Whitelist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » pon črc 13, 2015 17:32

iherb.com :supz:
(ve čtvrtek objednáno v U.S. of A. , v pondělí doručeno do Kocourkova v blízkosti hranice s pobřežím Slotoviny... :mrgreen: )

a taky hlp3 :smt023
(sem s ním fčíl obcoval krz bazar tady na OF.cz a mohu potvrdit obav z nechráněného bankovního styku předem netřeba... vsjo OK)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28248
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Whitelist

Příspěvekod oodoow » pon črc 13, 2015 18:38

Z toho iherbu sis to nechal poslat poštou anebo kurýrem? Asi jsi toho měl málo a tak jsi dph nemusel řešit, že?
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3092
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » pon črc 13, 2015 18:55

US Postal service

19.25 USD vč. poštovného, čili bez cla a dépéhá
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28248
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Whitelist

Příspěvekod vonkreuz » pát zář 4, 2015 14:18

I ve státní firmě se najde schopný člověk. V žilinské pobočce Slovenské pošty je to slečna Stanová ze sekce Express kurýr, díky které se vyřešil problém s nedoručením balíku. =D>
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Whitelist

Příspěvekod martan » úte zář 8, 2015 18:18

hotovky.cz za príma baštu na dovču \:D/
kdo je jebán, ten se rozvíjí :finga:

největší peklo je život

http://madfoto.wz.cz/
Uživatelský avatar
martan
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1965
Registrován: pon úno 22, 2010 20:03
Bydliště: F-M - http://fajnemjesto.cz/

Re: Whitelist

Příspěvekod Mawenzi » čtv zář 17, 2015 6:12

budu se opakovat jako nekteri dalsi prede mnou, ale www.outdoorline.sk parada *
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9372
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Whitelist

Příspěvekod Supa » čtv zář 17, 2015 22:12

Pokud hledáte merino Icebreaker za dobré ceny a máte vzorkovou velikost (pánská M, dámská S), vyzkoušejte

Jeden komerční odkaz stačí. Chceš reklamu? Tak si jí zaplať.
vK
Supa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv zář 17, 2015 21:24

Re: Whitelist

Příspěvekod booze » ned říj 18, 2015 13:09

Velke diky obchodnimu zastoupeni znacky PATAGONIA v Praze.. :prayer:
Behem par dni vymenena perova bunda pro fakany, ze ktere zacalo hodne lezt peri. Od bundy jsem nemel ani listek. Dostal jsem na vyber i jine barvy. SUPER pristup, rychla komunikace, at vam to funguje. :smt023
Po nasranem tydnu, slunce na konci tunela.... *
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Whitelist

Příspěvekod booze » pát led 22, 2016 8:38

UPS balík ze Švýcarska doručen za 52 hodin (24hodin ležel v Praze).

Tak a Ježíška mám kompletního. :mrgreen:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Whitelist

Příspěvekod Wolfi » ned led 31, 2016 19:40

Musím pochválit Hudy na Slezké v Práglu.
Dlouho sem vybíral nové pohory a vybral jsem Lowa Tibet GTX Men. ve velikosti 42. ovšem až doma jsem po chvilce chození po domě zjistil, že je to už moc volná bota. Poslal jsem email jestli by šla vyměnit velikost a bylo umožněno si je vyměnit následující den za 41,5 co měli skladem.
Relativně drobnost ale jsem za to rád.
Dobrodružství začíná tam kde končí komfort.
Uživatelský avatar
Wolfi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 319
Registrován: čtv čer 10, 2010 7:48
Bydliště: Předměřice n.J.

Příspěvekod scinkk » ned led 31, 2016 20:37

Členové hudy klubu mají dokonce možnost vrátit zboží do několika dní bez udání důvodu, samozrejme nenošené, prostě možnost doma vyzkoušet, už jsem to jednou využil u bot u kterých jsem si nebyl jist. Takže je to obecná obchodni politika hudy, pro zákazníka dost výhodná, jen se podle mě i ní moc neví.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Whitelist

Příspěvekod grco » ned led 31, 2016 20:41

Toto je vsade na zapade uplne bezne, by sa nad tym ludia ani nepozastavili, sranda jak v CR/SR z toho mame "specialnu obchodni politiku" :)

Aspon vidno ako daleko sme v sluzbach k zakaznikom... :)

Inak k tejto teme som minule cital zaujimaju studiu, ktoru robili niekde v USA myslim. Ked zvysili dobu, za ktoru moze zakaznik zbozi vratit na dvojnasobok (z 30 dni na 60 myslim ze to bolo), tak mnozstvo vraceneho zbozi naopak kleslo :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Whitelist

Příspěvekod scinkk » ned led 31, 2016 20:56

Tak ono je hezke jak to funguje jinde, ale pokud je to u nas vzacna vyjimka, o to dulezitejsi je upozoronit, ze to taky jde :) Kdyz jsem se na podobnou sluzbu ptal v Rokaci, tak se na me koukali jak na blazna :)

Upresneni jak to ma Hudy:
Nakupujete u nás a raději byste si zboží vyzkoušeli v pohodlí svého domova? Tuto možnost vám nově nabízíme! Pokud zjistíte, že vám zboží nevyhovuje, máte jedinečnou možnost zboží vrátit bez udání důvodu.
Nakupte zboží v kterékoliv prodejně HUDYsport.
Zakoupené zboží můžete do 3 pracovních dnů (do 7 dnů s HP kartou) vrátit bez udání důvodu s jistotou vrácení peněz.
Podmínky:
Zboží nesmí být použité.
Zboží musí být v neporušeném obalu.
Zboží musí mít všechny originální visačky.
Vrácení zboží musí být doloženo dokladem o nákupu.
Zboží musí být vráceno na prodejně, kde bylo zakoupeno.


Mimochodem tydenni lhuta mi na toto prijde zcela dostatecna, spis me fascinuje, ze mi prijde, ze v US jim pri vraceni snad nevadi, ze v tom clovek treba tyden chodi :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Whitelist

Příspěvekod grco » ned led 31, 2016 21:02

@scinkk: to jo, akoze ta moja poznamka nebola myslena negativne proti hudy, je fajn, ze aspon niekto sa snazi, skor to bola taka poznamka k tomu jak sa vacsina obchodov sprava u nas a v inych krajinach...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Příspěvekod scinkk » ned led 31, 2016 22:58

Nene já to tak nebral, taky bych byl rád, kdyby (nejen) toto fungovalo u nás lépe, tak je clovek rád aspoň za něco :-)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Whitelist

Příspěvekod booze » pon úno 1, 2016 10:05

scinkk píše:spis me fascinuje, ze mi prijde, ze v US jim pri vraceni snad nevadi, ze v tom clovek treba tyden chodi :)

Komplic tak projel USA. Na zapadnim pobrezi koupil komplet vybaveni, vcetne lednicky do auta, grilu, stan, dalekohled... prejel cele staty a na vychodnim pobrezi to po trech tydnech vratil, ze mu to nevyhovuje. :roll:

on je setrilek, kdyz jde do hospody, tak si da 6 lahvacu doma a pak jedno pivo v hospode na cely vecer :D
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Whitelist

Příspěvekod grco » pon úno 1, 2016 10:28

Ja ze vrati aj to pivo...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » pon úno 1, 2016 18:41

booze píše:on je setrilek...

Ja takovym rikam jinak :evil:

Docela by mne zajimalo, co s tim zbozim pak delaji. Rozbalene se prodava se slevou i u nas, ale pouzite?

grco píše:Ked zvysili dobu, za ktoru moze zakaznik zbozi vratit na dvojnasobok (z 30 dni na 60 myslim ze to bolo), tak mnozstvo vraceneho zbozi naopak kleslo

Zajimave, pokusili se to nejak vysvetlit?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod ita » pon úno 1, 2016 18:55

scinkk píše: Kdyz jsem se na podobnou sluzbu ptal v Rokaci, tak se na me koukali jak na blazna :)



Asi to tak nemají přímo dané jako v Hudy a je to o lidech, ptže mojemu tatovi to v RockPointu sami nabídli-doporučili. Ať si v botách ještě chodí pár dnů doma a kdyby něco, tak je vymění.
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

Re: Whitelist

Příspěvekod booze » pon úno 1, 2016 18:56

Pouzite v us za symbolickou cenu. Patagonia, OR :supz:

Tech 60 dni myslim, ze lide zapomeli a nepohlidali si datum. Afroamericane, tak driv nosili obuv, kazdy den nove tenisky, pak obchodnici udelali to, ze jsi si musel priplatit za pripadnou vymenu. :wink:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Whitelist

Příspěvekod grco » pon úno 1, 2016 19:49

@mike: https://www.washingtonpost.com/news/business/wp/2016/01/22/the-surprising-psychology-of-shoppers-and-return-policies/

“Since they don’t feel pressure to take it right back to the store, they kind of sit with it and live with it and say, ‘Well it’s not that bad,” Freling said.


Toto si myslim aj ja, ze je ten dovod. Sudim podla seba. :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » pon úno 1, 2016 19:56

Diky. Jj, presne to same napadlo i mne. A booze asi taky soudi podle sebe :twisted:

U nas bohuzel asi nerealizovatelne, kdyz uz ted lidi zneuzivaji 14 dnu na vraceni do e-shopu timhle zpusobem. Nesnasim vychcanky :evil:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod axi12 » pon úno 1, 2016 23:30

Takhle to má nastavené i Zoot - 2 nebo 3 měsíce tuším a taky říkal, že se toho tolik nevrací, že na to lidi pak zapomenou...
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Whitelist

Příspěvekod Stani » úte úno 2, 2016 0:01

V tých stánkoch, čo sú pred maratónmi, my pri bežeckých topánkach On Running hovorili, že u nich v predajniach bude takisto možné si požičať vybraný model a pobehať si v nich, lebo dobre vedia o rozdiely v skúšaní predajňa vs. plná záťaž.

V predajni si vyberieš model, potom dostaneš ten istý, ale vyčlenený na skúšanie. Ak vyhovuje, skúšobný vrátiš a berieš nový. Časom "vybúchané" skúšobné potom postupne nahradzujú. Mohol si si vziať aj dva skúšobné modely naraz a vybrať si. Či to tak platilo aj po otvorení tých predajní....neviem. A zdôraznil, že to bude samozrejme za zálohu, ale v akej výške, to už som zabudol.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Whitelist

Příspěvekod budo » úte říj 25, 2016 14:49

Pochvala za přístup pro Pinguin. Pro někoho, komu taková filozofie nevadí, je Pinguin jistě skvělá volba. Prostě jak se vám s tím něco šustne, Pinguin to bez okolků vyřeší. Sice kdybych příště kupoval stan, asi už bych stejně volil spíš speciálku typu TarpTent, ale pochvalu si Pinguin zaslouží. Zná svou kvalitu i zákazníka a k reklamacím stojí čelem (na rozdíl od Adidasu, ale to sem nepatří). Za přístup servisu k zákazníkovi je to jednoznačně jednička s hvězdičkou. Můj stan Aero 2 už řešili třikrát. Naposledy mi vyrazili dech.
1) zlomil se konec tyče u Y spojky - řekli, že se to u prvních sérií stávalo, že vyměnili materiál tyčí za jiný, zdarma a rychle mi poslali nové tyče.
2) zašili díru v tropiku - neumím si vysvětlit, kde se tam vzala, s věcma zacházím fakt šetrně. Nejspíš am tu skobu v nestřeženém okamžiku udělaly děcka. Pinguin zašil, podlepil, nic si neúčtoval.
3) na některých místech zdegradovaly pásky na podlepení švů a podlážka začala protékat až tak, že stačilo postavit stan na vlhkou zem, lehnout si do něj na karimatku a karoška byla zespoda mokrá. Tak jsem to poslal s průvodním dopisem. Za pár dní přišel stan zpátky. U něj přiložená hlavičková A4 Pinguinu se strohým sdělením: "Vyjádření: Oprava tropika, výměna ložnice" - Opět bezplatně! - Fakt respekt k přístupu pana Krále a jeho firmy Pinguin k zákazníkovi!
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » pát lis 18, 2016 13:59

Musím pochválit kyslíkarny (O2): nějak sem zapoměl, že nám pomalu expiruje firemní dvouletá smlouva, ozval se mi obchodní zastupič a po asi 30-ti sekundovém rozhovoru jsme se dohodli na prodloužení o další 2 roky...

Aniž bych o cokoli usiloval, dostali sme na každé číslo neomezené volání do všech CZ sítí, obrovskou slevu na volání do zahraničí (celosvětově) a 200mega dat.... to vše za cenu výrazně nižší než 4stovky.... =D>

Navíc 1,5GB dat do noťasu a výrazný kredit na nákup HW.

Jo, sem spokojen..... =D>
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28248
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Whitelist

Příspěvekod Hafi » čtv pro 8, 2016 20:05

sice OT, ale musím pochválit Euronics. Kupovali jsme sušičku na prádlo, vánoční dárek šetřící čas.
Tak jsem se na eshopu registroval a objednal. V rámci toho jsem tam asi někde nechal zatrhnutý, že souhlasím s odebíráním newsletteru. Ale jelikož si většinou dávám dost bacha, abych to nedělal, tak to buď bylo někde chytře schovaný, nebo se na to decentně ani nezeptali.
Nicméně druhý den mi přišel mail, jak maj super hyper nový slevy. A naše sušička samozřejmě o 1000 levnější. Nic co by mě zruinovalo, ale na zemi to nenajdeš. No naběhli si, kdyby se na newsletter normálně zeptali, odmítnul bych ho a o slevě bych netušil.
Tak jsem jim napsal, že to sice asi dělat nebudu, protože jsem línej, ale samozřejmě bych mohl objednávku zrušit, sušičku buď nepřevzít až mi ji přivezou nebo do 14 dní vrátit a objednat si tu levnější. A že mi tedy přijde dobrý nápad, aby mi tu tisícovku vrátili, protože proces s vrácením sušičky by je vyšel mnohem dráž. Nejspíš došli ke stejnému závěru, protože si napsali o číslo účtu a tisícovku už poslali...což mi dost překvapilo, čekal jsem na začátku v nejlepším případě 1000 Kč voucher na další nákup.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8423
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Whitelist

Příspěvekod booze » pát led 13, 2017 13:12

CP vcera v 13.30 objednavka, 14.00 sms prevzeti zbozi, dnes 7.45 balik doma. :shock:
Asi ty reklamace na CP funguji. :wink:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Whitelist

Příspěvekod slash1111 » úte úno 21, 2017 17:41

Skialpinista.sk
odborna obsluha
da sa pri sete dohodnut na cene
ustretove a rychle vybavenie (nimi nezavinenej) reklamacie
:smt023
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Whitelist

Příspěvekod grco » úte úno 21, 2017 18:13

To je obchod v Dolnom Kubine! =D>
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny