Whitelist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod zbuddy » čtv dub 12, 2007 21:13

schnappi píše:Kdyby Hudy nebyl výhradní dovozce Deuterů, taky bych k nim mimo výprodeje asi nepáchnul. Ale třeba reklamaci mého malého Navajo 32l vyřídili vzorně - párající se šev na hruďáku byl přešit asi tak trojnásobnou vrstvou :D


Deutera prodává i Intersport a zdá se mi levněji, než Hudy...Samozřejmě ne task širokou nabídku, ale přece jen... :D
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod pavproch » stř dub 18, 2007 18:30

Jedničkou na mém whitelistu zůstává Rockpoint.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Mablung » stř dub 18, 2007 18:47

Mým oblíbeným obchůdkem býval Sun Sport, ale teď konkrétního favorita nemám ... prostě od každého něco.
Uživatelský avatar
Mablung
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon dub 16, 2007 8:09
Bydliště: Brno

Příspěvekod Schnappi » sob kvě 5, 2007 21:07

Hudy sport, Brno - Veveří: Prodavač p. Bartl byl nejen tak laskav, že mi objednal z centrálního skladu batoh v mnou vyžadované litráži a posléze mne upozornil e-mailem, že už je skladem, nejenže mi pomohl vyzkoušet i další batohy, ale nadto se ani trošku nezlobil (nebo to aspoň nedal najevo), když jsem si nakonec vybral batoh stejné řady, ale nižší litráže, který tam už visel, když jsem chtěl ten veliký :) Tímto mu vyslovuji úctu a díky =D> :smt023
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod honzi » sob kvě 12, 2007 16:42

Dnes dopoledne Hudy v Č,B, a super.Kupoval jsem jen pár maličkostí a i přesto že si tam jedna rodinka kupovala boty snad i pro babičku,a zaměstnala dva prodavače,dostalo se nám perfektního vysvětlení i obsluhy. :lol:
Honzi
Věci se prostě dějí.Čert je vem.
honzi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 336
Registrován: pon říj 30, 2006 8:02
Bydliště: Č.K

Příspěvekod Robur » pon kvě 14, 2007 22:25

Nevím jestli to už tady nebylo
Trailsport v Ostravě Mar.-Horách kousek od Minolty, dobrý výběr i ceny, příjemné jednání, poradí (je vidět že to jsou nadšenci),nechají vyzkoušet třeba přes víkend, dá se s nima ledacos domluvit.
Život je hořký. Bohumín.
Uživatelský avatar
Robur
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1951
Registrován: pon kvě 7, 2007 11:24
Bydliště: Ostrava

No Deutery mají i na www.glumstore.cz

Příspěvekod robert » úte kvě 22, 2007 13:54

Koupil jsem v ešopu na www.glumstore.cz Kid Komfort III a maximální spokojenost. Po telefonu mi prodavač říkal, že Deutera mají v prodejnách běžně.


zbuddy píše:
schnappi píše:Kdyby Hudy nebyl výhradní dovozce Deuterů, taky bych k nim mimo výprodeje asi nepáchnul. Ale třeba reklamaci mého malého Navajo 32l vyřídili vzorně - párající se šev na hruďáku byl přešit asi tak trojnásobnou vrstvou :D


Deutera prodává i Intersport a zdá se mi levněji, než Hudy...Samozřejmě ne task širokou nabídku, ale přece jen... :D
[url][/url] :( [url][/url]
robert
nováček
nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát úno 23, 2007 11:48

Re: No Deutery mají i na www.glumstore.cz

Příspěvekod zbuddy » úte kvě 22, 2007 15:52

robert píše:Koupil jsem v ešopu na www.glumstore.cz Kid Komfort III a maximální spokojenost. Po telefonu mi prodavač říkal, že Deutera mají v prodejnách běžně.
zbuddy píše:
schnappi píše:Kdyby Hudy nebyl výhradní dovozce Deuterů, taky bych k nim mimo výprodeje asi nepáchnul. Ale třeba reklamaci mého malého Navajo 32l vyřídili vzorně - párající se šev na hruďáku byl přešit asi tak trojnásobnou vrstvou :D

Deutera prodává i Intersport a zdá se mi levněji, než Hudy...Samozřejmě ne task širokou nabídku, ale přece jen... :D
[url][/url] :( [url][/url]

To že mají Deutery v Glumstore, ale nemají na krámě bohužel tolik typů jako Hudy. V Glumu jsem relativně často, Petr je dobrej...Říká, že konkrétní typy se na zakázku dají objednat. I když třeba u novinky, kterou se Schnappim máme :D , tj. Deuter Aircontact Pro, si nejsem jistý... :((
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod funo » úte kvě 22, 2007 18:58

Z e-shopů mám jednoznačně nejlepší zkušenost s Bartsportem, i když vyloženě mě zklamal snad jen e-shop na stránkách Direct Alpinu.Jejich sekce výprodej je těžce neaktuální.Vyloženě mě překvapili v High Pointu - rozhodoval jsem se mezi dvěma velikostmi bundy - poradili mi a ještě mi nabídli individuelní úpravy, kdyby mi neseděla ani jedna velikost.Super.
funo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 89
Registrován: stř kvě 9, 2007 10:43
Bydliště: Teplicko

Příspěvekod Hoffmann » pon kvě 28, 2007 11:44

Mám skvělou zkušenost s www.gamisport.cz jsou docela rychlí pohotoví a hlavně když jsem měl problém se špatně zvolenou velikosti bundy od Treksportu bez problému mi ji vymenili a trvalo to jen týden! Doporučuji!
Hoffmann
nováček
nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř kvě 3, 2006 6:36

Příspěvekod lamaTor » ned čer 17, 2007 13:28

tuso píše:
ONDRA píše:
Anonymous píše:
tuso píše:TAk já mám velmi dobré zkušenosti s Eliass sport v Ostravě. Ochotní, znalí věci- ještě i ta "modelka" co jsem si myslel, že ji mají jenom na ozdobu se vyzná. Když jsem po vyzkoušení skialp bot Scarpa Laser řekl, že ještě přemýšlím o značce Lowa, kterou oni nemají, tak z ní vypadlo, jestli myslím Structury, tak to jsem šel do kolen, protože znát i sortiment od konkurence,to se moc často nevidí.

jo tak s tim souhlasim. v eliassu jsou ok. Me je jeste dost sympaticky ten clovek v mariankach, Trek shop se to myslim jmenuje. Zatim vzdycky dobre a myslim ze i odborne poradil, pri reklamaci max ochotny a da se s nim i pokecat (kdyz tam neni moc lidi)

kurna zas to blbne :((
jinak s Hudym a Rock pointem, at v Ov nebo Brne, nemam problem. Normalni prumer, zalezi na koho clovek netrefi. Neni problem tam sehnat aspon jednoho cloveka ktery tomu rozumi


To jo. V Rock Pointu jsem toho zatím moc nekoupil, ale v Hudy byli vždycky ochotní a celkem měli i jasno v problematice. A dokonce mi poradili jinou věc i když potom vydělali míň, to se celkem cení. Zase se jim to oplatí, protože se tam rád vracím. Eliass má zase moje sympatie i díky tomu, že mojí srdeční slabostí je f. Millet, a tu v OV jinde nemají.


Hlavně Eliass je výborný, jenom kdyby jim tam za nepříznivých povětrnostních podmínek nekapala voda ze stropu...... :roll: Apoň, že mají v pohotovosti kýble :lol:
A s tím Milletem to není pravda, v Hudáči na Hradbách je taky něco, i když toho není tolik....
Uživatelský avatar
lamaTor
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: sob čer 16, 2007 22:30
Bydliště: Ostrava, Brno

Outdoor e-shop www.vodahory.cz

Příspěvekod woncha » pát čer 22, 2007 14:01

Cus, neda mi nez doporucit e-shop www.vodahory.cz.
Neprekonatelne ceny stanu Jurek - Vandr 2 DUO mi prisel za 3390,-
super komunikuce behem vyrizovani objednavky a velice slusna rychlost - v ut. objednavka v patek jsem stan mel.
woncha
 

Příspěvekod kena » pát čer 29, 2007 15:12

Zdravím,
řešil jsem koupi stanu (konkrétně od fa.Jurek) a nalezl super ceny na stránkách www.vodahory.cz
Absolutně nejlevnější sortiment stanů fa.Jurek na internetu.
Rychlá a fundovaná odpověd na dotazy od majitele pana Šišky.
Doporučuji.
kena
nováček
nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv čer 14, 2007 1:52

Příspěvekod masz » pát čer 29, 2007 20:36

Bartsport velmi dobra komunikace a rychle dodavky zbozi :D
masz
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob čer 3, 2006 13:10

Příspěvekod kompik » sob čer 30, 2007 10:46

Hanibal - lidi, kteří vědí, o čem mluví. Super obchod, komunikace, kvalita i cena super.
kompik
účastník
účastník
 
Příspěvky: 212
Registrován: čtv led 4, 2007 16:52
Bydliště: královehradecko

Příspěvekod pripluv » úte črc 17, 2007 5:52

Takže se Warmpeace nakonec dostal sem :D . Sic po napsání na mejl info@blebleble se nic nestalo, zkusil jsem ještě velkoobchod@blebleble a něco se stalo. Odpověď přišla za 3 hodiny (o půlnoci :D ) a byla velice obsáhlá a vševysvětlující.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod zbuddy » úte črc 17, 2007 6:08

Takže spacák kupuješ?
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod pripluv » úte črc 17, 2007 7:29

zbuddy píše:Takže spacák kupuješ?


Zrovna jsem sesmolil objednávku * .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Macek_ » úte zář 11, 2007 13:58

bomba šop?MAXPORT OSTRAVA,takové neformální,klidek,pohoda,třeba na pokec a u toho vždy něco odnesu.Tak to zkuste taky....čauky
Macek_
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte zář 11, 2007 13:03
Bydliště: Ostravice

Příspěvekod ZbynekN » pát zář 14, 2007 10:42

Také musim chválit. Kupoval sem kalhoty v horalsportu, nenosim hotovost,obvykle platim kartou, nemají terminál. Ale prodavač (tušim dokonce i majitel :D)mi řiká, že maji kousek bankomat, ale KB, sám mam ČS. Prej v takovym případě dávaj 50 kč slevu kvůli poplatkum. Maličkost, ale potěší :D Jinak samozřejmě naprosto vynikající přístup
ZbynekN
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5175
Registrován: ned kvě 6, 2007 10:12
Bydliště: Vrbice

Příspěvekod norman_64 » pát zář 14, 2007 10:54

ZbynekN píše:Také musim chválit. Kupoval sem kalhoty v horalsportu, nenosim hotovost,obvykle platim kartou, nemají terminál. Ale prodavač (tušim dokonce i majitel :D)mi řiká, že maji kousek bankomat, ale KB, sám mam ČS. Prej v takovym případě dávaj 50 kč slevu kvůli poplatkum. Maličkost, ale potěší :D Jinak samozřejmě naprosto vynikající přístup
tak to je mazec přístup =D>
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod Meldy » pát zář 14, 2007 16:57

Můj favorit je PEMI OUTDOOR v RpR, Eliass a Hudy v OV
Meldy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 10, 2007 21:06
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvekod si9 » úte říj 2, 2007 18:26

Musím sem napsat, že jsem si nechával v reklamaci boty s odlepenou podrážkou(už podruhý). Dneska jsem si pro ně byl a k mýmu překvapení mi dali úplně nový funglovky... Je to možná spíš pochvala firmě LaSportiva, ale to je jedno. Každopádně potěšilo... :twisted:
Uživatelský avatar
si9
účastník
účastník
 
Příspěvky: 358
Registrován: sob kvě 26, 2007 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Sirah » úte říj 2, 2007 18:30

si9 píše:Musím sem napsat, že jsem si nechával v reklamaci boty s odlepenou podrážkou(už podruhý). Dneska jsem si pro ně byl a k mýmu překvapení mi dali úplně nový funglovky... Je to možná spíš pochvala firmě LaSportiva, ale to je jedno. Každopádně potěšilo... :twisted:

co mas za la sportivy? ja TRANGO TREK a tez se mi bohuzel odlepuji podrazky...zatim lehce teda...ale preci... :?
t`estimo Catalunya


www.bafinka.4fan.cz
Uživatelský avatar
Sirah
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4175
Registrován: pon zář 10, 2007 12:32
Bydliště: Back in Pardubice ;)

Příspěvekod si9 » úte říj 2, 2007 18:33

Mám Tibet GTX. A doufám, že se už neodlepěj. Protože jestli ano, tak budu chtít peníze a koupim si něco jinýho. Jinak letos v Rumunsku s náma byla kámoška a měla myslím LaSportiva Lagorai a měla ten samý problém - odlepuje se špička...
Uživatelský avatar
si9
účastník
účastník
 
Příspěvky: 358
Registrován: sob kvě 26, 2007 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Sirah » úte říj 2, 2007 18:38

si9 píše:Mám Tibet GTX. A doufám, že se už neodlepěj. Protože jestli ano, tak budu chtít peníze a koupim si něco jinýho. Jinak letos v Rumunsku s náma byla kámoška a měla myslím LaSportiva Lagorai a měla ten samý problém - odlepuje se špička...

no, to mi snad ani nerikej...jestli se takhle odlepuji podrazky u vsech L S...no to bude jeste vesele bo sem je kupovala v HUDY....a tam pry reklamace uznavaji docela neradi :(( :?
t`estimo Catalunya


www.bafinka.4fan.cz
Uživatelský avatar
Sirah
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4175
Registrován: pon zář 10, 2007 12:32
Bydliště: Back in Pardubice ;)

Příspěvekod si9 » úte říj 2, 2007 18:49

Jo??? :shock: To jsem ještě neslyšel. Naopak. Já jsem s nima ještě nikdy neměl problém... Podle mýho je teda HUDY co se týče reklamací jeden z těch lepších obchodů. A nevěš hlavu. Nevim jestli je to pravda, ale když už stejný výrobek reklamuješ potřetí, tak by ti snad měli vrátit peníze. Ale je to neověřená informace...
Uživatelský avatar
si9
účastník
účastník
 
Příspěvky: 358
Registrován: sob kvě 26, 2007 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Sirah » úte říj 2, 2007 18:59

si9 píše:Jo??? :shock: To jsem ještě neslyšel. Naopak. Já jsem s nima ještě nikdy neměl problém... Podle mýho je teda HUDY co se týče reklamací jeden z těch lepších obchodů. A nevěš hlavu. Nevim jestli je to pravda, ale když už stejný výrobek reklamuješ potřetí, tak by ti snad měli vrátit peníze. Ale je to neověřená informace...

ja ho jeste nereklamovala, ale ty odlepene podrazky mi teda vrtaji hlavou a nadsena z toho nejsem, sice to neni nejak hrozne a do bot netece....ale preci jen, takove botky by to uz delat nemely.... :|
t`estimo Catalunya


www.bafinka.4fan.cz
Uživatelský avatar
Sirah
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4175
Registrován: pon zář 10, 2007 12:32
Bydliště: Back in Pardubice ;)

Příspěvekod si9 » úte říj 2, 2007 19:04

Přesně tak. Můj názor. Navíc, když jdeš někam na trek třeba na tři tejdny, tak si nemůžeš dovolit jít s napůl rozbitejma botama, protože nevíš, kdy tě kde nechaj...
Uživatelský avatar
si9
účastník
účastník
 
Příspěvky: 358
Registrován: sob kvě 26, 2007 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Sirah » úte říj 2, 2007 19:08

si9 píše:Přesně tak. Můj názor. Navíc, když jdeš někam na trek třeba na tři tejdny, tak si nemůžeš dovolit jít s napůl rozbitejma botama, protože nevíš, kdy tě kde nechaj...

presne a nutno rici, ze se zacaly rozlepovat uz po tydnu v tatrach...a staly neco pres 5.000, ja je koupila ve sleve o 1.000 levneji...asi vedeli, proc sou ve sleve.... :evil: :?
t`estimo Catalunya


www.bafinka.4fan.cz
Uživatelský avatar
Sirah
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4175
Registrován: pon zář 10, 2007 12:32
Bydliště: Back in Pardubice ;)

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny