Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Borelioza

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Borelioza

Příspěvekod mike » úte bře 13, 2018 16:55

Prepis by nebyl?
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Zdéňa » stř bře 14, 2018 7:32

@deu: díky pustím si to. A tvůj zdravotní stav v pohodě? Mě se to po roku nebraní atd vrátilo a teď se s tím od podzimu zase peru.. ](*,) :-k
Zdéňa
nadšenec
nadšenec

Příspěvekod deu » stř bře 14, 2018 10:21

Hele, myslím si, stejně jako zaznělo v přednášce, že dlouhodobá ATB léčba nepomůže. Zkusil jsem to a pomohlo to jen krátkodobě. Tudy cesta nepovede, aspoň u mě. Lidi na fóru boreliozy jsou svojí nemocí posedlí, přestal jsem tam chodit už dávno, nehodlám svůj život trávit tím že se v tom budu šťourat a absolvovat různý protokoly a pít naředěný savo(msm). Ke Klubalovi(Medicínské centrum) jsem chodit přestal po roce a čtyřech návštěvách, neúnosně zdražil, teď když mu vypověděla smlouvu VZP se z toho všichni u něj po..., jsem zvědavej kdo bude mít 6 tisíc na návštěvu+náklady na testy a léky. Já mám teď normálního imunologa co se nebojí pojišťoven a je rozumnej. Letošní zimu jsem byl často nachlazený - stres a dítě co nosí každou chvíli bacily ze školy tomu moc nepřidají. Tak jsem se po cca dvou letech na imunologii objednal. Budu se soustředit na posilování imunity a omezení stresu. U mě to není jen borelioza, ale hlavně EBV a HSV (pro Mika viry), kterých už se nikdy nezbavím a jedinou cestou je posílení imunity. Nějak se s tím budu muset naučit žít :) .
Obrázek
deu
účastník
účastník

Příspěvekod mike » stř bře 14, 2018 18:00

deu píše:U mě to není jen borelioza, ale hlavně EBV a HSV (pro Mika viry)

Proc pro mne? Vim, ze jsou to viry :) HSV ma v sobe ale skoro kazdy, ne? A proti EBV zas protilatky, protoze se s nim v zivote musel potkat.

deu píše:Lidi na fóru boreliozy jsou svojí nemocí posedlí

Parkrat jsem se tam dostal pres Google a vypadalo to tak. Ne ze bych se jim moc divil... Kazdopadne hodne depresivni prostredi. Zajimalo by mne ale, jestli se nekomu z nich podarilo vylecit, zaznamenal jsi tam neco takoveho?
mike
Moderátor
Moderátor

Předchozí

Zpět na Outdoor a zdraví