Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

kloubní výživa - zkušenosti?

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: kloubní výživa - zkušenosti?

Příspěvekod mike » pát lis 9, 2018 23:04

Tatovi ted po zanetu kloubu (rok leceni kortikoidama) doporucila doktorka Bayflex, pry je to na rozdil od ostatnich klinicky testovane. Pochvaluje si to, rychle zlepseni.

I po vlastni zkusenosti pred lety (Dona) bych rekl, ze kdyz clovek nepozna zmenu k lepsimu skoro hned (do tydne), tak to neni nic moc. Pozdeji jsem zkousel neco z tech proficosi a tam to skoro nebylo poznat.
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pavproch » stř pro 12, 2018 11:19

Byl sem v lékárně pro kapky do wočí a padlo mi tam voko na Complex 6 - složením to vypadá hosdně zajímavě, asi to kupim a příští kvartál nasadím místo obvyké kombinace Condrosulf400+Profichondro

EDIT: objednáno, pokud si vzpomenu, taxem po 3měsíční kůře dám fídbek
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod mike » stř pro 12, 2018 15:54

Cim vic slozek, tim vic Adidas :twisted:

Mel sis vzit spis neco na mozek, starnes a podlehas klasickym marketingovym trikum.
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pavproch » ned úno 17, 2019 12:44

Tak. Opět cimrman a jeho prokopávání slepých uliček. Complex 6 (na mne) nefunguje - po cca 5 týdnech poctivého braní dle návodu ňa před/při/po sportu tak fest ('"stařecky" = opotřebovaně) bolely obě kulena, že sem ho předčasně ukončil a rychle přešel k osvědčenému Condrosulfu400+ProfiChondro .... je to týden a kolena už ty stařecké bolesti necítí tolik, už to mizí. Uffff.

Takže tudma (pro mě) cesta v lichých 3 měsících mezi Condro+Chondro nevede..... co sem ale vypozoroval, že jako (poměrně slušně fungující) výplňovka těch tří měsíců na mne funguje GS Condro Diamant, po tym kolena stařecky nebolí (nebo aspoň ne tolik)

Btw, nechcete někdo dvě (jedna celá a jedna asi 3/4) pixly teho Complex 6, než pudou do kuka?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Předchozí

Zpět na Outdoor a zdraví