Whitelist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Whitelist

Příspěvekod Etheric » pát kvě 14, 2021 10:10

Profikoreni.cz
Velkej výběr, lyo ovoce za super ceny, maj i smaženou cibuli bez palmovýho tuku.
Mega výběr sušených věcí vhodných na cesty, z kvalitních surovin bez tun chemickýho balastu. Navíc rychlé dodání. Maximální spokojenost, můžu doporučit, jejich nabídka hezky obohatí jídelníček na cestách
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8036
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » pát lis 5, 2021 12:31

White pro innogy - doma od nich beru plyn, už před mnoha lety sem se snima dohodl, že budu brát dlouhodobě a oni mi za to zafixovali ceny na x-let dopředu a .... fčíl mi pípla SMS, že potvrzují, že fix ceny platí a že mi plyn zdražovat nebudou. Hezky! (Esli je to teda pravda, no, plyn prý zdražil asi 3x za kubík/kWhod.)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod jony800 » pát lis 19, 2021 13:18

Nalehko.com
Reklamace batohu- nestálost barev. Stačilo poslat fotky s popisem závady. Reklamace uznána, peníze poslaly zpátky v den kdy jim batoh došel na prodejnu. Od batohu se mi zabarvilo nové tričko takže mi jako omluvu nabídly nové z jejich sortimentu. Opravdu příjemná změna oproti klasickému handrkování, vyčkavaní do 30 dne a vyhrožování Čoikou. Od té doby jsem udělal pár dalších objednávek a vždy vše ok. =D>
jony800
nováček
nováček
 
Příspěvky: 77
Registrován: ned dub 10, 2016 6:21

Re: Whitelist

Příspěvekod milarepa » pon lis 22, 2021 20:25

INOV-8

asi u rok a půl starých ROCLITE PRO G 400 GTX, které jsem opravdu nešetřil a dával jim co proto, mi nedávno při intenzívním několikadenním řádění v soutěskách slovenského ráje praskla membrána a do boty začalo téct, nic jsem od toho nečekal a ty už na pohled trochu jeté boty dal reklamovat, reklamce byla úspěšná, peníze mi vrátí na účet


https://www.svetoutdooru.cz/vybaveni/recenze-bot-inov-8-roclite-pro-g-400-gtx/
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Whitelist

Příspěvekod sobb » stř úno 2, 2022 20:05

sobb píše:Ale z obchodu se ozvali obratem (v sobotu! =D> ), takže je velká naděje, že se brzo přesunu do Whitelistu :)

Nakonec happy end, z e-shopu nám poslali pro změnu dvě levé vložky (příběh dvou pravých je tady), tudíž rovnováha vesmíru zůstává zachována. Když jsem se pídila po čísle účtu k zaplacení, tak mi paní napsala, že je to od nich dárek :)

Velká pochvala a dík pro obchod APM Sport :smt023 (nejen e-shop, v Praze mají i kamennou prodejnu)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » stř úno 2, 2022 22:56

Doufam, ze ted nebudes prodavat jeden par vlozek :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod sobb » stř úno 2, 2022 22:58

Potřebuješ snad? Mám tu jedny desítky navíc :mrgreen:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » stř úno 2, 2022 23:04

Prave, ze ne ;-) Si je nech jako nahradni, za 10 nebo 20 let se budou hodit ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod sobb » stř úno 2, 2022 23:08

To víš, že se budou hodit :wink:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Whitelist

Příspěvekod Olchor » sob bře 5, 2022 7:40

Travelight Třinec, žena si tam koupila karimatku Termarest Xlite, dodání hned druhý den, pak si to rozmyslela ( karimatka příšerně šustí, nevím, že tak renomovaná firma jako Tr s tím něco neudělá), vrátila, peníze byly na účtu do 2 dnů. Velmi vstřícné a milé jednání, chválím.
Problémy vznikají jejich řešením.
Olchor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 999
Registrován: úte kvě 12, 2009 7:38
Bydliště: Blansko

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » pát říj 7, 2022 10:45

Pochvala pro ČEZ (a jejich IT): doposud mi chodilo vyúčtování elektriky poštou v papírové podobě, nesky přišel mail, že si mám zřídit účet a že tam to vyúčtování najdu - bylo to klik, klik, chvilku to chroustalo a ... jo, opravdu to tu moji registraci spárovalo s mým vyúčtováním (i staršíma). Hezky!

Btw, nedoplácím skoro nic (3 stovky) = ufff.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » čtv lis 3, 2022 16:28

Pochvala pro naši dědinskou firmu (jméno není podstatné), zabývající se dřevem mj. palivovým. Je to asi měsíc z5 sem (marně) obvolával všechny dřwo-firmy tady v okolí, chtěl sem si doplnit štípané bukové (asi 3 plnometry) pro zimní provoz krbu doma. Všichni se mi tehdy vysmáli - není a nebude. Ale... tahle firma si mě (zřejmě) někde poznamenala a neska mi volali, že neočekávaně bukové už mají a esli ho prý ešče chcu. Chcu. Příští týden přivezou (inflace řádí = 3 plnometry budou za desítku, no nekup to... ale co už, praskání dřwa v krbu a těplo z něj zato stojí).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod DrZkaza » stř úno 1, 2023 16:22

Chci zde veřejně pochválit firmu Jurek za jejich přístup k opravám stanů. Poslal jsem jim na opravu svůj zhruba dvacet let starý stan s tím, že mi přijde škoda ho vyhodit. Přes podlážku už bylo místy téměř vidět a na dvou místech byla lepená. Tropiko bylo vybledlé, ale materiál se zdál funkční, jen z většiny švů zmizely vodotěsné pásky. Ten stan toho hodně zažil a sakra dost vydržel.

Dohodli jsme se na výměně podlážky (1000 Kč) a novém tropiku (1500) a domů mi dorazil stan vypadající jako nový. Za mě velká spokojenost a doufám, že mi dalších dvacet let vydrží. :)
DrZkaza
nováček
nováček
 
Příspěvky: 118
Registrován: úte říj 20, 2009 15:02

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » čtv úno 16, 2023 10:41

Summitacademy.cz, resp. Ortovox.

TVL, trocha to musim jeste rozdychavat...

Poslal jsem manzelcin Ortovox Peak 42S na opravu k dovozci. Na jednom ramennim popruhu se vnejsi latka roztrhla pri siti, jinak - az na vyblednuti barvy ze slunka - plne funkcni.
Dnes mi melo PPL privest balik ze SportOkay a na me prekvapeni mi predala holka v aute baliky dva. Koukam - dovozce batohu, jsem si rikal, ze jej uz opravili, to je fajn. Doma to otevru - a v baliku zari zbrusu novy batoh. Oni to vzali v ramci zaruky a vyresili vymenou.

To by nebylo az tak prekvapive - kdyby se batoh nekupoval bez mesice pred peti lety. Na fakture ani zminka o delsi zaruce nez zakonna. Na strankach dovozce jsem nasel ze (tecd) na ten batoh poskytuji petiletou (nekompromisni) zaruku. Tak jsem napsal, ze netusim, jestli to bylo stejne i pred peti lety, ale ze bych byl rad, kdyby to opravili i bez zaruky. Odepsali, ze to poslou vyrobci a uvidi se, jestli to spada pod zaruku.

Navic jsem k tomu dostal i normalni rozumny reklamacni protokol.

(U jiste nejmenovane, hodne vychvalovane ceske spolecnosti by me hned poslali nekam, ze je to zpusobene pouzivanim...)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » čtv úno 16, 2023 15:39

Nejmenovana ceska spolecnost by ti napsala, ze si za to muzes sam a nabidla opravu za celkem rozumnou cenu. Tohle je samozrejme mnohem lepsi.

Nepochopil jsem ty dva baliky. V jednom byl novy, co bylo v druhem? Ten puvodni? Opraveny nebo v puvodnim stavu?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » čtv úno 16, 2023 15:46

Ne, cekal jsem jeden balik, o nem jsem mel info, ze prijde. Neco uplne jineho, objednaneho z rak. eshopu. Ze dnes prijde i batoh, jsem nedostal zadne info, ani SMS ani mail. Jen holka na korbe auta mi dala dva baliky, ze je to na stejne jmeno a jestli je tam jeste nekdo s tim jmenem. Coz je zase trocha male minus. Na baliku bylo prazdne tel. cislo.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod Dromedaro » čtv úno 16, 2023 15:46

Nejmenovaná česká společnost tady má takovou "reklamu", že když to čtu, tak už se jim raději vyhýbám při nákupu.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » čtv úno 16, 2023 15:50

Vsak to je taky ucelem ;-) Jako zakaznici bychom ve vlastnim zajmu meli preferovat slusne vyrobce/prodejce a vyhybat se tem druhym.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » pát úno 17, 2023 12:40

Bohuzel, ta "nejmenovana ceska spolecnost" ma (z hlediska nas, zakazniku) velky problem, ze vi, ze co vyrobi, bez problemu proda. Ze vyrabi vetsinou min, nez je dopyt. To ma za nasledek ponekud punc exkluzivnosti a trochu i nabeh na aroganci.

Jejich vlastni vyrobky jsou skvele, to je nepopiratelne - ale jen do doby, kym vsechno funguje, jak ma a nenarazis na nejaky necekany problem.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » pát úno 17, 2023 16:52

Jaky problem? Nabidka, poptavka. Kdyz nam vadi, jak se chovaji, nebudem od nich kupovat. Kdyz jim zbyli zakaznici staci, tak vlastne muzou byt vsichni spokojeni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Batoh zhruba 20l

Příspěvekod Etheric » pát úno 17, 2023 17:03

Ti Japonci, kterým to stačí a kterým to díky šikovného a vypočítávého marketingu přijde super exkluzivní limitka, stačí. Však byl někde rozhovor, kolik kam prodaj. Tudíž tisk až na prvním místě. Od Tilaku si už nikdy nic nekoupím.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8036
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Batoh zhruba 20l

Příspěvekod pavproch » pát úno 17, 2023 18:25

Etheric píše:Od Tilaku si už nikdy nic nekoupím.

+1 ale z jiného důvodu (znalí vědí)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod gerlach » pon dub 3, 2023 10:04

Hlásím pochvalu pro Rockpoint ve Špindlu. Sice jsem si jen půjčoval skialpové hůlky, ale paní v obchodě byla velice příjemná (je pravda, že jsem tam byl sám), na otázku ohledně nutnosti sněžnic na hřeben odpověděla stejně jako na Horské službě (tzn. nesnažila se za každou cenu vnutit pujčení sněžnic), nenuceně se zajímala o moji výbavu (nesmeky - zhodnotila, že jsou naprosto dostatečné), poklábosili jsme o předpovědi počasí a na závěr mi dala 30% slevu na půjčení, i když nejsem členem Rockpoint club. Samozřejmě vzhledem k výše půjčovného, je ušetřená částka úsměvná, ale chválím obecně fajnový přístup a vím, kde při další návštěvě Krkonoš opět něco půjčovat :)
gerlach
nováček
nováček
 
Příspěvky: 79
Registrován: pát úno 1, 2019 11:15

Whitelist

Příspěvekod Kjuba » čtv črc 20, 2023 16:18

Rád bych na tomto místě (ale napíšu i na oficiální web, pokud to tam najdu) pochválil za perfektně odvedenou práci DHL. Jsem na nima sice dlouhodobě spokojený, ale dnes se překonali.

Objednal jsem si v Japonsku zboží (objektiv na Hasselblad 500 c/m). To zboží jsem hned zaplatil a objednal k tomu leteckou DHL za 35 USD. Potud nic převratného.

Jenže prodejce to ještě týž den odpoledne zabalil a poslal. Pick-up time 18.7.2023 17:31, Japonsko Nagoya. A přátelé dnes, 20.7.2023 v cca 17:00 mám balíček v ruce!!!!!! A to jsem ještě dodání zkomplikoval já tím, že jsem nebyl dopoledne na adrese dodání. Řidič mi volal a ochotně přivezl balík až teď na úplně jinou adresu cca 10km od té původní. Když mi ho předával, tak se usmíval a neměl s tím naprosto žádný problém. Takže si, zcela po právu, vysloužil nemalou odměnu. Takovéhle věci je potřeba podporovat.

Všichni ostatní DPD, GLS, PDP, PPL a jim podobní....Stoupněte si do řady, sklopte oči a styďte se. :-) Protože takhle to má vypadat.... ČP ale záměrně nezmiňuji, protože ty to vůbec nepoberou. Pro ně je tohle alternativní realita.

Ne vážně. Udělali mi radost. A když vezmu poměr cena/výkon, tak to nemá konkurenci. Mám hodně balíků ze zahraničí. Jistě vyšší desítky ročně. Nikdy mi nic tak rychle nepřišlo.

A to nemluvím o takových samozřejmých věcech, jako že za tu dobu jsme to stihli celně odbavit a já i zaplatit. A řidič to věděl, když mi ten balík dával. A platil jsem to doslova před pár hodinama online kartou.

Přikládám tracking, ať je vidět, jak to dělají:

Číslo: XXXXXXXXXX
Stav zásilky: Out For Delivery (2 Dnů)
Země: Japonsko -> Neznámý
2023-07-20 10:47, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Shipment is out with courier for delivery
2023-07-20 10:40, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Arrived at DHL Delivery Facility PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE
2023-07-20 09:06, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Shipment has departed from a DHL facility PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE
2023-07-20 08:09, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Processed at PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE
2023-07-20 08:05, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Clearance processing complete at PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE
2023-07-20 08:03, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Customs clearance status updated. Note - The Customs clearance process may start while the shipment is in transit to the destination.
2023-07-20 07:28, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Customs clearance status updated. Note - The Customs clearance process may start while the shipment is in transit to the destination.
2023-07-20 06:59, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Customs clearance status updated. Note - The Customs clearance process may start while the shipment is in transit to the destination.
2023-07-20 06:57, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Processed for clearance at PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE
2023-07-20 06:57, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Clearance event
2023-07-20 06:43, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Arrived at DHL Sort Facility PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE
2023-07-20 02:13, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Customs clearance status updated. Note - The Customs clearance process may start while the shipment is in transit to the destination.
2023-07-20 02:12, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Customs clearance status updated. Note - The Customs clearance process may start while the shipment is in transit to the destination.
2023-07-20 02:03, LEIPZIG - GERMANY, Shipment has departed from a DHL facility LEIPZIG - GERMANY
2023-07-19 22:15, LEIPZIG - GERMANY, Processed at LEIPZIG - GERMANY
2023-07-19 21:13, LEIPZIG - GERMANY, Arrived at DHL Sort Facility LEIPZIG - GERMANY
2023-07-19 16:38, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Customs clearance status updated. Note - The Customs clearance process may start while the shipment is in transit to the destination.
2023-07-19 16:15, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Customs clearance status updated. Note - The Customs clearance process may start while the shipment is in transit to the destination.
2023-07-19 15:58, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Customs clearance status updated. Note - The Customs clearance process may start while the shipment is in transit to the destination.
2023-07-19 13:56, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Customs clearance status updated. Note - The Customs clearance process may start while the shipment is in transit to the destination.
2023-07-19 06:23, HONG KONG - HONG KONG SAR, CHINA, Shipment has departed from a DHL facility HONG KONG - HONG KONG SAR, CHINA
2023-07-19 05:54, HONG KONG - HONG KONG SAR, CHINA, Processed at HONG KONG - HONG KONG SAR, CHINA
2023-07-19 01:21, HONG KONG - HONG KONG SAR, CHINA, Arrived at DHL Sort Facility HONG KONG - HONG KONG SAR, CHINA
2023-07-18 21:46, NAGOYA CBD - JAPAN, Shipment has departed from a DHL facility NAGOYA CBD - JAPAN
2023-07-18 20:56, NAGOYA CBD - JAPAN, Processed at NAGOYA CBD - JAPAN
2023-07-18 20:25, NAGOYA CBD - JAPAN, Arrived at DHL Sort Facility NAGOYA CBD - JAPAN
2023-07-18 11:21, PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE, Customs clearance status updated. Note - The Customs clearance process may start while the shipment is in transit to the destination.
2023-07-18 17:31, NAGOYA CBD - JAPAN, Shipment picked up
=====================================
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » čtv črc 20, 2023 16:50

Nemels nahodou jejich vyssi level prepravy, myslim DHL Express? Uz jen ze normalne soukromy balicek od DHL (alespon z Evropy) prijde pres Ceskou postu, ta je jejich logistickym partnerem v CR. Nebo to byla obchodni/firemni zasilka?
Jen to mi k tomu moc nejde ta cena, bezne je o hoodne vyssi. Ale jsou to japonske ceny, japonsky obchodnik, takzi kdo vi , jak to je.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » pon lis 6, 2023 10:51

Opet jedno velke plus pro Ortovox pro reseni (alespon nekterych) reklamaci.

Synovi jsem pred rokem koupil na vyprodejni akci Summitacademy (SA, dovozce Ortovoxu) pouzity testovaci lavinovy batoh. Ptal jsem se na to primo, byl s plnou zarukou, jen pouzity na testovacich akcich SA. Syn s nim nachodil mozna i 70-80 skialpovych tur, jednou i odpalil batoh (omylem, nekde na asfaltce u vesnice pri spechani na vlak :-)). Ale uz po par turach si stezoval, ze se mu rozchazi hlavni zip, az po nekolika dalsich turach jej musel zasit a vyrazne zmensit moznosti manipulace. Uz tehdy toto resil s SA, ty komunikovali s Ortovoxem a nakonec pry ma prinest batoh a oni mu jej vymeni za novy. Ze u lavinovych batozich jde v prni rade o bezpecnost, proto do toho tolik nestouraji s opravami- Jenze kym doslo na koordinaci casu, kdy bude syn mit moznost se stavit ve Zline (z Vidne), tak nakonec mu napsali, ze ma batoh poslat a Ortovox posoudi poskozeni, jestli se to opravi.
Bohuzel, ta logistika mezi Vidni a Ceskem neni jednoducha (syn radeji na hory nez domu :(), takze az pred mesicem jsem se dostal k batohu a poslal jej. Dnes prisel zbrusu novy noveho modeloveho roku.

Je to uz druhy reklamovany batoh vymeneny za novy. Manzelcin Peak 42S vymenili tesne pred uplynutym - tehdy jeste - zaruky, bo se ji rozpadaval ramenni popruh.

Ale nejde mi nespomenout i dva minusy pro Ortovox:
1) Manzelcin novy (vymeneny) batoh je stejny modelovy rok jako synuv reklamovany a ty dva modely maji stejny zip. Manzelce zacal taky blbnout (uz je batoh mimo zaruku, takze az se to jeste zhorsi, tak oprava). Taky jinde jsem uz zaznamenal podobne problemy - asi ten rok mali nejakou blbou varku zipu...

2) Ortovox ted uz snizil zaruku na batohy jen na dva roky - krome lavinovych. Jak vidim kolem sebe na horach, hodne se jejich batohy rozsilily, nejspise uz vyrabeji vyrazne vice, vcetne souvisejicich problemu (hlidani kvality, dodavky komponent,...).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod Vexo » pon lis 6, 2023 11:32

český Lasting - nabídli prodloužení dl. rukávů manžetou za 50,-; případně i ušití na míru (cena dle zakázky).
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Předchozí

Zpět na Prodejny