Decathlon přichází do Čech

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod budo » sob pro 23, 2017 22:24

Zkoušel jsem ji na sobě. Technicky skvěle zpracovaná, vychytané detaily (např. v kapuce je pružný díl, který lze navléct přes hlavu a je z něj nákrčník až nahoru nad nos, atd.). Lehká, bytelná, za ty prachy fakt skvělá. Přílišného pocení bych se nebál.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod Kkkd » úte úno 6, 2018 20:26

Tu bundu jsem si koupil, zatím spokojenost. Bunda sedí, kapuce je fakt dobře udělaná a ani pocení ji moc nevadí. Zkoušel jsem ji na běžkách (žádný extrém, jen dvě tři hodiny ve víceméně rovném terénu) a taky jsem ji měl na výšlapu v Oderských vrších. Nevím, jak by se chovala, když bych na nich ještě dal další vrstvu, to musím vyzkoušet. Ale na výšlapy během jara a podzimu nebo v ne příliš mrazivých zimních dnech je fajn....hlavně za ty peníze.
Co si myslíte o této bundě?
https://www.decathlon.cz/perova-bunda-m ... 86813.html
Kkkd
nováček
nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob zář 9, 2017 14:17

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod Kiszoun » ned úno 11, 2018 19:33

Hodně teplá, 700 cuin plnivost. Lepší svrchní matroš než běžné peřovky z Decathlonu + vyztužený matroš na krajích rukávů. Měl jsem ji chvíli na sobě, ale mě tam prostě nevyhovuje střih, takže o tom ti moc neporeferuju :D
Co mě trochu sralo, tak to, že gumičky stahování kapuce jsou navolno, takže bych se trochu bál, že tě to při silném větru vylíská :D
Uživatelský avatar
Kiszoun
účastník
účastník
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte lis 8, 2011 11:31

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod sobb » ned úno 11, 2018 19:42

kolik má gramů peří? možná se dívám blbě, ale nevidím to tam
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod budo » ned úno 11, 2018 20:07

Jsme si v sobotu se ženou skočili do místního frcu - sekáče.
Manželka si koupila na venčení psů parádní péřovku, já koženou bundu.
Celkem jsme si odnesli 5 věcí a outrata byla 200,- :mrgreen:
Péřovku jsme vyprali, aspoň jsme si vyzkoušeli sušení s tenisákama :-)
Sry za OT, já jen k tý péřovce ;-)
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod Army » pon bře 26, 2018 12:12

Tak 13. dubna otvírají nový Decathlon na Letňanech, kousek od Globusu :t:t Třeba budou nějaké otvírací slevy :mrgreen:
Chůze osvobozuje ...
Uživatelský avatar
Army
účastník
účastník
 
Příspěvky: 205
Registrován: čtv dub 23, 2009 15:07
Bydliště: Praha - Prosek

Re: Decathlon svléká své zákazníky!!!

Příspěvekod oliepost » čtv kvě 31, 2018 18:21

Pozor na nedobrovolné svlékání zákazníků v přítmí Decathlon - u…

K tomu, aby začala pípat bezpečnostní brána u východu, stačí mít u sebe občanku, peníze a klíčky od auta. Nic jiného jsem totiž u sebe neměl. Stejně to píplo!

Následek: dva zaměstnanci nažhavení na svlékání náhodně uloveného „pípajícího zákazníka“ v zaměstnanecké šatně, zvídavé pohledy na svlečené mužské tělo, arogantní konverzace a trvání na tom, aby se pokračovalo v NEDOBROVOLNÉM A PONIŽUJÍCÍM SVLÉKÁNÍ ZÁKAZNÍKA. Vyhrožování policií. Nenalezli nic. Vůbec nic. Problém tudíž nevyřešili. Nenašli důvod pípání, nenašli nic, kromě vizuálního zážitku z pohledu na polonahého muže.

Výsledek: BEZ JAKÉKOLIV OMLUVY s komentářem, že mohlo být hůř. Ano, to mohlo. Anální otvor prohledán nebyl. Kdoví, co by tam našli.

Opravdu je v pořádku chovat se takto k zákazníkům?

Cas a misto incidentu: Decathlon OC Cerny most, 30.5. 2018, cca 19.30
oliepost
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv kvě 31, 2018 18:11

Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod Kjuba » čtv kvě 31, 2018 18:38

V tom případě naprosto nechápu, proč jsi nenechal tu policii zavolat. S gustem bych si počkal, až přijedou a s úsměvem na tváři bych jim sdělil, že jsem nic neukradl. Oni by Tě maximálně prohledali, ale obešlo by se to bez svlékání.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 808
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod oliepost » čtv kvě 31, 2018 18:44

trvalo by to hodinu, nemel jsem cas. bohuzel...
oliepost
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv kvě 31, 2018 18:11

Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod Kjuba » čtv kvě 31, 2018 19:03

No tak když Ti to za tu hodinu času stálo, tak pak asi nebyla jiná možnost.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 808
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod budo » čtv kvě 31, 2018 19:12

To je kravina.
Jednou jsem pípal nějakým nedopatřením, protože se u kasy nepovedlo deaktivovat bezpečnostní kód na nějaké položce, co jsem koupil a zaplatil. Hlídač okamžitě věděl, co pípá, protože má u sebe chytrou krabičku a ta mu napíše, co to je za položku. Takže jednak se to zdá být celý poněkud neodpovídající běžné praxi. A druhak - jak píše Kjuba. Vše je otázkou vyjednávacích dovednosti. Pokud ses nechal svlékat, nestezuj si na Decathlon a spíš se zamýsli nad svýma intelektuálníma a komunikacnima dovednostma. Aspoň já bych to takto nahlížel, stát se to mně.
Naposledy upravil budo dne čtv kvě 31, 2018 22:16, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod Hafi » čtv kvě 31, 2018 19:20

...tak to samozřejmě může platit jen pro případ, že ten kód ten systém zná. Před mnoha lety jsem dal jakýsi rfid bratrovi do boty pod vložku. Vzpomínám, jak tehdy živě líčil, jak ho ve Sportissimu taky svlíkli. Neměl mě rád :((
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8407
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod oliepost » čtv kvě 31, 2018 19:22

budo píše:... Pokud ses nechal svlékat, nestezuj si na Decathlonovy a spíš se zamýšlí nad svýma intelektuálníma a komunikacnima dovednostma. Aspoň já bych to takto nahlížel, stát se to mně.

tak jo, klidne se tady muzeme vzajemne urazet, ale nevim, zda to nekam povede. cas cekat na policii nebyl (po praci mam radeji pritomnost sve rodiny, nez policie) a popravde, neni to prijemna situace, kdyz jsou kolem jini zakaznici. chtel jsem se podelit o svoji neobvykle neprijemnou zakaznickou zkusenost, tot vse.
Mam u sebe dnesni emailovou komunikaci s reditelem prodejny v OC Cerny most (kde cely postup, ac je v rozporu se zakonem - obhajuje), ale to neni pro tuto diskuzi relevantni.
Naposledy upravil mike dne čtv kvě 31, 2018 20:29, celkově upraveno 1
Důvod: zkracena kompletni citace
oliepost
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv kvě 31, 2018 18:11

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod mike » čtv kvě 31, 2018 20:32

@oliepost: diky za zkusenost. Ja ti naprosto rozumim, protoze na takovou situaci neni clovek pripraveny a kdyz ho tlaci cas, tak ma jen spatne moznosti. Lepsi by bylo policii zavolat sam, ale to vis az zpetne.

Ta mailova komunikace by zajimava byt mohla. Klidne ji sem dej, pripadne jen podstatne casti.

Technicka: zkracuj prosim citace, pripadne je nepouzivej vubec, kdyz reagujes na predchozi prispevek.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod mike » čtv kvě 31, 2018 20:41

Hafi píše:Před mnoha lety jsem dal jakýsi rfid bratrovi do boty pod vložku. Vzpomínám, jak tehdy živě líčil, jak ho ve Sportissimu taky svlíkli. Neměl mě rád :((

Bych te zabil :twisted: Tady bych ale cekal, ze to bude pipat uz pri vstupu do prodejny. Zazil jsem to pred casem. V jedne prodejne mi cemsi blbe odpipla kod a pak jsem pipal vsude, kam jsem vlezl. Hned u vchodu, takze jsem okamzite vzbudil pozornost a omlouval se, ze mam v baglu neco pipajiciho odjidud. Pri odchodu uz to pak neresili.

budo píše: Hlídač okamžitě věděl, co pípá, protože má u sebe chytrou krabičku a ta mu napíše, co to je za položku. Takže jednak se to zdá být celý poněkud neodpovídající běžné praxi.

Ze se to tobe stalo jednou jinak neznamena, ze jemu se to nestalo takhle. Ja mam naopak zkusenosti (odjinud), ze kdyz se neco neodpipne, tak se musi pracne hledat, co to vlastne je. Pred casem jsem v RockPointu stal jak blbec u ramu, tahal z tasky jednu vec za druhou a zkousel, jestli pipa.

budo píše:Pokud ses nechal svlékat, nestezuj si na Decathlonovy a spíš se zamýšlí nad svýma intelektuálníma a komunikacnima dovednostma.

Tohle spis souvisi s intelektualnima schopnostma ochranky, ktere byvaji nevalne. V takove situaci je asi nejlepsi si nechat zavolat vedouci prodejny a kdyz tak policii. Nenechat si vnutit neco, na co nemaji pravo a oni v podstate zadna zvlastni prava nemaji. I kdyz si to nekdy mysli. Jenze pak se to muze protahnout a kdyz clovek specha, tak se to snazi nejak rychle vyresit...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod oliepost » čtv kvě 31, 2018 20:43

ok, tady to je, ukazka z dnesni, nikam nevedouci komunikace s reditelem prodejny....

Dobrý den, hned v první řadě bych se Vám rád omluvil za situaci, ve které jste ocitl na naší prodejně Decathlon.
Dovolte mi pouze, abych Vám vysvětlil, jak k dané situaci došlo a jaký byl postup pracovníka bezpečnostní agentury a pracovníka prodejny.

Byl jste zastaven pracovníkem bezpečnostní agentury (nejedná se o našeho zaměstnance) z důvodu pípání alarmu bezpečnostního systému, který reaguje na kódy na produktech, nikoli na kovové komponenty, klíče či mince. Jelikož po průchodu bezpečnostní branou brána několikrát upozornila na riziko krádeže, bylo podle protokolu povinností pracovníka bezpečnostní agentury danou osobu zkontrolovat. Proto jste byl slušně požádán o prohlídku.

V případě, že se zastavená osoba odmítá podrobit kontrole, zaměstnanci bezpečnostní agentury jsou pak povinni vše nahlásit a počkat příjezdu policie, o čemž jste byl skutečně informován. Následně jste byl dle protokolu zaveden do místnosti, kde měla být ověřena přítomnost či nepřítomnost produktů, na které bezpečností brána upozorňovala.

Jelikož brána několikrát hlásila nezaplacené produkty, byl jste podle protokolu zkontrolován ostrahou, která žádné produkty nenalezla.

Máme zkušenost, že brána v absolutní většině případů odhalí odcizené produkty, nemůžeme tedy brát její upozornění na lehkou váhu a ostraha tak musí v rámci mezí stanovených zákonem reagovat. Zadržení proběhlo podle předpisu a kolegové se Vám několikrát v průběhu i po zadržení omluvili za nepříjemnost celé situace, která zřejmě byla zapříčiněna ojedinělou chybou bezpečnosntího rámu. Ze strany zaměstnanců prodejny se tedy jednalo o řešení dané situace standardním a slušným způsobem, realizované podle předpisu.

Rád se s Vámi osobně na naší prodejně sejdu, zodpovím Vaše dotazy či dovysvětlím naše bezpečnostní postupy.
oliepost
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv kvě 31, 2018 18:11

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod scinkk » čtv kvě 31, 2018 20:46

Husty :roll: , co se pamatuji tak mi taska pipala jen jednou, v neoluxoru, ale tam nastetsi stacilo, ze se pan jen podival do tasky, zda tam nemam knizku :), mel jsem tam zrovna nejake kabely, tak mozna proto, ale zas se mi to uz asi nikdy nestalo.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod mike » čtv kvě 31, 2018 20:49

Hmm, cekal bych, ze se budou snazit zjistit, co to pipa. Na to prece staci rucni snimac, kterym se jezdi po tele (taskach, zbozi...) a nekde zapipa. K cemu se svlikat? Nebo pipal jen ten jeden ram a snimac ne?

Jestli priznava vadu ramu, tak by mel nabidnout taky nejakou kompenzaci. Jako omluvu bych tohle bral, pokud by to odpovidalo realite. Tj. ze se chovali slusne, coz, jak pises, nechovali. Co jeste neodpovida realite?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod Hafi » čtv kvě 31, 2018 20:50

mike píše:Tady bych ale cekal, ze to bude pipat uz pri vstupu do prodejny.

On tam tehdy byl na brigádě...tedy dovnitř šel zaměstaneckým vchodem. Přišla mi pak SMS, že zážitek, jak v nově otevřenym Palladiu mává polonahý botou skrz bezpečnostní rám, byl úplně super.

@oliepost: na první přečtení se mi tomu nechtělo věřit a bral jsem to jako špinící výkřiky nespokojenýho zákazníka. Tohle ale vypadá dost napřesdržku.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8407
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod oliepost » čtv kvě 31, 2018 20:55

jojo, bohuzel, je to smutna realita...
oliepost
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv kvě 31, 2018 18:11

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod mike » čtv kvě 31, 2018 20:57

@Hafi: :D nechapu, ze jeste zijes ;-)

Mne to uveritelne prijde. Mozna proto, ze uz jsem par podobnych i horsich pribehu cetl a nektere skoncily u soudu. A prave se tam resilo, ze maji specialni mistnosti, kam se zakaznik nesmi nechat zatahnout. Pekne to resit pred lidma, protoze beze svedku se to muze zvrhnout.

@oliepost: hodlas to nejak resit dal?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod oliepost » čtv kvě 31, 2018 21:08

asi ano. oba zakony, ktere o tom pojednavaji byly poruseny, jsem v pravu. na druhou stranu, mym cilem neni vyhrat soud, spis dosahnout upravy jejich vnitrnich predpisu a chovani personalu, kterej bylo a je katastroficky arogantni. toto uz neni o zakaznicke zkusenosti, ale o lidske dustojnosti.
Naposledy upravil oliepost dne čtv kvě 31, 2018 21:40, celkově upraveno 1
oliepost
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv kvě 31, 2018 18:11

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod mike » čtv kvě 31, 2018 21:17

Rozumim a drzim palce. Zasel bych k pravnikovi, mozna poradi nektery s mistnich. Pro zacatek by mozna stacil dopis od pravnika tomu vedoucimu prodejny. Prave k tomu, ceho chces dosahnout.

Dej pak vedet, jak to dopadlo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod booze » čtv kvě 31, 2018 21:46

Ram ma tri okruhy a na boku jsou ledky, ktere ukazuji zda se jedna o hlavu-trup-nohy. Banda namistrovanych frajeru to rozjela pekne. Dulezite je se nikam nenechat zatahnout a zacit delat "nepokoje" pred davem, abych na sebe pritahl pozornost ochranky celeho obchodaku. Pak je vetsi sance, ze z nich jeden buden v pohode.

Ten reditel je taky "v poradku" kdyz necha sikanovat zakazniky. Kdyby byl reditel, tak ti nabidne poukazku na nakup jako omluvu a drzhubne. Asi nosi moc uple spodni pradlo a nemysli mu to. Bych si stezoval i na nej. :-({|=
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8285
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod budo » čtv kvě 31, 2018 22:22

Oliepost hele nebuď vztahovačný, já to nemyslel urážku. Však taky píšu, že stát se to mně, hledal bych selhání ve své komunikaci.

booze - s ředitelem to je trefný - měl by se k tomu postavit s grácií, omluvit se s úklonou a navalit poukázku.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod sobb » čtv kvě 31, 2018 22:36

oliepost: díky za info a též držím palce
opakování matka moudrosti - nikdy se nenechat nikam zatáhnout, vše řešit veřejně - tohle by člověk měl mít tak nějak zautomatizované a také proto je každá takováto zkušenost a varování přínosem
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod mike » pát čer 1, 2018 1:15

budo píše:Oliepost hele nebuď vztahovačný, já to nemyslel urážku. Však taky píšu, že stát se to mně, hledal bych selhání ve své komunikaci.

Tohle neber osobne, pisu to proto, ze podobne reakce jsou u nas caste az typicke. Prenaseni viny na obet. Znasilnena si za to mohla sama, nemela chodit v noci parkem, urcite provokovala apod.

Podle toho, co psal oliepost, tak k tomu prisel jako slepy k houslim. Nic neudelal, vznik situace nemohl nijak ovlivnit. Chyba techniky a k tomu hovadske chovani ochranky. V tom pripade lezi vina kompletne na bedrech Decathlonu resp. tehle konkretni pobocky. Za svou techniku jsou odpovedni, za ochranku taky a nejspis tomu jeste prispeli svymi internimi predpisy, ktere mohou byt v rozporu se zakonem. Mozna mohl oliepost neco udelat jinak, ale byl pod tlakem, casovym i ze situace a nebyl na ni nijak pripraven. Naopak, ochranka na ni byt pripravena mela. Vinu nese ten, kdo situaci vyvolal a neni ani trochu na strane toho, kdo jen reagoval, i kdyz mozna mohl reagovat lip. Situaci mela kompletne pod kontrolou ochranka a mela ji umet vyresit tak, aby se nevinny zakaznik necitil urazeny a ponizeny.

Neni jediny duvod, aby si oliepost pripoustel cast viny. Samozrejme je dobre se poucit, zamyslet se nad tim, jak mohl situaci resit lip a priste se podle toho zaridit. Jeste lepsi je ale vyresit pricinu problemu tj. trvat na tom, aby se podobna situace opakovat nemohla a taky na nejakem odskodneni. Protoze tohle si dovolovat nemuzou a dovoli si jen to, co jim dovolime.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod mike » pát čer 1, 2018 2:08

Nahodou na mne zrovna vypadnul clanek: Poradna: musím ukazovat ostraze obsah tašky?

Když se však ukáže, že zákazník nic neukradl a členové ochranky ho zadrželi bezdůvodně, může se bránit. Mohlo totiž dojít k omezení jeho osobní svobody. Je tedy namístě domáhat se omluvy, případně i finanční náhrady.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod budo » pát čer 1, 2018 8:01

mike: jo, máš pravdu.

oliepost: omlouvám se. Doufám, že z nich nějakou omluvu vyrazíš.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod apuka » pát čer 1, 2018 8:42

Takove pripady se obcas stavaji. Uz to naznacil mikem linkovany clanek a sam mike - ochranka nema ani o pid vetsi pravomoci nez kdokoliv jiny. V pripade zavazneho podezreni na spachani prestupku nebo trestniho cinu mohou omezit osobni svobodu cloveka do prichodu policie. Sami nemaji pravo nic kontrolovat, ani tasky, ani totoznost a uz vubec ne delat osoni prohlidku.

Spravny postup v takovych pripadech je opravdu odmitnout s nimi jit kamkoliv, rict, ze tam (u ramu) s nimi klidne pockas s nima na policii, at ji zavolaji - a taky jim rict, ze at taky pocitaji s tim, ze pokud nic nenajdou, ponesou nasledky (nemusi se rozebirat). A kdyby cloveka nutili jit nekam jinak, tak zavolat policii sam s tim, ze Ti ochranka omezuje osobni svobodu - kdyz nic jineho, tak alespon mas dukaz, zes s nima nesouhlasil a stezoval. Ta osobni prohlidka ve zvlastni mistnosti a jeste ve dvou na jednoho mi silne zavani uz nabehem na trestny cin, samozrejme clenu ochranky, ne vnitrniho predpisu. Pokud je k tomu nuti vedouci prodejny, tak ale i jeho.

Jo, clovek na to nemusi byt pripraveny, muze spechat, atd. Ale vetsinou to dopadne tak, ze si z toho odnese horsi nasledky (psychicke) nez z toho, ze by na policii pockat musel. I kdyz si to vetsina lidi tak nejak neuvedomuje. Co se tyce nejakych ztrat, to by se vysoudilo. Bohuzel, jen takovy pristup muze (nejenom) u nas ke zlepseni chovani ochranek.

Moje osobni zkusenosti ale ukazuji, ze je to jen a pouze o lidech. Kupodivu, v ostravskych obchodech je v drtive vetsina ochranek docela slusna a rozumna, kdyz sam clovek se chova rozumne. A to se pomerne casto zapomene odstranit neco, co potom vsude pipa.

NTB, ndavno jsem v RP kupoval kalhoty, odstranili nalepku, skontrolovali - nepipalo. Vysel jsem z RP (pres ram) a sel jsem do jineho obchodu. Hned pri vstupu PIP!, tak jsem vysel, zkusil dalsi dva obchody - vsude PIP! Vratil jsem se do RP (pres ram - nic), tam nasli jeste jednu nalepku schovanou nekde, kde bych to nehledal. Suma sumarum: pouzivali nalepku, ktera pipala ve vsech obchodech - krome vlastniho :lol:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16461
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny