Whitelist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Whitelist

Příspěvekod terkad » čtv dub 9, 2015 13:33

Chci pochválit olomoucký Scott.
Loni koncem sezóny jsem na brněnské pobočce kupovala lyžáky Scott Celeste a když jsem se v nich letos konečně pořádně prošla, začala se mi skrz nedotaženou přezku trhat vnitřní botička.
Ač jsem neměla doklad, fakturu si dohledali, přezku dotáhli, preventivně podlepili všechny přezky nálepkami, co se dávaní pod bowdeny, vše nafotili, boty mi nechali a na reklamaci poslali jen fotky.
Včera jsem dostala fungl nové botičky výměnou za ty natržené. Sice pánské, takže o kousínek vyšší, ale zase novější model s dle mého lépe řešenou podrážkou.
Uživatelský avatar
terkad
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4441
Registrován: pát led 18, 2008 19:27
Bydliště: Jankovice (Uherské Hradiště)

Re: Whitelist

Příspěvekod budo » úte dub 21, 2015 11:30

Rád bych pochválil přístup paní Rotové z firmy Progress.

Asi 2 roky nosím jejich funkční mikinu Torrez II Technostretch. Je naprosto dokonalá, parádně odvádí pot, vnější úplet nežmolkuje, velikost "na tělo" skvěle izoluje a podzim až jaro, pokud nefučí vichr (jinak převlékám pertexku), nosím na treky k naprosté spokojenosti funkční triko LS + tuto mikču. Jediné, co mě mrzelo, že lemy na rukávech a v bocích se už od začátku páraly. Protože jsem byl línej reklamovat, sám jsem si to asi 3x zašil. Mikina je tak super, že i přes tuhle drobnou nepříjemnost jsme dneska objednávali ještě jednu pro manželku, která si ji ode mne půjčuje na dogtreky. Měl jsem nějaké dotazy, tak jsem zavolal do Progressu a mluvil konkrétně s paní Rotovou. Dotazy ochotně zodpověděla a když jsem se zeptal, jestli už mají vyřešené to párání lemů, překvapeně mi řekla, že o takovém problému neví, nikdy to nikdo nereklamoval a ochotně nabídla, abych si mikču poslal, že to ve výrobě přešijou. Přestože jsem upozornil, že už je asi mikča po záruce. Takže jestli jsem měl na jedné straně trošku smůlu na kus, tak na druhou stranu rád chválím solidní a vstřícný přístup výrobce - firmy Progress a konkrétně paní Rotové. Například pan Hrdina z Infitu by se tady mohl hodně hodně učit. Je velmi příjemné, když se výrobci takto umí chovat k zákazníkovi. Z mé strany tímto rozhodně získal Progress respekt, úctu a věrnost!
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Whitelist

Příspěvekod budo » stř dub 22, 2015 10:46

Tak včera jsem mikinu poslal.
Dnes dopoledne mi psali, že je opravená! :)
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Whitelist

Příspěvekod budo » čtv dub 23, 2015 5:49

Chválím Pinguin.
Před 2 lety na jaře jsem koupil na konci výstavy stan Aero 2 a zapomněl si říct účtenku (pro případnou reklamaci).
Loni na podzim mi praskl konec jedné části tyče, který se vkládá to trojcestného segmentu. Telefonicky jsem se domluvil s panem Simčukem z Pinguinu na výměně. Pak mi asi půl roku trvalo, než jsem byl schopen to zabalit a poslat. Nakonec jsem to udělal zřejmě po jakési pomyslné dvouleté lhůtě od vlastní koupi. Tyče bez průtahů opravili a poslali obratem.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Whitelist

Příspěvekod Sirkka » čtv dub 23, 2015 9:34

Budo, můžeš mi prosím do SZ napsat nějaký kontakt na Pinguin? Půl roku zpět jsem našla někde na netu kontakt (tuším někde na webu Pinguinu, už nevím), telefon nikdo nebral a na mail mi nikdo neodpověděl. Potřebuju opravit stan. Díky.
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Whitelist

Příspěvekod budo » pát dub 24, 2015 13:56

Před chvilkou přivezla PPL mikiny. Takže jednak to byl fofr a navíc mne při rozbalení čekalo další příjemné překvapení. Tube zdarma jako pozornost firmy Progress! To je parádní a jen po potvrzuje, že jsou ve Whitelistu uvedeni zcela po právu. Děkuji!
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Whitelist

Příspěvekod mvaldo » úte kvě 12, 2015 11:22

zn. Tilak bude oficialne zastupena aj v SR ;)
zasluhu na tom ma kto iny ako Peter z Outdoorline ;)
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Whitelist

Příspěvekod deu » úte kvě 26, 2015 13:26

Pochvala pro Tilak.Po vyprání bundy Tilak Storm na 30C v tek.pracím prášku na GTX oděvy a šetrný režim v pračce částečně odpadly(odlouply se) oba nalaminované zipy v podpaží.Opraveno výměnou zipů a odesláno zpět zdarma.Bunda byla po záruce,ale jinak ve velmi dobrém stavu. :finga: Za mě super přístup k zákazníkovi!
Obrázek
Uživatelský avatar
deu
účastník
účastník
 
Příspěvky: 585
Registrován: pon kvě 2, 2011 20:05
Bydliště: Praha

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » úte kvě 26, 2015 17:22

To je od Tilaku hezke, ale ... nemela by bunda predevsim prani vydrzet? A to i po zaruce? Mam jejich kalhoty pres 10 let, jsou v hroznem stavu (vsak uz mam nahradu), praly se mnohokrat a nalaminovane 3/4 zipy porad drzi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Whitelist

Příspěvekod deu » úte kvě 26, 2015 17:30

mike píše:... nemela by bunda predevsim prani vydrzet?
No to bych byl radši,ale co mám dělat,jsem rád že bude dál sloužit.
Obrázek
Uživatelský avatar
deu
účastník
účastník
 
Příspěvky: 585
Registrován: pon kvě 2, 2011 20:05
Bydliště: Praha

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » úte kvě 26, 2015 17:31

pochvala pro pana Halbicha (muc-off) - za poslední dva roky sem u něj ve webšopu nakupoval asi 3x a vždy naproszo perfektní, korektní a velmi rychlý.... :prayer:

a navíc ty jeho produkty fakt fungujou.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28131
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod axi12 » čtv kvě 28, 2015 7:14

Direct Alpine =D> V pátek jsem odeslal bundu na reklamaci, dnes mi přišel e-mail, že ji opravili a ještě dnes posílají zpět. Super!
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Whitelist

Příspěvekod sobb » ned kvě 31, 2015 21:44

Stěžovací vlákno sice frčí mnohem více, ale chválit je také třeba :)

Takže pochvala a díky pro Pandaoutdoor.cz - výborná a rychlá komunikace jak před nákupem (informace kdy jsem se ještě rozhodovala), tak v jeho průběhu (ohledně přesného doručení), tak i poté (při řešení problému, tímto chválím i výrobce - Terra Nova, který nevymýšlel žádné výmluvy a prostě poslal nové tropiko). V Pandě navíc většinu věci drží skladem (jak se ostatně vyjádřil majitel- "přijde mi nefér, aby zákazník na zboží čtrnáct dní čekal"), za mě po všech stránkách palec nahoru, velice dobrý obchod. *

Další příjemné nakupování bylo na VodaHory - opět super osobní přístup, výborná komunikace a příznivé ceny. Taktéž díky :prayer:

Ještě jsem chtěla původně pochválit i již tradičního giganta Mall.cz, že jako vždy vše v pořádku poslali, jak měli a kdy slibovali. Ale hned při následném (tentokrát neautdórovém) nákupu mě nakrkli s roztrženým balíkem a celkem pomalým řešením (ještě není vyřešeno), takže u těch se můj postoj silně zneutrálnil a uvidím, co vymyslí ohledně mé reklamace.

A stejnětak je to u Pinguinu - u nich objednané kalhoty přišly hned druhý den a ještě s poštovným zdarma, ale na můj feedback ohledně nepovedeného moneybeltu nebyla reakce ani tehdy, když jsem jej původně posílala, ani teď, když jsem se, v rámci komunikace ohledně kalhot, připomněla. Bylo mi slíbeno, že předají technikům nebo kam a opět bez reakce ... takže Pinguin taky tak nějak napůl, něco super, něco naprostý propadák :?
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Whitelist

Příspěvekod pickard » pon čer 1, 2015 13:35

Velká pochvala pro sportokay.com.

I přes dva měsíce prošlou vracecí lhůtu vzali zpátky nesedící boty, bez otázek, keců, za 100% ceny. :prayer:

(Pozn1.: Pravda, boty úplně nové, nenošené, čisťounké, krabice, visačky všecko...)
(Pozn2.: Pravda, mám u nich utraceno skoro 2000 EUR... Mohlo hrát roli.)
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: Whitelist

Příspěvekod budo » pon čer 1, 2015 16:39

Rad bych pochvalil zdejsiho uzivatele a provozovatele outdoorovyho sekace dudyho :D :wink:
Sehnal mi Berghaus Deluge, úplně nový za super cenu.
Díky dudy.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Whitelist

Příspěvekod sobb » pon čer 8, 2015 13:12

sobb píše:... Mall.cz ...Ale hned při následném (tentokrát neautdórovém) nákupu mě nakrkli s roztrženým balíkem a celkem pomalým řešením (ještě není vyřešeno)

... u Pinguinu - ... na můj feedback ohledně nepovedeného moneybeltu nebyla reakce ani tehdy, když jsem jej původně posílala, ani teď, když jsem se, v rámci komunikace ohledně kalhot, připomněla.
takže pro pořádek a uzavření - oboje vyřešeno - z Mall.cz nabídli buď možnost vrácení s tím, že zaplatí poštovné, anebo slevový kupón na další nákup.

A z Pinguinu se mi také ozvali, poslali inovovanou verzi moneybeltu, který jsem kvůli rozepínací se přezce tehdy ztratila.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Whitelist

Příspěvekod AldaCZ » úte čer 16, 2015 8:54

Chtěl bych vyzdvihnout uživatele Aldo z e-shopu prohory.cz. Kupoval jsem jeden Malachowski péřák na zimu minulý rok a měl jsem k tomu možná až moc dotazů, že by to mohlo leckoho docela otrávit, ale na vše mi odpověděl, poradil s problematikou a nic mi zbytečně nenutil. Druhý spacák jsem kupoval tento rok s tím, že to původně měla být lehká syntetika. Po mých zase X dotazech, prioritách a nerozhodnosti jsme nakonec dospěli k rozhodnutí, že bude nejlepší koupit lehoučký péřový Cumulus, které má nově v nabídce. Opět nic nenutil, neříkal jak je jeho zboží nejlepší (občas se s tím setkáme všichni někde ;-) ), dokonce mi radil i jiné výrobce syntetických spacáků. Jednoznačně doporučuji !
Uživatelský avatar
AldaCZ
nováček
nováček
 
Příspěvky: 130
Registrován: úte lis 25, 2014 7:04
Bydliště: MorKras

Re: Whitelist

Příspěvekod booze » stř čer 17, 2015 18:14

Dámy v obchode České fusakle Malinovského nám. 5, Brno. Vynikajicí pristup k zákaznikovi a znaji nazpamet slozeni vseho, co prodavaji (tak 1000 polozek maji urcite). Usmevave bez problemu a byla i SLEVA! Super obchodnice doporucuji navstivit. * \:D/
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Whitelist

Příspěvekod sobb » stř čer 17, 2015 22:07

Tak, tak. Příjemnej a sympatickej obchůdek. Personálem i sortimentem.
Akorát kdo tam vyrazíte nakupovat - neberou platby kartou. Já posledně tu stovku nebo dvě ještě vyštrachala, ale jinak bych to tam musela nechat, pro příště už vím :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Whitelist

Příspěvekod booze » čtv čer 18, 2015 12:20

Karty uz berou 8)
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Whitelist

Příspěvekod Morty » čtv čer 18, 2015 18:09

Jurek a PPL - před časem jsem měl dotaz ohledně velikosti pláštěnek, odpověď mi přišla do druhé ho dne od ředitele firmy :-). Je super, když vedení podniku "jen" nevede podnik, ale když je potřeba, dělá, co je zrovna potřeba. A co se týče následné objednávky v jejich e-shopu, taktéž velká spokojenost. Zboží doma za 40h od objednávky přičemž 24h trval převod platby (předem), to je velká paráda :-).

Fakt mě mrzí, že Jurek nedělá UL stany, protože s výrobky i komunikací mám už celkem hodně zkušeností (opravy, úpravy, náhradní díly...) a je radost něco si od něj koupit :-).
Uživatelský avatar
Morty
účastník
účastník
 
Příspěvky: 289
Registrován: pon bře 13, 2006 20:16

Re: Whitelist

Příspěvekod fps » čtv čer 18, 2015 18:13

Morty píše:Fakt mě mrzí, že Jurek nedělá UL stany, protože s výrobky i komunikací mám už celkem hodně zkušeností (opravy, úpravy, náhradní díly...) a je radost něco si od něj koupit :-).

jojo, moje řeč
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Whitelist

Příspěvekod booze » čtv čer 18, 2015 19:34

Morty píše:... od ředitele firmy :-). Je super, když vedení podniku "jen" nevede podnik, ale když je potřeba, dělá, co je zrovna potřeba.

Jestli je krestnim Michal nebo Mirek, tak ten je super obchodnik. :prayer: Vybral jsem modely spacaku pro nase zeny a nebyl problem vybrat jinou napl. Do 3 tydnu byly spacaky doma objem sel znat hodne. =D>
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Whitelist

Příspěvekod Morty » čtv čer 18, 2015 20:02

booze: Stanislav :wink:
Uživatelský avatar
Morty
účastník
účastník
 
Příspěvky: 289
Registrován: pon bře 13, 2006 20:16

Re: Whitelist

Příspěvekod booze » čtv čer 18, 2015 20:21

Je to tak 5-6 let zpet a mam dojem, ze byl od eM. :oops: sry
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Whitelist

Příspěvekod Sirkka » pát čer 19, 2015 15:21

budo píše:Chválím Pinguin.

Svým způsobem se přidávám k Budovi. Posílala jsem do Pinguinu po telef. domluvě na opravu potrhané tropiko (na blbém místě, že jsem si netroufla to opravovat sama). Po třech týdnech bez reakce jsem tam volala, jaká je situace. Paní se mi omlouvala, že mají moc práce, ale že ho hnedka opraví a pošlou. Nic se nedělo, opět jsem volala (neb se mi blíží dovolená a nechtěla jsem řešit stan na poslední chvíli), opět slíbeno, že bude stan následující den opraven a poslán. Tentokrát se tak stalo, tropiko dnes dorazilo kurýrem a nic jsem neplatila. Díky Pinguinu =D> :)
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » pát čer 19, 2015 15:49

Jindra Klásek - Sonim CEE Support Centre... :prayer: =D> =D> =D> =D> =D>
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28131
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » čtv črc 2, 2015 11:42

:smt023 pro BernoŠport v Pieštanoch/Trenčíne..... našel sem u nich poslední volný pár č. 42 Inov8 Recolite 190 (které se už nevyrábějí)..... už je mám na nohách.... :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28131
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod budo » čtv črc 2, 2015 15:08

Chválím Pinguin. Roztrhlé tropiko (netuším jak, ale asi děti) opravili obratem, abych ho měl s sebou v čas na dovču. I přesto, že mají velký fofr. Navíc zdarma. Děkuji paní Košťálové z reklamací! =D>
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Whitelist

Příspěvekod Wiking » pát črc 3, 2015 7:27

... teda ne ze bych byl s kolegou Budo nejak domluveny..nejsem :lol: ...

VELIKA POCHVALA FIRME PINGUIN.
Mam od nich takovou nepromokavou bundu na jaro a podzim. 17.cervence 2015 mi vyprsi zaruka, uz ji mam skoro 2 roky.
Nedavno jsem zjistil, ze se mi tam zezadu jak je ten tunylek na stahovani v pase rozlepuje.

Zavolani prijemne pani Kostalove do Nachoda, "Poslete to sem", dorazilo jim to ve CTVRTEK a v patek mi to odeslali opravene!!!!!

Bleskova oprava netrvala ani 24 hodin!!!

Klobou dolu pred Pinguinem.. tady se ja, maly zakaznik citim jako reditel zemekoule :finga:
Uživatelský avatar
Wiking
účastník
účastník
 
Příspěvky: 277
Registrován: sob pro 8, 2012 6:32
Bydliště: Dresden, obcas Brno.

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny