Koronavirus

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Koronavirus

Příspěvekod Mawenzi » pát dub 3, 2020 18:40

nojo, italove horky hlavy, to my stiri nejsme :twisted:

tak zatim se fakt o zivot nebojim a on si mysli, ze je rozumnej a ja lehkovazna a nezodpovedna, tak to je tezky :D

ps prej ted hamacek v telce rekl, ze muzeme jezdit autama do lesa
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Koronavirus

Příspěvekod pavproch » pát dub 3, 2020 18:41

Jo, řekl, slyšel sem to taky.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Koronavirus

Příspěvekod apuka » pát dub 3, 2020 19:02

mike píše:Stve mne duchodkyne pode mnou. Jak jsou zavrene skolky, tak ma doma denne vnuky. Dva male smrady, co vresti a dupou tak, ze se otrasa cely barak. To je normalni terorismus :evil:
Vytiskni si par "plakatku", velkym cervenym pismem, ze vlada CR, Prymula, Vojtech, Svaty Petr i Baba Jaga a nevimkdo durazne varuje lidi, avy neposilali deti k prarodicum, ze je to pro ne (ty stare)zivotu nebezpecne a jestli jsou smireni s tim, ze v pripade jejich umrti budou muset zit s vycitkou, ze to je zabili oni (ti prostredni). Rozves to po dome, aby si to urcite vsimli.
Vsak to vsechno nam opravdu rikali... Pri trose stesti by to mohlo zabrat.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pát dub 3, 2020 19:32

Prave, rikali a rikaji a oni na to stejne kaslou. Prislo mi uz driv, ze nepatri k nejchytrejsim, co s takovyma nadelas...

Vlastne neco mozna jo. Kdyz uz ma Mawenzi potrebu vrazdit deti, tak by mozna mohla prijdet a realizovat se na tech smradech :-k :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod Mawenzi » pát dub 3, 2020 19:33

mike ja vrazdim jenom oslabeny deti :Dty tvoje asi maj sily dost, kdyz zvladaji tak dupat :((
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pát dub 3, 2020 19:38

Njn, smula... jo, energie maji bohuzel nadbytek. Vubec nechapu, jak takhle mali smradi dokazou tak dupat. Kdybych se snazil se svou aspon ctyrnasobnou vahou, tak to nezvladnu. Blbe je, ze nas barak ma asi neco spatne a dobre prenasi prave takove dunive zvuky, nizsi frekvence.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod scinkk » pát dub 3, 2020 19:42

No ale prece by mohlo byt hur, to kdyby bydleli nad tebu.
Jsem dneska mijel media tak vubec nevim, co meli dneska ti nahore za nove genialni naoady.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pát dub 3, 2020 19:46

Nebo kdyby pode mnou bydleli trvale... tohle je nastesti jen par hodin denne.

Zadnych jsem si nevsimnul. Nekecaji, makaji :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod Lipon » pát dub 3, 2020 20:40

sousedi vedle hrajou v byte hokejbal, nekdy podle zvuku i s bruslema, na sousedni zdi to vypada ze mak namalovanou branku
chvili to vydrzis
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Koronavirus

Příspěvekod GreyMouse » pát dub 3, 2020 21:49

mike píše:Zajimava vec. Amici zacali sdilet tohle ceske video: Face Masks and the Corona Virus in Czech Republic- Wear Your Mask a nekteri se tvari, ze jim to pripada jako dobry napad.

Jj, kamarádky, co žije v jůesej, se známí ptají, jestli je to pravda, že si Češi doma fakt sami šijí roušky. A pro kolegu z Kolumbie jsem jí posílala návod, jak roušku vyrobit :)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pát dub 3, 2020 23:17

Stejne je zvlastni, jak neco, co nam pripada samozrejme, jinde nechapou. Zasadni argument proti povinnym rouskam je, ze nemuzou naridit neco, co nejsou schopni zajistit. Ze by si lidi nejak poradili sami je ani nenapadne. Holt ta totalita mela i nejake pozitivni dusledky :)

Uz si sijes barevne sladene rousky jako Caputova? ;-)

Dneska jsem si v rousce vybehnul schody, takova ulicka do kopce, schody asi tak dve patra na vysku a jak jsou dlouhe, tak se po nich lip bezi, nez chodi. Nahore jsem to v rousce nejak nemohl udychat. Dobry trenink do vetsich nadmorskych vysek, jen se bojim, ze letos nebudou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » pát dub 3, 2020 23:18

@Lipon: jasne, ze by to mohlo byt i horsi. Nejak to preziju (ale jestli to prezijou i ti parchanti nevim ;-))
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » sob dub 4, 2020 0:05

apuka píše:Proto se predpoklada, ze v nejpostizenejsich oblastech je pocet mrtvych na nasledky koromy ve skutecnosti 3-4-krat vice, nez se uvadi.

Ano, tady je k tomu pekny graf. A clanek: The lessons Italy has learned about its COVID-19 outbreak could help the rest of the world.

"Another factor is that people with other unrelated illnesses, under normal conditions, would call an ambulance and be taken to emergency. But with hospitals overwhelmed, there were no ambulances" or hospital beds available, said Foresti.

He estimates 90 per cent of the additional deaths in northern Italy so far this year are from coronavirus and only 10 per cent due to unrelated illnesses.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » sob dub 4, 2020 0:29

Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Koronavirus

Příspěvekod Kjuba » sob dub 4, 2020 7:16

No ty woe. Ten západní svět fakt spěje do záhuby. To je děs.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » ned dub 5, 2020 0:37

Pro mne je to snad nejdebilnejsi vec, co jsem kdy cetl. Vcetne plochozeme a Vesmirnych lidi, to se da aspon brat jako zabavna recese. Tohle je stredovek, rezignace na veskere vzdelani a zdravy rozum. Tam, odkud jsem to vzal, Amici normalne probiraji teorie o tom, ze 5G pry zpusobuje, ze v bunkach vznika virus. A kladou to na roven moznosti sireni viru vzduchem, protoze pry ani jedno neni dokazane. Normalne jsem si rikal "zlaty apuka" #-o :D Furt nemuzu uverit tomu, ze takovou ocividnou kravinu nekdo muze brat vazne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod pavproch » ned dub 5, 2020 16:34

Sem byl neska na nákupech, došly mi yog-hurty....

A mám "živý" poznatek k anti-korona opatřením - jaxe fčíl v sámoškách hned u vstupu rozdávají jednorázové mikrotenové rukavice, taxem neska myslel, že mně yebne - zkuste prstama f tom mikrotenu "otevřít" slepený mikrotenový pytlík dyž si ty prsty resp. ten pytlík ani naslinit nemůžete ..... trvalo mito - nekecám - asi 5 minut a těch kurew, co tam okolo lítalo..... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Koronavirus

Příspěvekod mila6032 » ned dub 5, 2020 17:24

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/pra ... i-40319451

Kontrola dodržování vládních anticovidových nařízení v podání MP hl.m.Praha
Naposledy upravil mila6032 dne ned dub 5, 2020 17:45, celkově upraveno 1
mila6032
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte úno 28, 2017 11:42

Re: Koronavirus

Příspěvekod Mawenzi » ned dub 5, 2020 17:36

@pp ano, rika kamoska, ze lidi bezne sundaj rukavice, rousku, oliznou prsty, rozdelaj pytlik, nandaj rousku, sahnou pro penize, nandaj rukavice :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Koronavirus

Příspěvekod scinkk » ned dub 5, 2020 19:16

@pp vzhledem tomu ze jsem to nikdy neresil tim, ze bych si v obchode olizoval prsty, tak pak funguje na ten spoj fouknout, dobre mozna s roskou to taky nebude uplne snadne, ale lepsi nez si olizovat prsty, kdykoliv! :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Koronavirus

Příspěvekod Kuba Turek » ned dub 5, 2020 22:19

V bavorských Algavských Alpách padla pokuta za společný horský výstup. https://www.horydoly.cz/horolezci/riedb ... okutu.html

Tak kdo se tam chystá?
Uživatelský avatar
Kuba Turek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 737
Registrován: úte říj 31, 2006 13:17
Bydliště: Praha

Re: Koronavirus

Příspěvekod mike » ned dub 5, 2020 23:40

Ten, co neni na foru, protoze kope tunel pod zavrenyma hranicema :twisted:

mila6032 píše:Kontrola dodržování vládních anticovidových nařízení v podání MP hl.m.Praha

Docela mne desi diskuse k clanku na iDnes, kolik lidi se toho hovada zastava a co jsou si schopni vymyslet, aby ho obhajili. Na Novinkach by mne to neprekvapilo, ale tady byvaji lidi rozumnejsi...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod mila6032 » pon dub 6, 2020 5:22

No jo no, to je většinou tak. V lidech je zakořeněná představa, že uniforma má vždycky pravdu a když už sáhne k podobnému chování, tak k tomu měl určitě důvod a slečna je určitě nevychovaná, určitě se chovala drze a ještě k tomu určitě porušila několik zákonů, takže si to vlastně zasloužila. Představa, že je ten měšťák obyčejnej debil a jeho chování je absolutně netolerovatelné, je pro hodně lidí zkrátka neuchopitelná. Takovej idiot jednoduše v uniformě po světě pobíhat nesmí a je mi úplně jedno, co se před tou fackou odehrálo.
I pohled, že je to selhání jednotlivce je úsměvnej. S lidma z různých policií jsem v tělocvičnách strávil půl života a teď už se s nimi roky potkávám při řešení přestupků, ale i jejich prohřešků. Tenhle případ je vzácný jen tím, že je to zachyceno na videu. A kdyby lid slyšel rozhovory dvou uniforem v době, kdy si myslí, že je nikdo neslyší, respektive že je slyší jen spřátelené uši, asi by se hodně divil.
Ta potřeba ventilovat frustraci a zažít pocit nadvlády je pro tyhle pitomce společná. V gymech to moc nejde, protože tam je většinové osazenstvo na ránu zvyklé a umí ji i vrátit a navíc už tam většina těchto polomozků radši ani nechodí, a tak se holt musí realizovat na ulici.
mila6032
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte úno 28, 2017 11:42

Re: Koronavirus

Příspěvekod Etheric » pon dub 6, 2020 6:40

Jaj, kolikrát už jsem dostal od policajtů, jednou i za nic, respektive za tričko s áčkem v kroužku. Policejní posádka holý hlavy, jeden na ruce vytetovanej keltskej kříž... No jo... Čtyři chlapi jak hovada si dokazujou, jaký sou hrdinové.. Na 16ti letym klukovi, tenkrát ani ne 50kg hmotnosti...
"Kdysi šikanován, teď šikanuju já" :twisted:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8033
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Koronavirus

Příspěvekod mila6032 » pon dub 6, 2020 7:15

To je přesně ono. Mindráčci. Čest výjimkám. Ještě v době mé aktivní sportovní kariéry byl v gymu docela problém odlišit hooligans od policajtů. Obě skupiny uměly hovno, bavilo je mlátit lidi a nikdy nevydržely trénovat dlouho. Strašně zajímavá vždycky byla ta přeměna když na sebe navlíkli ten svůj mundůr. To se rázem z posery, kterej nedokázal ustát tvrdší sparing najednou stal Chuck Norris. Jako jo, uznávám, že v té době to u nás bylo těžký a spárovat s těma zvířatama, z nichž někteří to posléze dotáhli i k titulům různých šampionů, nebylo snadný pro nikoho. Teď už je, hlavně v řadách PČR, dost šikovnejch fighterů, kteří si nemusejí žehlit ego na ulici. Z mé zkušenosti je mezi dovednostma, inteligencí a egem velmi silný vztah a ti, kteří v bojových sportech něco dokázali, jsou zpravidla i poměrně chytří, klidní a vyrovnaní. Jelita, vemena a dřeváci se perou po diskotékách a fackujou náctiletý holky.
mila6032
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte úno 28, 2017 11:42

Re: Koronavirus

Příspěvekod Krysha » pon dub 6, 2020 10:18

@pp: já si raději beru vlastní modré gumové rukavice (dají se pak doma umýt/dezinfikovat a použít znovu), ale z toho, jak často a pořádně si myji ruce, je mívám občas tak vysušené (konečně jsem pochopil co to ty ženské vždycky řešily), že pak bojuji s otevřením sáčku na psí exkrementy :lol:
Uživatelský avatar
Krysha
účastník
účastník
 
Příspěvky: 230
Registrován: úte led 8, 2008 12:48
Bydliště: Beskydy

Re: Koronavirus

Příspěvekod Lipon » pon dub 6, 2020 10:32

pp - jde to tak, že požmouláš mikroteňák tak jak začínají "uši", pak už to jde líp chytit a otevřít, akorát přes roušku se do toho nedá moc foukat :-)

ad policajti - dost často i kluci, který jsou při práci schopni využívat šedou kůru, nevydrží dlouho - stačí série nesmyslných nařízení a přejde je chuť a jdou do civilu
kamarád, co léta dělal u vojenských stíhaček pozemní personál, dostal nabídku při zeštíhlování, buď k policajtům nebo na pracák, i kvůli výsluze šel k policajtům, lítá se záchranářským vrtulníkem (jako záchranář, ne pilot), a i on už toho začíná mít plné zuby, ačkoliv dělá práci, co ho baví
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Koronavirus

Příspěvekod Mawenzi » pon dub 6, 2020 11:20

% techto lidi je mozna v podobnych kruzich castejsi, protoze uniforma/zbran... ala myslivcu je taky hromada fajn lidi co to delaji z uplne jinyho zajmu nez si pomerovat to... parozi skolenyho jelena..
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Koronavirus

Příspěvekod pavproch » pon dub 6, 2020 11:58

Fčíl sem tydlifonoval a fšim sem si, že místo nápisu "O2CZ" mi tam u operátora sfítí "O2 je s vami" :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Koronavirus

Příspěvekod Mawenzi » pon dub 6, 2020 12:30

kdyz sem restartovala telefon minulej tyden aby se mi prenastavil cas tak mi taky naskocilo VF - jsme s vami... hyzdi mi to obrazek na plose jak je to nesymetricky kvuli pomlcce:D jinak bych si otho asi nevsimla ani:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví