Whitelist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Whitelist

Příspěvekod teoretic » stř led 11, 2006 14:48

sem piste prodejny, se kterymi mate dobre zkusenosti

@all: zkuste se zdrzet diskuzi/pokecu, ty pripadne vedte ve vlaknu POKEC

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Filltos » stř led 11, 2006 14:53

Zacnu
Bartsport
www.e-outdoor.cz
Holan
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod teoretic » stř led 11, 2006 15:00

Naposledy upravil teoretic dne stř led 11, 2006 15:01, celkově upraveno 2
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Cezi » stř led 11, 2006 15:01

V Olomouci jsem spokojen s:
Hortezem http://www.hortez.cz - nahoře profici, reklamace v poho
Hudy - Ostružnická - při reklamaci u mě ani nechtěli doklad a vyměmili kus za kus
Uživatelský avatar
Cezi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 138
Registrován: pon říj 31, 2005 13:45
Bydliště: Olomouc

dobre zkusenosti s obchody na webu

Příspěvekod skalis » stř led 11, 2006 15:08

ahoj,
mam dobre zkusenosti s

www.bartsport.cz
www.affekt.cz

pravda, zatim sem nemusel nic reklamovat, nastesti. Jinak--objednavky bez problemu, rychle a ceny mirne (hlavne affekt):)
Uživatelský avatar
skalis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:59
Bydliště: Lanskroun

Příspěvekod teoretic » stř led 11, 2006 15:10

kamenny obchod -

Yety v Usti nad Labem

- moc mili a ochotni kluci a potom, co jsme s nima chvilku pokecal mam slevu 8 procent na vsechno (jako s hudykartou v hudaci, ovsem tam o procentu min :))

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: dobre zkusenosti s obchody na webu

Příspěvekod uplne jinej martin » stř led 11, 2006 15:11

skalis píše:ahoj,
mam dobre zkusenosti s

www.bartsport.cz
www.affekt.cz

pravda, zatim sem nemusel nic reklamovat, nastesti. Jinak--objednavky bez problemu, rychle a ceny mirne (hlavne affekt):)

ad holan - holan.cz
bouldershop.cz
humi.cz
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod pripluv » stř led 11, 2006 15:26

http://www.u100.cz v Brně na Husově...

Jinak reklamace v Hudy na Veveří 13 v Brně bez problémů. Když nezačnou radit, tak tam jsou v pohodě :ú
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod norman_64 » stř led 11, 2006 17:35

dobre mam s netsport.cz, corazon-batohy.cz :mrgreen: , a ted i s http://www.eshop.glumstore.cz ...
a taky s bartsporem - ale s ním mám i spatnou zkušenost---ale rozhodně na ně nezanevřu :wink: ....jo a pak taky solidní zkušenost s kameným kck cyklosport Zlín a ani v hudáči v ZL nejsou špatní *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod Lipon » stř led 11, 2006 17:42

Holan
Hanibal
Hudy (u Masar. nádr. v Pze)
Humi
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod Návštěvník » stř led 11, 2006 18:28

Dobre skusenosti mam:
Bratislava: obidva Treklandy, Ahoj v prirode
Banska Bystrica: Hudy, Tramtaria
Liptovsky Mikulas: ITOCA
Banska Stiavnica: Tanadsport
Návštěvník
 

Příspěvekod chonga » stř led 11, 2006 18:37

bartsport
rockpoint (Praha, Olomouc)
humi (Praha, Brno)
takovej malej krámek v Turnově skoro naproti Batovi směrem k náměstí(ty vo.. to je popis :oops: :oops:)
kola širer Beroun dolní patro
Yeti
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod uplne jinej martin » stř led 11, 2006 18:41

nevim teda, ale me vzdycky v rockpointu prisli tako totalni hovada co maj akorat nauceny nazpamet marketingovy kecy z letaku...
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod pripluv » stř led 11, 2006 18:43

Dobrá a rychlá komunikace s:

Schwartzkopf (http://www.sportschw.cz)

Tilak (http://www.tilak.cz)

Corazon (http://www.corazon-batohy.cz)
Naposledy upravil pripluv dne stř led 11, 2006 19:14, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

šopy

Příspěvekod Lumyr » stř led 11, 2006 19:01

tak určitě bartsport, sambarsport, bouldershop, affekt :mrgreen:
Uživatelský avatar
Lumyr
účastník
účastník
 
Příspěvky: 364
Registrován: sob led 7, 2006 22:44
Bydliště: Praha, hospody v Adru

Příspěvekod Návštěvník » stř led 11, 2006 20:40

Eliass sport v Brně na Josefské.
http://www.eliass.net/default_zasshop.asp
prodavači ochotní, rozumí věci, vždycky nám vyšli vstříc. kdyžjsme si např. v létě zkoušeli bundy Pinguin Parkery a já si pro sebe mlela něco v tom smyslu že nevím kolik mám limit na kartě a zda si to radši nekoupím v e-shopu tak nám prodavač udělal cenu, takže jsme to brali zrovna (podotýkám, že jsme ho nemínili vydírat, fakt to byla náhoda). cokoliv jsem potřebovala v jiném čísle,nebo barevném provedení,objednali,vzali si mobil, poslali smsku že zboží už přišlo... prostě paráda.
Návštěvník
 

Příspěvekod šíp » stř led 11, 2006 20:45

Anonymous píše:Eliass sport v Brně na Josefské.
http://www.eliass.net/default_zasshop.asp
prodavači ochotní, rozumí věci, vždycky nám vyšli vstříc. kdyžjsme si např. v létě zkoušeli bundy Pinguin Parkery a já si pro sebe mlela něco v tom smyslu že nevím kolik mám limit na kartě a zda si to radši nekoupím v e-shopu tak nám prodavač udělal cenu, takže jsme to brali zrovna (podotýkám, že jsme ho nemínili vydírat, fakt to byla náhoda). cokoliv jsem potřebovala v jiném čísle,nebo barevném provedení,objednali,vzali si mobil, poslali smsku že zboží už přišlo... prostě paráda.


to jsem psala já. blbne mi příhlášení. ale chyba je mezi židlí a klávesnicií
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod tuso » stř led 11, 2006 21:32

TAk já mám velmi dobré zkušenosti s Eliass sport v Ostravě. Ochotní, znalí věci- ještě i ta "modelka" co jsem si myslel, že ji mají jenom na ozdobu se vyzná. Když jsem po vyzkoušení skialp bot Scarpa Laser řekl, že ještě přemýšlím o značce Lowa, kterou oni nemají, tak z ní vypadlo, jestli myslím Structury, tak to jsem šel do kolen, protože znát i sortiment od konkurence,to se moc často nevidí.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Návštěvník » stř led 11, 2006 22:15

tuso píše:TAk já mám velmi dobré zkušenosti s Eliass sport v Ostravě. Ochotní, znalí věci- ještě i ta "modelka" co jsem si myslel, že ji mají jenom na ozdobu se vyzná. Když jsem po vyzkoušení skialp bot Scarpa Laser řekl, že ještě přemýšlím o značce Lowa, kterou oni nemají, tak z ní vypadlo, jestli myslím Structury, tak to jsem šel do kolen, protože znát i sortiment od konkurence,to se moc často nevidí.

jo tak s tim souhlasim. v eliassu jsou ok. Me je jeste dost sympaticky ten clovek v mariankach, Trek shop se to myslim jmenuje. Zatim vzdycky dobre a myslim ze i odborne poradil, pri reklamaci max ochotny a da se s nim i pokecat (kdyz tam neni moc lidi)
Návštěvník
 

Příspěvekod ONDRA » stř led 11, 2006 22:19

Anonymous píše:
tuso píše:TAk já mám velmi dobré zkušenosti s Eliass sport v Ostravě. Ochotní, znalí věci- ještě i ta "modelka" co jsem si myslel, že ji mají jenom na ozdobu se vyzná. Když jsem po vyzkoušení skialp bot Scarpa Laser řekl, že ještě přemýšlím o značce Lowa, kterou oni nemají, tak z ní vypadlo, jestli myslím Structury, tak to jsem šel do kolen, protože znát i sortiment od konkurence,to se moc často nevidí.

jo tak s tim souhlasim. v eliassu jsou ok. Me je jeste dost sympaticky ten clovek v mariankach, Trek shop se to myslim jmenuje. Zatim vzdycky dobre a myslim ze i odborne poradil, pri reklamaci max ochotny a da se s nim i pokecat (kdyz tam neni moc lidi)

kurna zas to blbne :((
jinak s Hudym a Rock pointem, at v Ov nebo Brne, nemam problem. Normalni prumer, zalezi na koho clovek netrefi. Neni problem tam sehnat aspon jednoho cloveka ktery tomu rozumi
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Příspěvekod tuso » stř led 11, 2006 22:24

ONDRA píše:
Anonymous píše:
tuso píše:TAk já mám velmi dobré zkušenosti s Eliass sport v Ostravě. Ochotní, znalí věci- ještě i ta "modelka" co jsem si myslel, že ji mají jenom na ozdobu se vyzná. Když jsem po vyzkoušení skialp bot Scarpa Laser řekl, že ještě přemýšlím o značce Lowa, kterou oni nemají, tak z ní vypadlo, jestli myslím Structury, tak to jsem šel do kolen, protože znát i sortiment od konkurence,to se moc často nevidí.

jo tak s tim souhlasim. v eliassu jsou ok. Me je jeste dost sympaticky ten clovek v mariankach, Trek shop se to myslim jmenuje. Zatim vzdycky dobre a myslim ze i odborne poradil, pri reklamaci max ochotny a da se s nim i pokecat (kdyz tam neni moc lidi)

kurna zas to blbne :((
jinak s Hudym a Rock pointem, at v Ov nebo Brne, nemam problem. Normalni prumer, zalezi na koho clovek netrefi. Neni problem tam sehnat aspon jednoho cloveka ktery tomu rozumi


To jo. V Rock Pointu jsem toho zatím moc nekoupil, ale v Hudy byli vždycky ochotní a celkem měli i jasno v problematice. A dokonce mi poradili jinou věc i když potom vydělali míň, to se celkem cení. Zase se jim to oplatí, protože se tam rád vracím. Eliass má zase moje sympatie i díky tomu, že mojí srdeční slabostí je f. Millet, a tu v OV jinde nemají.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod ONDRA » stř led 11, 2006 22:27

tuso píše:
ONDRA píše:
Anonymous píše:
tuso píše:TAk já mám velmi dobré zkušenosti s Eliass sport v Ostravě. Ochotní, znalí věci- ještě i ta "modelka" co jsem si myslel, že ji mají jenom na ozdobu se vyzná. Když jsem po vyzkoušení skialp bot Scarpa Laser řekl, že ještě přemýšlím o značce Lowa, kterou oni nemají, tak z ní vypadlo, jestli myslím Structury, tak to jsem šel do kolen, protože znát i sortiment od konkurence,to se moc často nevidí.

jo tak s tim souhlasim. v eliassu jsou ok. Me je jeste dost sympaticky ten clovek v mariankach, Trek shop se to myslim jmenuje. Zatim vzdycky dobre a myslim ze i odborne poradil, pri reklamaci max ochotny a da se s nim i pokecat (kdyz tam neni moc lidi)

kurna zas to blbne :((
jinak s Hudym a Rock pointem, at v Ov nebo Brne, nemam problem. Normalni prumer, zalezi na koho clovek netrefi. Neni problem tam sehnat aspon jednoho cloveka ktery tomu rozumi


To jo. V Rock Pointu jsem toho zatím moc nekoupil, ale v Hudy byli vždycky ochotní a celkem měli i jasno v problematice. A dokonce mi poradili jinou věc i když potom vydělali míň, to se celkem cení. Zase se jim to oplatí, protože se tam rád vracím. Eliass má zase moje sympatie i díky tomu, že mojí srdeční slabostí je f. Millet, a tu v OV jinde nemají.

jojo, Millet...za to maji taky plus. ja taky lidem radim treba i levnejsi veci, pac je mi celkem jedno kolik bude trzba :mrgreen:
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Příspěvekod Lipon » čtv led 12, 2006 9:11

jeste jsem zapomel Treking sport v Plzni na nam. Republiky
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod norman_64 » čtv úno 2, 2006 18:18

Musím sem přidat maxsport.cz - o všech maličkostech ohledně zakázky mě informovali---v pohodě vyměnili velikost (L za XL) a když jsem dostal tu správnou velikost ( spíš brácha) tak jsem neplatil ani poštovné *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod tuso » sob úno 11, 2006 17:52

Takže jedna dobrá zkušenost. Koupil jsem v Drapasportu v OC Futurum v Ostravě čepici KAma s GTX. Po cca 6. použitích se mi vzadu na spoji rozešel GTX, takže asi na 20% čepice chyběl. Donesl jsem čepku na reklamaci-koukli,kývli hlavou a...... poslali mě k regálu vybrat si jinou. Dost mě překvapilo, že chybělo staré známé- reklamační list a 3-4 týdny čekání, než se ozve dodavatel. Takže mají moje sympatie.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod ONDRA » úte úno 21, 2006 21:08

tuso píše:Takže jedna dobrá zkušenost. Koupil jsem v Drapasportu v OC Futurum v Ostravě čepici KAma s GTX. Po cca 6. použitích se mi vzadu na spoji rozešel GTX, takže asi na 20% čepice chyběl. Donesl jsem čepku na reklamaci-koukli,kývli hlavou a...... poslali mě k regálu vybrat si jinou. Dost mě překvapilo, že chybělo staré známé- reklamační list a 3-4 týdny čekání, než se ozve dodavatel. Takže mají moje sympatie.

my se tam s tim nemazem :mrgreen:
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Příspěvekod pavproch » úte úno 21, 2006 21:13

Taky jedna pochvala: jaxem už psal, loni sem po 3 měsících reklamoval rozlepený pohory Asolo Granite - za tři týdny jsem je měl doma s KOMPLETNĚ NOVÝMA wibramama. Pochvala prodejci i dovozci.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod norman_64 » úte úno 28, 2006 7:10

moc to sem nepatří,ale nemůžu si pomoct... tímto si u mě udělali velke plus :wink: - http://www.bartsport.cz/ivanku-kamarade/ ......jo a mám i zkušenosti s tričkem, DVD a divadelním představením a jsou veskrze kladné... :mrgreen:
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod teoretic » čtv bře 9, 2006 15:40

musim pochvalit hudy ve varech - pred par dnama jsem tamtudy projizdel a pri cekani na bus jsem si tam skocil - fakt mili a ochotni lidi...

a navic jsem si koupil sandale lizard australia za necelejch 1400 *

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod leggos » sob bře 18, 2006 10:55

neda mi to abych nezminil hudy v hradci kralove
dost se tam obmenila parta a jsou tam zas lidi co tomu rozumi a neradi nejdrazsi veci apod.
jeden manik se tam vyptaval na gore bundy od tilaku a prodavac rekl doslova , ze tady jich moc nemaji at to zkusi u konkurence :(( , ze tam maj vetsi vyber
To jsem opravdu čuměl
leggos
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř zář 14, 2005 19:54
Bydliště: Pardubice- Mechov( tudíž HK)

Další

Zpět na Prodejny

cron