Whitelist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod Dena » úte úno 20, 2007 8:30

.. taky se přidávám k pochvale prodavače bot tamtéž, který se mi věnoval profesionálně a se zájmen a ne JEN zboží prodat- takový vyšší, nazrzlý mladík- koupit si tam botky je úplná 8) .. :smt023 .. vidím že i reklamovat není stress..
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Reklamace jinde koupené bundy v Glumstore

Příspěvekod martin.fia » stř úno 21, 2007 13:35

Dobrou zkušenost jsem udělal u kluků v Glumstore na Bělohorské v Praze. Rychle mi pomohli vyřešit opravu bundy, kterou jsem koupil v jiném obchodě. A mají i hezkej web www.glumstore.cz Doporučuji M.
martin.fia
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř úno 21, 2007 12:44

Re: Reklamace jinde koupené bundy v Glumstore

Příspěvekod zbuddy » stř úno 21, 2007 14:05

martin.fia píše:Dobrou zkušenost jsem udělal u kluků v Glumstore na Bělohorské v Praze. Rychle mi pomohli vyřešit opravu bundy, kterou jsem koupil v jiném obchodě. A mají i hezkej web www.glumstore.cz Doporučuji M.


Připojuji se. Ten vysokej kluk rozumí věci, je ochotnej, i když člověk hned něco nekoupí, trpělivě dává zkoušet. Protože mám problém s délkami kalhot, řekl, že jsou schopni zařídit v High Pointu ušití na míru. Chci nějaké lehčí turistické kalhoty, tak mám přijít, až přijde nové zboží, abych si odzkoušel potřebné šířky a délky kalhot.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Reklamace jinde koupené bundy v Glumstore

Příspěvekod poiko » stř úno 21, 2007 16:47

zbuddy píše:Protože mám problém s délkami kalhot, řekl, že jsou schopni zařídit v High Pointu ušití na míru.


rád bych podotkl, že tohle nabídnou prakticky v každé prodejně, kde nabízí highpont
Zážitek nemusí být hezký, hlavně když je intenzivní
Uživatelský avatar
poiko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 751
Registrován: ned dub 2, 2006 19:20

Re: Reklamace jinde koupené bundy v Glumstore

Příspěvekod zbuddy » stř úno 21, 2007 17:57

poiko píše:
zbuddy píše:Protože mám problém s délkami kalhot, řekl, že jsou schopni zařídit v High Pointu ušití na míru.


rád bych podotkl, že tohle nabídnou prakticky v každé prodejně, kde nabízí highpont


Prakticky mi včera v Hudy Štrosmajerák prodavač nabízel samé dlouhé kalhoty jsa ještě menší a tlustší než já. Měl jsem chuť se ho zeptat, jak to řeší on, ale nechtěl jsem být impertinentní před zavíračkou. Jo, oni vlastně nemají High Point....Zase na rozdíl od trubky prodavačky věděl, že Deuter Futura mají odepínací přepážku. Ještě jsme měli diskusi o bundičkách od DA Fitz Roy, co měli ve slevě. Ale celkový dojem bych řekl tak 50/50 black and white list
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod sx02 » sob bře 3, 2007 11:34

Pridavam velmi pozitivni referenci na servis Colemana a Camping Gazu. (asi jedinej v cr - Praha-Kobylisy)
V lete jsem znicil zavit u varice (outlander compact) a zacal hledat nejaky novy. Protoze jsem lepsi nenasel tak jsem zavolal do servisu a dobre jsem udelal! Je sice dal od centra ale ten chlapik mi to vymenil ze starych dilu na pockani a spravil jeste piezo ktery nefungovalo uz pres dva roky. Byl hrozne ochotnej a nadsenej - vypadalo ze ho to bavi. Varic mam jako novej a cena - 10% cili 80kc. Proste nadhera - takovejhle lidi vic. :)

(pres nej se taky resi opravy stanu apod - a opravdu se snazi pomoci jak jen to jde)
sx02
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1570
Registrován: pát úno 16, 2007 13:23
Bydliště: Nastesti v civilizaci

Příspěvekod Rujir » sob bře 3, 2007 13:02

Musim pochvalit Glumstore.cz Vyuzil som ich akciu 30%-50% zliav a v piatok poobede si objednal rukavice. V pondelok ich poslali, v utorok ma uz cakali na poste. Medzitym poslali mail, ze prijali objednavku, ze s nou nie je problem, ze ich v pondelok vyexpeduju a ked tak spravili, tak poslali dalsi mail. Proste takto si predstavujem zasielkovu sluzbu. :smt023
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod poiko » sob bře 3, 2007 13:22

Rujir píše:Musim pochvalit Glumstore.cz Vyuzil som ich akciu 30%-50% zliav a v piatok poobede si objednal rukavice. V pondelok ich poslali, v utorok ma uz cakali na poste. Medzitym poslali mail, ze prijali objednavku, ze s nou nie je problem, ze ich v pondelok vyexpeduju a ked tak spravili, tak poslali dalsi mail. Proste takto si predstavujem zasielkovu sluzbu. :smt023

to bych skoro ani nedával na whitelist ale na commonlist
Zážitek nemusí být hezký, hlavně když je intenzivní
Uživatelský avatar
poiko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 751
Registrován: ned dub 2, 2006 19:20

Příspěvekod Rujir » sob bře 3, 2007 13:41

poiko píše:to bych skoro ani nedával na whitelist ale na commonlist


Keby to bolo natolko common, tak by som bol naozaj happy. Ocividne nemas skusenosti so slovenskymi zasielkovymi sluzbami. Napr. taky bartsport.sk je celkom des. :((
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod patentik » sob bře 3, 2007 14:19

Rujir píše:
poiko píše:to bych skoro ani nedával na whitelist ale na commonlist


Keby to bolo natolko common, tak by som bol naozaj happy. Ocividne nemas skusenosti so slovenskymi zasielkovymi sluzbami. Napr. taky bartsport.sk je celkom des. :((


tak cesky bartsport je vpohode alespon co se tyce objednavek. pravda dnes poprve jim vracim jedno zbozi a chci penizky zpet - tak jsem zvedavy jak budou fungovat :|
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod norman_64 » sob bře 3, 2007 15:57

patentik píše:pravda dnes poprve jim vracim jedno zbozi a chci penizky zpet - tak jsem zvedavy jak budou fungovat :|
mě v pohodě vrátili jak bartsport,tak i hanibal tak i http://www.army-shop.cz/ ..... jinak Glumstore - pochvala :D
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod tesil » čtv bře 8, 2007 9:49

prodlužoval jsem si členství Alpenverein a po krátkým váhaní jsem se rozhodl pro setrvání u ALPY.CZ (jsou dražší, ale já chtěl LidéaHory)
ve čtvrtek po poledni jsem v brněnským Kudrnovi vypsal lístek a zaplatil a v pátek jsem doma po návratu z práce nevěřil vlastním očím - ve schránce byl časák i kartičky pro letošní rok :shock:
takže =D> =D> =D> Kudrna, Alpy.cz i Česká pošta
Uživatelský avatar
tesil
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1144
Registrován: čtv led 19, 2006 16:54
Bydliště: brno

Příspěvekod Cezi » čtv bře 8, 2007 13:10

přesně to jsem zažil já, jen jsem to dával v ol. Hudy a hned jsem to použil na štefáničce pod ďumbiérom.o)
Uživatelský avatar
Cezi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 138
Registrován: pon říj 31, 2005 13:45
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Skimpy » čtv bře 15, 2007 14:10

Jožka píše:Taky bych chtěl pochválit Eliass sport v Ostravě a Trail sport v Ostravě-Mariánských Horách.


V Trail Sportu v Ostravě jsme teď kupoval boty pro sebe a přítelkyni. Je to speciálka Asola a musím říct, že obsluha byla vynikající a šlo poznat že prodejce oboru rozumí. Poradili a ještě dali slevu 10%. Je, ale fakt že jsem jim udělal kšeft jenom na botách přes 9tis. Dokonce, že si mám boty doma vyzkoušet a kdyby neseděly můžu je do 14 dnů vrátit nebo vyměnit.
Uživatelský avatar
Skimpy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1117
Registrován: úte zář 26, 2006 17:05
Bydliště: Ocelové srdce republiky

Příspěvekod tuso » pát bře 16, 2007 14:36

Takže zase bodík k dobru- tentokrát pro firmu NAXO /skialpo vázání/. Na starších modelech se rychle vyviklal přední čep a pata potom nedosedala na hrazdu / byla možnost vidět v Beskydech u Sylvy a Klimu/.Firma se poučila a od letošního roku dělá čepy ze spekaného bronzu, které se neviklají. A teď pochvala- firma všem majitelům starých modelů vymění špičky vázání se starými čepy za nové- prostřednictvím autorizovaných servisů a- ZDARMA. Což se u mě událo dnes dopoledne.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod rysy » pát bře 16, 2007 22:13

Hanibal (Praha), Sport Rysy (Poprad/Stary Smokovec), Ahoj v prirode (Blava), Rockpoint, Sun ski&board (Spindl)


Hudy moc v lasce nema, hlavne od teto novinky (www.tilak.cz):

01.09. 2006 - V Hudy nás už nehledejte
Jedna méně pozitivní zprávička. Od září už naše výrobky nenajdete v prodejnách sítě Hudy sport.
rysy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte bře 13, 2007 21:28

Příspěvekod poiko » sob bře 17, 2007 10:50

jj, jsou to dě*ky. už se to tu předtim řešilo
Zážitek nemusí být hezký, hlavně když je intenzivní
Uživatelský avatar
poiko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 751
Registrován: ned dub 2, 2006 19:20

Příspěvekod kompik » úte bře 20, 2007 17:05

Kdyby jste měl někdo cestu přes Hradec, tak se určitě mrkněte do SEWERU, mají tam 30% na vše a je z čeho vybírat! (web neni aktualizován)
kompik
účastník
účastník
 
Příspěvky: 212
Registrován: čtv led 4, 2007 16:52
Bydliště: královehradecko

Příspěvekod svacko » úte bře 20, 2007 18:49

ja by som pochvalil aj web shop makalu, bezproblemova komunikacia,super nizke ceny,dodanie tovaru rychlejsie ako uvedene na webe, doslova radost nakupovat ;)
s.
svacko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 446
Registrován: pon lis 21, 2005 13:40

VC

Příspěvekod becquerel » úte bře 20, 2007 19:01

V Hradci Kralove mam nasledujici zkusenosti:

Cho Oyu - maj dva kramy, v hradci bezkonkurencni, rozumej tomu co prodavaj, a mam jistotu ze me nenatahnou (jsou schopny i rict o tom co maj na krame ze je to k nicemu, i kdyz je to drazsi nez jina vec kterou prodavaj, pripadne vas poslou ke konkurenci kdyz neco nemaj a nesezenou). Vim, ze vzdycky odejdu s tim, co potrebuju, a ne s tim co je pro ne nejvyhodnejsi.

Sewer - taky celkem fajn, ale nerozumi tomu vsichni tak moc jako v Cho Oyu. Radit se tam s nima nechodim, ale jdu tam kdyz presne vim co chci a v Cho Oyu nemaj (Tilak :-)


A jeste mimohradecky, Praha:
GlumStore v Jicinsky - kdyz jsem v praze a neco potrebuju, neni co resit
Hanibal - taky jen dobry zkusenosti, reklamace (varic) naprosto bez problemu

a na netu Sambarsport.cz
becquerel
nováček
nováček
 
Příspěvky: 85
Registrován: pon lis 20, 2006 16:07

Příspěvekod sobb » úte bře 27, 2007 13:14

Tak musim pochvalit brnensky Eliass, jejich dodavatele Milletu a vlastne i Millet samotny. Reklamace praskle vyztuhy zad batohu Odyssee - resenim prvni reklamace se moc nevytahli, dali tam jakousi kratsi tycku (ani se nenamahali ji trosku vytvarovat :evil: ), tim batoh nemely temer zadnou oporu a doslo k deformaci spodni casti. Takze nasledovala dalsi reklamace, k memu prekvapeni vyresena novym batohem. :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod Chasi » úte bře 27, 2007 13:42

sobb píše:Tak musim pochvalit brnensky Eliass, jejich dodavatele Milletu a vlastne i Millet samotny. Reklamace praskle vyztuhy zad batohu Odyssee - resenim prvni reklamace se moc nevytahli, dali tam jakousi kratsi tycku (ani se nenamahali ji trosku vytvarovat :evil: ), tim batoh nemely temer zadnou oporu a doslo k deformaci spodni casti. Takze nasledovala dalsi reklamace, k memu prekvapeni vyresena novym batohem. :)


Taky čekám opravený batoh (sice jen maličkost), ale rád bych ho už měl doma. Snad bez problémů.
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod Vilík » čtv bře 29, 2007 21:44

Sem se byl dneska podivat na Attack do BartSportu... V Brne ji nemeli, ale borec ze si ji mam objednat, dovezou mi ji z Prahy a kdyz se mi nebude libit nebo mi nebude dobre, tak to zrusim a bude to bez problemu *

Jinak v Brne maji jen jedinyho Attacka v Alpsportu a to XXL, coz mi je ponekud vetsi... Tam byli taky v pohode. Nejakej slovensky mluvici borcik se mi venoval dost dlouho, az sem nemel to srdce mu rict, ze sem se v podstate prisel jen podivat, jak ten Attack vypada v realu a ze ho budu mit o 1200 levnej... :wink:
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Schnappi » čtv bře 29, 2007 21:46

Na Bartsport si taky nemůžu stěžovat. Můžu jen chválit a chválit a chválit... I když jsem u nich už několikrát nakupovl, přes internet mi to moc nevychází, dnes jsem přidal asi osmou stornovanou objednávku v řadě (s tím, že se rozmyslím, který z těch tří batohů by se mi líbil, a ten si pak objednám znova najisto)... :oops:
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Re: VC

Příspěvekod Buctom » pát bře 30, 2007 11:12

Tak to já mám přesně obrácené zkušenosti, Sewer naprosto 100% ochota, odbornost a zájem o lidi (ne jen prodávat). Tam se cítím jako s kamarády v přírodě. Holt co člověk to názor :lol:

Cho Oyo odbornost ano, ale prodávají za každou cenu - bohužel

Ještě se ale zapomíná na Hudy sport a Rock point v Hradci Králové

Zdar všem turistům, horalům a lezcům *



Cho Oyu - maj dva kramy, v hradci bezkonkurencni, rozumej tomu co prodavaj, a mam jistotu ze me nenatahnou (jsou schopny i rict o tom co maj na krame ze je to k nicemu, i kdyz je to drazsi nez jina vec kterou prodavaj, pripadne vas poslou ke konkurenci kdyz neco nemaj a nesezenou). Vim, ze vzdycky odejdu s tim, co potrebuju, a ne s tim co je pro ne nejvyhodnejsi.

Sewer - taky celkem fajn, ale nerozumi tomu vsichni tak moc jako v Cho Oyu. Radit se tam s nima nechodim, ale jdu tam kdyz presne vim co chci a v Cho Oyu nemaj (Tilak :-)


A jeste mimohradecky, Praha:
GlumStore v Jicinsky - kdyz jsem v praze a neco potrebuju, neni co resit
Hanibal - taky jen dobry zkusenosti, reklamace (varic) naprosto bez problemu

a na netu Sambarsport.cz[/quote]
Buctom
nováček
nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: pát bře 30, 2007 10:46

Příspěvekod tuso » čtv dub 12, 2007 19:18

Takže znova dobré body:
Jednak pro firmu Black Diamond a jednak pro Hudy / i když to trvalo skoro 4 měsíce :(( /

Přítelkyně má hůlky BD Expedition Pole- na Skalnatém plesu jí nějaké hovado na snowboardu uřízlo dolní díl. Zanesl jsem do Hudy jako do servisu- trvaao to od 28.12.2006 do teď /s omluvou, že to ještě nezažili, a že BD v ČR zatím nemá až tak super rozběhnutý servis jako třeba Masters nebo Leki/ ale ve finále jsem dostal nový díl ZADARMO. TAkže odpouštím i to zdržení.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod swisss » čtv dub 12, 2007 19:25

tuso píše:Takže znova dobré body:
Jednak pro firmu Black Diamond a jednak pro Hudy / i když to trvalo skoro 4 měsíce :(( /

Přítelkyně má hůlky BD Expedition Pole- na Skalnatém plesu jí nějaké hovado na snowboardu uřízlo dolní díl. Zanesl jsem do Hudy jako do servisu- trvaao to od 28.12.2006 do teď /s omluvou, že to ještě nezažili, a že BD v ČR zatím nemá až tak super rozběhnutý servis jako třeba Masters nebo Leki/ ale ve finále jsem dostal nový díl ZADARMO. TAkže odpouštím i to zdržení.


Tak tim jsi me trosku potesil - treba tak dopadne i moje hulka (jen bych ji potreboval driv, nez za 4mesice..) [-o<
swisss
účastník
účastník
 
Příspěvky: 592
Registrován: sob črc 29, 2006 18:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod tuso » čtv dub 12, 2007 19:27

swisss píše:Tak tim jsi me trosku potesil - treba tak dopadne i moje hulka (jen bych ji potreboval driv, nez za 4mesice..) [-o<


Já jsem věděl, že se ozveš :wink:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Re: VC

Příspěvekod becquerel » čtv dub 12, 2007 20:38

Buctom píše:Ještě se ale zapomíná na Hudy sport a Rock point v Hradci Králové


No zapomina ... tohle tema je whitelist, takze jsem tyhle dva nezminoval :-)

Nevim jak je to v HK hudaci ted, ale co jsem tam byl naposled (je fakt ze je to uz par let), tak se mi za kazdou cenu snazili vnutit goracovy rukavice za cca 2.5 (nakonec jsem skoncil tusim s Avalanchema od TrekSportu za polovicni cenu z Cho Oyu). Navic Hudy uz z principu tak nejak proste nee

Na hradeckej RP nic spatnyho rict nemuzu, reklamace lezek byla v pohode, sehnali mi i jinou velikost bot kdyz jsem potreboval, nicmene radsi nakupuju v mensich obchodech, kde je vic osobni pristup ....
becquerel
nováček
nováček
 
Příspěvky: 85
Registrován: pon lis 20, 2006 16:07

Příspěvekod Schnappi » čtv dub 12, 2007 20:41

Kdyby Hudy nebyl výhradní dovozce Deuterů, taky bych k nim mimo výprodeje asi nepáchnul. Ale třeba reklamaci mého malého Navajo 32l vyřídili vzorně - párající se šev na hruďáku byl přešit asi tak trojnásobnou vrstvou :D
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny