Jízdenka na Slovensko

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod kiksa » čtv pro 17, 2009 17:37

Ahoj, chci se zpetat:
Chceme jet s kamarádem v sobotu do Tater do Starého Smokovce z Prahy(z hlaváku) o jízdenku jsme se zatím nijak nezajímali...Nikdy jsme vlakem takhle daleko nejeli,jde koupit jízdenka u pokladny na místě před odjezdem? popřípadě co nás vyjde nejlevněji? Rezervaci přes net jsme zkoušeli ale píšou vyprodáno :(
kiksa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: stř pro 3, 2008 17:55
Bydliště: kousek pod Prahou

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod ham » čtv pro 17, 2009 18:29

Jizdenku sezenes - krasa ceskejch drah je v tom, ze ti prodaji jizdenku treba na strechu. Co event. nesezenes je mistenka. A pokud se nepletu, doba nakupu nema na cenu (slevu) vliv, resp. jsem o zadny takovy nikdy neslysel, takze pak jde spis o to, dky chces jet a jestli uplatnis napr. SONE+ nebo nejakou podobnou slevu.
"Když můžes odejít si kamkoli, nač ke své škodě zůstat doma na poli?"
Cesty: Paring a Capatini, Hardangervidda, Tour du Mont Blanc, Turecko & Sýrie, Kazachstán
Uživatelský avatar
ham
nováček
nováček
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte úno 28, 2006 10:58
Bydliště: Praha

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » čtv pro 17, 2009 18:44

Zajdi si na hlavaku k nove pokladne, kde prodavaji mezinarodni jizdenky a vyptej se. Meli by ti poradit nejlevnejsi variantu. Tipnul bych to na City Star, ale tu bys musel koupit jeste dnes (3 dny predem). Zalezi taky na tom, jestli mas In-Kartu. Tady to mas vsechno, hledej, cti, pripadne si tam zavolej (840 112 113).

Jo a do Stareho Smokovca vlak nejede ;-) Musite do Popradu a pak elektrickou. Jizdenky na miste, jestli se neco nezmenilo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod Ježo » čtv pro 17, 2009 18:54

CityStar na SK se dá koupit myslím i jen den předem. Alespoň to tak bývalo.
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » čtv pro 17, 2009 19:04

Jo, mas pravdu, ja na to jezdim jen na jih:
Co je nutné dodržet při cestách na jízdenku City Star:
zakoupit ji nejpozději 3 dny před odjezdem (tato podmínka neplatí pro City Star na Slovensko)

BTW, CD predelaly web, takze Google najde neexistujici stranky. Interni hledani jsem nejdriv myslel, ze nefunguje, ale ono jo, ale je case-sensitive :shock: Dotaz na 'slovensko' nenajde nic, ale na 'Slovensko' vypadnou dve stranky. Toho magora, co to spachal, bych chtel videt. Za mrizi v ZOO.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod kiksa » čtv pro 17, 2009 19:29

No bohužel když nám v ČD spočítali cenu ->2318 Kč,tak jsme se přeorientovali na student agency,ovšem všechno vybraný,tak pojedem bohužel až na jaře nebo v létě...Co se dá dělat,příště se nezačačnem zajímat o ceny a možnost dopravy 2 dny předem! Z blbosti se člověk učí ](*,)
kiksa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: stř pro 3, 2008 17:55
Bydliště: kousek pod Prahou

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod Ježo » čtv pro 17, 2009 19:33

Ohó... Tak to bohdá nebude, aby vám obsazený SA zkazil výlet! Vždyť jezdí i dost jiných dopravců!

Jinak - 2.3k za zpáteční pro dvě osoby... No, i ten SA vyjde tak nějak, z Brna je to tuším 400CZK jedním směrem na jednoho, tzn. celkem 1600. Z Prahy soudím dráž, cca 150 za jednu cestu na osobu čili jsme na 2.2k.

(A pořád se dá jet stopem. :))
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod kiksa » čtv pro 17, 2009 19:44

SA by nás vyšlo zpáteční do Popradu z florence na cca 800 (studenti) +cesta do Smokovce...No už jsme se rozhodli že počkáme až bude světlo delší dobu a budeme moct pořádně lézt. Stopem si to fakt nedáme,jsme omezený časem...Ale v poho už máme plán B! Ale zamrzí to no!
kiksa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: stř pro 3, 2008 17:55
Bydliště: kousek pod Prahou

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » čtv pro 17, 2009 19:46

A tech 2318 Kc byla City Star? Cekal bych to min, za tohle se da ve dvou dojet az nekam na italske hranice.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod šíp » čtv pro 17, 2009 19:50

Ta cena je kravina- dokonce jsem vstala od PC a šla vyhledat naše lístky do KOšic na vánoce. Zpáteční Brno-Košice pro 2 osoby Citystar 2141 Kč
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod Ježo » čtv pro 17, 2009 19:50

mike píše:...se da ve dvou dojet az nekam na italske hranice.


Opravdu? Zpáteční? Vlakem? Jak?
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod kiksa » čtv pro 17, 2009 20:04

S paní od ČD volal kamarád takže nevím co a jak...Taky se mi to zdá ale nějak moc!
kiksa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: stř pro 3, 2008 17:55
Bydliště: kousek pod Prahou

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » čtv pro 17, 2009 20:05

@jezo: City Star s In-Kartou. Nezapomen, ze druhy plati jen 50% prvniho. Prvni ma tedy 35% slevu a druhy plati 50% z toho, takze pokud spravne pocitam, za oba se zaplati 97.5% plneho jizdneho.

Italske hranice jsem mozna trochu prehnal, ale na hreben Alp (Bad Gastein, Mallnitz) pres Salzburg by to stacit melo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod šíp » čtv pro 17, 2009 20:05

je to hodně, za nižší cenu dojedem až do Košic :-({|=
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » čtv pro 17, 2009 20:06

Zalezi na tom, jestli maji In-Kartu. Coz ty urcite mas, ne?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod kiksa » čtv pro 17, 2009 20:08

nemáme :((
kiksa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: stř pro 3, 2008 17:55
Bydliště: kousek pod Prahou

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod šíp » čtv pro 17, 2009 20:09

bacha, na SLovensko, jakožto jedinou zemi, nejde zkombinovat In karta a City star. výhodněji vychází Citystar
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » čtv pro 17, 2009 20:11

Aha, tak to jsem netusil, uz mlcim :) Do Tater uz dlouho nejezdim a do Ziliny/Strecna jizdne neresim.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod Ježo » čtv pro 17, 2009 20:15

mike píše:Zalezi na tom, jestli maji In-Kartu. Coz ty urcite mas, ne?


Mám. A zkusím, vypadá to zajímavě.
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » čtv pro 17, 2009 20:19

To bylo na sipku, ale nevadi :) Co to chces zkusit? Rakousko? V tom pripade jeste doporucuju zkusit, jestli nebude levnejsi normalni jizdenka na hranice a City Star az po Rakousku. Pro solistu to lepsi je, pro dvojici nevim.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod Ježo » čtv pro 17, 2009 20:25

Šípko, promiň! :D

Ano, myslím na Rakousko. Já jsem párkrát jel se SA do Vídně a potom na zpáteční in-Kartu. Ale že se dá kombinovat in-Karta a City Star, to jsem nevěděl. Ale fakt to vyzkouším, slibuju! :)
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod šíp » čtv pro 17, 2009 20:32

City star a In karta se dá zkombinovat téměř po celé Evropě, udělá to další pěknou slevičku dohromady :-..
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod vonkreuz » čtv pro 17, 2009 23:33

Na Slovensko a zpet jezdim celkem casto... :wink:
Mam In-kartu a resim to takto:
Listek kupuji z mista odjezdu do PPS (pohranicni prechodova stanice) jako normalni vnitrostatni na "zakaznicke" a pak druhy mezinarodni z PPS do mista urceni.
Hlavni vyhoda je v tom, ze jestlize si koupis mezinarodni primo z domu do konecne stanice, tak u mezinarodniho se plati nejaka prirazka za "mezinarodnost", v mem pripade asi tak 400km to dela rozdil myslim tak 100korun :-k

A ted nevyhoda :evil:
1, Musis vedet, pres kterou PPS pojedes - treba kdyz jedu pres Ostravsko, tak to delam tak, ze vnitrostatni listek mam "xxxx - Mosty u Jablunkova statni hranice" a mezinarodni "Cadca, statna hranica - xxxx". Pri ceste "stredem je to Horni Lidec. Pri "spodni" variante pak Kuty a Breclav. Samozrejme je to odrb, pac mezi Mosty u J. a Cadcou jedes free :mrgreen: a zalezi, jak se boji nebo ne. Me se za sedm let jeste nikdo na tohle neptal... u nas ukazuju ceskou, na Slovensku mezinarodni jizdenku...
2, Jizda zpet - bude presne vis kudy pojedes zpet a koupis si rozdelenou jizdenku i na zpet, coz je dobre. Ale! kdyz nevis kdy a kudy pojedes zpet, koupis si listek z mista urceni do PPS. Napr. xxxx - Mosty u Jablunkova a pak si ceskou musis koupit ve vlaku a ted se ukaze jak umis jednat a smlouvat, protoze nekdy se mi pruvodci pokousi dat prirazku za to, ze si kupuju listek ze stanice, kde je prodejna jizdenek, tedy bych mel platit 20Kc (nebo 30Kc u rychliku, nebo jak to na me posledne zkousel). Ale taky se najde gentlas - mel jsem listek do Bohumina a nechtel jsem vystupovat z vlaku, ale listek dal jsem potreboval... tak mi prodal listek jako z neobsazene stanice pred Bohuminem a misto 30Kc jsem platil navic asi 5Kc...

Ale posledni dobou me to cestovani vlakem zmaha a hlavne sere, tak presedlam na bus... za stejnou cenu a hlavne rychleji :twisted:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » pát pro 18, 2009 0:38

vonkreuz píše:treba kdyz jedu pres Ostravsko, tak to delam tak, ze vnitrostatni listek mam "xxxx - Mosty u Jablunkova statni hranice" a mezinarodni "Cadca, statna hranica - xxxx". Pri ceste "stredem je to Horni Lidec. Pri "spodni" variante pak Kuty a Breclav. Samozrejme je to odrb, pac mezi Mosty u J. a Cadcou jedes free :mrgreen: a zalezi, jak se boji nebo ne.

Tomu nerozumim. PPS je prece jedna, ne? Kdyz jedu na Linz, mam cesky listek do Summerau Grenze a mezinarodni odsud. Na sever zase Schoena Gr. a dal. Ze by to na Slovensku bylo jinak a existoval prazdny prostor mezi dvema PPS? ;-)

Jinak na tohle je/byla idealni KMB. Pri zpatecni ceste si proste napises cestu z PPS, pres kterou zrovna jedes.

Ale tohle vsechno plati, kdyz jedes sam. Pro dva a vice lidi bude asi vyhodnejsi City Star na celou cestu, diky 50% sleve pro spolucestujici. Chce to propocitat, vetsinou to jde i u pokladny, kdyz ne, tak Wasteels nebo CK CD. V Praze V Celnici byvala takova na prvni pohled trochu neprijemna a nevrla pani, ale kdyz na to prislo, tak ochotne propocitavala varianty a snazila se sama vymyslet tu nejlepsi. Na rozdil od mladych a sympatickych devcat, ktera tupe zirala do obrazovky. Uz jsem tam dlouho nebyl, ale kdyz clovek planoval nejakou komplikovanejsi cestu a nevyznal se v tom, tak se opravdu vyplatilo tam zajit a na pani si pockat.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod vonkreuz » pát pro 18, 2009 1:42

Spatne jsem se vyjadril, kdyz jsem se takovedle veci ucil, tak pro CR byla PPS Mosty u Jablunkova, dneska je to posunute do Cadce asi.
Kupuji si tedy vnitrostatni listek z mista odjezdu do Motu u J. a druhy pak z Cadce dal na Slovensko.
A ano, jezdim sam.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod Ježo » pát pro 18, 2009 3:17

PPS je jen a pouze jedna, u popisované trasy je to Čadca Gr.
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod Ježo » sob pro 19, 2009 17:41

šíp píše:City star a In karta se dá zkombinovat téměř po celé Evropě, udělá to další pěknou slevičku dohromady :-..



Tak to neprošlo. Zkoušel jsem dneska v brněnském ČD Centru a trasa Brno - Bad Aussee vyšla na skoro 4 tisíce (City Star + In-karta). Já si snad to auto fakt budu muset pořídit. :(( Což mi nějak nesedí s tím, co psal mike.

Normální zpáteční jízdné pro jednu osobu - 3122Kč. Sleva pro jednu osobu 35% - 2029Kč. To samé x 1,5 pro druhou osobu - 3043Kč.

Pokud použiju jako základ cenu In-Karta/RailPlus, tak normální zpáteční jízdné je 2344Kč, čili pro dva by to mělo být 2285Kč.

Nějak mi to nesedí s tím, co mi tvrdila ženská na okýnku. Ach jo.
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod šíp » sob pro 19, 2009 17:48

S kombinací City star + In karta jsme byli v Rakousku, Německu a vždy to bylo velmi výhodné ve srovnání jak s klasickým jízdným, tak s jednotlivou slevou. Jedině na Slovensko si musíš vybrat, kterou slevu využiješ, nejlépe tam vyjde City star.
Chce to být neoblomný a mít to nastudované. Nejlépe se nám osvědčilo kupovat ty lístky u chlapíka středních let, ty ženské, zejména kolem padesátky, jsou nemožné.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mazlik » ned pro 20, 2009 0:27

Praha - Poprad-Tatry:
CityStar 2 osoby - 2318Kč (88,80 EUR)

-------------------------------------------

Zvlášť vnitrostátní a mezinárodní:

Praha - Čadca Gr.: kupinovka pro 2 osoby (jen jedna jízda): 784Kč
Čadca Gr. - Poprad-Tatry: CityStar 2 osoby - 768Kč (29,40 EURo)
Celkem: 2*784Kč + 768Kč = 2336Kč

V tomto případě se víc vyplatí koupit jednu jízdenku. Pokud ale jede více lidí nebo se použije síťová jízdenka (např SONE+ pro 2 osoby za 450Kč nebo Lídl jízdenka :D), tak je o dost výhodnější jízdenku rozdělit na více částí :-)

Například cesta Praha-Poprad pro dvě osoby, kteří vyrazí a přijedou o víkendu, stojí jízdenka 1668Kč.

Kupování jízdenky na vlak = velká alchymie :finga:

EDIT: úplně nejvýhodnější je při cestě na Slovensko koupit lístek jen do Čadc(iy?), tam vystoupit a koupit lístek od bratrů Slováků. Vyjde to výhodněji (záleží, jakou slevu vám dají). Jenže mezitím vám ujede vlak, protože tam většinou čeká jen pár minut. A další vlak jede v lepším případě za 5 hodin :axe:
mazlik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned čer 15, 2008 18:19

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » pon pro 21, 2009 19:06

jezo píše:Tak to neprošlo. Zkoušel jsem dneska v brněnském ČD Centru a trasa Brno - Bad Aussee vyšla na skoro 4 tisíce (City Star + In-karta). Já si snad to auto fakt budu muset pořídit. :(( Což mi nějak nesedí s tím, co psal mike.

Normální zpáteční jízdné pro jednu osobu - 3122Kč. Sleva pro jednu osobu 35% - 2029Kč. To samé x 1,5 pro druhou osobu - 3043Kč.

City Star z CR bohuzel spocitat neumim, takze to vezmu z prvni stanice za hranicema. Bernhardsthal- Bad Aussee, 374 km: jedna cesta 48.8 Euro, zpatecni 97.6, City Star + Rail Plus 63.44, druha osoba 95.16 Euro * rekneme 26.5 (CD mivaji horsi kurz) ~ 2522 Kc. Plus z Brna na hranice asi 250 kdyz koupis jizdenku zvlast.

4 tisice jsou nesmysl, to vypada, jako by pocitala pouze Rail+ tj. 25% dolu z plne ceny (97.6 * 2 * 0.75 = 146.4 Euro). Jak pise sipka, nenechat se odradit. Osobne bych doporucil zajit do Wasteels, jestli v Brne jsou, nebo do CK CD. Jinak ale v Praze tohle uz normalne kupuju na pokladne a bez problemu. Ale tak 3 roky zpatky to jeste neslo, prave kvuli stupidnim pokladnim.

jezo píše:Pokud použiju jako základ cenu In-Karta/RailPlus, tak normální zpáteční jízdné je 2344Kč, čili pro dva by to mělo být 2285Kč.

Nejak jsem nepochopil, co jsi chtel timhle rict.

jezo píše:Nějak mi to nesedí s tím, co mi tvrdila ženská na okýnku. Ach jo.

Nech si ukazat monitor, co tam tuka a ukaz ji, co ma blbe. Vetsinou to funguje.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Další

Zpět na Prodejny

cron