Jízdenka na Slovensko

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » pon pro 21, 2009 19:09

mazlik píše:EDIT: úplně nejvýhodnější je při cestě na Slovensko koupit lístek jen do Čadc(iy?), tam vystoupit a koupit lístek od bratrů Slováků. Vyjde to výhodněji (záleží, jakou slevu vám dají). Jenže mezitím vám ujede vlak, protože tam většinou čeká jen pár minut. A další vlak jede v lepším případě za 5 hodin :axe:

A co proste koupit listek od pruvodciho ve vlaku? Je tam nejaka prirazka (bylo to snad 20 Sk), ale porad by to mohlo vyjit vyhodneji.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod tomaash » úte pro 22, 2009 0:10

Cestovat na Slovensko sa da aj s vyuzitim zakupenia medzinarodneho listka len na nevyhnutnu trasu - treba si kupit dokopy 3 listky:
1. do prihranicnej stanice (napr Mosty u Jablunkova)
2. medzinarodny do stanice na opacnej strane hranice (Mosty u Jablunkova - Cadca)
3. listok na Slovensku. Da sa kupit aj vo vlaku, bezna prirazka je 1.30 EUR, zvyknu ju ale nezaratat, ked ukazete ten medzinarodny listok

Info CD - spominaju, ze sa maly pohranicny styk neda pouzit na vlakoch EC (ktorych jazdi do Ziliny cez Cadcu pozehnane). Podla mna na to vo vlaku nikto nepride, navyse u nas su tie vlaky vedene ako Ex...
info ZSSK
tomaash
nováček
nováček
 
Příspěvky: 47
Registrován: pát srp 1, 2008 12:47
Bydliště: Bratislava

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod Ježo » stř pro 23, 2009 19:43

mike píše:@jezo: City Star s In-Kartou. Nezapomen, ze druhy plati jen 50% prvniho.


Můžu mít hloupý dotaz? Druhý platí 50% prvního před slevou, nebo již zlevněného?
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » stř pro 23, 2009 19:54

50% toho, co plati prvni, tedy uz zlevneneho. Akorat nevim presne, jak je to s tou kombinaci City Star a Rail+. Kazdopadne, samotna City Star je 25% dolu pro prvniho a z toho plati druhy az paty (nebo sesty?) 50% urcite. Podminky jsou nekde na webu CD, jestli to tam najdes.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod Ježo » stř pro 23, 2009 19:59

Hledal jsem, něco jsem našel, ale moudrý jsem z toho nebyl a pracovnice v ČD centru pro tu moji trasu cenu pod 3.5tis nestlačil (normální nezlevněná zpáteční je 3.1tis.) No nevadí, stejně bych to tentokráte nemohl použít kvůli podmínce noc ze soboty na neděli v cílové zemi. Mají v tom binec (a taky to neumí napsat jednoznačně). :evil:
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » stř pro 23, 2009 20:21

Co je prosimte nejasneho na 2. až 5. cestující má slevu až 50 % z jízdného pro prvního cestujícího? (snad to az, ale to je myslim podle zeme, nekde je jen 30%, Rakousko ma 50). Noc ze soboty na nedeli je otrava, ale nikdy se mi nestalo, ze by to v Rakousku kontrolovali (ani Rail+). To jen cesti pruvodci jsou obcas hodne agilni (kdyz mam jizdenku na hranice, chteji videt i pokracovaci a naopak, jednou je poslu nekam).

Vis co? Jezdim do prace pres Hlavak v Praze, a tak se muzu nekdy stavit ve Wasteels a nechat si tu tvou jizdenku spocitat. Ted uz ne, zacatkem ledna, kdyz tak mi to pripomen. Brno - Bad Aussee pro dva, jo?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod Ježo » stř pro 23, 2009 20:33

Díky moc! Vlastně, zkoušel jsem to i v jaké si cestovce naproti ČD centru tady v Brně, ale dopadl jsem stejně. (Mě je tak strašně trapně být za neschopného, zvlášť co se týče cestování vlakem. :oops: )

( Nejasného? No, právě to, jestli je to z 50% z toho zlevněného nebo plného. Tuším, že na slovenských webovkách to tam mají napsáno explicitně. )
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » stř pro 23, 2009 21:07

Nikdo nerika, ze jsi neschopny. Neschopni jsou obvykle v CD. Nebo to spatne pocitame, protoze nikde neni uplne exaktni popis. Osobne jsem jizdenku pro dva kupoval naposled pred zmenou pravidel pro City Star, takze to taky nevim uplne jiste. Pro jednoho ale tech 35% funguje urcite. OK, poptam se.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod Ježo » stř pro 23, 2009 21:34

Já to nemyslel nějak špatně. Že je se zaměstnanci ČD těžká domluva, to vím (ono při tom komplikovaném systému slev se ani není čemu divit). Spíš si připadám neschopný kvůli tomu, že jsem byl vždycky schopen z nich (zaměstnanců ČD) vytlouct to, co jsem opravdu chtěl - a někdy i něco navíc ;) Až teď jaksi pořád ztroskotávám. :oops:
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » pát led 8, 2010 0:38

Hmm. Tak jsem se stavil ve Wasteels a nechal si spocitat jizdenku z hranic (aby se to nepletlo) do Bad Aussee. Cisla bohuzel odpovidaji tomu, co jsi psal. Jeste jsem si mel nechat napsat cisla pro jednoho, ale prisla tlupa lidi a nechtel jsem zdrzovat, kdyz jsem nic nekupoval. Jeste to prilezitostne zkusim, kdyz pujdu okolo a nikdo tam nebude, jsou velmi ochotni.

Plna zpatecni pro dva lidi: 5940 Kc
CityStar: 4013 Kc
CityStart + InKarta: 3478 Kc

Rozdily oproti memu puvodnimu vypoctu:

- zakladni cena je asi o 15% vyssi nez rakouska. Za to asi muze mezinarodni jizdne, na to jsem zapomnel. Aspon vime, kolik asi pridat.

- kdyz vyjdu z vypoctu pro jednoho, tak je cena pro druheho skoro presne 80% ceny prvniho. Az moc presne na to, aby to byla nahoda. Tak to museli zmenit, driv byla opravdu 50%, kupoval jsem jizdenky pro dva. Ale tenkrat nebylo v popisu to kouzelne sluvko az.

- levnejsi je koupit jizdenku z hranic + jizdenky po CR zvlast. Cenu nemam napsanou, bylo to tusim kolem stovky. Jestli je to fakt 80%, tak je to pochopitelne.

Overim to, necham si napsat ceny pro jednoho a mozna i pro vic lidi, jestli bude cas.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod vonkreuz » pát led 8, 2010 0:53

mike píše:- zakladni cena je asi o 15% vyssi nez rakouska. Za to asi muze mezinarodni jizdne, na to jsem zapomnel. Aspon vime, kolik asi pridat.

- levnejsi je koupit jizdenku z hranic + jizdenky po CR zvlast.

Oboje jsem tu myslim uz psal. Ze mezinarodni cela je drazsi, nez rozdeleni na CR - hranice a hranice - konecne misto...

Pred Vanoci jsem jel domu a potesil se, kdyz jsem zjistil, ze Horni Lidec ma pres noc zavrenou pokladnu, takze uz nebudu platit poplatek za listek ve vlaku *
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » pát led 8, 2010 1:00

vonkreuz píše:Oboje jsem tu myslim uz psal. Ze mezinarodni cela je drazsi, nez rozdeleni na CR - hranice a hranice - konecne misto...

Jenze to neni jednoznacne, zvlaste kdyz jede vice lidi. Kdyby byla CityStar pro druheho 50%, tak vyjde levneji (za predpokladu, ze se to uplatni i pro CR, coz nevim jiste). Nejlepsi je asi nechat si spocitat vsechny varianty, kdyz to jde.

vonkreuz píše:Pred Vanoci jsem jel domu a potesil se, kdyz jsem zjistil, ze Horni Lidec ma pres noc zavrenou pokladnu, takze uz nebudu platit poplatek za listek ve vlaku *

Jen jestli to vi i pruvodci ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod vonkreuz » pát led 8, 2010 1:13

Sypu si popel na hlavu, ja jsem zvykly, ze jezdim vetsinou sam :oops:

Pruvodci to vi, sam mne zastavil a rikal, ze je zavrena pokladna. Jel jsem nejakym EuroNight a maji to hezky vymyslene - v Horni Lidci se potkaji dva vlaky z CR a SR, jen se prehodi "posadka" a jede se dal :mrgreen:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » pát led 8, 2010 1:19

A da se tam vystoupit a nastoupit? Strasne mne stvou, ze tam prestaly stavet EC, ktere jsou jinak idealni spojeni. Takze pro mne musi nekdo zajet na Vsetin, protoze od nich neni ani pripoj. Pry si na to stezovaly obce a byla dokonce petice a nic. Kreteni. Posledni rychlikova stanice pred hranicema a cestuje tam dost lidi. Pritom to roky fungovalo. Az priste pojedu, tak nejspis v Lidci zatahnu za zachrannou brzdu a normalne vystoupim. Jeste musim poresit cestu zpet, ze by klada pres koleje? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod vonkreuz » pát led 8, 2010 1:40

Treba ten EN (Ex 424 Slovakia) ze Slovenska tam stavi a tim padem i proti jedouci rychlik z Prahy (EN 425 Slovakia)... ale co jsem jel po Silvestru z domu, tak slovensti pruvodci nastupovali uz ve Vsetine...
Ted me napadlo, ze zkusim vyuzit kontakty ze stredni, ze bych se poptal po necem jako je grafikon, nebo system zastavovani EuroCity v Horni Lidci :mrgreen:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » pát led 8, 2010 1:56

Prestaly tam stavet ty 3 EC, co jedou na Zilinu. Fatra, Kosican a Hradcany.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod Ježo » pát led 8, 2010 7:55

@mike: díky moc! Taky jsem si to mohl zkusit propočítat sám. :-k
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod mike » pát led 8, 2010 16:59

Neni zac, docela mne to zajimalo. Dneska jsem mel opet stesti, a tak mam zbyla cisla. Pro jednu, dve a tri osoby, zpatecni jizdenka z hranic u Breclavi do Bad Aussee:

- plna bez slev: 2970 / 5940 / 8910
- CityStar: 2231 / 4013 / 5800
- CityStar + InKarta: 1934 / 3478 / 5028

Z cehoz plyne:

- vypocet pro jednoho byl spravny tj. CityStar (nebo samotna InKarta) -- sleva 25%, CityStar + InKarta -- sleva 35%.
- druha a treti osoba plati s CityStar 80% ceny prvniho, tedy s InKartou 52% plne ceny.
- jizdenka pro dva tedy stoji 117% plne ceny pro jednoho, jizdenka pro tri 169% ceny pro jednoho.
- plna cena je ovsem mezinarodni jizdne, ktere je asi o 15% drazsi, nez kdyby se to kupovalo v Rakousku.

Drobne rozdily jsou asi dany zaokrouhlovacimi chybami pri prepoctech z Euro na koruny a mozna i tim, jak si CD nesmyslne pripocitavaji korunu nebo dve na jizdenku.

Nic moc, byvalo to lepsi, ale aspon neco. Nakonec, nikdo netvrdi, ze cestovani vlakem je levne. Ma byt hlavne pohodlne, coz v Rakousku vetsinou plati.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod zzuzzy » stř říj 27, 2010 12:36

Máte někdo představu, zda se vyplatí jet ze Slovenska do Čech (do Prahy) s tím, že už budeme mít předem koupený zpáteční lístek z hranic zpět? Pojede nás pět asi z Ružomberku do Prahy. Lístek tam budem řešit skupinovkou po hranice a pak každý bude mít jednotlivý lístek na trasu po Slovensku. Ale co zpět?
1. varianta je koupit lístek na celou cestu zpět pro všechny (bohužel není nás 6 na slovenskou skupinovku, tudíž asi každý vlastní lístek)
2. koupit předem (pokud to jde) lístek pro skupinu 5ti osob z hranic do Prahy. Na Slovensku pak koupit opět lístek jen na trasu po SR.

Jak to děláte vy, když vás jede víc?
zzuzzy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob led 26, 2008 23:39

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod rezna » stř říj 27, 2010 12:42

na tohle uz se primarne vyplati auto ...

ale jinak CD maji jizdenku pro az 5 dospelych za nejakych 900 jestli se nemylim - je celositova a celodenni - vzhledem k tomu ze jenom cesta PHA-OL je 5 lidech ve skupine pres 1.000 mohla by se vam tahle jizdenka hodit ...

stejne tak bych pouvazoval o pouziti kilometricke banky - vzhledem k tomu ze nad 400km uz se neodecita

a v neposledni rade jizdenka city-star
Uživatelský avatar
rezna
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1134
Registrován: čtv kvě 28, 2009 16:03
Bydliště: Olomouc

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod Jary » stř říj 27, 2010 13:18

rezna píše:ale jinak CD maji jizdenku pro az 5 dospelych za nejakych 900 jestli se nemylim - je celositova a celodenni - vzhledem k tomu ze jenom cesta PHA-OL je 5 lidech ve skupine pres 1.000 mohla by se vam tahle jizdenka hodit


Bohužel už neplatí. ČD dál pokračuje ve strategii všechny slevy zamlžovat, komplikovat nesmyslnými podmínkami a užitečné věci rušit. To o čem píšeš byla ČD Net plus, která již neexistuje. Existuje jen varianta pro jednotlivce po ČR, nebo pro pro skupiny, ale jen cesty v rámci regionu = kraje.

Pokud byste jeli o víkendu, ještě by stálo za to uvažovat nad Sone +. Ale musíš se vejit do těch nesmyslných podmínek - max 2 dospělý, jen o víkendu, ...
Jary
účastník
účastník
 
Příspěvky: 278
Registrován: pát dub 18, 2008 10:01

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod rezna » stř říj 27, 2010 13:52

@mike - no ceny opravdu nejsou male - loni jsem Olomouc - Bad Ausee otocil za neco malo pres 2k na nafte a v Sharanu se nejelo spatne ...

pro jednoho se auto vesmes neoplati - ale vzdycky si u vetsi skupiny rikam ze vlak musi byt zakonite drazsi ...
Uživatelský avatar
rezna
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1134
Registrován: čtv kvě 28, 2009 16:03
Bydliště: Olomouc

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod zzuzzy » stř říj 27, 2010 14:25

Jary píše: ČD dál pokračuje ve strategii všechny slevy zamlžovat, komplikovat ...

Souhlas. vyznat se v těch jejich slevách je děs.

Jary píše:
Pokud byste jeli o víkendu, ještě by stálo za to uvažovat nad Sone +. Ale musíš se vejit do těch nesmyslných podmínek - max 2 dospělý, jen o víkendu, ...

SONE+ znám ale nenapadlo me to. Díky za tip. Je nás pet, takze bychom koupili dve (pro 2+2 lidi), posledni by platil asi plnou cenu. Pokud lze na vlaky vyssi tridy koupit listek za 450,- po cele CR pro dva, tak by se to melo vyplatit.

Nad KMB jsem taky uvazovala, jenomze na ni mohou jet taky maximalne 2 dospeli, takze kupovat 2 banky po 2tisicich, protoze nas je vic, je na nic. Kamaradi normalne vlakem vubec nejezdi,takze by se to pak neprojezdilo.
zzuzzy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob led 26, 2008 23:39

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod Miras » stř říj 27, 2010 14:36

S těma SONE jízdenkama - nevím, jestli to má ještě cenu sem psát, ale třeba jo :wink:
Nedávno frčela akce s poukázkama na SONE+ jízdenky od Kauflandu. Blbý teď je, že se poukázka musí vyměnit za jízdenku do konce října (tudíž do neděle). Jízdenka samotná může platit až do 11. 12.
Tak kdybyste plánovali cestovat někdy do toho 11. prosince a stihli ještě poukázky někde sehnat/vyměnit, taky by to mohlo bejt zajímavý. Ale moc volnejch poukázek už asi v oběhu není. A navíc ta podmínka, že se musí do konce prosince vyměnit za jízdenku...
http://aukro.cz/item1290136972_sone_poukazka_na_sobotni_nedelni_sitovou_jizdenku.html
Miras
účastník
účastník
 
Příspěvky: 600
Registrován: pon črc 12, 2010 9:28
Bydliště: Toho času Dobřichovice

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod scinkk » úte črc 2, 2013 20:36

Chcem par dni pochodit po Nizkych Tatrach. Listek na nocni vlak tam neni problem, ale zpet bychom taktez chteli jet nocnim vlakem (R 442 Šírava z Lip. Mikulasa) a resim, zda je mozne si predem koupit listek ci zarezervovat mista. Netusim, jaka je pravdepodobnost toho, ze pri koupi listku pred odjezdem na miste, bude jeste volno. Mozna do lehatkoveho, ale pokud by slo rezervovat predem, vyuzili bychom radeji luzkovy vuz. Koukal jsem na eshop ZSSK, ale u tohodle spoje se mi zadna moznost nakupu ci rezervace neobjevila. Tak se zeptam, za by nekdo poradil, zda je nejaka moznost a nebo to neresit a koupit na miste, pripadne info jak byva tento vlak narvany apod. Diky.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod apuka » stř črc 3, 2013 8:17

Pres eshop Ceskych drah muzes koupit i zpatecni jizdenku spolu s rezervaci luzka i na Siravu.
Spustis eshop, Mezinarodni doklady - Slovensko, zadas zpatecni jizdenku, kdy chces cestovat tam a zpet a ze chces s luzkem (na spodku stranky), vyberes vlak tam a u nej je odkaz Cest zpet, kde muzes znovu zadat, kdy pujdes zpatky a vybrat vlak. U Tveho vyberu kliknes na tlacitko Koupit a tam uz si muzes vybirat, jestli chces lehatko nebo luzko...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod scinkk » stř črc 3, 2013 10:47

Pravda, diky, udelame to tak z koupime zpatecni nocni do/z Ruzomberoku a z LM tam sjedem nejakym obyc vlakem nebo rovnou tou Siravou a pak se presunem do luzkace.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod apuka » stř črc 3, 2013 13:38

No, nevim. Podle mne nic moc neusetris. Radeji kup zpatecni do LM - je to za stejnou cenu jako do Ruzomberoku - a muzes vystoupit smerem tam v Ruzomberoku...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod scinkk » stř črc 3, 2013 13:56

jj mas pravdu uz jsem taky zjistil ze je to za stejnou cenu, udelam to tak.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jízdenka na Slovensko

Příspěvekod JohnyFK » pát dub 25, 2014 11:53

Uživatelský avatar
JohnyFK
účastník
účastník
 
Příspěvky: 264
Registrován: pát říj 14, 2011 10:49
Bydliště: Už zase Stověžatá

Předchozí

Zpět na Prodejny