Whitelist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Whitelist

Příspěvekod fps » úte říj 8, 2013 18:17

tak to je velké zklamání, Cumulus Incredilite byl můj jasný favorit, já jsem štíhlejší postavy, jaksi nechápu proč nedělají XXL, koukal jsem tady na míry http://www.sleepingbags-cumulus.com/jackets.html, a podle nich by mi mělo sedě něco mezi L a XL? myslíte že mam zkusit napsat na info@outdoorline.sk jak je to s těmi velikostmi?
- ještě dotaz k tomu jak je velká kapuce, připadá mi že je dost velká? že je spíš na přilbu? což by pro mě nebylo moc dobré, protože já přílbu pod ní nosit nebudu
P.S. asi by to chtělo přesunout do tématu Cumulus
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Whitelist

Příspěvekod deu » úte říj 8, 2013 19:06

Pročetl jsem celé vlákno na polském foru(38 stránek),kde bundu ve spoluráci s Cumulusem designovali,jsou tam i fotky lidí a jejich výška/váha,mrkni pro představu.Bunda je určená i na zimní lezení=kratší v předu pro jištení a velká kapuce na helmu - jde regulovat šňůrkou a pak sedí i bez helmy.
Obrázek
Uživatelský avatar
deu
účastník
účastník
 
Příspěvky: 585
Registrován: pon kvě 2, 2011 20:05
Bydliště: Praha

Re: Whitelist

Příspěvekod budo » úte říj 8, 2013 20:20

@fps: vůbec neuvazuj o menší než xl při své postavě. Do L bych se nevešel ani já. Natož ty. XL-ko mi Deu půjčil a bylo mi vcelku dobře.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Whitelist

Příspěvekod fps » stř říj 9, 2013 13:50

tak to je špatné, XL by mi byla mala, hold se musím ohlédnou jinde
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » úte říj 22, 2013 9:17

Velka pochvala prodejne Alpisport Pribor za (uz nekolikaty) rychly servis trekovych holi Fizan Altitude (resp. predtim Everest). Syn na ne upadl a ohnul spodni dil. Uhnout zpatky to neslo. Pri navsteve v Alpisortu vzali stary spodni dil, dali novy is novym hrotem, namontovali stary talirek. Hotove to bylo za 5 minut - a chteli za to jenom par korun. Ja jsem tam sel na jistotu, protoze stejne to resili i predtim uz treti krat, takze uz zachranili celkem dva pary holi ani ne za tretinovou cenu jednoho paru. Prvni par Everestu je diky tomu ve skvelem stavu i po osmi letech.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod budo » čtv říj 24, 2013 13:08

Netýká se vybavení pro outdoor, přesto chválím pana Pažebřucha na http://www.eleshop.cz
Porouchanou digestoř rychle opravili, doručili a proplatili naše náklady na poštovné související se zasláním reklamovaného zboží. Vše tak, jak má být v rámci zákona i dobrých mravů. Vše rychle, ochotně, slušně a bez vytáček. Dávám palec nahoru!
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Whitelist

Příspěvekod rebi » ned lis 10, 2013 10:39

2 VELKE pochvaly...

1.Alpsport na Florenci v Pze..
koupil jsem si botky (Scarpa ZEN) a naprosto v pohode mi nabidli hodne slusnou slevu...
mimo jine i diky tomu,ze jsem platil v hotovosti...
A nebylo to poprve co jsem ta kupoval za cenu,co se mi povedlo usmlouvat..

2.MAPIS nebo take KIWICK mapy na Arbesove namesti v Pze..
koupil jsem tam za 700,- RG pruvodce,ktereho jsem za cca 4mesice
vratil pac jsem musel zrusit odlet a tudiz jsem ho vubec nepouzil...
presto mi dal penize..
Nemluve o tom,ze majitel je moc fajn clovek s kterym se da pokecat o vsem moznem...
Today is a really good day for somebody else to die..
Time is the best teacher. Unfortunately it kills all its students.
Memories fade, but a google search never forgets.
Friends are just enemies you haven't met yet.
Uživatelský avatar
rebi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 838
Registrován: úte dub 7, 2009 18:04

Re: Whitelist

Příspěvekod axi12 » sob led 11, 2014 23:57

Zase bych rád velmi vyzdvyhl outdoorovou trafiku E-Outdoor v pražských Dejvicích. Kde jinde vám nabídnou, že kvůli vám přijdou a otevřou v sobotu odpoledne nebo neděli dopoledne, i když nemají jistotu, že tam něco koupíte? :)

My ovšem tentokrát nakoupili, po důkladném ozkoušení několika modelů batohů Osprey vyhrál dámský Kyte 66.

To vše ještě podrthuje bezvadná a rychlá komunikace přes soc. síť facebook :prayer:
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Whitelist

Příspěvekod šíp » čtv led 16, 2014 16:42

Finský obchod s mapami Karttakeskus. V neděli objednána a zaplacena cyklistická mapa severního Finska, dnes mapa dorazila. Takovou rychlost jsem fakt nečekala :shock: =D> :supz:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Whitelist

Příspěvekod Zdéňa » čtv led 16, 2014 18:05

A platí se nějaké poštovné? Předpokládám, že platba normálně kartou, že? Asi budu taky objednávat :D

Edit: Tak placení už vidím a to poštovný taky někde najdu :wink:
Uživatelský avatar
Zdéňa
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1488
Registrován: pon srp 25, 2008 11:47
Bydliště: Příbram, práce v Praze

Re: Whitelist

Příspěvekod šíp » čtv led 16, 2014 19:46

Jo, platila jsem kartou a žádné poštovné jsem neplatila.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Whitelist

Příspěvekod Hafi » sob led 18, 2014 16:44

Tak musím pochválit ČD za pokrok při prodeji jízdenek...sem si koupil jízdenku on-line a nemusel jsem si ji tisknout, ani se nekonala tradiční marná snaha o načtení QR kódu z matného displeje počítače, prostě člověk podá in-kartu a on si sám načte, že jízdenku mám a kam jedu.
Kdo nemá in-kartu, tomu pošlou kód v sms a rovněž není třeba nic tisknout ani udržovat nabitýNB po celou dobu cesty.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » ned led 19, 2014 3:11

Ty jo, ziram. Takhle by to melo vypadat. Sice bych se trochu bal situace, kdy tam pruvodci zaznam mit nebude, ale pokrok to je na CD az neuveritelny =D> Jeste jsem koukam na nakup pres mobil; to by bylo fajn, kdyby se ovsem dalo platit elektronickou penezenkou na IN karte. Pouzivat platebni brany a karty je na mobilu trochu nepohodlne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49390
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Whitelist

Příspěvekod Hafi » ned led 19, 2014 10:13

...to se snadno stane, že ji tam nebude mít, aktualizace jejich systému probíhá cca po 10-15 minutách. Tj pokud si jízdenku online koupíš až cestou na nádraží, tak jí to nezná a prohlásí za neplatnou. To ovšem platí i v případě že jim máš vytisklou nebo v pdf v telefonu.

Stalo se mi jednou, tehdy byl docela čas, tedy se vrátil asi za půl hodiny to zkusit znovu. Pokud bych vystupoval dříve, tak může zavolat pro online ověření na dispečink (což si dokážu představit, že by třeba kdybych jel jen z Brna do Blanska, kde to je furt střídavě v tunelu, mohl být problém a nemusel by mě zvládnout zkontrolovat. Nevím, jaké na to mají v tomto případě postupy, nicméně z chování průvodčího jsem zjistil, že se to stává velmi výjimečně, že si někdo koupí jízdenku v podstatě až cestou v podchodu - jsem nestíhal pokladnu a nechtěl platit za prodej ve vlaku).
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Whitelist

Příspěvekod axi12 » ned led 19, 2014 12:10

Jo, taky mě to minulý týden při cestě do prahy velmi mile překvapilo, když jsem podával paní průvodčí po InKartě i obrazovku počítače a ona, že to už nepotřebuje... s takovým úsměvěm, jako že už vyhráli nad systémem :D

+1 pro ČD, už jen dostat čas na nějakou přijatelnou hodnotu a nejezdit dobytčákama z 90. let....
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Whitelist

Příspěvekod mvaldo » pát led 31, 2014 13:02

Cumulus, 5 rokov zaruka na bundy aj tie, uz skor zakupene :supz:
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Whitelist

Příspěvekod mariannakatya » úte bře 11, 2014 13:05

5 rokov??

dik :)
mariannakatya
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte bře 11, 2014 12:56

Re: Whitelist

Příspěvekod budo » čtv bře 20, 2014 23:44

Rád zde pochválím přístup pánů v brněnském kamenném obchodě www.kapesni-noze.cz

Ochotně mi poradili a předvedli nože, které jsem měl předvybrané, plus s ohledem na mnou specifikovaná kritéria doporučili pár dalších modelů. Vybíral jsem dlouho, zvažoval různá hlediska od materiálů přes tvar čepele, mechaniku nože až po ergonomii, která se nakonec v mém výběru ukázala jako parametr s nejvyšší prioritou. Nakonec na webu lze vyčíst dost, ale kudlu osaháte a zjistíte, jak padne do ruky, jen v obchodě. Trpělivě a ochotně mi odpověděli na otázky, dali doporučení a nechali mne v klidu vybrat. Tento obchod rozhodně zaslouží pochvalu ve whitelistu.

K vybranému noži je něco ZDE.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Whitelist

Příspěvekod Voko » čtv dub 24, 2014 13:38

chválím HUDY a ALPY za rychlost při on-line vyřízení OEAV - v úterý proběhla platba z mého účtu na účet HUDY a dnes mi přišla karta OEAV domů :smt023 :smt023
Uživatelský avatar
Voko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 931
Registrován: pon bře 23, 2009 20:28
Bydliště: Ostrava

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » čtv dub 24, 2014 13:50

budo píše:Rád zde pochválím přístup pánů v brněnském kamenném obchodě www.kapesni-noze.cz
... Tento obchod rozhodně zaslouží pochvalu ve whitelistu.
A kdybys je nakonec precejen na...kakal, tak by Ti taky velice ochotne ukazali jine prakticke vyuziti tech nozu :axe: :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod CABi88 » pon kvě 5, 2014 8:42

Není to žádná novinka ale mám potřebu vyjádřit svou spokojenost s firmou Jurek S+R u které jsem nedávno zakoupil stan TOP 2.5 na výstavě sport show kde se nám i na stísněném prostoru nadstandardně věnovali a nyní při objednávce podložky pod stan vyhověli zákaznickým úpravám bez navýšení ceny. Díky
Uživatelský avatar
CABi88
nováček
nováček
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv úno 16, 2012 10:14

Re: Whitelist

Příspěvekod Sirkka » stř kvě 21, 2014 15:20

Není to úplně outdoor, ale na neobvyklé čokolády je super obchod http://www.chocoexclusive.cz/. Jednání, rychlost, kvalita, vše dobré. I ceny si myslím, že jsou ok, některé čoko se ani jinde nedají sehnat. Když je třeba mátová čoko, nebo chilli, tak je tam příchuť fakt cítit :-) A mají 100% čoko *
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Whitelist

Příspěvekod šíp » stř srp 20, 2014 19:35

Dávám na whitelist firmu Hiko. V poslední době se více věnujeme vodní turistice, takže jsme u nich udělali více nákupů. No a jelikož na některé věci přicházíme tak nějak postupně, stalo se, že jsem udělala během jednoho dne dvě objednávky, každou zaplatila kartou. Každá tedy měla zaplacené poštovné. Neřešila jsem to, říkala jsem si, moje blbost, měla jsem si napřed sesumírovat, co vlastně chci.
Na druhý den jsem měla telefon z firmy, že jedna požadovaná věc není k dispozici, ačkoliv v době vložení do košíku byla virtuálně k mání. Nabídli mi místo toho alternativu, kterou jsem přijala, a paní na závěr povídá, že jelikož mám objednávky dvě, zda se budu zlobit, když mi je sloučí do jedné a přebytečné poštovné vrátí. Příjemně mě to udivilo, poděkovala jsem jí a na závěr jsem se zeptala, zda bych si mohla nad plán přibrat ještě jednu věc /neoprenové návleky na kolena/. Neměla s tím problém, a na můj dotaz, jak s placením, se mi dostalo odpovědi, ať to neřeším.
Zboží dnes dorazilo, a dle mých propočtů firma Hiko tratila asi 300 Kč. Udělali to cíleně, aby vyhověli zákazníkovi. Za mě palec nahoru a určitě to nebyla poslední objednávka, kterou jsem u nich učinila.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » stř srp 20, 2014 19:40

sem zapoměl to postnout i sem, i dyž tady to stejně asi nikoho nezajíma....

pavproch na AF.cz píše:tleskám a klaním se podpoře ze strany AR.net... před chvílí se mi při aktualizaci databáze P950 "rozsypala" data na SD kartě, vzdálená podpora byla okamžitá a účinná a navíc ve formě srozumitelné i PC lamě mého formátu.... :prayer: :prayer: :prayer: :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28277
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Whitelist

Příspěvekod šíp » stř srp 20, 2014 19:42

Máš pravdu, nezajímá, navíc jsem ani nepochopila jádro pudla :ú
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » stř srp 20, 2014 19:43

mám v autě detektor radarů typ P950 a u něj je třeba občas aktualizovat databízi GPS souřadnic, která je na Sd kartě... mno a mně se při té aktualizaci ta SD karta zasukovala.... toť celé :oops:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28277
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » stř srp 20, 2014 19:49

Zasukovana se da prinejhorsim preformatovat, ale ja jsem nedavno svou ztratil a ted zjistuju, ze se nova 2GB uz skoro neda sehnat, pricemz ma stara GPS vetsi neumi...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49390
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » stř srp 20, 2014 19:51

tam to bylo komplikované tím, že se rozsypal log událostí (1.6GB soubor), takže asitak... nakonec to taky skončilo format E: enter :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28277
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Whitelist

Příspěvekod axi12 » stř srp 20, 2014 19:53

@mike: SD nebo microSD? Skoro v každém e-shopu ji seženeš, by mě zajímalo, kde jsi hledal.
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » stř srp 20, 2014 19:56

SD nebo mikro s adapterem. Rad bych treba SanDisk, ma GPS je trochu vybirava. A ne nejaky cinsky fake.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49390
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny