdelšího.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Koronavirus

Příspěvekod dudy » čtv říj 29, 2020 17:31

Říkali u řezníka, že to není poprvý, co je měšťáci buzerovali.
Že prej je to na udání.
Asi je někdo nasranej, že rozkopali ulici a on musí parkovat o dvacet metrů dál, tak na ně volá benga kvůli každýmu prdu...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » čtv říj 29, 2020 18:33

Rakusaci se probudili:

Rakousko zavádí povinnost negativních testů ne starších než 72 hodin pro cesty z celé ČR. Nařízení platí od půlnoci z pátka na sobotu. Výjimku budou mít pendleři, pendlující studenti nebo pravidelné návštěvy rodiny. Za porušení pravidel hrozí vysoké pokuty.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod malejjarda » čtv říj 29, 2020 18:56

Nedivím se jim, ale docela mě to naštvalo. Bydlím vzdušnou čarou 3km od hranic a jezdím tam docela často na kole. O víkendu jsem si to taky plánoval :cry:
malejjarda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 354
Registrován: ned pro 7, 2014 16:55
Bydliště: nejjižnější Morava

Re: Koronavirus

Příspěvekod mila6032 » čtv říj 29, 2020 19:00

Etheric píše:Klasickej scénář: zastaví mě lítačka, na občance bydliště 250km jinde. Zeptaj se co tu dělám. Já jim řeknu, že jsem tu pracovně, přijel jsem za člověkem xy. Oni po mně budou chtít to prokázat, protože to by mohl říct každej, že je na pracovní cestě. Když jim neprokážu nevinu na místě, budu to muset doložit později, případně budou otravovat šéfovou...
.

Tahle modelová situace může vypadat třeba takto:
Mp: co tu děláte?.
Etheric: jsem tu pracovně
Mp: to by mohl říct každej
Etheric: mohl. A co já s tím?
Mp: můžete to nějak prokázat?
Etheric: můžu. Ale nemusím. Ještě nějaké otázky?
Mp: Ale my si to nemáme jak ověřit.
Etheric' To mě upřímně mrzí. Přeji krásný den a nashledanou.

Ještě jednou. Prokazovat musejí oni. Ty svou nevinu dokazovat nijak nemusíš. Ani na místě, ani nikdy potom. Oni na místě můžou mít maximálně podezření, že porušuješ nějaké nařízení. Ale od podezření k prokázání je to ještě veeelkej kus cesty, kterej v tý modelový situaci nikdy nemůžou ujít.


apuka píše:A i kdyz mas samozrejme pravdu, nezlob se na mne, ale v soucasne situaci je absolutne nevhodne az bych rekl vrcholne nezodpovedne se hrat na tyto veci, kdyz jednym papirkem kazdemu (sobe,policajtum, uradum, zamestnavatelovi i tomu pro koho ted tu praci delas) muzes usetrit mnoho prace a casu. Stejne tak se chovat adolescentne-provokativnim zpusobem jak to predvedl dudy :twisted:.


Nezlobím se na tebe, ty za svůj mindset nemůžeš. Mně zase přijde vrcholně nezodpovědné vyprávět cosi o mém zaměstnání na potkání cizímu chlapovi v uniformě. Pokud si nechceš "hrát na tyto věci", tak dobře. Ale taky si teda nebudeme hrát na to, že tři a tři je šest. Minimálně po dobu trvání nouzového stavu trvám na tom, že tri a tři bude sedm. A taky budeme vránu řadit mezi plazy a po čtvrtku bude sobota. Bereš? Když bordel, tak komplet. Nejenom v právu.
Jako mně to je fuk, každému jeho nebe. Klidně si s sebou nos celou tašku dokumentů, které dosvědčí, žes nevybral banku, neznásilnil sousedovi dceru a nezavraždil prodavačku naproti v trafice.
Dělej si co uznáš za vhodný. Ale mě do toho fakt netahej. Řeči o ušetřeném času měšťáků mě moc nedojímají. Když mají čas buzerovat dudyho.... Ostatně, nejvíce času ušetří, když do podobných interakcí vstupovat vůbec nebudou. I s epidemiologického hlediska to dává smysl. Čas zaměstnavatele, pokud bych nějakého měl, nejlépe uhájím tím, že těm uniformám o něm nebudu nic vyprávět. Takže vlastně můj přístup splňuje všechny tvoje nároky. Vida, a pak že se neshodneme :)
mila6032
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte úno 28, 2017 11:42

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví